Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

cb656

#6863148 Napisano: 04.06.2022 15:27:03
Dziwna historia... Loguję się na ekonkach ze swojego komputera, mam zaznaczone "zapamiętaj hasło", wszystko cacy. Za każdym razem jak wchodzę na stronę, jestem zalogowany.  Ale dajmy na to, wchodzę na stronę z innego komputera u sąsiada, loguję się, sprawdzam co chcę, kończę pracę, wylogowuję się w tej przeglądarce. 
Po drodze zaglądam na stronę z przeglądarki w smartfonie, gdzie też miałem opcję "zapamiętaj hasło", a tu zonk! Muszę się znów logować, bo mnie wywaliło z konta! Nie dość na tym - wracam do domu, a tam w stacjonarnym to samo, jestem wylogowany! emotka
pionas czym to można wytłumaczyć? emotka

EDIT: te jaja dzieją się od wczoraj, czyli od soboty. Dziś też po włączeniu komputera stacjonarnego strona ekonków kazała mi się zalogować. To nie jest przypadek,musiało być jakieś grzebanko w systemie, tylko jakie? I PO CO? emotka Żadnych ciasteczek u siebie nie czyściłem, by była jasność. No,  może z wyjątkiem jednego opakowania Piegusków, które oczyściłem doszczętnie emotka emotka
1 andii 0

cb656

#6862873 Napisano: 02.06.2022 17:29:28
pionas rzucisz okiem? Chodzi przykładowo o ten wpis i kolejny po nim. https://www.e-kon...ka?strona=5#p6862866

Zwróć uwagę, że w wypowiedzi zacytowanej system ignoruje zupełnie znak końca linii (akapitu) i łączy ze sobą teksty bez spacji nawet. To nie jest robota cytującego, nie usunął tego znaku ręcznie, wiem to, bo dla sprawdzenia sam powtórzyłem tę operację, symulując odpowiadanie samemu sobie i już w polu edycji te teksty były tak połączone. To się dzieje "w locie".
Tak nie powinno być chyba? emotka
0 0

cb656

#6862264 Napisano: 30.05.2022 21:38:59
lukaszdziub napisał(a):

Gdy próbuje zmienić avatar dostaje taki komunikat

Hm, dziwne, wczoraj bodajże (albo w sobotę) zmieniałem awatar i nie było problemu. emotka
0 0

cb656

#6858156 Napisano: 08.05.2022 23:41:10
Wrrrr, qźwa, pionas na litość boską, nie wystarczy  OBRAZEK (printscreen), że to wiadomość prywatna???????!      emotka
P.S. JAKIE TO MA ZRESZTĄ ZNACZENIE???!
...przecież wpis na forum miałby zielone tło!!!!!

cb656

#6858075 Napisano: 08.05.2022 12:28:14
pionas a dlaczego formatowanie tekstu zmienia się po wysłaniu wiadomości? emotka
Kiedy wybieram numerowanie, cyfry są arabskie, ale u odbiorcy pojawiają się jako rzymskie. emotka emotka

0 0

cb656

#6855585 Napisano: 24.04.2022 18:43:32
pionas napisał(a):

Co do liczby osób przeglądających forum to jest ona tak duża bo większość to boty, dodałem poprawkę aby nie zliczało botów, powinno trochę lepiej to wyglądać emotka

Czy mam przez to rozumieć, że botami sztucznie nakręcasz oglądalność strony  emotka by ją wywindować w wynikach wyszukiwania? Jeśli tak, to słabe to. emotka
0 0

cb656

#6855576 Napisano: 24.04.2022 18:01:54
pionas napisał(a):

jest jeden system powiadomień i jak odczytasz w telefonie/innej przeglądarce gdziekolwiek to zostaje oznaczony jako przeczytany, ten błąd miałeś gdy testowałem czy wszystko z powiadomieniami odnośnie komentarzy działa poprawnie, potem usunąłem komentarz i dodałem go ponownie stąd może taka myśl, dodając nową opcję dla powiadomień musiałem zmian też w aplikacji przez co wczoraj pojawiały się błędy...

