Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

cb656

#7161921 Napisano: 29.02.2024 20:27:02
adamo86 napisał(a):

Przecież już są symbole określające płeć - równie jednoznaczne emotka

Ojtam, ojtam. Nie rozumiesz moich potrzeb.
NIE CHCĘ (przed udzieleniem odpowiedzi na forum) klikać w profil, by sprawdzać, jaką ma płeć rozmówca. No sorry. Nazwy są mylące. Nie wszystkich znam, nie wszystkich pamiętam, nie wszystkich kojarzę. CHCĘ mieć taką informację w TYM obszarze! NA FORUM!!!!
0 0

cb656

#7161887 Napisano: 29.02.2024 18:23:55

Chciałbym, by na forum w kąciku z opisem Usera pojawiała się informacja o PŁCI. Symbolicznie. Standardowo używane są graficzne symbole, na tyle jednoznacznie opisujące, że myślę, iż to wystarczy. A dlaczego? By uniknąć nieporozumień! emotka

0 0

cb656

#7159163 Napisano: 14.02.2024 14:18:44
radziosny napisał(a):

(...) mógłbym przejrzeć konkursy, które trochę mniej mnie interesowały wcześniej, a nie musiałbym przedzierać się przez śmieciowe konkursy typu, że coś w jakiejś gazecie jest kupon, w jakiejś galerii w walentynki losowanie, albo jak się kupi kombajn to się wygra tonę pyrów.

Masz wymagania jak obrażona nastolatka emotka
0 0

cb656

#7159158 Napisano: 14.02.2024 14:09:41
radziosny napisał(a):

Mogłaby być opcja usuwania przez użytkowników konkursów z ogólnej listy (w sensie tylko na własnym koncie).

Bez sensu. emotka Do oznaczania konkursów służą kolorowe kropki. I już wiesz, by nie otwierać tych oznaczonych jako: "konkursy, które mnie NIE INTERESUJĄ". A później możesz sobie z głównego menu odfiltrować do wyświetlania pożądaną kategorię. WYBÓR JEST OD DAWNA! emotka


0 0

cb656

#7145625 Napisano: 08.12.2023 20:21:59
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Chciałbym, aby Użytkownik portalu mógł uhonorować osoby dodające konkurs do bazy. Tak po prostu, za to, że tej osobie się chce, za to, że robi to solidnie, za to że konkurs uważam za szczególnie atrakcyjny czy wartościowy ...chodzi mi o to, że gdyby dodać tam opcję "DOCEŃ (Zgłaszającego)" i gdyby ktoś tam kliknął, to na koncie osoby, która dodała ten konkretny konkurs do bazy, pojawiałyby się bonusy. JAKIEŚ. Nieważne na razie co to by było (...) To może być COKOLWIEK!
Ale naprawdę uważam, że WARTO i NALEŻY promować tych, którzy się starają!
podkreślam, że chodzi o naprawdę NIEKTÓRE konkursy - te szczególnie fajne. Bynajmniej nie "wszystkie, jak leci"!

...sam pomysł fajny, ale nie wiem jak to zrealizować, aby ocena była wiarygodna musiałbym nie dokonywać edycji treści, a czasami jest to tak nieczytelne że naniesienie poprawek jest konieczne, w takim wypadku musiałaby dojść opcja możliwości podejrzenia oryginalnego opisu co powoduje że baza rośnie nam 2 krotnie.
Jeśli chodzi o punkty i jakieś "nagrody" i chociażby dostęp do wątków na forum to tak naprawdę rozbudowa całego modułu.
To takie moje obawy na teraz, ale pomysł interesujący emotka emotka

No i fajnie. Wrzuciłem pomysł, ale nie pod hasłem "POTRZEBNE JUŻ, ZARAZ, NATYCHMIAST!", tylko jako wabik do szerszych przemyśleń organizacyjno-marketingowych emotka

