Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

|< << < 1211 1212 1213 1214 1215 12161217 1218 1219 1220 1221 > >> >|

andziulka21

Cytuj wiadomość#6465872 środa, 21 lutego 2018, 12:38:08
cb656 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Nie dało  się tak od razu?  Bez zbędnej złośliwości?  emotka
Niestety zluzowac nie mogę bo nie noszę  emotka
Jak sobie  wyobrażam?  Właśnie tak, konkrety a nie....   emotka

Jak chcesz, to możesz jak człowiek emotka
Odbiję piłeczkę: nie mogłaś od razu konkrety, jaki panel, adres?
Odpisałem na takim samym poziomie ogólności, na jakim zadałaś pytanie emotka emotka
To jest broń obosieczna emotka

No tak,  chociaż  w moim pytaniu złośliwości nie było  emotka
A tak poza tym,  wywalczyli ta  nagrodę  co chciałeś  czy nie,?  ;) 
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6465877 środa, 21 lutego 2018, 12:43:11

andziulka21 napisał(a):

A tak poza tym,  wywalczyli ta  nagrodę  co chciałeś  czy nie,?  ;) 

emotka emotka
Nie wywalczyłem, bo się ponoć skończyły emotka
W moim odczuciu takie miejsca są trochę lipne, więcej obietnic na wyrost, niż realnie.

Yhym,  pewnie i tak będzie  w moim przypadku..  Ale cóż  począć     

Tak czy siak dziękuję  za informację emotka  
0 0

klamkorozec

Cytuj wiadomość#6465976 środa, 21 lutego 2018, 16:57:38
czy ktoś byłby tak miły i dał mi wskazówkę, jak do jasnej emotka ... wygrać termos z milki? Wykorzystałam już z 50 paragonów i nic emotka jestem zdruzgotana... a nie ukrywam, że bardzo mi się marzy
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6466080 środa, 21 lutego 2018, 22:30:00
Czy ktoś pamięta do kiedy są ważne bilety do cinema city z poprzedniej akcji wawel tj. z miłości do radości?
0 0

lawenda

Cytuj wiadomość#6466821 piątek, 23 lutego 2018, 15:37:36
Czy w konkursie Kinder - marzenie, po wysłaniu zgłoszenia mail aktywacyjny przychodzi od razu? Wysłałam kilka godzin temu a maila brak...
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6466883 piątek, 23 lutego 2018, 17:57:09
andii napisał(a):

awi napisał(a):

Czy ktoś pamięta do kiedy są ważne bilety do cinema city z poprzedniej akcji wawel tj. z miłości do radości?

do 30.04.2018 emotka

emotka Dziękuję
andii 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6466901 piątek, 23 lutego 2018, 20:04:27
lawenda napisał(a):

Czy w konkursie Kinder - marzenie, po wysłaniu zgłoszenia mail aktywacyjny przychodzi od razu? Wysłałam kilka godzin temu a maila brak...

Po wysłaniu zgłoszenia mail aktywacyjny przyszedł natychmiast a po 2 godz.  mail o akceptacji..
0 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6467436 poniedziałek, 26 lutego 2018, 14:22:00
Mam pytanie odnośnie konkursów na FB. Bardzo wiele z nich to konkursy na zasadzie "polub i udostępnij", a laureatów się losuje. Jak zapewne wiecie, takie działania są nielegalne, a do organizacji loterii potrzebne są zgody Izby Celnej i innych organów. Dodatkowo organizatorzy nie mają prawa wymagać ani udostępniania, ani oznaczania znajomych (słynne "zaproś do zabawy") - czego z resztą wiele osób nie chce robić, aby nie zaśmiecać sobie tablicy, tudzież powinni opublikować regulamin konkursu, o czym często "zapominają". Pytanie brzmi: czy ktoś z Was już pisał do organizatorów, że takie konkursy są nielegalne? Czy ktoś otrzymał jakąś rzetelną odpowiedź? Co można zrobić w takiej sytuacji?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6467445 poniedziałek, 26 lutego 2018, 14:44:50
shineoff napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursów na FB. Bardzo wiele z nich to konkursy na zasadzie "polub i udostępnij", a laureatów się losuje. Jak zapewne wiecie, takie działania są nielegalne, a do organizacji loterii potrzebne są zgody Izby Celnej i innych organów. Dodatkowo organizatorzy nie mają prawa wymagać ani udostępniania, ani oznaczania znajomych (słynne "zaproś do zabawy") - czego z resztą wiele osób nie chce robić, aby nie zaśmiecać sobie tablicy, tudzież powinni opublikować regulamin konkursu, o czym często "zapominają". Pytanie brzmi: czy ktoś z Was już pisał do organizatorów, że takie konkursy są nielegalne? Czy ktoś otrzymał jakąś rzetelną odpowiedź? Co można zrobić w takiej sytuacji?

