szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Pomoc

Pomocy!!!!

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6382384
    Kobieta estrelitta

Ranga numer 5

Posty na forum: 3061
    Z nami od: 30.12.2013
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

rkvi napisał(a):

Mam problem z dodaniem konkursów do bazy. Dodałam trzy w sobotę bodajże,  ale nadal nie mam ich zatwierdzonych. Czy to oznacza,  że  nie zostaną dodane do bazy, czy mam uzbroić się w cierpliwość?

Ja podobnie jak Ty dodałam konkursy w weekend i ich nie widać w bazie - tym samym mamy zablokowane wątki  emotka  To po co te ograniczenie skoro admin nie dodaje konków na bieżąco  emotka
    Liczba plusów to: rkvi Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6382437
    Kobieta awi

Ranga numer 5

Posty na forum: 2744
    Z nami od: 24.11.2006
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

bruce napisał(a):

Czy działa Wam stronka loterii bp, bo mnie, niestety - NI(E)!? emotka

sprawdzałaś o 2-3 w nocy?
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6382483
    Kobieta masza

Ranga numer 5

Posty na forum: 5049
    Z nami od: 11.11.2008
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

rkvi napisał(a):

Mam problem z dodaniem konkursów do bazy. Dodałam trzy w sobotę bodajże,  ale nadal nie mam ich zatwierdzonych. Czy to oznacza,  że  nie zostaną dodane do bazy, czy mam uzbroić się w cierpliwość?

uzbroić się w cierpliwość, admini też mają prawo do urlopu emotka
    Liczba plusów to: nkba, rkvi Liczba minusów to: 0

„Życia nie mierzy się sumą oddechów, a ilością chwil, które zapierają dech..”Czapkins

Cytuj wiadomość #6382494
    Kobieta tereniagno

Ranga numer 5

Posty na forum: 3481
    Z nami od: 19.03.2009

Powrót do góry

barcza napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

barcza napisał(a):

Loteria pełne ziarno- dlaczego nie ma podświetlonej daty 17.07.2017 i nie można z tą data zgłosić paragonu   emotka  

To kwestia przeglądarki. Spróbuj z innej.

dziękuje emotka

Właśnie dziś mam to samo emotka Nie chce przyjąć daty, jak w nią klikam,tylko ostatnia data podświetlona jest 22,a dziś 24 emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Nie klikam,nie głosuję,natrętnych blokuję emotka

Cytuj wiadomość #6382780
    Kobieta rettib

Ranga numer 4

Posty na forum: 1330
    Z nami od: 21.12.2013
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Mam, pewnie głupie, pytanie - czy jeśli agencja żąda zarówno peselu, jak i nr dowodu osobistego, to naprawdę trzeba obie te informacje podawać? Co wtedy robicie? Wydaje mi się, że aby rozliczyć nagrodę w urzędzie, wystarczy im pesel... prawda?
    Nie wiem, co zrobić. emotka

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6382784
    Kobieta ewikewikk

Ranga numer 3

Posty na forum: 757
    Z nami od: 13.01.2017
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

W konkach kauflandowych numer paragonu to numer systemowy i wtedy w formularzach kauflandowych wyraźnie pokazują na podglądzie, że to
    systemowy. Ale w konku Fa z bonami, organizowanym przez zewnętrzną
    agencję mam wrażenie sądząc po zapisach w regulaminie, że to numer
    paragonu ten obok daty?  I w tym ogólnopolskim też?
    Cytuj wiadomość #6382785
    Kobieta superloser

Ranga numer 3

Posty na forum: 745
    Z nami od: 08.07.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

ewikewikk napisał(a):

W konkach kauflandowych numer paragonu to numer systemowy i wtedy w formularzach kauflandowych wyraźnie pokazują na podglądzie, że to systemowy. Ale w konku Fa z bonami, organizowanym przez zewnętrzną

Ten po prawej przeszedł bez niczego. Wiec, jakby sie mieli czepiać to system powinien informować, że zbyt mało cyferek
    Liczba plusów to: bruce, ewikewikk Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6382804
    Kobieta tereniagno

Ranga numer 5

Posty na forum: 3481
    Z nami od: 19.03.2009

Powrót do góry

tereniagno napisał(a):

barcza napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

barcza napisał(a):

Loteria pełne ziarno- dlaczego nie ma podświetlonej daty 17.07.2017 i nie można z tą data zgłosić paragonu   emotka  

To kwestia przeglądarki. Spróbuj z innej.

dziękuje emotka

Właśnie dziś mam to samo emotka Nie chce przyjąć daty, jak w nią klikam,tylko ostatnia data podświetlona jest 22,a dziś 24 emotka

Na innej też mi dziś nie działa.Wpisałam wszystko i przy dacie mam "pole wymagane",a data jest dobrze zaznaczona,ale wysłać nie chce Wrrr. Ani na Mozilli,ani na Chrome emotka Co może być nie tak? Sprawdzam i wszystko wpisane i zaznaczone ok. emotka