Hm, sugerujesz, że powinienem zagrać w Lotto? Bo mam niezwykłe szczęście trafiać na takie właśnie szczególne przypadki, przecież to nie pierwszy raz - a zauważ, że inni się na to nie załapują, tylko ode mnie masz takie zgłoszenia emotka emotka
Statystycznie rzecz biorąc, mam dziwnego trafa na okresy testowania systemu emotka
0 0

cb656

#6855558 Napisano: 24.04.2022 16:12:11
byekitty napisał(a):

konkursy z zapowiedzi forumowych trafiają bezpośrednio do zapowiedzi stronowych, jeśli tylko mają szczegóły.
Aktywni robią coś dla "dodatków" na forum, których faktycznie nie ma. To iluzja.
Robią to, bo są naiwniakami i dają na tacy fajne konkursy i podpowiedzi konkursowe 1286 podglądaczom emotka  śmieję się, bo wśród nich jestem też ja.

Też się z tego śmieję emotka "aktywność" na poziomie najwyższym, bo trzecim emotka
https://www.e-konkursy.info/statystyki
https://www.e-kon...o/wyniki?user=129198
0 0

cb656

#6855514 Napisano: 24.04.2022 08:40:39
Z innej beczki. Wczoraj wieczorem zaglądałem na swoje konto z poziomu przeglądarki w smartfonie. Było kilka nowych powiadomień, poklikałem i poczytałem (między innymi powiadomienie o odpowiedzi powyżej i komentarz pod konkursem z grupy na Facebooku). W telefonie powiadomienia odczytane, tymczasem dziś, kiedy loguję się rano z poziomu peceta, widzę znów te same powiadomienia... Nie rozumiem tego.
Gdzie jest zapisywana informacja o przeczytaniu powiadomień? Byłem przekonany, że to powinno być zaszyte na koncie użytkownika, tymczasem wszystko wskazuje na to, że jest zapisywane na poziomie przeglądarki. To by tłumaczyło dlaczego w przeglądarce w smartfonie oznaczone jako przeczytane, a w przeglądarce peceta nie. Takie sobie... Wolę jednak obsługę dwustronną, jak IMAP w kliencie poczty, a nie POP emotka

Kolejna sprawa z tym związana. Przesyłam Screenshot_2022-04-23-20:49:34 jednego z dziwnych zjawisk, pomożesz rozwiązać, o co chodziło? Klikanie w TO powiadomienie nigdzie nie przenosiło, tekst nie było podlinkowany. Prośba o powiadomienie... To powiadamiam emotka
0 0

cb656

#6855513 Napisano: 24.04.2022 08:21:47
pionas napisał(a):

nie do końca wiem czy się rozumiemy... zakładka "zapowiedzi" to prośba użytkowników, ale tam są tylko konkursy opublikowane w bazie (warunek konkursy które startują od przynajmniej jutra), na forum w wątku można podać link stąd też zazwyczaj ten wątek jest aktualniejszy

A mnie się wydaje, że rozumiem wpis byekitty emotka
Blokowanie użytkownikom dostępu do części forum, przy jednoczesnym udostępnianiu wszystkim całej bazy to jest to, o czym pisałem przed laty, a na co Ty się nie chciałeś zgodzić. Proponowałem, by dostęp do konkursów w bazie był właśnie uzależniony od tego, jak aktywnie jedni użytkownicy pomagają drugim. Czyli na przykład dodają konkursy. W części dostępnej dla VIPów był przecież taki wymóg - by ktoś nadal miał przedłużony "abonament" na ten dostęp, miał w skali miesiąca dodać ileś tam konkursów, albo pomagać w inny sposób, umieszczając podpowiedzi emotka Na pewno to pamiętasz.
P.S. Swoją drogą, ja nadal podtrzymuję swój wniosek, by dostęp do bazy zależał od tego, czy ktoś pomaga czynnie, czy jest tylko podglądaczem emotka
edit: przykładowo widziałbym to tak, że jakaś część konkursów z bazy byłaby oczywiście widoczna dla niezarejestrowanych "na zachętę", z informacją, że "teraz widzisz tylko wierzchołek góry lodowej, a jak chcesz mieć dostęp do smaczniejszych kąsków, dołącz do społeczności i razem z nami rozwijaj bazę" emotka   Czy jakoś tak emotka
Jest kij (punkty karne), niech będzie też jakaś marchewka..

cb656

#6854448 Napisano: 15.04.2022 17:06:22
pionas jak to jest właściwie? Nie założyłeś minimalnego wymaganego limitu postów dla użytkownika, bo ja wiem - może czas "stażu" na forum czy coś podobnego, by dopiero mógł zakładać nowe tematy? emotka Mam wrażenie, że tak kiedyś było. A tymczasem bach! Ktoś się ledwo rejestruje i mnoży niepotrzebnie wątki... emotka
https://www.e-kon...-nowy-kupie#p6854443
0 0

cb656

#6851794 Napisano: 28.03.2022 23:02:54
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas DLACZEGO jedna z cytowanych emotek widnieje w postaci tekstowej, a nie obrazkowej?! emotka https://www.e-kon...strona=4847#p6851783


tak jak widać brakuje dwukropka przed mur1:

