Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

postscript

Cytuj wiadomość#5267712 niedziela, 1 lipiec 2012, 04:19:18
mia napisał(a):

kluseczka napisał(a):

może faktycznie emotka sama nie wiem...
jeszcze poczekam chwilkę, może ktoś coś jeszcze mi podsunie
w każdym razie dziękuję emotka

Umycie samochodu emotka

Umycie samochodu jak w filmie O czym marza faceci (czy jakos tak)
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#5268878 poniedziałek, 2 lipiec 2012, 12:30:22
a gdzie karteczka z sexem? no chyba, że to ta emotka emotka
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#5270975 wtorek, 3 lipiec 2012, 01:52:37
zarejestrowałam się kiedyś do streetcom, ale jakoś się ze mną nie kontaktowali a dziś @ od nich, że Aby wziąć udział w akcji, wypełnij dokładnie formularz Potwierdzenie adresu - badanie plecaków na www.streetcom.pl.
Weszłam na ich stronkę ,ale nigdzie nie ma żadnej zakładki o plecakach emotka
0 0

fryz

Cytuj wiadomość#5271753 środa, 4 lipiec 2012, 05:14:27
aurorcia napisał(a):

zarejestrowałam się kiedyś do streetcom, ale jakoś się ze mną nie kontaktowali a dziś @ od nich, że Aby wziąć udział w akcji, wypełnij dokładnie formularz Potwierdzenie adresu - badanie plecaków na www.streetcom.pl.
Weszłam na ich stronkę ,ale nigdzie nie ma żadnej zakładki o plecakach emotka

dzis juz jest emotka

trzymajcie za mnie kciuki mam dzis obrone a glowie kompletna pustka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5272036 środa, 4 lipiec 2012, 09:07:17
mam nietypową prośbę:
Czy jedzie ktoś może ze Śląska dziś na Mazury i miałby jedno miejsce wolne?
Moja mama musi jechać na pogrzeb do Giżycka, a przed chwilą okazało się, że pks którym miała jechać jeździ tylko w piątki i niedziele. A katowicka strona jest po prostu niezaktualizowana emotka I teraz jadę co prawda na dworzec by dowiedzieć się czy nie ma jakiejś alternatywy pociągowej, ale na wszelki wypadek wolę się zapytać, może ktoś mgółby wziąć dodatkowego pasażera do samochodu. Pogrzeb jutro o trzynastej, umarł już ze starości mamy szwagier, ale był fantastycznym człowiekiem, i było by przykro, gdyby się okazało, że z powodu braku transportu nie da rady tam pojechać emotka
Przepraszam, że tak chaotycznie, od rana walczę z telefonicznymi informacjami .
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5272066 środa, 4 lipiec 2012, 09:17:36
kluseczka napisał(a):

mam nietypową prośbę:
Czy jedzie ktoś może ze Śląska dziś na Mazury i miałby jedno miejsce wolne?
Moja mama musi jechać na pogrzeb do Giżycka, a przed chwilą okazało się, że pks którym miała jechać jeździ tylko w piątki i niedziele. A katowicka strona jest po prostu niezaktualizowana emotka I teraz jadę co prawda na dworzec by dowiedzieć się czy nie ma jakiejś alternatywy pociągowej, ale na wszelki wypadek wolę się zapytać, może ktoś mgółby wziąć dodatkowego pasażera do samochodu. Pogrzeb jutro o trzynastej, umarł już ze starości mamy szwagier, ale był fantastycznym człowiekiem, i było by przykro, gdyby się okazało, że z powodu braku transportu nie da rady tam pojechać emotka
Przepraszam, że tak chaotycznie, od rana walczę z telefonicznymi informacjami .

na e-podróżniku znajdziesz masę połączeń

www.e-podroznik.pl

http://www.e-podr...&toStopId=-42790

n.p. o 20.00 autobusem z Katowic do Olsztyna i stamtąd o 6 rano przesiadka na Giżycko

przed 9 na miejscu
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5272082 środa, 4 lipiec 2012, 09:24:02
kluseczka, albo czymkolwiek do Krakowa

stamtąd ma bezpośredni autobus do Giżycka o 18.30 - na miejscu o 7 rano

przy przesiadce w Warszawie na miejscu byłaby dopiero o 13
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5272665 środa, 4 lipiec 2012, 12:56:52
wsciekly dziękuję za odpowiedź emotka
ale skąd wziąłeś

n.p. o 20.00 autobusem z Katowic do Olsztyna i stamtąd o 6 rano przesiadka na Giżycko

byłam dzisiaj już osobiście w pks i pkp i nie ma takiego połączenia autobusowego o którym piszesz. Jak by było to by był cud! Czy to jakiś inny przewoźnik?

