szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Konkursy

Lay's

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6389768
    Kobieta picola

Ranga numer 4

Posty na forum: 1274
    Z nami od: 26.09.2010
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

luko922 i andii dziękuję za odp. zapomniałam o jutrzejszym święcie emotka ,  dużo wygranych życzę emotka
    Liczba plusów to: andii Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6389770
    Kobieta cc_investigator

Ranga numer 5

Posty na forum: 4920
    Z nami od: 13.08.2011

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

warcik napisał(a):

Podpowie ktoś jaki rodzaj gry lepiej wybrać jeśli chodzi o sprzedaż, na PC, czy na ps4?

Zdecydowanie PlayStation, bo ta grupa użytkowników stale rośnie, między innymi dlatego, że PS ma większe możliwości jako multimedialne centrum domowej rozrywki (choćby dlatego, że posiada napęd obsługujący płyty BlueRay, co w PeCetach jeszcze nie jest tak powszechne. No i PS4 podłącza się z reguły do większego ekranu TV, a nie do monitora komputerowego, który jest mały. Chodzi o komfort emotka Zdecydowanie PS4 górą.

Zdecydowanie PS4. Bez cienia wątpliwości. Chyba, że udało ci się wygrać Simsy, bo one i tak są w tym konkursie tylko na PC.
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6389929
    Kobieta delvitto

Ranga numer 4

Posty na forum: 1248
    Z nami od: 14.03.2014

Powrót do góry

@@gnieszk@ napisał(a):

superloser napisał(a):

Diana02 napisał(a):

Hej emotka  Czyli  w maxxgaming można wygrać 2 nagrody w tygodniu czy dziennie? Bo nie wiem co zalicza się do "jednego losowania" 

157 - 100zl7- gier
    1 - konsola

Na te same dane?

ja tego nie zrozumiałam emotka
    czy to znaczy że wygrałeś już 157 razy po 100 zł? w jednym losowaniu, czyli w jednym tygodniu? jeśli tak, to czy możesz powiedzieć jak dużo kodów zgłosiłeś, by mieć tak imponujący wynik?
    Cytuj wiadomość #6389932
    Kobieta cherry_coke

Ranga numer 4

Posty na forum: 1554
    Z nami od: 16.04.2015
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

delvitto napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

superloser napisał(a):

Diana02 napisał(a):

Hej emotka  Czyli  w maxxgaming można wygrać 2 nagrody w tygodniu czy dziennie? Bo nie wiem co zalicza się do "jednego losowania" 

157 - 100zl7- gier1 - konsola

Na te same dane?

ja tego nie zrozumiałam emotka
    czy to znaczy że wygrałeś już 157 razy po 100 zł? w jednym losowaniu, czyli w jednym tygodniu? jeśli tak, to czy możesz powiedzieć jak dużo kodów zgłosiłeś, by mieć tak imponujący wynik?

tłumaczę na polski: 15 nagród łącznie, w tym 7x100zł i 7xgra i 1xkonsola - to tyle teoretycznie jedna osoba może wygrać w jednym etapie emotka  
    Liczba plusów to: delvitto Liczba minusów to: 0

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Cytuj wiadomość #6389933
    Kobieta awe

Ranga numer 4

Posty na forum: 1401
    Z nami od: 31.12.2006
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

czy dodrze doczytałam, że już były @ o wygranych za etap od 7 do 13 sierpnia???
    Cytuj wiadomość #6389934
    @gnieszk@

Ranga numer 3

Posty na forum: 730
    Z nami od: 05.12.2015
    Konkursy dodane: 48

Powrót do góry

awe napisał(a):

Za 2 etap losowanie będzie jutro dopiero.
    Liczba plusów to: mia Liczba minusów to: 0

Zwycięzcy to przegrani, którzy spróbowali o jeden raz więcej

Cytuj wiadomość #6389935
    Kobieta agakaz2

Ranga numer 3

Posty na forum: 1017
    Z nami od: 07.05.2017

Powrót do góry

awe napisał(a):

było chyba tylko losowanie a wyniki możliwe że jutro

Poklikam w konkursach
    Gram by spełniać marzenia.

Cytuj wiadomość #6389945
    Kobieta delvitto

Ranga numer 4

Posty na forum: 1248
    Z nami od: 14.03.2014

Powrót do góry

cherry_coke napisał(a):

delvitto napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

superloser napisał(a):

Diana02 napisał(a):

157 - 100zl7- gier1 - konsola

Na te same dane?

ja tego nie zrozumiałam emotka czy to znaczy że wygrałeś już 157 razy po 100 zł? w jednym losowaniu, czyli w jednym tygodniu? jeśli tak, to czy możesz powiedzieć jak dużo kodów zgłosiłeś, by mieć tak imponujący wynik?