Przecież nikt nie zmusza do udziału
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6467459 poniedziałek, 26 lutego 2018, 14:58:06
shineoff napisał(a):

Nie pisałam, bo to prawie w 100% buraczane profile, a takich mi nie żal - uczestników tym bardziej. Natomiast w przypadku fajnego profilu możesz napisać PW do organizatora i poprosić, by zmienił treść akcji, np. dodał zadanie typu "Jakim komplementem obdarzyłbyś nasz sklep? Uzasadnij (max 200 znaków)".
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6467508 poniedziałek, 26 lutego 2018, 16:06:55
ma ktoś drukarkę co drukuje dwustronnie za jednym razem? Szukam właśnie takiego modelu i zastanawia mnie bo jezcze takiej nie miałem emotka czy ona drukuje faktycznie za jednym zamachem dwie strony tekstu ? czy coś trzeba zmieniać, albo ustawiać przed samym drukowaniem w wordzie? 
0 0

ewka.kr

Cytuj wiadomość#6467547 poniedziałek, 26 lutego 2018, 17:32:57
Mam ipada. nigdy nie miałam takiego sprzetu.czy ktos podpowie jak go uruchomić? nie mam konta apple id. czy jakbym go sprzedawała/dawała na prezent, a założe takie konto na siebie (docelowo w przyszlosci chce zakupic iphone i korzystac z wlasnego konta) to ktos bedzie sie mogł potem włamać i usunąć moje np dane,zdjęcia itp z innego urzadzenia apple?Prosze o priv jeśli ktoś uzywa ipada i pomoże
cb656 0

bonitta

Cytuj wiadomość#6467554 poniedziałek, 26 lutego 2018, 17:57:52
Wysłalam zgłoszenie na loterię KAMIS, zwrotnie otrzymałam sms z uciętą treścią: w celu weryfikacji. Jak rozumiem gdzies mam przesłać skan paragonu, czy ktoś może mnie doinformować gdzie? emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6467557 poniedziałek, 26 lutego 2018, 18:01:01
bonitta napisał(a):

Wysłalam zgłoszenie na loterię KAMIS, zwrotnie otrzymałam sms z uciętą treścią: w celu weryfikacji. Jak rozumiem gdzies mam przesłać skan paragonu, czy ktoś może mnie doinformować gdzie? emotka

Pelna treść smsa brzmi:"Dziękujemy za zgłoszenie do loterii. W przypadku wygranej skontaktujemy sie z tobą. Pamietaj o koniecznosci zachowania
oryginalnego paragonu w celu weryfikacji" -nic więc nie musisz wysyłać

bonitta

Cytuj wiadomość#6467564 poniedziałek, 26 lutego 2018, 18:16:52
koniczynka123 napisał(a):

bonitta napisał(a):

Pelna treść smsa brzmi:"Dziękujemy za zgłoszenie do loterii. W przypadku wygranej skontaktujemy sie z tobą. Pamietaj o koniecznosci zachowania
oryginalnego paragonu w celu weryfikacji" -nic więc nie musisz wysyłać

Pięknie dziękuję! Myślalam, że weryfikują wyrywkowo paragony :
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6467568 poniedziałek, 26 lutego 2018, 18:20:59
cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ma ktoś drukarkę co drukuje dwustronnie za jednym razem? Szukam właśnie takiego modelu i zastanawia mnie bo jezcze takiej nie miałem emotka czy ona drukuje faktycznie za jednym zamachem dwie strony tekstu ? czy coś trzeba zmieniać, albo ustawiać przed samym drukowaniem w wordzie? 

Drukarki takie są to normalne drukujące po jednej stronie w jednym przebiegu, sztuczka polega na tym, że przed wypluciem papieru na zewnątrz jest on odwracany i w drugim przebiegu zadrukowywana jest druga strona. Dopiero potem drukarka wysuwa zadrukowany dwustronnie arkusz papieru.

aż sie bałem jak zobaczyłem w powiadomieniu że ty odpisałeś emotka co mi napiszesz emotka
aha, ale ona np. rozpoznaje że mam w wordzie 20 stron i sama drukuje dwustronnie czy coś trzeba przycisnąć zaznaczyć?
A co jak chcę wydrukwoać 10 stron i każda na osobnej kartce?  
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6467569 poniedziałek, 26 lutego 2018, 18:25:08
pioge7 napisał(a):

cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Drukarki takie są to normalne drukujące po jednej stronie w jednym przebiegu, sztuczka polega na tym, że przed wypluciem papieru na zewnątrz jest on odwracany i w drugim przebiegu zadrukowywana jest druga strona. Dopiero potem drukarka wysuwa zadrukowany dwustronnie arkusz papieru.

aż sie bałem jak zobaczyłem w powiadomieniu że ty odpisałeś emotka co mi napiszesz emotka
aha, ale ona np. rozpoznaje że mam w wordzie 20 stron i sama drukuje dwustronnie czy coś trzeba przycisnąć zaznaczyć?
A co jak chcę wydrukwoać 10 stron i każda na osobnej kartce?  