Aha, ważne! CHCIAŁBYM, by ta ocena dawała możliwość ocenienia także na minus, czyli by punktować tych Userów, którzy zgłaszają konkursy na tak zwany "odpier.ol" bez dbałości o ważne szczegóły. No wiesz - brak kompletu informacji, informacje błędne, zatajenie ważnych fragmentów i takie tam. Ogólnie - gnębienie tych, którzy się nie przykładają i mają wszystko gdzieś  emotka
1 sabaka 0

cb656

#7131765 Napisano: 17.10.2023 18:08:36
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Chciałbym, aby Użytkownik portalu mógł uhonorować osoby dodające konkurs do bazy. Tak po prostu, za to, że tej osobie się chce, za to, że robi to solidnie, za to że konkurs uważam za szczególnie atrakcyjny czy wartościowy ...chodzi mi o to, że gdyby dodać tam opcję "DOCEŃ (Zgłaszającego)" i gdyby ktoś tam kliknął, to na koncie osoby, która dodała ten konkretny konkurs do bazy, pojawiałyby się bonusy. JAKIEŚ. Nieważne na razie co to by było (...) To może być COKOLWIEK!
Ale naprawdę uważam, że WARTO i NALEŻY promować tych, którzy się starają!
podkreślam, że chodzi o naprawdę NIEKTÓRE konkursy - te szczególnie fajne. Bynajmniej nie "wszystkie, jak leci"!

...sam pomysł fajny, ale nie wiem jak to zrealizować, aby ocena była wiarygodna musiałbym nie dokonywać edycji treści, a czasami jest to tak nieczytelne że naniesienie poprawek jest konieczne, w takim wypadku musiałaby dojść opcja możliwości podejrzenia oryginalnego opisu co powoduje że baza rośnie nam 2 krotnie.
Jeśli chodzi o punkty i jakieś "nagrody" i chociażby dostęp do wątków na forum to tak naprawdę rozbudowa całego modułu.
To takie moje obawy na teraz, ale pomysł interesujący emotka emotka

No i fajnie. Wrzuciłem pomysł, ale nie pod hasłem "POTRZEBNE JUŻ, ZARAZ, NATYCHMIAST!", tylko jako wabik do szerszych przemyśleń organizacyjno-marketingowych emotka
0 0

cb656

#7130949 Napisano: 13.10.2023 17:18:15
pionas od dawna marzy mi się pewna funkcjonalność związana z dodanymi do bazy konkursami, ech... emotka
Dziś zdecydowałem się ubrać w słowa swą koncepcję. emotka

Chciałbym, aby Użytkownik portalu mógł uhonorować osoby dodające konkurs do bazy. Tak po prostu, za to, że tej osobie się chce, za to, że robi to solidnie, za to że konkurs uważam za szczególnie atrakcyjny czy wartościowy. Nieważne za co. Choćby za to, że lubię tego Użytkownika i przy okazji chcę Mu nieba przychylić. emotka

Jakby to miało działać? Ano przy opisie konkursu mamy obecnie zakładki:


...chodzi mi o to, że gdyby dodać tam opcję "DOCEŃ (Zgłaszającego)" i gdyby ktoś tam kliknął, to na koncie osoby, która dodała ten konkretny konkurs do bazy, pojawiałyby się bonusy. JAKIEŚ. Nieważne na razie co to by było, dajmy na to (wstępnie rzucam pomysł), że byłyby to jakieś wirtualne punkty, które sam zainteresowany mógłby w przyszłości wymienić na jakieś korzyści. Dajmy na to - skończył mu się czas dostępu do pewnych wątków, to proszę bardzo - wymieniam punkty na kolejnych 30 dni dostępu. Czy jakoś tak. emotka
To może być COKOLWIEK!
Ale naprawdę uważam, że WARTO i NALEŻY promować tych, którzy się starają!

