Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

netka2000

Cytuj wiadomość#6740692 piątek, 30 październik 2020, 21:56:33
luzak napisał(a):

wczoraj się cieszyłam, dzisiaj jestem wkurzona, chciałam wysłać oświadczenie laureata z konka  E z  lidla a tu zonk gdzie włożyłam paragon?wszystkie możliwe miejsca w domu przeszukane,ale po 2 latach przerwy w graniu odwykłam od tego,że paragony należy skrzętnie chować i  prawdopodobnie wylądował w koszu emotka W związku z tym mam pytanie, czy e- paragon, który mam zapisany w aplikacji lidla  w tel.może w jakiś sposób zastąpić ten normalny papierowy, czy już mogę pożegnać się z nagrodą?

Weź nieduże pudełko i wrzucaj do niego paragony. Raz w miesiącu zrób remanent i paragony starsze niż pół roku wyrzuć.
luzak 0

luzak

Cytuj wiadomość#6740703 piątek, 30 październik 2020, 22:20:00
Dziękuję za podpowiedź, na szczęście znalazł się w innej torebce, ale i tak mnie ciekawi to czy na ten e- paragon moglby zastąpić ten papierowy
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6740750 sobota, 31 październik 2020, 10:40:44
luzak napisał(a):

wczoraj się cieszyłam, dzisiaj jestem wkurzona, chciałam wysłać oświadczenie laureata z konka  E z  lidla a tu zonk gdzie włożyłam paragon?wszystkie możliwe miejsca w domu przeszukane,ale po 2 latach przerwy w graniu odwykłam od tego,że paragony należy skrzętnie chować i  prawdopodobnie wylądował w koszu emotka W związku z tym mam pytanie, czy e- paragon, który mam zapisany w aplikacji lidla  w tel.może w jakiś sposób zastąpić ten normalny papierowy, czy już mogę pożegnać się z nagrodą?

Rozumiem Cię doskonale, mam to samo. Wygrałam kartę do Empiku i od czwartku szukam tego nieszczęsnego paragonu. Nie dość, że wydałam ponad 20 złotych na proszek, bo tylko to u mnie było w Lidlu, to jeszcze paragon mi diabeł ogonem nakrył. Szukaj, ja też jeszcze prześwietlę wszystkie miejca, bo to po prostu niemożliwe jest.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6740752 sobota, 31 październik 2020, 10:44:55
luzak napisał(a):

Dziękuję za podpowiedź, na szczęście znalazł się w innej torebce, ale i tak mnie ciekawi to czy na ten e- paragon moglby zastąpić ten papierowy

Na 99,99999% nie, 
wyraźnie w regulaminach jest informacja, że ma być oryginalny paragon, odebrany w sklepie. a jesli to jest w aplikacji, to on raczej oryginalny, papierowy nie jest, 
te e paragony służą chyba tylko dla nas, jako sprawdzenia sobie historii zakupów i dla Lidla, jak chcesz coś zwrócić czy na reklamacje, to dla nich to jest ok emotka  
0 0

jupiter4

Cytuj wiadomość#6740786 sobota, 31 październik 2020, 13:51:01
LOS MEJORES - lepiej pisać prozą, czy rymem? Tylko tyle podpowiedzcie, resztę ogarnę sama emotka
0 0

krzysiula15

Cytuj wiadomość#6740792 sobota, 31 październik 2020, 14:40:47
Mieliście może problem z biletami do kina ( przeterminowanymi z powodu zamknięcia kin) wygranymi w loteriach ? Po zgloszeniu prośby o ich wymiane do Mybenefit ( wystawcy voucherow) po 2 miesiacach dostalem odpowiedz ze mam kontaktować się z agencją organizujacą daną loterię . Ciekaw jestem jak inni sobie z tym radzili i czy coś uzyskali.
0 0

FBryszard10

Cytuj wiadomość#6740857 sobota, 31 październik 2020, 20:22:51
nie mogę wejsc na netto.opinello ;-( wiecie dlaczego ????
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#6740859 sobota, 31 październik 2020, 20:37:17
krzysiula15 napisał(a):

Mieliście może problem z biletami do kina ( przeterminowanymi z powodu zamknięcia kin) wygranymi w loteriach ? Po zgloszeniu prośby o ich wymiane do Mybenefit ( wystawcy voucherow) po 2 miesiacach dostalem odpowiedz ze mam kontaktować się z agencją organizujacą daną loterię . Ciekaw jestem jak inni sobie z tym radzili i czy coś uzyskali.

