Pomocy!!!!

|< << < 1190 1191 1192 1193 1194 11951196 1197 1198 1199 1200 > >> >|

edith

Cytuj wiadomość#6430869 poniedziałek, 20 listopada 2017, 23:43:21
Czy są na forum osoby ,które chorują na Hashimoto?? Mam parę pytań odnośnie tej choroby....:-( Proszę pw emotka
0 0

masa_k

Cytuj wiadomość#6430870 poniedziałek, 20 listopada 2017, 23:43:57
[quote=
joan] Szukam PILNIE sprawdzonego leku / środka pomocniczego czy też doraźnego na ranę po oparzeniu gorącym olejem.

Mam w domu tylko maść arnikową, a nie wiem, czy dobrym pomysłem jest ją proponować - szczególnie, że ponoć nie na wszystkie oparzenia jest zalecana, zaś eksperymentować to mogłabym na sobie, a nie krewnych.
Do oparzenia doszło wczoraj, potraktowano je tylko zimną wodą.

Bardzo proszę o wskazówkę (na podstawie własnych doświadczeń) emotka
teraz chirurdzy leczą oparzenia "na mokro", bez wysuszania maściami. Córce tak leczone oparzenie zniknęło zupełnie bez śladu. 
zakłada się opatrunek żelowy, do kupienia w aptece, coś takiego np.
https://www.doz.p..._11_cm_owalny_5_szt.
joan 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6430883 wtorek, 21 listopada 2017, 06:37:20
Victoria33 napisał(a):

joan napisał(a):

Szukam PILNIE sprawdzonego leku / środka pomocniczego czy też doraźnego na ranę po oparzeniu gorącym olejem.

Mam w domu tylko maść arnikową, a nie wiem, czy dobrym pomysłem jest ją proponować - szczególnie, że ponoć nie na wszystkie oparzenia jest zalecana, zaś eksperymentować to mogłabym na sobie, a nie krewnych.

Ja od zawsze używam PANTHENOL w sprayu.

Panthenol jest najlepszy na oparzenia
0 0

maryja70

Cytuj wiadomość#6430900 wtorek, 21 listopada 2017, 08:14:59
pomocy w actimel
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6430905 wtorek, 21 listopada 2017, 08:26:14
joan napisał(a):

Szukam PILNIE sprawdzonego leku / środka pomocniczego czy też doraźnego na ranę po oparzeniu gorącym olejem.

Nie wiem czy nie za późno piszę, ale opatrunek hydrożelowy (różne wzory i rozmiary do wyboru) to zbawienie! Kiedyś tak się oparzyłam olejem, że ból był nie do zniesienia, wylałam hektolitry zimnej wody, bo jak brałam rękę spod kranu to piekło tak, że masakra! Wtedy mąż mi o tym powiedział, bo takich opatrunków nie znałam i faktycznie, rewelacja! Nie dosyć, że złagodziło ten okropny ból to po oparzeniu nie ma śladu. Teraz zawsze mam coś takiego w apteczce, na mniejsze oparzenia można odcinać kawałek, ale proponuje napoczęty dać do lodówki, bo ostatnio zostawiłam w apteczce i szybko pojawiła się pleśń.
joan 0

zubi

Cytuj wiadomość#6430990 wtorek, 21 listopada 2017, 10:40:04
renatak0 napisał(a):

Niby w końcu wygrałam w Actimelu, zaczęłam wypełniać formularz, po chwili mi coś przeskoczyło i zniknał a na pocztę nie dostałam maila  o wygranej, ktoś też tak miał?

Sprawdź spam emotka
0 0

pablo75

Cytuj wiadomość#6431042 wtorek, 21 listopada 2017, 11:41:18
W jaki sposób aktywujecie bony do Żabki"Graj z Lay's"?Mam informację że wiadomością zwrotną.Mam w opcji wyślij szybką odpowiedź odpisać że otrzymałem?
0 0

silvia8

Cytuj wiadomość#6431046 wtorek, 21 listopada 2017, 11:42:28
pablo75 napisał(a):

W jaki sposób aktywujecie bony do Żabki"Graj z Lay's"?Mam informację że wiadomością zwrotną.Mam w opcji wyślij szybką odpowiedź odpisać że otrzymałem?

Tak, ja odpisałam wiadomość zwrotną, że potwierdzam otrzymanie bonów i czekam na ich aktywację.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6431047 wtorek, 21 listopada 2017, 11:42:52
pablo75 napisał(a):

Ja napsisałem
witam, potwierdzam otrzymanie emaila. Czekam na ich aktywacje. 
Pozdrawiam 
0 0

pablo75

Cytuj wiadomość#6431064 wtorek, 21 listopada 2017, 11:53:34
pioge7 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Ja napsisałem
witam, potwierdzam otrzymanie emaila. Czekam na ich aktywacje. 
Pozdrawiam 

Dzięki
0 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6431162 wtorek, 21 listopada 2017, 13:48:22
Dzisiaj doszła pralka z konkursu w Intermarche. Nie ma podbitej karty gwarancyjnej - tak jest zawsze? Mogę coś z tym zrobić? Chcę ją sprzedać, a tak to wiadomo...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6431166 wtorek, 21 listopada 2017, 13:53:19
mietowa napisał(a):

Dzisiaj doszła pralka z konkursu w Intermarche. Nie ma podbitej karty gwarancyjnej - tak jest zawsze? Mogę coś z tym zrobić? Chcę ją sprzedać, a tak to wiadomo...