tłumaczę na polski: 15 nagród łącznie, w tym 7x100zł i 7xgra i 1xkonsola - to tyle teoretycznie jedna osoba może wygrać w jednym etapie emotka  

aha, to dziękuję:)
    Cytuj wiadomość #6389985
    Kobieta flinta_13

Ranga numer 2

Posty na forum: 215
    Z nami od: 24.06.2012
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Wygrałam grę w Lays. Mam odesłać. Oświadczenie i swoje dane w mailu napisali że jeszcze kod! Skąd mam wiedzieć jaki to jest kod? 
    Odsylacie z kodem? 
    Cytuj wiadomość #6389988
    Kobieta mariolakal

Ranga numer 5

Posty na forum: 16844
    Z nami od: 24.01.2006
    Konkursy dodane: 17

Powrót do góry

flinta_13 napisał(a):

Wygrałam grę w Lays. Mam odesłać. Oświadczenie i swoje dane w mailu napisali że jeszcze kod! Skąd mam wiedzieć jaki to jest kod? Odsylacie z kodem? 

Po wysłaniu zgłoszenia przychodzi e-mailem zwrotka o treści: "Cześć,
    Dziękujemy za zgłoszenie udziału w Loterii Lay's Maxx Gaming.Poniższy kod został zarejestrowany i weźmie udział w losowaniu, które odbędzie się: 21.08.2017
    34A933PXXXX"PS. Masz odesłać kod "w naturze" czy tylko 10 znaków z opakowania ?  emotka

ZAKUPY:Biedronka,Bricomarche,Dino,Drogerie Laboo,Kaufland,Lewiatan, Lidl,Netto,Orlen,POLOmarket, Rossmann,Tesco,Żabka

Cytuj wiadomość #6389989
    Kobieta Monika11

Ranga numer 5

Posty na forum: 5319
    Z nami od: 11.01.2005
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Ja wysyłałam bez kodu i dostałam takie info od nich
    Witam ponownie,   Serdecznie dziękujemy za przesłane Oświadczenie, potwierdzamy jego wpływ.   Po prawidłowej weryfikacji wyżej wymienionego dokumentu nagrodę wydamy nagrodę, najpóźniej do dnia 01.12.2017 r.

Podobno szczęście jest jak Pszczółka Maja...jest gdzieś tylko nie wiadomo gdzie.

Cytuj wiadomość #6389990
    Kobieta flinta_13

Ranga numer 2

Powrót do góry

mariolakal napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Wygrałam grę w Lays. Mam odesłać. Oświadczenie i swoje dane w mailu napisali że jeszcze kod! Skąd mam wiedzieć jaki to jest kod? Odsylacie z kodem? 

Po wysłaniu zgłoszenia przychodzi e-mailem zwrotka o treści: "Cześć,Dziękujemy za zgłoszenie udziału w Loterii Lay's Maxx Gaming.Poniższy kod został zarejestrowany i weźmie udział w losowaniu, które odbędzie się: 21.08.2017
    34A933PXXXX"PS. Masz odesłać kod "w naturze" czy tylko 10 znaków z opakowania ?  emotka

Wszystko mailem. Ale jak mam teraz poznać jaki to był dzień, który został wylosowany? 
    Cytuj wiadomość #6389991
    Kobieta mariolakal

Ranga numer 5

Posty na forum: 16844
    Z nami od: 24.01.2006
    Konkursy dodane: 17

Powrót do góry

flinta_13 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Po wysłaniu zgłoszenia przychodzi e-mailem zwrotka o treści: "Cześć,Dziękujemy za zgłoszenie udziału w Loterii Lay's Maxx Gaming.Poniższy kod został zarejestrowany i weźmie udział w losowaniu, które odbędzie się: 21.08.201734A933PXXXX"PS. Masz odesłać kod "w naturze" czy tylko 10 znaków z opakowania ?  emotka

Wszystko mailem. Ale jak mam teraz poznać jaki to był dzień, który został wylosowany? 

Przecież w tytule wiadomości informującej o wygranej jest podana data zgłoszenia... 

ZAKUPY:Biedronka,Bricomarche,Dino,Drogerie Laboo,Kaufland,Lewiatan, Lidl,Netto,Orlen,POLOmarket, Rossmann,Tesco,Żabka

Cytuj wiadomość #6389992
    Kobieta Monika11

Ranga numer 5

Posty na forum: 5319
    Z nami od: 11.01.2005
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

flinta_13 napisał(a):

w @ masz wiadomość zwrotną od nich jak zarejestrujesz kod
    Cześć,
    Dziękujemy za zgłoszenie udziału w Loterii Lay's Maxx Gaming.Poniższy kod został zarejestrowany i weźmie udział w losowaniu, które odbędzie się: 21.08.2017
      XXXXXXXXXX i tu jest numer kodu podany jaki zgłaszałaś emotka
    Liczba plusów to: cb656, flinta_13 Liczba minusów to: 0

Podobno szczęście jest jak Pszczółka Maja...jest gdzieś tylko nie wiadomo gdzie.

