Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

cleo25

Cytuj wiadomość#6776451 poniedziałek, 19 kwiecień 2021, 17:52:10
Czy jest tu ktoś, kto zna się na obrabiarkach cnc i pomógłby w zadaniu domowym ?
0 0

onka37

Cytuj wiadomość#6776905 czwartek, 22 kwiecień 2021, 08:23:20
możecie polecić jak najtanszą formę wysyłkę wiekszej paczki? do paczkomatu sie nie zmieści..
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6776907 czwartek, 22 kwiecień 2021, 08:34:33
onka37 napisał(a):

możecie polecić jak najtanszą formę wysyłkę wiekszej paczki? do paczkomatu sie nie zmieści..

hm dpd może? bo poczta polska to liczy w zależności od wagi a nie rozmiaru ale czasy taniości paczek w poczcie polskiej się niestety skończyły.
0 0

xooxoo

Cytuj wiadomość#6776914 czwartek, 22 kwiecień 2021, 09:30:39
nanajka81 napisał(a):

onka37 napisał(a):

hm dpd może? bo poczta polska to liczy w zależności od wagi a nie rozmiaru ale czasy taniości paczek w poczcie polskiej się niestety skończyły.

Zobacz na DPD jest teraz promocja na wysyłanie różnych paczek https://www.dpd.c...ka-wyprzedaz-paczek/
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6776915 czwartek, 22 kwiecień 2021, 09:31:57
onka37 napisał(a):

furgonetka, poczta 13zł fedex/dpd 16zł 

joaza111

Cytuj wiadomość#6777538 niedziela, 25 kwiecień 2021, 14:12:49
Potrzebuję pomocy, kupiłam karty  na forum do sklepu Arhelan wygrane z kabanosów Duda, ale nie działają, nie ma na nich terminu ważności więc o co chodzi?
0 0

aguagu

Cytuj wiadomość#6777539 niedziela, 25 kwiecień 2021, 14:20:18
joaza111 napisał(a):

Potrzebuję pomocy, kupiłam karty  na forum do sklepu Arhelan wygrane z kabanosów Duda, ale nie działają, nie ma na nich terminu ważności więc o co chodzi?

Były ważne do końca lutego. Taką informację otrzymałam od osoby z forum. 
0 0

joaza111

Cytuj wiadomość#6777540 niedziela, 25 kwiecień 2021, 14:23:56
aguagu napisał(a):

joaza111 napisał(a):

Były ważne do końca lutego. Taką informację otrzymałam od osoby z forum. 

Dziękuję za info,
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6777740 poniedziałek, 26 kwiecień 2021, 18:53:29
Czy ktoś kojarzy na jaki adres mejlowy mogę napisać do Columbita?
Na ich stronie, formularz wyrzuca mnie z błędem.
Muszę do nich napisać jeszcze dzisiaj  emotka
0 0

kerocna

Cytuj wiadomość#6777743 poniedziałek, 26 kwiecień 2021, 19:09:59
nelunia napisał(a):

konkurs@columbit.pl

nelunia

Cytuj wiadomość#6777746 poniedziałek, 26 kwiecień 2021, 19:18:54
kerocna napisał(a):

nelunia napisał(a):

konkurs@columbit.pl

Bardzo dziękuję  emotka

joannakarolina

Cytuj wiadomość#6777819 wtorek, 27 kwiecień 2021, 09:46:12
Czy z Los Mejores można kontaktować się telefonicznie. Jak tak proszę pilnie o numer. 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6777821 wtorek, 27 kwiecień 2021, 09:51:08
joannakarolina napisał(a):

Czy z Los Mejores można kontaktować się telefonicznie. Jak tak proszę pilnie o numer. 

Nie można. Tylko mailowo.

joannakarolina

Cytuj wiadomość#6777822 wtorek, 27 kwiecień 2021, 09:59:17
Dziękuję, właśnie do nich napisałam. Pozdrawiam
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6777928 wtorek, 27 kwiecień 2021, 15:48:33
chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.

P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

Rok temu mi pomogliscie. Przez ten rok jako tako udawalo sie placic raty-mialam czasową pracę.A teraz znów idzie maj i znów wydzwaniają do mnie i straszą komornikiem. Postanowilam tamtą zrzutkę aktywować. Moze ktoś jeszcze raz zechce mi pomoc? Chyba zwariuje od tych problemów

chochliczka

Cytuj wiadomość#6778057 środa, 28 kwiecień 2021, 11:43:24
Wsrod osob pomsgsjacych zostanie rozlosowany kod do empiku 50 zl oraz pyszne.pl 30 zl- osóbka, ktora to przekazala chce pozostac anoninowa. Bardzo Jej dziekuje z tego miejsca.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6778098 środa, 28 kwiecień 2021, 15:27:21
chochliczka napisał(a):

Wsrod osob pomsgsjacych zostanie rozlosowany kod do empiku 50 zl oraz pyszne.pl 30 zl- osóbka, ktora to przekazala chce pozostac anoninowa. Bardzo Jej dziekuje z tego miejsca.

obawiam się że w tym roku trudniej będzie ci tu cokolwiek nazbierać. Na FB inna konkursowiczka zbiera na aparaty słuchowe i leczenie słuchu i tam są i licytacje i różne akcje i im nawet to zbieranie dobrze idzie ale głównie przez te licytacje bo tak samo z siebie to zrzutka stoi. Czasy nadal marne niestety.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6778104 środa, 28 kwiecień 2021, 15:52:24
sssylwiaaa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

obawiam się że w tym roku trudniej będzie ci tu cokolwiek nazbierać. Na FB inna konkursowiczka zbiera na aparaty słuchowe i leczenie słuchu i tam są i licytacje i różne akcje i im nawet to zbieranie dobrze idzie ale głównie przez te licytacje bo tak samo z siebie to zrzutka stoi. Czasy nadal marne niestety.

Niestety, ale muszę się z tym zgodzić. Życzę Ci, aby wszystko się ułożyło po Twojej myśli. nanajka81 poproszę o link do licytacji, o której piszesz. 

grupa na FB nazywa się "pomagamy naszej koleżance Marlena Czerwik bazarek"

kumulacja

Cytuj wiadomość#6778107 środa, 28 kwiecień 2021, 15:56:38
chochliczka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.

P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

Rok temu mi pomogliscie. Przez ten rok jako tako udawalo sie placic raty-mialam czasową pracę.A teraz znów idzie maj i znów wydzwaniają do mnie i straszą komornikiem. Postanowilam tamtą zrzutkę aktywować. Moze ktoś jeszcze raz zechce mi pomoc? Chyba zwariuje od tych problemów

Gdyby każdy z nas wpłacił choć 10-20 zł, to zmniejszylibyśmy kłopoty finansowe chochliczki. Może jednak się zmobilizujemy?

nanajka81

Cytuj wiadomość#6778122 środa, 28 kwiecień 2021, 16:57:23
kumulacja napisał(a):

chochliczka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Gdyby każdy z nas wpłacił choć 10-20 zł, to zmniejszylibyśmy kłopoty finansowe chochliczki. Może jednak się zmobilizujemy?

ja już się zmobilizowałam na tą drugą konkursowiczkę, jeszcze trochę i sama wsparcia będę potrzebować...
0 0