Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

nelunia

Cytuj wiadomość#6778132 środa, 28 kwiecień 2021, 17:31:58
Wpłaciłam niewielkie pieniądze dla Marleny i chocholiczki. Nie chodzi  o wysokość wpłat, tylko o naszą solidarność i pomoc potrzebującym.
Nie mam zamiaru nikogo strofować, jest tyle problemów. 
Jeśli myślisz, że Twoja wpłacona "złotówka" to wstyd to bardzo się mylisz. Ona może pomóc odmienić komuś życie  emotka
Pozdrawiam armię pomagaczy.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6778136 środa, 28 kwiecień 2021, 17:52:16
nelunia napisał(a):

Wpłaciłam niewielkie pieniądze dla Marleny i chocholiczki. Nie chodzi  o wysokość wpłat, tylko o naszą solidarność i pomoc potrzebującym.
Jeśli myślisz, że Twoja wpłacona "złotówka" to wstyd to bardzo się mylisz. Ona może pomóc odmienić komuś życie  emotka

Nie da się pomóc wszystkim. Złotówka to nie wstyd ale w dzisiejszych czasach za złotówkę to kupi się nadmuchaną bułkę. 
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6778145 środa, 28 kwiecień 2021, 18:35:25
8nanajka81 napisał(a):

nelunia napisał(a):

Nie da się pomóc wszystkim. Złotówka to nie wstyd ale w dzisiejszych czasach za złotówkę to kupi się nadmuchaną bułkę. 

Zgadzam się w kwestii ceny bułki oraz, że nie da się pomóc wszystkim. Póki co, dyskusja dotyczyła dwóch zbiórek i niektórym brakuje nawet na dmuchaną bułkę  emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6778243 czwartek, 29 kwiecień 2021, 11:38:44
nelunia napisał(a):

8nanajka81 napisał(a):

nelunia napisał(a):

Zgadzam się w kwestii ceny bułki oraz, że nie da się pomóc wszystkim. Póki co, dyskusja dotyczyła dwóch zbiórek i niektórym brakuje nawet na dmuchaną bułkę  emotka

Tyle że żeby coś zyskać nie wystarczy napisać w wątku "pomocy!!!" bo tu raczej za dużo osób nie zagląda. I doskonale pokazuje to konkursowiczka która na FB założyła bazarek aby pomóc Marlenie. Gdyby tutaj to wrzuciła myślę że byłaby na początku zbierania pieniążków.

lawendyna

Cytuj wiadomość#6778287 czwartek, 29 kwiecień 2021, 13:01:41
Drodzy Forumowicze! Czy jest tu przypadkiem na Forum może osoba z Kamienia Pomorskiego lub okolic? 72-400 Kamień Pomorski 
0 0

inska

Cytuj wiadomość#6779132 wtorek, 4 maj 2021, 20:55:26
Jako, że ja gram głównie o książki ale jeszcze ani razu w sms-owych, to postanowiłam tam spróbować bo pojawiają się pozycje, które chciałabym wygrać i przeczytać.

Jak to jest z tymi konkursami sms-owymi do 20tej?
Pytam zwłaszcza tych, którzy coś w nich wygrali.
Na karcie córki mam jakieś duże ilości niewykorzystanych zasileń i postanowiłyśmy spróbować.
I teraz moje pytanie - jak dużo musieliście wysłać smsów - czy mniej więcej równowartość okładkową książki? czy już mniej Wam się zdarzało i udało wygrać? 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6779162 środa, 5 maj 2021, 07:06:38
koniczynka123 napisał(a):

inska napisał(a):

Jako, że ja gram głównie o książki ale jeszcze ani razu w sms-owych, to postanowiłam tam spróbować bo pojawiają się pozycje, które chciałabym wygrać i przeczytać.

Jak to jest z tymi konkursami sms-owymi do 20tej?
Pytam zwłaszcza tych, którzy coś w nich wygrali.
Na karcie córki mam jakieś duże ilości niewykorzystanych zasileń i postanowiłyśmy spróbować.
I teraz moje pytanie - jak dużo musieliście wysłać smsów - czy mniej więcej równowartość okładkową książki? czy już mniej Wam się zdarzało i udało wygrać? 

Lata temu emotka posłałam na nagrodę 3/4 jej wartości, nie wygrałam emotka Książka wpadła za jej wartość ale znam też osobę co wygrała książkę 4 SMSami. Zależy od nagrody i konkursu, ja omijam te konkursy szerokim łukiem ale pewnie wiele osób(nie czytających regulaminu) śle po 1 smsie i tylko sponsoruje nagrody emotka

10 smsów to minimum które trzeba wysłać aby coś tam wygrać, raz za 10 smsów wygrałam ciastka - aczkolwiek zanim dotarły do mnie to jedne (z 5) były przeterminowane emotka Za drugim razem gdy grałam o miód i książkę 11 smsów to było za mało i nie wygrałam. Osobiście unikam. Nieopłacalny interes - no chyba że masz środki do wykorzystania to próbuj, aczkolwiek myślę że oni mają stałych wygrywających, którzy wiedzą ile trzeba wysłać na daną rzecz aby wygrać.

