Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

netka2000

Cytuj wiadomość#6053383 środa, 5 sierpień 2015, 22:27:44
adamaszek napisał(a):

Nie można uzyskać dostępu do tego konta, ponieważ nie można potwierdzić danych logowania.Nie możemy obecnie zrealizować Twojego żądania. Spróbuj później. Czy też może ktoś kto ma pocztę na gazeta.pl dostaje takie info???

Powinien przyjść taki mail
We wrześniu włączamy nową pocztę.
Jeśli chcesz kontynuować korzystanie z adresu @gazeta.pl i przenieść swoje e-maile na nową pocztę,

Jeżeli nie podejmiesz decyzji do 15 sierpnia, Twoja skrzynka pocztowa zostanie usunięta.

Jednym słowem, całkowicie przechodzisz pod skrzydła Googla. Ja rezygnuję z usług szpiega.
0 0

adamaszek

Cytuj wiadomość#6053392 środa, 5 sierpień 2015, 22:50:08
netka2000 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Nie można uzyskać dostępu do tego konta, ponieważ nie można potwierdzić danych logowania.Nie możemy obecnie zrealizować Twojego żądania. Spróbuj później. Czy też może ktoś kto ma pocztę na gazeta.pl dostaje takie info???

Jeśli chcesz kontynuować korzystanie z adresu @gazeta.pl i przenieść swoje e-maile na nową pocztę,

Jeżeli nie podejmiesz decyzji do 15 sierpnia, Twoja skrzynka pocztowa zostanie usunięta.

Jednym słowem, całkowicie przechodzisz pod skrzydła Googla. Ja rezygnuję z usług szpiega.

To chyba jakieś testowe roboty, bo przecież 15 sierpnia jeszcze nie ma... A o mailu pierwsze słyszę... emotka (( Dzięki za info.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6053425 czwartek, 6 sierpień 2015, 06:21:30
Sprzedam bilet na mecz  Polska - Gibraltar 7 września 2015 o godzinie 20:45 Warszawa, wygrany w loterii Biedronki toast za naszych. Bilet II kategorii.
Proszę o priv.
Ps. Odpowiem na wiadomości priv po 16-00.
0 0

adamaszek

Cytuj wiadomość#6053430 czwartek, 6 sierpień 2015, 06:59:43
magnus napisał(a):

adamaszek napisał(a):

netka2000 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

To chyba jakieś testowe roboty, bo przecież 15 sierpnia jeszcze nie ma... A o mailu pierwsze słyszę... emotka (( Dzięki za info.

Coś robili lub jakaś awaria była. Teraz normalnie działa emotka

A teraz ups, coś poszło nie tak emotka
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6053453 czwartek, 6 sierpień 2015, 09:13:50
ondine napisał(a):

mixik napisał(a):

Aj tam aj tam... W zasadzie wystarczy ze masz naklejke z kluczem windowsa. Reszte mozna sobie sciagnac. Nawet czysty obraz plyty z windowsem mozna legalnie sciagnac i podczas instalacji wklepac swoj klucz. Poza tym od 29 lipca jest dostepny do sciagniecia za darmo dla wszystkich legalnych posiadaczy windowsa 7 i 8 najnowszy windows 10. Polecam bo przesiadka jest ZUPELNIE gratis tylko przez rok czasu, za rok trzeba bedzie juz placic. Aktualizacja trwa max godzinke. To taki mix 7 i 8 czyli intuicyjnosc obslugi 7 z lekka dawka nowoczesnych rozwiazan 8. I jak raz zainstalujesz na swoim kompie, to mozna potem bez obaw reinstalowac ile sie chce bo kopia 10 przypisuje sie dodanego komputera na zawsze i zadnych oplat nie bedzie.

