Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 281 282 283 284 285 286287 288 289 290 291 > >> >|

Gość

Cytuj wiadomość#6385322 środa, 2 sierpień 2017, 10:19:14
migi napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Lidka mnie już przeraża emotka  teraz startuje z konkursem w stokrotce...chyba będzie trzeba laysy zajadać na śniadanie i kolacje, a na obiad zamiast rosołu to dolewać pepsi do makaronu emotka  

https://www.googl...biw=1366&bih=638 emotka

z jednej strony super że coś jest ale z drugiej strony ciągle tylko lays i pepsi. Nawet wolnego oddechu nie ma od chipsów emotka
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6385325 środa, 2 sierpień 2017, 10:22:16
migi napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Lidka mnie już przeraża emotka  teraz startuje z konkursem w stokrotce...chyba będzie trzeba laysy zajadać na śniadanie i kolacje, a na obiad zamiast rosołu to dolewać pepsi do makaronu emotka  

ha ha, fajne, że chipsy, ale że niby jeszcze dietetycznie w sałatce emotka
0 0

migi

Cytuj wiadomość#6385330 środa, 2 sierpień 2017, 10:31:48
poprostuanette napisał(a):

migi napisał(a):

pioge7 napisał(a):

z jednej strony super że coś jest ale z drugiej strony ciągle tylko lays i pepsi. Nawet wolnego oddechu nie ma od chipsów emotka

w alternatywie mamy jeszcze energetyki  emotka
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6385334 środa, 2 sierpień 2017, 10:36:07
Ja dalej uparcie czekam na Lidkę w Biedronce emotka

infatne

Cytuj wiadomość#6385346 środa, 2 sierpień 2017, 10:54:25
mia napisał(a):

picola napisał(a):

mia - nie otwiera mi się link do allegro, więc nie wiem jak ta zgrzewarka wygląda, ale mój tato ma zgrzewarkę do spożywki  kupioną w necie i bardzo często z niej korzysta. Przede wszystkim wkłada do woreczków suszone owoce, zioła, grzyby.  Korzystam z tych dobrodziejstw przez cała zimę i muszę przyznać, że taka zgrzewarka to świetny patent.

Ta wygląda tak:

Trochę badziewna jest ta zgrzewarka. U mnie w chińczyku jest za 4 zł i wyglada jakby miała się zaraz rozpasc emotka  Stwierdziłam, że daruje sobie zakup.
0 0

infatne

Cytuj wiadomość#6385347 środa, 2 sierpień 2017, 10:56:00
jokan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

Wreszcie znalazłem laysy emotka  masakra żeby promocja była a w sklepach pustki emotka

u mnie nawet w zabce nie ma emotka

a gdzie znajdujecie ? u mnie w Kauflandzie pustki
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6385350 środa, 2 sierpień 2017, 10:59:50
migi napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Kiedyś miałem w planach robić ale trochę sie jej boje emotka  
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6385353 środa, 2 sierpień 2017, 11:02:39
infatne napisał(a):

jokan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

Wreszcie znalazłem laysy emotka  masakra żeby promocja była a w sklepach pustki emotka

W Biedronkach na razie jeden smak - 3,99

jokan

Cytuj wiadomość#6385361 środa, 2 sierpień 2017, 11:21:51
mahuska napisał(a):

ja stawiam na to, ze po wakacjach cos ruszy wiekszego
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6385382 środa, 2 sierpień 2017, 11:48:45
jokan napisał(a):

mahuska napisał(a):

Zgadzam się z Tobą, wtedy wyjeżdżam.... już raz mnie tak Lidka zrobiła haha emotka

luko922

Cytuj wiadomość#6385448 środa, 2 sierpień 2017, 14:50:09
mahuska napisał(a):

jokan napisał(a):

mahuska napisał(a):

Zgadzam się z Tobą, wtedy wyjeżdżam.... już raz mnie tak Lidka zrobiła haha emotka

No właśnie, co jest z konkursem w Biedronce?! emotka  
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6385450 środa, 2 sierpień 2017, 14:52:06
W tej loterii lays maxx nie trzeba zostawiać opakowań z kodami?
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6385451 środa, 2 sierpień 2017, 14:52:38
paula9891 napisał(a):

mia napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Az spojrzałam ile ona kosztuje, ze szkoda wydawać kasy. A tu 4 zł z wysyłką, czy mnie oczy mylą?  emotka

Trochę mylą. Za 1 zł to list zwykły, który ma prawo zaginąć i pewnie zaginie. emotka Patrz na ceny przesyłek rejestrowanych.