...bo Oni to robią tak samo jak Ty, Adrian - tu aż prosi się cytat z wcześniejszych wypowiedzi Szefa emotka

...robią to BEZINTERESOWNIE I ZA DARMO!

edit: podkreślam, że chodzi o naprawdę NIEKTÓRE konkursy - te szczególnie fajne. Bynajmniej nie "wszystkie, jak leci"!
Byłaby to poniekąd także forma oceniania danego konkursu przez społeczność, coś w rodzaju rankingu, ilość gwiazdek czy jak by tego nie nazwać. Obecna ocena w postaci "najpopularniejsze" (czyli najczęściej czytane) jakoś mnie kurka nie przekonuje, że to konkurs wybitny, bo może to być totalne dno, a ilość otworzeń strony może wynikać z ciekawości wywołanej szeptaną propaganda ("ty widziałeś, jaki gniot się pojawił w bazie? Zenua...") emotka

emotka
To tyle, co miałbym do powiedzenia. A teraz chciałbym przeczytać, co sądzą o tym pomyśle inni. emotka
1 pioge7 0

cb656

#7108829 Napisano: 14.07.2023 13:14:00
adamo86 napisał(a):

Dopiero co pisałeś, że umieszczanie niektórych zdjęć nagród jest zabawne, a teraz sam umieszczasz zdjęcie kartonu od wygranego roweru emotka

A to nie wiesz, że kobieta (Dzidzia Piernik) zmienną jest?! emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
1 radosna 0

cb656

#7107983 Napisano: 12.07.2023 17:46:43
adamo86 napisał(a):

byekitty napisał(a):

Jestem "na nie" dla zdjęć w wątku MDW. Screeny smsow lub maili często z mininagrodami - zajmują dużo miejsca w przeglądarce (i na serwerze tysz). Trzeba przeczytać cały tekst zamiast kilku słów i nie da się tych wygranych potem wyszukać 😎 nie widzę w tym żadnej wartości, dla wygranego też to zajmuje więcej czasu niż napisanie trzech słów, więc nie zwalam tego na karb lenistwa.

Mam wrażenie, że po Twoim wpisie zrobił się nagle wysyp screenów w MDW emotka

Dobrze, że ten wątek został poruszony, to i ja dorzucę swoje trzy grosze.
Od dawna zauważam, że liczne wątki są powielane - pod pozornie innymi nazwami mówią de facto o TYM SAMYM!
Podobnie jest z topami MDW oraz ZDJĘCIA NASZYCH WYGRANYCH czy DZIŚ DOTARŁA NAGRODA Z...
Ja osobiście nie widzę większej różnicy. Równie dobrze umieścić można fotkę tu, ówdzie i tam.
Dlaczego tak uważam? Uzasadniam: opis nagrody w konkursie jest na tyle precyzyjny, że dla średnio kumatego człowieczka nie stanowi żadnego problemu znalezienie FOTKI nagrody konkursowej w sieci.
Wyjątkiem być może są nagrody niekonwencjonalne, typu "gadżety radia Zet" albo inne podobnie enigmatyczne. Jednakże jeśli wiadomo, że nagrodą jest telewizor danego producenta, albo golarka czy ekspres do kawy, model taki to, a taki, to umieszczanie zdjęć takich nagród jest zabawne. Owszem, doceniam wartość dokumentalną, coś w rodzaju poświadczenia, że Organizator nie kłamał i faktycznie przysłał telewizor, zamiast zdjęcia telewizora emotka

A co do screenów w MDW ja - Dzidzia Piernik - nie mam absolutnie nic przeciwko! To dla mnie ważny fakt, bo poświadcza, że to nie jest prowokacja, żart, mający na celu wsadzenie kijaszka w mrowisko zniecierpliwionych konkursowiczów, zastanawiających się, "dlaczego ich zajefajny tekst nie wygrał i że to na pewno DOWÓD, że wszystko to jest jedna wielka ustawka, a w ogóle, to oni losują!" emotka Screen z powiadomieniem o nagrodzeniu jest dla mnie - Dzidzi Piernik - CENNIEJSZY, niż wpis tekstowy, "literkami na ekranie" w rodzaju GŁÓWNA W KONKURSIE X (i teraz gryźcie się w brodę biedaki, czy to prawda, czy robię sobie jaja).

