Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

|< << < 1211 1212 1213 1214 1215 12161217 1218 1219 1220 1221 > >> >|

andziulka21

Cytuj wiadomość#6465864 środa, 21 lutego 2018, 12:26:51
cb656 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Raczej chodziło mi o wypowiedź osób, które może miały podobna sytuację,  ale dzięki Cb656 Ty zawsze potrafisz  wbić  szpilke  emotka

Tak, miałem podobną sytuację i właśnie w taki sposób sobie w tej sytuacji poradziłem. emotka Zwróciłem się z zapytaniem do właścicieli sklepu/panelu. Wyjaśnienie przyszło dość szybko. Inna sprawa, że było moim zdaniem trochę pokrętne, ale przynajmniej próbowali emotka
Ty już weź wyluzuj majty, co? emotka Wszędzie tylko szpile widzisz emotka a ja tu z serca dzielę się doświadczeniem własnym emotka
No tak szczerze, z ręką na sercu: JAK sobie wyobrażasz INNĄ pomoc na takim forum?

Nie dało  się tak od razu?  Bez zbędnej złośliwości?  emotka
Niestety zluzowac nie mogę bo nie noszę  emotka
Jak sobie  wyobrażam?  Właśnie tak, konkrety a nie....   emotka

andziulka21

Cytuj wiadomość#6465872 środa, 21 lutego 2018, 12:38:08
cb656 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Nie dało  się tak od razu?  Bez zbędnej złośliwości?  emotka
Niestety zluzowac nie mogę bo nie noszę  emotka
Jak sobie  wyobrażam?  Właśnie tak, konkrety a nie....   emotka

Jak chcesz, to możesz jak człowiek emotka
Odbiję piłeczkę: nie mogłaś od razu konkrety, jaki panel, adres?
Odpisałem na takim samym poziomie ogólności, na jakim zadałaś pytanie emotka emotka
To jest broń obosieczna emotka

No tak,  chociaż  w moim pytaniu złośliwości nie było  emotka
A tak poza tym,  wywalczyli ta  nagrodę  co chciałeś  czy nie,?  ;) 
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6465877 środa, 21 lutego 2018, 12:43:11

andziulka21 napisał(a):

A tak poza tym,  wywalczyli ta  nagrodę  co chciałeś  czy nie,?  ;) 

emotka emotka
Nie wywalczyłem, bo się ponoć skończyły emotka
W moim odczuciu takie miejsca są trochę lipne, więcej obietnic na wyrost, niż realnie.

Yhym,  pewnie i tak będzie  w moim przypadku..  Ale cóż  począć     

Tak czy siak dziękuję  za informację emotka  
0 0

klamkorozec

Cytuj wiadomość#6465976 środa, 21 lutego 2018, 16:57:38
czy ktoś byłby tak miły i dał mi wskazówkę, jak do jasnej emotka ... wygrać termos z milki? Wykorzystałam już z 50 paragonów i nic emotka jestem zdruzgotana... a nie ukrywam, że bardzo mi się marzy
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6466080 środa, 21 lutego 2018, 22:30:00
Czy ktoś pamięta do kiedy są ważne bilety do cinema city z poprzedniej akcji wawel tj. z miłości do radości?
0 0

lawenda

Cytuj wiadomość#6466821 piątek, 23 lutego 2018, 15:37:36
Czy w konkursie Kinder - marzenie, po wysłaniu zgłoszenia mail aktywacyjny przychodzi od razu? Wysłałam kilka godzin temu a maila brak...
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6466883 piątek, 23 lutego 2018, 17:57:09
andii napisał(a):

awi napisał(a):

Czy ktoś pamięta do kiedy są ważne bilety do cinema city z poprzedniej akcji wawel tj. z miłości do radości?

do 30.04.2018 emotka

emotka Dziękuję
andii 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6466901 piątek, 23 lutego 2018, 20:04:27
lawenda napisał(a):

Czy w konkursie Kinder - marzenie, po wysłaniu zgłoszenia mail aktywacyjny przychodzi od razu? Wysłałam kilka godzin temu a maila brak...