Przy takiej kwocie zawsze biorę zwykły i jeszcze nic mi nie zginęło emotka Może też się skuszę na zgrzewarkę  emotka

Potwierdzam. Ja z Chin (na aliexpress i tym podobnych stronach) zamawiam nonstop wiele rzeczy, nawet wartościowych, z przesyłką za free i na kilkadziesiąt przeróżnych przesyłek może raz czy dwa mi coś zaginęło, ale wtedy oddają kasę bez problemu. A zgrzewarkę polecam emotka  
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6385499 środa, 2 sierpień 2017, 16:21:55
luko922 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

mia napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Az spojrzałam ile ona kosztuje, ze szkoda wydawać kasy. A tu 4 zł z wysyłką, czy mnie oczy mylą?  emotka

Trochę mylą. Za 1 zł to list zwykły, który ma prawo zaginąć i pewnie zaginie. emotka Patrz na ceny przesyłek rejestrowanych.

Przy takiej kwocie zawsze biorę zwykły i jeszcze nic mi nie zginęło emotka Może też się skuszę na zgrzewarkę  emotka

Potwierdzam. Ja z Chin (na aliexpress i tym podobnych stronach) zamawiam nonstop wiele rzeczy, nawet wartościowych, z przesyłką za free i na kilkadziesiąt przeróżnych przesyłek może raz czy dwa mi coś zaginęło, ale wtedy oddają kasę bez problemu. A zgrzewarkę polecam emotka

Panie na poczcie jak widza męża to tylko rzucają tekstem: Znów z Chin coś jest dla pana i żony emotka
0 0

Pitach

Cytuj wiadomość#6385511 środa, 2 sierpień 2017, 16:44:17
Nie wiem czy było,ale są wyniki 3 etapu Chwytaj lato C4
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6385601 środa, 2 sierpień 2017, 19:55:28
azaflora napisał(a):

infatne napisał(a):

jokan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

od jutra promocja przy zakupie dwóch opakowań cena jednej paczki 3zł.
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6385671 środa, 2 sierpień 2017, 22:49:40
Uwaga na Lay's z Biedronki! emotka
Właśnie nacięłam się na 2 opakowania promocyjne bez kodów. I proszę mi nie wmawiać, że są, tylko ich nie widzę. Akurat kody w tych paczkach są dobrze widoczne. Rozcięłam całe opakowania na płask - gładziutki zgrzew. Ponieważ obie feralne paczki były wzięte z jednego kartonu, więc najwyraźniej po prostu niektóre partie omyłkowo poszły bez kodów.
Zła jestem jak sam diabeł - mało, że dziadostwa nie jem, to jeszcze opakowania do wyrzucenia. Tzn. właściwie do odesłania Avanti - jutro mnie mailowanie czeka. emotka
0 0

luk1990

Cytuj wiadomość#6385673 środa, 2 sierpień 2017, 22:55:35
mia napisał(a):

Uwaga na Lay's z Biedronki! emotka Właśnie nacięłam się na 2 opakowania promocyjne bez kodów. I proszę mi nie wmawiać, że są, tylko ich nie widzę. Akurat kody w tych paczkach są dobrze widoczne. Rozcięłam całe opakowania na płask - gładziutki zgrzew. Ponieważ obie feralne paczki były wzięte z jednego kartonu, więc najwyraźniej po prostu niektóre partie omyłkowo poszły bez kodów.
Zła jestem jak sam diabeł - mało, że dziadostwa nie jem, to jeszcze opakowania do wyrzucenia. Tzn. właściwie do odesłania Avanti - jutro mnie mailowanie czeka. emotka

u mnie jeszcze lepsza sytuacja- kod co prawda jest i go fizycznie widzę ale wpisuję na stronie i mi wyskakuje komunikat ,że kod jest błędny- nie ma takiej możliwości,bo jest bardzo dobrze widoczny każdy znak..
0 0

ongis

Cytuj wiadomość#6385675 środa, 2 sierpień 2017, 22:57:18
mia napisał(a):

Uwaga na Lay's z Biedronki! emotka Właśnie nacięłam się na 2 opakowania promocyjne bez kodów. I proszę mi nie wmawiać, że są, tylko ich nie widzę. Akurat kody w tych paczkach są dobrze widoczne. Rozcięłam całe opakowania na płask - gładziutki zgrzew. Ponieważ obie feralne paczki były wzięte z jednego kartonu, więc najwyraźniej po prostu niektóre partie omyłkowo poszły bez kodów.

Odsyłasz do organizatora na ich koszt i dają dobre kody. Ja miałem chyba ze 20 takich opakowań

mariolakal

Cytuj wiadomość#6385679 środa, 2 sierpień 2017, 23:03:16
nadeim napisał(a):

azaflora napisał(a):

infatne napisał(a):

jokan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

od jutra promocja przy zakupie dwóch opakowań cena jednej paczki 3zł.

Ta promocja to chyba po to by jacyś "smakosze" wykupili stare zapasy, gdyż konkursowych ani śladu...  emotka
0 0

|< << < 281 282 283 284 285 286287 288 289 290 291 > >> >|