No sorry, co ludź, to zdanie. Takie jest moje. Howgh!
0 0

cb656

#7107068 Napisano: 08.07.2023 11:20:14
pionas nawet nie wiem, jak to nazwać, ech... Będzie bardzo okrężną drogą, opisowo.
No bo to jest tak, ech...
Znajduję jakiś profil, a w nim, jak wiadomo, jest KLIK pod tytułem "dodane posty". No i teraz tak, ech... Wyświetla mi się długa lista wpisów... Ale na tej liście, mimo zachęty w postaci widocznych łapek, nie mogę zagłosować. Buuuu emotka Muszę użyć opcji "wyświetl w wątku".
Czy TO da się zmienić? emotka

cb656

#7106979 Napisano: 07.07.2023 17:06:58
pionas napisał(a):

niestety jeśli chodzi o ukrywanie postów na forum...
jest półśrodek, ale to taki że jak wchodzisz w wątek i są posty osoby zablokowanej, to masz komunikat "Wiadomość ukryta"

emotka Jeszcze na coś takiego nie trafiłem, ciekawe, ciekawe... emotka
0 0

cb656

#7106928 Napisano: 07.07.2023 14:34:40
Adrian, a jak to jest rozwiązane na Facebooku? Bo tam działa...
0 0

cb656

#7106788 Napisano: 07.07.2023 09:48:07
zielonaszpilka napisał(a):

co daje zablokowanie jakiejś osoby? Ja nie widzę jej wpisów, ona moich? Czy ta osoba wie, że mam ją w zablokowanych? Jak to wygląda pionas?

Niestety, ale tak to nie działa i bardzo nad tym ubolewam. Jedyna "korzyść" z takiego zablokowania to święty spokój, że taka osoba nie może wysłać do Ciebie wiadomości. To w zasadzie wszystko. Aha, jeszcze jedno - jak ktoś Cię zablokuje, to nie obejrzysz jego profilu, a jedynie komunikat, że jesteś zablokowana przez tę osobę. emotka

cb656

#7106670 Napisano: 06.07.2023 19:05:18
byekitty napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Da się przypiąć NA CO CZEKAMY? na górze listy wątków?
Nie wiem jak innym ale mi by to ułatwiło życie emotka

super pomysł! może wtedy więcej osób zaangażowałoby się w dodawanie emotka

AKURAT! emotka
Śledzę ten portal praktycznie od samego początku i jeszcze nie zauważyłem takiego trendu.
Ludzi ZAANGAŻOWANYCH w życie tej społeczności można zliczyć na palcach rąk, ech...
PRZEWAŻAJĄCA WIĘKSZOŚĆ to tak zwany bezimienny, roszczeniowy PLANKTON emotka emotka

Dla nich liczy się tylko: "Dajcie wygraną MI, gram na chorom curkę!"  emotka
(czy jakoś tak, ech...)
0 0

cb656

#7106639 Napisano: 06.07.2023 16:29:17
pionas czy da się tak zagnieździć jakiś prosty algorytm, który obsługiwałby pole podsumowujące ilość dodanych konkursów i UWZGLĘDNIAŁ PRZY TYM POLSKĄ GRAMATYKĘ?! emotka
Że jak konkursów dodano 16, to będzie wyświetlone, że "dodano szesnaście konkursÓW" a gdy 23, to "dodano dwadzieścia trzy konkurSY"??? I tak dalej. I żeby uwzględniał przypadek rzadki, ekstremalny, mianowicie: "dodano jeden konkurs". emotka emotka
Jakieś warunki powstawiać, by podmieniał formę słowa?

Strasznie mnie (polonistę z zamiłowania) bodzie to w oczy, gdy czytam na głos:
"Na liście znajduje się dwadzieścia trzy konkursów" emotka Wrrrr... emotka



edit
1 jeden (konkurs)
2, 3, 4 (konkursy)
5, 6, 7, 8, 9, 10, 20, 30...  (konkursów)
1 netka2000 0

cb656

#7101785 Napisano: 19.06.2023 11:17:02
GreenEK napisał(a):

jakieś szanse, żeby zakończone nie wyświetlały się na głównej?