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6389993
    Kobieta aleks83

Ranga numer 2

Posty na forum: 588
    Z nami od: 28.08.2015

Powrót do góry

flinta_13 napisał(a):

a na pewno chcieli kod z opakowania? a nie przypadkiem kod Twojej miejscowości ?  emotka
    Liczba plusów to: cb656, bruce, Monika11 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6389994
    Kobieta flinta_13

Ranga numer 2

Powrót do góry

aleks83 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

a na pewno chcieli kod z opakowania? a nie przypadkiem kod Twojej miejscowości ?  emotka

Faktycznie może być to kod miejscowości... Dziwnie to napisali nie zrozumiale.... Ale dzięki za odpowiedz! emotka  
    Liczba plusów to: bruce, Monika11 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6390111
    Kobieta awe

Ranga numer 4

Powrót do góry

agakaz2 napisał(a):

awe napisał(a):

było chyba tylko losowanie a wyniki możliwe że jutro

DZIĘKUJĘ
    Cytuj wiadomość #6390112
    Kobieta awe

Ranga numer 4

Powrót do góry

@@gnieszk@ napisał(a):

awe napisał(a):

Za 2 etap losowanie będzie jutro dopiero.

DZIĘKI
    Cytuj wiadomość #6390171
    Kobieta karkocka

Ranga numer 4

Posty na forum: 2296
    Z nami od: 16.01.2009
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

kate86 napisał(a):

Hej, dziś znowu kupiłam 2 paczki z banderolkami konkursowymi i nie ma kodów;/ czy ktoś to może wśród naszych konkursowiczów reklamował? ewentualnie pisał im? odpisali coś? najchętniej bym te paczki odesłała i poprosiła o nowe z kodami...

Też kupiłam w Biedronce Laysy bez kodów, napisałam maxxgaming@lays.pl  i dzisiaj dostała odpowiedz
    Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie loterią promocyjną „Loteria Lay’s Maxx Gaming”Niezmiernie nam przykro, iż napotkała Pani problemy z odnalezieniem kodu wewnątrz opakowania.Uprzejmie informujemy, iż kod promocyjny powinien być naniesiony wewnątrz opakowania w formie tłoczenia zgodnie z załączonymi zdjęciami przykładowymi. Będziemy wdzięczni za ponowne sprawdzenie opakowań w dobrym świetle dziennym aby potwierdzić brak kodu.Jeżeli kod nie zostanie przez Panią zlokalizowany po ponownej weryfikacji, uprzejmie prosimy o ponowny kontakt i  przesłanie dla każdego opakowania:- nazwy produktu- daty przydatności- gramatury- numeru partii (znajduje się poniżej daty ważności i informacji o gramaturze na froncie opakowania)- zdjęcia opakowania, jego wewnętrznej oraz zewnętrznej strony. Jednocześnie uprzejmie prosimy o zachowanie opakowań, mogą być niezbędne do dalszych wyjaśnień.

Zrobię zakupy w Carrefour, Tesco, Superpharm, Piotr i Paweł, Kaufland, Hebe, Drogeria Natura, Stokrotka, Lidl, Biedronka, Żabka/Freshmarket, Pepco, Rossmann, Odido, DAYLI, Lewiatan, Chata Polska, Auchan/Arel, TOYS'R`US, BP, Orlen, Inmedio ...

Cytuj wiadomość #6390173
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Posty na forum: 4616
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

karkocka napisał(a):

kate86 napisał(a):

Hej, dziś znowu kupiłam 2 paczki z banderolkami konkursowymi i nie ma kodów;/ czy ktoś to może wśród naszych konkursowiczów reklamował? ewentualnie pisał im? odpisali coś? najchętniej bym te paczki odesłała i poprosiła o nowe z kodami...

Też kupiłam w Biedronce Laysy bez kodów, napisałam maxxgaming@lays.pl  i dzisiaj dostała odpowiedzDziękujemy za kontakt i zainteresowanie loterią promocyjną „Loteria Lay’s Maxx Gaming”Niezmiernie nam przykro, iż napotkała Pani problemy z odnalezieniem kodu wewnątrz opakowania.Uprzejmie informujemy, iż kod promocyjny powinien być naniesiony wewnątrz opakowania w formie tłoczenia zgodnie z załączonymi zdjęciami przykładowymi. Będziemy wdzięczni za ponowne sprawdzenie opakowań w dobrym świetle dziennym aby potwierdzić brak kodu.Jeżeli kod nie zostanie przez Panią zlokalizowany po ponownej weryfikacji, uprzejmie prosimy o ponowny kontakt i  przesłanie dla każdego opakowania:- nazwy produktu- daty przydatności- gramatury- numeru partii (znajduje się poniżej daty ważności i informacji o gramaturze na froncie opakowania)- zdjęcia opakowania, jego wewnętrznej oraz zewnętrznej strony. Jednocześnie uprzejmie prosimy o zachowanie opakowań, mogą być niezbędne do dalszych wyjaśnień.

to dziwne, ja kupiłam 1 paczke w biedronce, i wszystko było ok, może faktycznie jakas wadliwa partia?

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.