Nie klikam,nie głosuję,natrętnych blokuję emotka

Cytuj wiadomość #6382893
    Mężczyzna pablo75

Ranga numer 2

Posty na forum: 519
    Z nami od: 16.05.2016
    Punkty karne: 3/5

Powrót do góry

ewikewikk napisał(a):

W konkach kauflandowych numer paragonu to numer systemowy i wtedy w formularzach kauflandowych wyraźnie pokazują na podglądzie, że to systemowy. Ale w konku Fa z bonami, organizowanym przez zewnętrzną

W tych kauflandowych to chyba tak mają w regulaminie z tym numerem systemowym by ludzie się mylili,choć również wyraznie mają napisane ze można tez numer paragonu wysłać a ten numer to praktycznie zawsze jest kolo daty.Dwa razy mi odmówili nagrody przez to  emotka
    Cytuj wiadomość #6382945
    Kobieta FBdominika

Ranga numer 2

Posty na forum: 112
    Z nami od: 13.02.2017

Powrót do góry

Wysłałam właśnie smsa z konkursem biedronkowym. Trzeba było wpisać kod pocztowy oraz numer paragonu. Wpisałam w internet nazwę sklepu i wyskoczył mi kod kreskowy, więc taki wysłałam, jednak później zerknęłam na paragon i okazało się, że na paragonie jest inny... co teraz? :< Pozdrawiam
    Cytuj wiadomość #6382951
    @gnieszk@

Ranga numer 3

Posty na forum: 768
    Z nami od: 05.12.2015
    Konkursy dodane: 27

Powrót do góry

FBdominika napisał(a):

Wysłałam właśnie smsa z konkursem biedronkowym. Trzeba było wpisać kod pocztowy oraz numer paragonu. Wpisałam w internet nazwę sklepu i wyskoczył mi kod kreskowy emotka , więc taki wysłałam, jednak później zerknęłam na paragon i okazało się, że na paragonie jest inny... co teraz? :< Pozdrawiam

Powinnaś wpisać kod pocztowy konkretnego sklepu, w którym robiłaś zakupy. Możliwe, że na paragonie go nie masz, a jest tylko kod Kostrzyna (siedziby Jeronimo). Tak wpisałaś?

Zwycięzcy to przegrani, którzy spróbowali o jeden raz więcej

Cytuj wiadomość #6382954
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Posty na forum: 14484
    Z nami od: 02.09.2008

Powrót do góry

pablo75 napisał(a):

W tych kauflandowych to chyba tak mają w regulaminie z tym numerem systemowym by ludzie się mylili,choć również wyraznie mają napisane ze można tez numer paragonu wysłać a ten numer to praktycznie zawsze jest kolo daty.Dwa razy mi odmówili nagrody przez to  emotka

Ale gdzie znalazłeś informację, że "również wyraznie mają napisane ze można tez numer paragonu wysłać"? Bo kojarzę jedynie, że należy wysłać numer systemowy ALBO numer transakcji, w zależności od tego, który znajduje się na paragonie. Przy ostatnim konkursie Tqg nawet była dostępna w sklepach specjalna ulotka z instrukcją, co to jest kod pocztowy i numer paragonu emotka
    Liczba plusów to: tereniagno Liczba minusów to: 0

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość #6382958
    Kobieta FBdominika

Ranga numer 2

Posty na forum: 112
    Z nami od: 13.02.2017

Powrót do góry

@@gnieszk@ napisał(a):

FBdominika napisał(a):

Wysłałam właśnie smsa z konkursem biedronkowym. Trzeba było wpisać kod pocztowy oraz numer paragonu. Wpisałam w internet nazwę sklepu i wyskoczył mi kod kreskowy emotka , więc taki wysłałam, jednak później zerknęłam na paragon i okazało się, że na paragonie jest inny... co teraz? :< Pozdrawiam

Powinnaś wpisać kod pocztowy konkretnego sklepu, w którym robiłaś zakupy. Możliwe, że na paragonie go nie masz, a jest tylko kod Kostrzyna (siedziby Jeronimo). Tak wpisałaś?

Nie wiem, co mnie natchnęło i zamiast sprawdzić kod na paragonie, sprawdziłam w internecie, wpisując nazwę sklepu i ulicę. Po wysłaniu zerknęłam na paragon i okazało się, że kod, który został na nim podany jest inny...
    Cytuj wiadomość #6383058
    @gnieszk@

Ranga numer 3

Posty na forum: 768
    Z nami od: 05.12.2015
    Konkursy dodane: 27

Powrót do góry

FBdominika napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

FBdominika napisał(a):

Nie wiem, co mnie natchnęło i zamiast sprawdzić kod na paragonie, sprawdziłam w internecie, wpisując nazwę sklepu i ulicę. Po wysłaniu zerknęłam na paragon i okazało się, że kod, który został na nim podany jest inny...

Ale na paragonie masz kod miejscowości, w której robiłaś zakupy, czy tylko 62-025 Kostrzyn?