A ja z kolei czekam, kiedy przestaną trafiać się takie kwiatki, że w bazie ukazuje się konkurs PO JEGO ZAKOŃCZENIU. emotka emotka emotka emotka
1 kumulacja 0

cb656

#7100308 Napisano: 14.06.2023 09:37:59
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

A było kiedyś rozważane dodanie trzeciej ikonki przy postach?
Bo aż się czasem prosi dodanie reakcji ->  emotka

Noooo... Mnie to się nawet marzy taki system, jak jest na fejsie, z kilkoma reakcjami do wyboru, często mam ochotę dodać gifa z GG

jak dodawałem kciuki (jeszcze stara wersja skryptu) to wstępnie było zrobione jak na FB (5 reakcji) ale zarzucono mi że chcę być jak FB i że dwie wystarczą i pod te dwie reakcje zaprojektowałem nowy skrypt, nie wiem czy jest sens dodania kolejnych albo dynamicznych...

Luzik, Adrian emotka To nie jest najważniejszy aspekt tego forum. Trochę sobie jaja robię, no wiesz...   emotka   trochę teatru nie zaszkodzi emotka emotka emotka
0 0

cb656

#7100281 Napisano: 14.06.2023 08:40:48
adamo86 napisał(a):

A było kiedyś rozważane dodanie trzeciej ikonki przy postach?
Bo aż się czasem prosi dodanie reakcji -> emotka

Noooo... Mnie to się nawet marzy taki system, jak jest na fejsie, z kilkoma reakcjami do wyboru, często mam ochotę dodać gifa z GG

cb656

#7095847 Napisano: 26.05.2023 08:07:09
pionas napisał(a):

RaMa napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Pewnie już kiedyś był taki temat, ale...
Czy dałoby się - oprócz przycisku z linkiem do regulaminu - dodać miejsce gdzie można by podpinać Regulamin w formie pdf do danego konkursu?
Ułatwiłoby to życie w sytuacji, gdy konkurs jest już zakończony, strona zamknięta i nie da się dostać do regulaminu zamieszczonego przez organizatora

Tak by było extra aby mieć bazę regulaminów z zakończonych konkursów - ale realnie: to zajmuje przestrzeń dyskową i osobiście wątpię czy administrator może sobie na to pozwolić...
Osobiście ściągam pdfy z regulaminami tych konkursów/loterii w których biorę udział - i sam widzę ile to zajmuję w megabajtach - dlatego później pakuję do plików rar i wrzucam na jakąś darmową chmurę żeby kompletnie nie zapchać swoich fizycznych dysków twardych...
Ale tak naprawdę to po kilku miesiącach to tylko śmieci te wszystkie regulaminy - bo okres reklamacji do organizatora się skończył.

To prawda regulaminy trochę miejsca zajmują, kiedyś pobierałem je na serwer, ale właśnie z powodu rozmiarów zrezygnowałem...

Adrian, ale przecież są bezpłatne serwery udostępniające miejsce na przechowywanie plików. Niecwiem, jak się nazywa ta technologia, kojarzy mi się, że chyba api czy jakoś tak... Do brzegu. Kiedyś w firmie, w której pracowałem, informatyk tak zrobił, że mogliśmy operować na danych udostępnianych przez firmę zewnętrzną, konkretnie przewoźnika UPS. Zpunktu widzenia użytkownika wyglądało to tak, jakbyśmy pracowali na swoim serwerze, choć tak naprawdę dane były przechowywane gdzie indziej. 
Czy tu dałoby się zastosować to rozwiązanie? Taki skrót dostępny z ekonków do plików regulaminów zgromadzonych na specjalizowanych serwerach? No wiesz, jak kiedyś chomikuj czy innych...
0 0

cb656

#7095819 Napisano: 25.05.2023 20:29:51
mandarynka16 napisał(a):

Co potrzebne -> Zasada, że jeżeli ktoś wpisuje się  wątku sprzedam/wymienię bo chce coś sprzedać to ma obowiązek podać cenę

emotka emotka emotka emotka
POPIERAM!!!!
1 wiesia30 0