No właśnie! Mi od kilku dni się wyświetla info, żeby zainstalować 10 za darmo i tak trochę się obawiam i odwlekam aktualizację, jakoś się boję tego systemu. Jest podobny bardzo do 8? Bo ja działam na 7, a ósemki za nic bym nie chciała, nie mogę się w niej odnaleźć. Poproszę o więcej opinii o "dziesiątce" jeśli masz ją zainstalowaną emotka

Chyba właśnie naklejki nie mam...
Wiem właśnie, że 10 mogę mieć za darmo. Ale szczerze to nie wiem jak działa 8.1 (którą mam) i nie wiem jak działąć będzie 10. Muszę poczytać. Zresztą jak zwykle przez początkowy okres programy i oprogramowanie zwykle okazują się bublem, potem naprawiają te największe błędy. Zobaczę jeszcze emotka Dziękuję za odpowiedź emotka

Spin
kiedyś miałam na ukrytej partycji ale i do niej wirus czy coś innego mi się dobrało emotka Jednak wolę mieć na odobnym nośniku kopię emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6053455 czwartek, 6 sierpień 2015, 09:19:35
ace napisał(a):

ondine napisał(a):

mixik napisał(a):

Aj tam aj tam... W zasadzie wystarczy ze masz naklejke z kluczem windowsa. Reszte mozna sobie sciagnac. Nawet czysty obraz plyty z windowsem mozna legalnie sciagnac i podczas instalacji wklepac swoj klucz. Poza tym od 29 lipca jest dostepny do sciagniecia za darmo dla wszystkich legalnych posiadaczy windowsa 7 i 8 najnowszy windows 10. Polecam bo przesiadka jest ZUPELNIE gratis tylko przez rok czasu, za rok trzeba bedzie juz placic. Aktualizacja trwa max godzinke. To taki mix 7 i 8 czyli intuicyjnosc obslugi 7 z lekka dawka nowoczesnych rozwiazan 8. I jak raz zainstalujesz na swoim kompie, to mozna potem bez obaw reinstalowac ile sie chce bo kopia 10 przypisuje sie dodanego komputera na zawsze i zadnych oplat nie bedzie.

No właśnie! Mi od kilku dni się wyświetla info, żeby zainstalować 10 za darmo i tak trochę się obawiam i odwlekam aktualizację, jakoś się boję tego systemu. Jest podobny bardzo do 8? Bo ja działam na 7, a ósemki za nic bym nie chciała, nie mogę się w niej odnaleźć. Poproszę o więcej opinii o "dziesiątce" jeśli masz ją zainstalowaną emotka

Chyba właśnie naklejki nie mam...
Wiem właśnie, że 10 mogę mieć za darmo. Ale szczerze to nie wiem jak działa 8.1 (którą mam) i nie wiem jak działąć będzie 10. Muszę poczytać. Zresztą jak zwykle przez początkowy okres programy i oprogramowanie zwykle okazują się bublem, potem naprawiają te największe błędy. Zobaczę jeszcze emotka Dziękuję za odpowiedź emotka

Spin
kiedyś miałam na ukrytej partycji ale i do niej wirus czy coś innego mi się dobrało emotka Jednak wolę mieć na odobnym nośniku kopię emotka

10tka to taka 7ka z dodatkiem 8semki, kwestia przyzwyczajenia
0 0

nice

Cytuj wiadomość#6053469 czwartek, 6 sierpień 2015, 09:51:20
adamaszek napisał(a):

Ani wczoraj, ani dzisiaj nie mogę się zalogować do poczt na gazeta.pl (porażka) emotka
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6053489 czwartek, 6 sierpień 2015, 10:27:21
spin napisał(a):

Ale przyznam się szczerze że ja nawet nie wiem jak wygląda 7 emotka Ja na moim poprzednim lapku miałam Viste (na którą wszyscy narzekali, a ja ją na prawdę lubiłam emotka ). A w pracy na starożytnym XP działamy. Muszę po prostu poobczajać emotka
0 0

nice

Cytuj wiadomość#6053504 czwartek, 6 sierpień 2015, 11:14:38
Czy możecie się zalogować do poczty na gazeta.pl? Czy tylko ja mam jakiś problem  emotka
0 0

netka2000

Cytuj wiadomość#6053508 czwartek, 6 sierpień 2015, 11:20:59
nice napisał(a):

Czy możecie się zalogować do poczty na gazeta.pl? Czy tylko ja mam jakiś problem  emotka

patrz kilka postów wyżej
0 0

nice

Cytuj wiadomość#6053509 czwartek, 6 sierpień 2015, 11:24:49
netka2000 napisał(a):

nice napisał(a):

patrz kilka postów wyżej

no tak przeczytałam to, ale czy to oznacza że nie mogę już odczytać swojej poczty? Czy to z powodu połączenia jakieś problemy techniczne?