Po wysłaniu zgłoszenia mail aktywacyjny przyszedł natychmiast a po 2 godz.  mail o akceptacji..
0 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6467436 poniedziałek, 26 lutego 2018, 14:22:00
Mam pytanie odnośnie konkursów na FB. Bardzo wiele z nich to konkursy na zasadzie "polub i udostępnij", a laureatów się losuje. Jak zapewne wiecie, takie działania są nielegalne, a do organizacji loterii potrzebne są zgody Izby Celnej i innych organów. Dodatkowo organizatorzy nie mają prawa wymagać ani udostępniania, ani oznaczania znajomych (słynne "zaproś do zabawy") - czego z resztą wiele osób nie chce robić, aby nie zaśmiecać sobie tablicy, tudzież powinni opublikować regulamin konkursu, o czym często "zapominają". Pytanie brzmi: czy ktoś z Was już pisał do organizatorów, że takie konkursy są nielegalne? Czy ktoś otrzymał jakąś rzetelną odpowiedź? Co można zrobić w takiej sytuacji?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6467445 poniedziałek, 26 lutego 2018, 14:44:50
shineoff napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursów na FB. Bardzo wiele z nich to konkursy na zasadzie "polub i udostępnij", a laureatów się losuje. Jak zapewne wiecie, takie działania są nielegalne, a do organizacji loterii potrzebne są zgody Izby Celnej i innych organów. Dodatkowo organizatorzy nie mają prawa wymagać ani udostępniania, ani oznaczania znajomych (słynne "zaproś do zabawy") - czego z resztą wiele osób nie chce robić, aby nie zaśmiecać sobie tablicy, tudzież powinni opublikować regulamin konkursu, o czym często "zapominają". Pytanie brzmi: czy ktoś z Was już pisał do organizatorów, że takie konkursy są nielegalne? Czy ktoś otrzymał jakąś rzetelną odpowiedź? Co można zrobić w takiej sytuacji?

Przecież nikt nie zmusza do udziału
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6467459 poniedziałek, 26 lutego 2018, 14:58:06
shineoff napisał(a):

Nie pisałam, bo to prawie w 100% buraczane profile, a takich mi nie żal - uczestników tym bardziej. Natomiast w przypadku fajnego profilu możesz napisać PW do organizatora i poprosić, by zmienił treść akcji, np. dodał zadanie typu "Jakim komplementem obdarzyłbyś nasz sklep? Uzasadnij (max 200 znaków)".
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6467508 poniedziałek, 26 lutego 2018, 16:06:55
ma ktoś drukarkę co drukuje dwustronnie za jednym razem? Szukam właśnie takiego modelu i zastanawia mnie bo jezcze takiej nie miałem emotka czy ona drukuje faktycznie za jednym zamachem dwie strony tekstu ? czy coś trzeba zmieniać, albo ustawiać przed samym drukowaniem w wordzie? 
0 0

ewka.kr

Cytuj wiadomość#6467547 poniedziałek, 26 lutego 2018, 17:32:57
Mam ipada. nigdy nie miałam takiego sprzetu.czy ktos podpowie jak go uruchomić? nie mam konta apple id. czy jakbym go sprzedawała/dawała na prezent, a założe takie konto na siebie (docelowo w przyszlosci chce zakupic iphone i korzystac z wlasnego konta) to ktos bedzie sie mogł potem włamać i usunąć moje np dane,zdjęcia itp z innego urzadzenia apple?Prosze o priv jeśli ktoś uzywa ipada i pomoże
cb656 0

bonitta

Cytuj wiadomość#6467554 poniedziałek, 26 lutego 2018, 17:57:52
Wysłalam zgłoszenie na loterię KAMIS, zwrotnie otrzymałam sms z uciętą treścią: w celu weryfikacji. Jak rozumiem gdzies mam przesłać skan paragonu, czy ktoś może mnie doinformować gdzie? emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6467557 poniedziałek, 26 lutego 2018, 18:01:01
bonitta napisał(a):

Wysłalam zgłoszenie na loterię KAMIS, zwrotnie otrzymałam sms z uciętą treścią: w celu weryfikacji. Jak rozumiem gdzies mam przesłać skan paragonu, czy ktoś może mnie doinformować gdzie? emotka

Pelna treść smsa brzmi:"Dziękujemy za zgłoszenie do loterii. W przypadku wygranej skontaktujemy sie z tobą. Pamietaj o koniecznosci zachowania
oryginalnego paragonu w celu weryfikacji" -nic więc nie musisz wysyłać

bonitta

Cytuj wiadomość#6467564 poniedziałek, 26 lutego 2018, 18:16:52
koniczynka123 napisał(a):

bonitta napisał(a):

Pelna treść smsa brzmi:"Dziękujemy za zgłoszenie do loterii. W przypadku wygranej skontaktujemy sie z tobą. Pamietaj o koniecznosci zachowania
oryginalnego paragonu w celu weryfikacji" -nic więc nie musisz wysyłać

Pięknie dziękuję! Myślalam, że weryfikują wyrywkowo paragony :
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6467568 poniedziałek, 26 lutego 2018, 18:20:59
cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ma ktoś drukarkę co drukuje dwustronnie za jednym razem? Szukam właśnie takiego modelu i zastanawia mnie bo jezcze takiej nie miałem emotka czy ona drukuje faktycznie za jednym zamachem dwie strony tekstu ? czy coś trzeba zmieniać, albo ustawiać przed samym drukowaniem w wordzie? 