Loteria Tymbark - pisałam do Smolara - przysłali nowe kody emotka
0 0

krzysiula15

Cytuj wiadomość#6740861 sobota, 31 październik 2020, 20:55:47
[quote=Dziekuje za info . U mnie tez chodzi o Smolara - loteria
"Loterii dla Kochających Serc"

slonecznik1309]
krzysiula15 napisał(a):

0 0

kejm

Cytuj wiadomość#6741039 niedziela, 1 listopad 2020, 22:24:12
krzysiula15 napisał(a):

[quote=Dziekuje za info . U mnie tez chodzi o Smolara - loteria
"Loterii dla Kochających Serc"

slonecznik1309]

krzysiula15 napisał(a):

U mnie tez loteria kochających serc, pisałam do Smolara pod koniec września, nie odpisali. Dzwoniłam w tym tygodniu, to nie było osoby odpowiedzialnej, inna Pani spisała moje dane i nadal czekam na odpowiedź. 
0 0

persiczka

Cytuj wiadomość#6741309 poniedziałek, 2 listopad 2020, 19:46:28
hejka,mam pytanie bo pierwszy raz kupiłam łaciate w kartoniku,gdzie szukac kodu  i jakas zdrapka jest?:) Bede wdzieczna za pomoc...
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6741310 poniedziałek, 2 listopad 2020, 19:49:10
persiczka napisał(a):

hejka,mam pytanie bo pierwszy raz kupiłam łaciate w kartoniku,gdzie szukac kodu  i jakas zdrapka jest?:) Bede wdzieczna za pomoc...

Na górze opakowania promocyjnego. Zaczyna się od liter LAT

persiczka

Cytuj wiadomość#6741311 poniedziałek, 2 listopad 2020, 19:51:15
Dziękuję bardzo,pozdrawiam emotka

lirianka

Cytuj wiadomość#6743033 wtorek, 10 listopad 2020, 11:19:57
Cześć emotka

Mam pytanie, wymagana wiadomość SMS ma wynosić do 160 znaków bez użycia polskich znaków. Czy dopuszczalne jest użycie wielkich liter?
W jednym regulaminie doczytałam, że to dopuszcza się użycie wyłącznie małych litery, bez użycia polskich znaków. Nie wiem, czy to wyjątek czy reguła? emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6743034 wtorek, 10 listopad 2020, 11:21:11
lirianka napisał(a):

Cześć emotka

Mam pytanie, wymagana wiadomość SMS ma wynosić do 160 znaków bez użycia polskich znaków. Czy dopuszczalne jest użycie wielkich liter?
W jednym regulaminie doczytałam, że to dopuszcza się użycie wyłącznie małych litery, bez użycia polskich znaków. Nie wiem, czy to wyjątek czy reguła? emotka

wielkie litery z reguły są dopuszczalne, to musiał być jakiś dziwny wyjątek.
0 0

lirianka

Cytuj wiadomość#6743042 wtorek, 10 listopad 2020, 11:43:38
kreatia napisał(a):

lirianka napisał(a):

Cześć emotka

wielkie litery z reguły są dopuszczalne, to musiał być jakiś dziwny wyjątek.

Dzięki! Np. tutaj tak jest https://www.e-kon...rod-intermarche.html "(wyłącznie małe litery, bez użycia polskich znaków oraz znaków specjalnych".

0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6743699 czwartek, 12 listopad 2020, 20:50:12
Szukam Kogos kto wytłumaczy mi jak pobrać grę na x boxa z kodu, który był razem z kupioną konsolą. 
Jestem laikiem  emotka
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6743779 piątek, 13 listopad 2020, 09:48:41
pikawka napisał(a):

Szukam Kogos kto wytłumaczy mi jak pobrać grę na x boxa z kodu, który był razem z kupioną konsolą. 
Jestem laikiem  emotka

Musisz wprowadzić kod. W menu na konsoli, albo w aplikacji.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6743781 piątek, 13 listopad 2020, 09:54:10
bethan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Jestem laikiem  emotka

Musisz wprowadzić kod. W menu na konsoli, albo w aplikacji.

Właśnie nie wiem gdzue dokładnie A boję się, bo to można tylko raz wpisać  emotka
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6743783 piątek, 13 listopad 2020, 09:58:54
pikawka napisał(a):

Właśnie nie wiem gdzue dokładnie A boję się, bo to można tylko raz wpisać 

Jak wpiszesz w złotym miejscu, to nie przyjmie.
Teraz z pamięci Ci nie powiem krok po kroku. Wpisz w google  emotka