mam dokładnie taki komunikat na stronie
Nie można uzyskać dostępu do tego konta, ponieważ nie można potwierdzić danych logowania.Nie możemy obecnie zrealizować Twojego żądania. Spróbuj później.
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6053539 czwartek, 6 sierpień 2015, 11:58:42
ace napisał(a):

spin napisał(a):

Ale przyznam się szczerze że ja nawet nie wiem jak wygląda 7 emotka Ja na moim poprzednim lapku miałam Viste (na którą wszyscy narzekali, a ja ją na prawdę lubiłam emotka ). A w pracy na starożytnym XP działamy. Muszę po prostu poobczajać emotka

Wg mnie siódemka jest dużo lepsza niż ósemka, ale mówię to z punktu widzenia "amatora" emotka Używałam przez jakiś czas ósemki i kompletnie nie mogłam się przyzwyczaić emotka Dlatego tak się obawiam dziesiątki, że będzie podobna do ósemki, ale skoro większość opinii mówi co innego to chyba zaryzykuję emotka
0 0

nice

Cytuj wiadomość#6053540 czwartek, 6 sierpień 2015, 11:59:09
koniczynka123 napisał(a):

nice napisał(a):

Zalogowałam się teraz normalnie, ale wydaje mi się, że jakis czas temu musiałam jakiś regulamin czy coś potwierdzac na obu pocztach

a z komputera normalnie czy może jakiś program pocztowy (typu outlook)
0 0

monia676

Cytuj wiadomość#6053550 czwartek, 6 sierpień 2015, 12:18:16
Gdzie można znaleźć listę stacji Shell biorących udział w konkursie o tablety?
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6053773 czwartek, 6 sierpień 2015, 18:53:29
ondine napisał(a):

ace napisał(a):

spin napisał(a):

Wg mnie siódemka jest dużo lepsza niż ósemka, ale mówię to z punktu widzenia "amatora" emotka Używałam przez jakiś czas ósemki i kompletnie nie mogłam się przyzwyczaić emotka Dlatego tak się obawiam dziesiątki, że będzie podobna do ósemki, ale skoro większość opinii mówi co innego to chyba zaryzykuję emotka

Ja nie wiem jak 7 wyglada ale juz widzę ze z 8 sie nie polubimy.... Oj i to bardzo sie nie poubimy emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6053780 czwartek, 6 sierpień 2015, 19:07:59
ace napisał(a):

ondine napisał(a):

ace napisał(a):

spin napisał(a):

Ja nie wiem jak 7 wyglada ale juz widzę ze z 8 sie nie polubimy.... Oj i to bardzo sie nie poubimy emotka

zainstaluj sobie windowsa 98 i po krzyku
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6056634 czwartek, 13 sierpień 2015, 11:44:10
Gdzie dostanę kartę kredytową od ręki? Tzn. max w ciągu 2 dni? emotka
Nieważne jaki limit, może być niziutki, chodzi mi tylko o numer potrzebny do rezerwacji. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6056642 czwartek, 13 sierpień 2015, 11:54:59
mia napisał(a):

Nieważne jaki limit, może być niziutki, chodzi mi tylko o numer potrzebny do rezerwacji. emotka

https://www.santa....pl/karty-kredytowe/

przy karcie Visa Comfort chwalą się, że dają od ręki w oddziale
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6056645 czwartek, 13 sierpień 2015, 11:58:23
dotti25 napisał(a):

mia napisał(a):

https://www.santa....pl/karty-kredytowe/

przy karcie Visa Comfort chwalą się, że dają od ręki w oddziale

No właśnie tez widziałam, ale dzwoniłam na infolinię i panienka jakoś straszliwie mieszała - w końcu nie wiem, czy fizycznie dają kartę do ręki, czy po prostu od ręki podejmują decyzję, a na wyrobienie karty się czeka. emotka
Mąż ma wstąpić do oddziału, to może się coś konkretnego dowie.
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6056721 czwartek, 13 sierpień 2015, 14:52:35
Problem rozwiązany. emotka
Potwierdzam - faktycznie w Santanderze w niecałe pół godziny można dostać do ręki kartę kredytową. I to nie reklama! emotka
0 0