Adrian, litości... Przeanalizuj fakty.
Faktem jest, że w POPRZEDNIM cytowanym poście BYŁ OBRAZEK.
Gdzie wobec tego i DLACZEGO zatracił się obrazek??! Emotikona??
0 0

cb656

#6851789 Napisano: 28.03.2022 22:43:10
pionas DLACZEGO jedna z cytowanych emotek widnieje w postaci tekstowej, a nie obrazkowej?! emotka

https://www.e-kon...strona=4847#p6851783

0 0

cb656

#6851622 Napisano: 28.03.2022 00:18:31
Dziwne... poniedziałek, kwadrans po północy, a na stronie https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane nadal widoczne 28 konkursów dodanych w niedzielę...   emotka Nie pomaga odświeżanie strony, widok nie znika. pionas czy przestwiłeś zegar na serwerze na czas letni? emotka
0 0

cb656

#6849752 Napisano: 15.03.2022 18:58:44
Hihihihi, coś drgnęło emotka Już można sobie wybrać liczbę, która bardziej odpowiada emotka

0 0

cb656

#6849733 Napisano: 15.03.2022 17:13:25
pionas coś z czasem aktualizowania licznika jest nie halo. Patrząc na listę polemizowałbym, czy tylko jeden emotka
https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane

0 0

cb656

#6849083 Napisano: 11.03.2022 08:52:22
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Fakt muszę poprawić komunikat, taki konkurs może wisieć w oczekujących na akceptację. (tak jest w tym przypadku)

Czy przy tym poprawianiu czegoś nie popsułeś? Przed chwilą próbowałem dodać komentarz do tego konkursu, ale zniknął w boju. emotka Nie popełniłem błędu przy przepisywaniu captcha, a nawet gdyby tak było, to wyświetliłby się monit o błędzie, a tekst komentarza pozostałby w swoim polu i czekał na poprawne przepisanie kodu.Nic z tych rzeczy. Strona się przeładowała, komunikatu błędu nie ma, a tekst komentarza diabli wzięli. emotka

dalej masz ten problem? robiłem mały update plików i być może to było w tym czasie co chciałeś dodać komentarz

Aha. Czyli miałem po prostu pecha.
Jeśli nie przewidujesz mieszania w najbliższym czasie, to podejmę jeszcze jedną próbę dodania.
0 0

cb656

#6849075 Napisano: 11.03.2022 08:16:13
pionas napisał(a):

Fakt muszę poprawić komunikat, taki konkurs może wisieć w oczekujących na akceptację. (tak jest w tym przypadku)

Czy przy tym poprawianiu czegoś nie popsułeś? Przed chwilą próbowałem dodać komentarz do tego konkursu, ale zniknął w boju. emotka
Nie popełniłem błędu przy przepisywaniu captcha, a nawet gdyby tak było, to wyświetliłby się monit o błędzie, a tekst komentarza pozostałby w swoim polu i czekał na poprawne przepisanie kodu.
Nic z tych rzeczy. Strona się przeładowała, komunikatu błędu nie ma, a tekst komentarza diabli wzięli. emotka
0 0

cb656

#6849007 Napisano: 10.03.2022 17:54:39
pionas jak to jest z tym wyszukiwaniem? Używasz na stronie dwóch różnych mechanizmów wyszukiwania? emotka

Konkretny przykład, mam adres do sprawdzenia, klikam w lupkę, wklejam adres, wynik negatywny.
No to klikam dodaj konkurs, wklejam TEN SAM ADRES i tu niespodzianka, bo okazuje się, że jednak znalazł. emotka
O co chodzi?

https://www.gov.p...ojewody--edycja-2022

Szukanie przez lupkę:


Dodawanie konkursu:

0 0

cb656

#6848124 Napisano: 05.03.2022 18:57:06
1940bruce1973 napisał(a):

...przy klikaniu w "Kontakt" wyskakuje mi niezmiennie... lista konkursów.  emotka emotka

Bo w stopce jest źle podlinkowany emotka
Ale nawet tam nie ma informacji o Adminach
https://www.e-konkursy.info/kontakt
1 brucee 0