Czasami przy wygranym sprzęcie zamiast podbitej gwarancji wystarczy protokól dostarczenia. Niedawno zgłaszałem reklamacje na płytę gazową z doradcy smaku do boscha i mówię że jest nagrodą w konkursie to pani powiedziała że jak przyjedzie od nich do naprawy pan to mam mu pokazać protokół odbioru nagrody który równa się z paragonem. Ale możesz zadzwonić do nich i zapytać czy jak odeślesz gwarancje czy ci podbija.  
0 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6431169 wtorek, 21 listopada 2017, 13:58:54
pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Czasami przy wygranym sprzęcie zamiast podbitej gwarancji wystarczy protokól dostarczenia. Niedawno zgłaszałem reklamacje na płytę gazową z doradcy smaku do boscha i mówię że jest nagrodą w konkursie to pani powiedziała że jak przyjedzie od nich do naprawy pan to mam mu pokazać protokół odbioru nagrody który równa się z paragonem. Ale możesz zadzwonić do nich i zapytać czy jak odeślesz gwarancje czy ci podbija.  

Dziękuję za odpowiedź. Tylko kurcze, nie dostałam protokołu odbioru nagrody - zabrał go kurier. To moja pierwsza taka wygrana - miałam mu zabrać ten protokół, tak?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6431190 wtorek, 21 listopada 2017, 14:23:31
mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź. Tylko kurcze, nie dostałam protokołu odbioru nagrody - zabrał go kurier. To moja pierwsza taka wygrana - miałam mu zabrać ten protokół, tak?

tak jak pisał cb656 powinnaś dostać dwa egzemplarze dla ciebie i dla niego, jako dowód do gwarancji. Najlepiej zadzowńic i zapytać kuriera czy nie ma drugiego przy tym jednym dla ciebie. A jak nie to pozostanie kontakt z agencja. 
0 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6431192 wtorek, 21 listopada 2017, 14:26:11
cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

kurcze, nie dostałam protokołu odbioru nagrody - zabrał go kurier.
To moja pierwsza taka wygrana - miałam mu zabrać ten protokół, tak?

Protokół powinien być w dwóch egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron - organizator dostaje podpisany jeden egzemplarz (przesyłka zwrotka kurierska), drugi zostaje u odbiorcy. Dzwoń do kuriera, niech odda.

Dzięki. Dzwoniłam, jak poradziliście - kurier stwierdził, że też był zdziwiony, że tylko jeden i to do zwrotu, no ale wiadomo - nie jego broszka. Pozostaje mi kontakt z agencją.
cb656 0

tygrysek82bu

Cytuj wiadomość#6431202 wtorek, 21 listopada 2017, 14:34:47
Może ktoś coś podpowiedzieć z Actimelem...  emotka  Tyle kodów poszło. Jeden jedyny się ostał emotka  Z jakiego zegara korzystacie? 
0 0

madziulka2434

Cytuj wiadomość#6431358 wtorek, 21 listopada 2017, 18:30:12
Do tych którzy wygrali w Heinekenie-mała podpowiedź co do życzeń .... jakiego typu...rymowanki?tradycyjnie ? Z Heinekenem w tle ?
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6431409 wtorek, 21 listopada 2017, 19:34:50
aleks83 napisał(a):

Otrzymałam dziś takiego emaila. Jest załącznik w pdf ale nie otwierałam, by żadne badziewie mi się nie zainstalowało. Wygląda mi na fejk, z konta kasa mi żadna nie ubyła. Dostał ktoś coś podobnego? 

Rozwiązanie zagadki 
http://technowink...-do-plikow-na/dff5kt

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6431424 wtorek, 21 listopada 2017, 20:18:41
Jak skontaktowac sie z agencja Streamline/Los mejores?
Telefonu zadnego nie maja, a na maila nie odpisuja emotka
cb656 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6431464 wtorek, 21 listopada 2017, 21:52:38
madzia1-s napisał(a):

Jak skontaktowac sie z agencja Streamline/Los mejores?
Telefonu zadnego nie maja, a na maila nie odpisuja emotka

Niestety, jedyna forma kontaktu to właśnie kontakt mailowy.
Ewentualnie zostaje również...propozycja podrzucona przez cb656  emotka

|< << < 1190 1191 1192 1193 1194 11951196 1197 1198 1199 1200 > >> >|