Drukarki takie są to normalne drukujące po jednej stronie w jednym przebiegu, sztuczka polega na tym, że przed wypluciem papieru na zewnątrz jest on odwracany i w drugim przebiegu zadrukowywana jest druga strona. Dopiero potem drukarka wysuwa zadrukowany dwustronnie arkusz papieru.

aż sie bałem jak zobaczyłem w powiadomieniu że ty odpisałeś emotka co mi napiszesz emotka
aha, ale ona np. rozpoznaje że mam w wordzie 20 stron i sama drukuje dwustronnie czy coś trzeba przycisnąć zaznaczyć?
A co jak chcę wydrukwoać 10 stron i każda na osobnej kartce?  
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6467569 poniedziałek, 26 lutego 2018, 18:25:08
pioge7 napisał(a):

cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Drukarki takie są to normalne drukujące po jednej stronie w jednym przebiegu, sztuczka polega na tym, że przed wypluciem papieru na zewnątrz jest on odwracany i w drugim przebiegu zadrukowywana jest druga strona. Dopiero potem drukarka wysuwa zadrukowany dwustronnie arkusz papieru.

aż sie bałem jak zobaczyłem w powiadomieniu że ty odpisałeś emotka co mi napiszesz emotka
aha, ale ona np. rozpoznaje że mam w wordzie 20 stron i sama drukuje dwustronnie czy coś trzeba przycisnąć zaznaczyć?
A co jak chcę wydrukwoać 10 stron i każda na osobnej kartce?  

W opcjach drukowania zaznaczasz druk jedno- lub dwustronny.
mia 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6467584 poniedziałek, 26 lutego 2018, 19:06:14
ewka.kr napisał(a):

Mam ipada. nigdy nie miałam takiego sprzetu.czy ktos podpowie jak go uruchomić? nie mam konta apple id. czy jakbym go sprzedawała/dawała na prezent, a założe takie konto na siebie (docelowo w przyszlosci chce zakupic iphone i korzystac z wlasnego konta) to ktos bedzie sie mogł potem włamać i usunąć moje np dane,zdjęcia itp z innego urzadzenia apple?Prosze o priv jeśli ktoś uzywa ipada i pomoże

Ipada nie mam, ale mam Iphony odkąd pojawiły się na rynku. Musisz założyć konto, natomiast jak będziesz go oddawała/sprzedawała to po prostu zerujesz ustawienia do fabrycznych i tyle - chociaż powiem szczerze, że ja jeszcze nie miałam takiej potrzeby, bo moje iphony kończyły marnie i nie dało się ich sprzedać nawet do serwisu na części emotka   Warto mieć itunes na komputerze jeśli nie masz Maca (bo tam jest on w defaulcie) żeby móc synchronizować dane, nie wiem jaki jest windowsowy program do zdjęć, na macu są po prostu "zdjęcia" i synchronizuje się automatycznie. 
cb656 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6467586 poniedziałek, 26 lutego 2018, 19:12:28
joan napisał(a):

shineoff napisał(a):

Nie pisałam, bo to prawie w 100% buraczane profile, a takich mi nie żal - uczestników tym bardziej. Natomiast w przypadku fajnego profilu możesz napisać PW do organizatora i poprosić, by zmienił treść akcji, np. dodał zadanie typu "Jakim komplementem obdarzyłbyś nasz sklep? Uzasadnij (max 200 znaków)".

Widziałam sporo konkursów (nawet w bazie, sama takich nie dodaję, bo nie będę rozpowszechniać nielegalnych konkursów) i organizatorzy często byli spoko. Buraczane butiki z ciuchami z ali omijam szerokim łukiem, a tam takie konkursy są chyba codziennie emotka Do jednego (normalnego) napisałam kulturalnie informując o sytuacji, ale mnie olał emotka  
Co do faktu, że "nikt nie zmusza do udziału" - zgadzam się, ale to nie znaczy, że mamy się godzić na takie warunki i nie odzywać się, jeśli komuś to nie pasuje. A tu nie dość, że nie pasuje to wielu osobom, to jeszcze jest to sprzeczne z prawem. Chyba można w jakiś sposób zareagować? Czy jeśli ktoś kogoś okradnie to też mam siedzieć cicho, bo "jak się nie podoba to się nie odzywaj"?
|< << < 1211 1212 1213 1214 1215 12161217 1218 1219 1220 1221 > >> >|