inska

Cytuj wiadomość#6779316 środa, 5 maj 2021, 17:01:32
nanajka81 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

inska napisał(a):

Lata temu emotka posłałam na nagrodę 3/4 jej wartości, nie wygrałam emotka Książka wpadła za jej wartość ale znam też osobę co wygrała książkę 4 SMSami. Zależy od nagrody i konkursu, ja omijam te konkursy szerokim łukiem ale pewnie wiele osób(nie czytających regulaminu) śle po 1 smsie i tylko sponsoruje nagrody emotka

10 smsów to minimum które trzeba wysłać aby coś tam wygrać, raz za 10 smsów wygrałam ciastka - aczkolwiek zanim dotarły do mnie to jedne (z 5) były przeterminowane emotka Za drugim razem gdy grałam o miód i książkę 11 smsów to było za mało i nie wygrałam. Osobiście unikam. Nieopłacalny interes - no chyba że masz środki do wykorzystania to próbuj, aczkolwiek myślę że oni mają stałych wygrywających, którzy wiedzą ile trzeba wysłać na daną rzecz aby wygrać.

dzięki za odpowiedź, to chyba lepiej kase na tej karcie spożytkować na jakieś charytatywne smsy

aurorcia

Cytuj wiadomość#6779322 środa, 5 maj 2021, 17:56:41
Działa wam allegro? Nie mogę zalogować się na swoje konto emotka
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6779323 środa, 5 maj 2021, 17:59:44
aurorcia napisał(a):

działa
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6779326 środa, 5 maj 2021, 18:03:25
Monika11 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

działa

a ja wpisuje hasło i pojawia się napis "Wymagane jest rozwiązanie captchy", ale żadne obrazki się nie pojawiają.
Ktoś wie o co chodzi?
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6779328 środa, 5 maj 2021, 18:15:16
aurorcia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

działa

a ja wpisuje hasło i pojawia się napis "Wymagane jest rozwiązanie captchy", ale żadne obrazki się nie pojawiają.
Ktoś wie o co chodzi?

Wyczyść ciasteczka. Wyłącz adblocka, jak masz. Zmień przeglądarkę.
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6779331 środa, 5 maj 2021, 18:18:37
sks900 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

działa

Ktoś wie o co chodzi?

Nic nie pomogło, pomogła dopiero zmiana internetu, doczytałam, że problem z captcha jest wtedy jak więcej osób jest podpiętych do 1 IP, więc podpiełam neta z telefonu i poszło.
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6779333 środa, 5 maj 2021, 18:22:36
aurorcia napisał(a):

sks900 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

działa

Ktoś wie o co chodzi?

Nic nie pomogło, pomogła dopiero zmiana internetu, doczytałam, że problem z captcha jest wtedy jak więcej osób jest podpiętych do 1 IP, więc podpiełam neta z telefonu i poszło.

IP możesz zmienić wyłączając na chwilę z kontaktu wtyczkę do modemu czy routera.

palladyn-klotz

Cytuj wiadomość#6780607 wtorek, 11 maj 2021, 20:49:04
Dotychczas jak brałem udział w konkursach byłem pewien że numer paragonu to to samo  co  numer wydruku  w prawym górnym rogu
Ostatni jednak przeczytałem ten opis w  linku który troche mi namieszał
https://www.biuro...kturze-uproszczonej/

mam paragon z carrefoura i pytam doświadczonych  uczestników  gdzie w końcu  jest ten numer paragonu ?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6780614 wtorek, 11 maj 2021, 21:04:22
palladyn-klotz napisał(a):

Dotychczas jak brałem udział w konkursach byłem pewien że numer paragonu to to samo  co  numer wydruku  w prawym górnym rogu
Ostatni jednak przeczytałem ten opis w  linku który troche mi namieszał
https://www.biuro...kturze-uproszczonej/

mam paragon z carrefoura i pytam doświadczonych  uczestników  gdzie w końcu  jest ten numer paragonu ?

Na podstawie wieloletniego doświadczenia z konkami promo: prawy róg naprzeciwko daty, o ile regulamin nie wskazuje inaczej.
slavek 0

nikos

Cytuj wiadomość#6780619 wtorek, 11 maj 2021, 21:53:38
sks900 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

sks900 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

działa

Ktoś wie o co chodzi?

IP możesz zmienić wyłączając na chwilę z kontaktu wtyczkę do modemu czy routera.

Jeśli ktoś ma zmienne IP zadziała. Jeśli stałe, to nie pomoże odcięcie zasilania.
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6780621 wtorek, 11 maj 2021, 22:01:45
nikos napisał(a):

sks900 napisał(a):

Jeśli ktoś ma zmienne IP zadziała. Jeśli stałe, to nie pomoże odcięcie zasilania.

Mało kto ma stałe ip.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6780723 dzisiaj o 11:40:54
sks900 napisał(a):

Mało kto ma stałe ip.

U osób fizycznych / na internecie domowym owszem, ale w firmach jest inaczej - u mnie w pracy wszyscy mieli stałe IP emotka
0 0