W opcjach drukowania zaznaczasz druk jedno- lub dwustronny.
mia 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6467584 poniedziałek, 26 lutego 2018, 19:06:14
ewka.kr napisał(a):

Mam ipada. nigdy nie miałam takiego sprzetu.czy ktos podpowie jak go uruchomić? nie mam konta apple id. czy jakbym go sprzedawała/dawała na prezent, a założe takie konto na siebie (docelowo w przyszlosci chce zakupic iphone i korzystac z wlasnego konta) to ktos bedzie sie mogł potem włamać i usunąć moje np dane,zdjęcia itp z innego urzadzenia apple?Prosze o priv jeśli ktoś uzywa ipada i pomoże

Ipada nie mam, ale mam Iphony odkąd pojawiły się na rynku. Musisz założyć konto, natomiast jak będziesz go oddawała/sprzedawała to po prostu zerujesz ustawienia do fabrycznych i tyle - chociaż powiem szczerze, że ja jeszcze nie miałam takiej potrzeby, bo moje iphony kończyły marnie i nie dało się ich sprzedać nawet do serwisu na części emotka   Warto mieć itunes na komputerze jeśli nie masz Maca (bo tam jest on w defaulcie) żeby móc synchronizować dane, nie wiem jaki jest windowsowy program do zdjęć, na macu są po prostu "zdjęcia" i synchronizuje się automatycznie. 
cb656 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6467586 poniedziałek, 26 lutego 2018, 19:12:28
joan napisał(a):

shineoff napisał(a):

Nie pisałam, bo to prawie w 100% buraczane profile, a takich mi nie żal - uczestników tym bardziej. Natomiast w przypadku fajnego profilu możesz napisać PW do organizatora i poprosić, by zmienił treść akcji, np. dodał zadanie typu "Jakim komplementem obdarzyłbyś nasz sklep? Uzasadnij (max 200 znaków)".

Widziałam sporo konkursów (nawet w bazie, sama takich nie dodaję, bo nie będę rozpowszechniać nielegalnych konkursów) i organizatorzy często byli spoko. Buraczane butiki z ciuchami z ali omijam szerokim łukiem, a tam takie konkursy są chyba codziennie emotka Do jednego (normalnego) napisałam kulturalnie informując o sytuacji, ale mnie olał emotka  
Co do faktu, że "nikt nie zmusza do udziału" - zgadzam się, ale to nie znaczy, że mamy się godzić na takie warunki i nie odzywać się, jeśli komuś to nie pasuje. A tu nie dość, że nie pasuje to wielu osobom, to jeszcze jest to sprzeczne z prawem. Chyba można w jakiś sposób zareagować? Czy jeśli ktoś kogoś okradnie to też mam siedzieć cicho, bo "jak się nie podoba to się nie odzywaj"?

shineoff

Cytuj wiadomość#6467635 poniedziałek, 26 lutego 2018, 22:05:12
cb656 napisał(a):

radosna napisał(a):

Czy OLX chroni konsumentów? Jeśli kupuję towar i okazuje się, że jest uszkodzony,
to można odzyskać pieniądze? Serwis dał informację, że dana rzecz jest niesprawna.

"Konsument" to pojęcie odnoszące się do wymiany handlowej z podmiotami gospodarczymi. W przypadku prywatnej umowy kupna-sprzedaży miedzy prywatnymi osobami, jeśli w ofercie nie było zastrzeżenia, że dopuszcza zwrot, to chyba pozamiatane. emotka

W żaden sposób Cię nie chroni jeśli kupiłeś od osoby prywatnej emotka  OLX się nadaje do kupowania ciuchów i tanich rzeczy, bo coś droższego to strach kupić, jak później okaże się kradzione, zepsute, czy coś. Zostaniesz i bez pieniędzy i bez rzeczy, a do tego OLX nawet nie ma systemu opinii, żeby poznać czy kupujesz coś od normalnego uczciwego człowieka, czy też od oszusta lub złodzieja emotka  
cb656 0
|< << < 1211 1212 1213 1214 1215 12161217 1218 1219 1220 1221 > >> >|