Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6703826 wtorek, 19 maj 2020, 09:09:40
cleo25 napisał(a):

Potrzeba zmierzyć cokolwiek (np.jakieś rurki) tak żeby widoczne były odczyty. 
Jak miałabyś możliwość pstryknąć z 3-4 zdjęcia, bardzo byś nam pomogła . Klasa o profilu operator CNC.  Pozdrawiam

0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6704409 czwartek, 21 maj 2020, 14:47:15
Uwaga Wyniki:
Mariola F wygrywa bony do Inter sport prosze o kontakt
A bilety do kina: Marzena B.
prosze o kontakt emotka  i gratuluje 

amelka2013

Cytuj wiadomość#6704667 piątek, 22 maj 2020, 13:48:47
Czy ma ktoś T-Mobile na kartę by mógł mi ofiarować 7 GB w prezencie a ja odwdzięczyła bym się tym samym ?
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6704853 sobota, 23 maj 2020, 20:00:19
kochani mam prośbę, może pomożecie mi i mojemu synowi - ma wyzwanie hotchallenge 16 i układamy tekst - może Wasze twórcze głowy dodadzą jakieś wersy, teksty,które byśmy mogli wykorzystać. Na razie składamu pojedyncze teksty, a potem chcemy to ubrać w całość - coś zabawnego, życiowego...mamy początek - znów o 14 wstałem i nie wiem, czy się wyspałem, tryb nocny teraz włączony i wtorek z środą znów pomylony, i nie ogarniam już tematu, tylko Librus wyrywa mnie z korona schematu...teraz pustak wielka, a potem mamy na koniec...więc szanujmy siebie wzajemnie i pomagajmy w potrzebie, niech człowiek człowieka ceni, bo nie wiesz kiedy i jak znikniesz z tej ziemii...będę wdzięczna za pomoc.)))
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6704938 niedziela, 24 maj 2020, 15:10:25
chochliczka napisał(a):

Uwaga Wyniki:
Mariola F wygrywa bony do Inter sport prosze o kontakt
A bilety do kina: Marzena B.
prosze o kontakt emotka  i gratuluje 

dziewczyny odezwij sie emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6705092 poniedziałek, 25 maj 2020, 13:19:12
Szukam osoby, ktora w dniu dzisiejszym lub jutrzejszym, tj 26.05.bedzie w stanie odwiedzic w godzinach otwarcia galerie Sfera w Bielsku-Bialej i wyswiadczyc mi mala przysluge. Szczegoly na pw, odwdziecze sie  emotka
0 0

asiam

Cytuj wiadomość#6705130 poniedziałek, 25 maj 2020, 14:47:45
Czy ktoś wygrał w konkursie Euro sklep bony po 50 zł i jeszcze ich nie otrzymał ?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6705135 poniedziałek, 25 maj 2020, 15:17:53
asiam napisał(a):

Czy ktoś wygrał w konkursie Euro sklep bony po 50 zł i jeszcze ich nie otrzymał ?

tak. Są takie osoby na forum jeszcze. Ja też czekam na 3.
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6705137 poniedziałek, 25 maj 2020, 15:21:30
Tak czekamy cierpliwie emotka
asiam 0

asiam

Cytuj wiadomość#6705138 poniedziałek, 25 maj 2020, 15:25:19
pioge7 napisał(a):

asiam napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź. Zapytałam gdyż w regulaminie napisano,że zostaną wysłane kurierem najpóźniej do 21 maja.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6705141 poniedziałek, 25 maj 2020, 15:28:48
asiam napisał(a):

pioge7 napisał(a):

asiam napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź. Zapytałam gdyż w regulaminie napisano,że zostaną wysłane kurierem najpóźniej do 21 maja.

Muszą mieć jakieś opóźnienia. Osttańio też coś na forum pisali że czekają na inne nagrody z innych konkursów. Bonów było ponad 2000 więc może nie wyrobili emotka  ale jeśli miałaś pozytywną weryfikację to chyba można czekac spokojnie emotka   
0 0

asiam

Cytuj wiadomość#6705142 poniedziałek, 25 maj 2020, 15:32:04
pioge7 napisał(a):

asiam napisał(a):

pioge7 napisał(a):

asiam napisał(a):

Muszą mieć jakieś opóźnienia. Osttańio też coś na forum pisali że czekają na inne nagrody z innych konkursów. Bonów było ponad 2000 więc może nie wyrobili emotka  ale jeśli miałaś pozytywną weryfikację to chyba można czekac spokojnie emotka   

Moje obawy wynikają nie z faktu czy wyślą tylko czy bony dojdą. Teraz nic się kurierowi nie podpisuje a na kopercie czasami przy zawartości jest podana nazwa : bony.
Ale już wiem ,że nie tylko ja czekam.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6705149 poniedziałek, 25 maj 2020, 15:40:12
asiam napisał(a):

pioge7 napisał(a):

asiam napisał(a):

pioge7 napisał(a):

asiam napisał(a):

Moje obawy wynikają nie z faktu czy wyślą tylko czy bony dojdą. Teraz nic się kurierowi nie podpisuje a na kopercie czasami przy zawartości jest podana nazwa : bony.

A No chyba że na to patrzysz emotka   mi przez myśl to nie przeszło nawet emotka u nas to kurierzy od lat nie proszą o żadne podpisy jak do nas jadą, sami nawet czasami protokoły odbioru podpisują, a zawsze wszystko dochodzi. Także nie myślałem nawet o tym emotka  jeden to nawet wie jak pracuję i paczki zostawia za domem w altance i tylko sms „paczka tam gdzie zwykle”. emotka  

asiam

Cytuj wiadomość#6705151 poniedziałek, 25 maj 2020, 15:45:02
pioge7 napisał(a):

asiam napisał(a):

pioge7 napisał(a):

asiam napisał(a):

pioge7 napisał(a):

asiam napisał(a):

A No chyba że na to patrzysz emotka   mi przez myśl to nie przeszło nawet emotka u nas to kurierzy od lat nie proszą o żadne podpisy jak do nas jadą, sami nawet czasami protokoły odbioru podpisują, a zawsze wszystko dochodzi. Także nie myślałem nawet o tym emotka  jeden to nawet wie jak pracuję i paczki zostawia za domem w altance i tylko sms „paczka tam gdzie zwykle”. emotka  

Takich kurierów to tylko pozazdrościć. Ja mam natomiast przesuper listonosza.
pioge7 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6705201 poniedziałek, 25 maj 2020, 18:57:14

FBmarta28

Cytuj wiadomość#6705336 wtorek, 26 maj 2020, 12:29:23
Szukam miłej osóbki z Wawy, która pomogłaby mi odebrać wygrane figurki z playmobil z "Atrium Promenada" I odesłać pocztą na mój adres. Oczywiście po dogadaniu pokrywam wszystkie koszty
0 0