Zwycięzcy to przegrani, którzy spróbowali o jeden raz więcej

Cytuj wiadomość #6383098
    Kobieta defed

Ranga numer 5

Posty na forum: 4580
    Z nami od: 14.01.2015
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Mam zagwozdkę odnośnie konkursu Colgate: "Miesiąc uśmiechu z Żabką".
    Mój sklep Freshmarket zmienił szyld na Żabkę, jednak na paragonie jest nadal Freshmarket. Pytałam czy będzie zmiana nazwy na paragonie - odpowiedzieli, że nie. Większość konkursów jest żabkowo-freshmarketowa, ale ten ma regulamin odnoszący się tylko do sklepów sieci Żabka. W moim Freshmarkecie pod szyldem Żabki na półce z produktami Colgate jest szyld reklamujący ów konkurs, przy kasie są gazetki żabkowe z info o konkursie, a na paragonach ten nieszczęsny Freshmarket... Co myślicie?
    Czy ktoś mnie zrozumiał?  emotka
    Cytuj wiadomość #6383101
    mia

Ranga numer 5

Posty na forum: 13647
    Z nami od: 04.05.2010
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

defed napisał(a):

Mam zagwozdkę odnośnie konkursu Colgate: "Miesiąc uśmiechu z Żabką".Mój sklep Freshmarket zmienił szyld na Żabkę, jednak na paragonie jest nadal Freshmarket. Pytałam czy będzie zmiana nazwy na paragonie - odpowiedzieli, że nie. Większość konkursów jest żabkowo-freshmarketowa, ale ten ma regulamin odnoszący się tylko do sklepów sieci Żabka. W moim Freshmarkecie pod szyldem Żabki na półce z produktami Colgate jest szyld reklamujący ów konkurs, przy kasie są gazetki żabkowe z info o konkursie, a na paragonach ten nieszczęsny Freshmarket... Co myślicie?
    Czy ktoś mnie zrozumiał?  emotka

Zrozumieć zrozumial. emotka
    Sprawdź na tej stronie, czy figuruje już jako Żabka. Jeśli tak, to myślę, że zero problemu.
    http://zabka.pl/pl/lokalizator-sklepow
    Jak nie ma, to napisz do nich i zapytaj, co w związku z tym.
    Liczba plusów to: cb656, bruce, defed Liczba minusów to: 0

Ohana to znaczy rodzina...

Cytuj wiadomość #6383105
    Kobieta defed

Ranga numer 5

Posty na forum: 4580
    Z nami od: 14.01.2015
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

andii napisał(a):

a od kiedy ta zmiana

Od ~roku. Ten sklep kiedyś był Żabką, potem mianowali go Freshmarketem, następnie powrócili do Żabkowego wyglądu, bo płaz przyciąga większą klientelę...

Niestety moja Żabka nie widnieje w spisie Żabek, ale jest na liście Freshmarketów  emotka
    Liczba plusów to: bruce, andii Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6383118
    Mężczyzna pablo75

Ranga numer 2

Posty na forum: 519
    Z nami od: 16.05.2016
    Punkty karne: 3/5

Powrót do góry

joan napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Ale gdzie znalazłeś informację, że "również wyraznie mają napisane ze można tez numer paragonu wysłać"? Bo kojarzę jedynie, że należy wysłać numer systemowy ALBO numer transakcji, w zależności od tego, który znajduje się na paragonie. Przy ostatnim konkursie Tqg nawet była dostępna w sklepach specjalna ulotka z instrukcją, co to jest kod pocztowy i numer paragonu emotka

Na paragonie który mialem z kauflandu byl numer systemowy natomiast nie było numeru transakcji w formie w jakim widniał na zdjęciu w regulaminie bo jako taki tam nie wystepował.Numerem transakcji było miejsce kolo daty i większość kas fiskalnych w ten sposób to drukuje.
    Cytuj wiadomość #6383131
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Posty na forum: 14484
    Z nami od: 02.09.2008

Powrót do góry

pablo75 napisał(a):

Na paragonie który mialem z kauflandu byl numer systemowy natomiast nie było numeru transakcji w formie w jakim widniał na zdjęciu w regulaminie bo jako taki tam nie wystepował.Numerem transakcji było miejsce kolo daty i większość kas fiskalnych w ten sposób to drukuje.

Miejsce obok daty to nr wydruku - wystarczy, że zapłacisz kartą i zobaczysz, że numer kwitka będzie kolejnym, czyli +1. Natomiast chyba zasada jest taka, że na paragonie z Kaufa występuje albo nr systemowy, albo nr transakcji, nigdy oba jednocześnie.
    Liczba plusów to: defed Liczba minusów to: 0

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość #6383157
    pini

Ranga numer 2

Posty na forum: 598
    Z nami od: 05.06.2016
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

Czy w serwisie chili.tv jeśli wypożyczę film (ważność wypożyczenia do 23.08,) to mogę go obejrzeć w tym czasie tylko raz, czy wiele razy?

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.