0 0

dolly

Cytuj wiadomość#5272798 środa, 4 lipiec 2012, 01:47:24

Gość

Cytuj wiadomość#5272860 środa, 4 lipiec 2012, 02:06:57
właśnie przeglądałam tę stronę www.e-podroznik.pl, ale niestety jedyne godzinowo pasujące mi połączenie jest uruchamiane tylko i wyłącznie w czwartek/piątek/sobota/niedziela. Wszystkie inne, niestety przyjeżdżają za późno.
A pogrzeb jutro o 13. Już powoli się poddajemy, bo teleportacja jest nierealna emotka

ale jestem zaskoczona - jak to żadnego transportu nocnego ze śląska na mazury nie ma?? I to w wakacje ?
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#5272896 środa, 4 lipiec 2012, 02:20:38
no tak, na dzisiaj nie ma emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#5273157 środa, 4 lipiec 2012, 04:49:08
wysłałem z jednego telefonu (chyba) 2 smsy do biedronki, jak tak to dwa takie same smsy niechcący że nacisnąłem dwa razy wyślij, przyszły mi dwa smsy o wygranej, i co mam zrobić? wysłać 2 paragony czy 1?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5275948 piątek, 6 lipiec 2012, 03:59:34
wie ktoś, które sklepy wymieniają nakrętki z coli na puszki z promocji wpadnijwpilkoszal po 1 lipca w warszawie lub okolicy?
(w tych co byłem twierdzą, że promocja trwała do 30 czerwca i nie wymienią, a wymieniać można zgodnie z regulamimen promocji do 8 lipca)
0 0

krzysiek1693

Cytuj wiadomość#5275952 piątek, 6 lipiec 2012, 04:03:21
Tam w zakładce sklepy możesz wpisać Warszawa i Ci się wyświetli gdzie wymieniają i przedstaw im regulamin jak nie chcą tego zrobić.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5275957 piątek, 6 lipiec 2012, 04:08:31
Podzwoniłem po sklepach i wszyscy mówią, że ph coca-coli powiedział że już po promocji i nakrętek nie przyjmą. A regulamin ich nie obchodzi.
0 0

radosna

Cytuj wiadomość#5276496 sobota, 7 lipiec 2012, 10:06:34
Założono mi moskitery w dwóch pokojach i w kuchni.
Byłam bardzo zajęta, nie przyglądałam się tym siatkom. Teraz okazuje się, że ta w dużym pokoju jest jakby pasiasta - ni to biała, ni to szara, ni to czarna. Oczka mają nieregularne sploty. Jednym słowem jest paskudna! A wykonawca mi mówi, że tak ma być, bo zawsze te siatki mają nieregularne sploty, mogą mieć przebarwienia i różnie wyglądać w zależności od padania światła. Nie mogę się z tym zgodzić. To prywatny wykonawca i nasza korespondencja wygląda tak, że ja swoje, a on swoje. Czy rzeczywiście moskitiery mogą mieć takie nieregularne pasy, nieregularny splot oczek? U innych moskitiery są jednolite? Gdzie można poskarżyć się na prywatnego wykonawcę?
0 0

kammaro

Cytuj wiadomość#5276528 sobota, 7 lipiec 2012, 10:32:33
pioge7 napisał(a):

wysłałem z jednego telefonu (chyba) 2 smsy do biedronki, jak tak to dwa takie same smsy niechcący że nacisnąłem dwa razy wyślij, przyszły mi dwa smsy o wygranej, i co mam zrobić? wysłać 2 paragony czy 1?

emotka pisał, że jedna osoba może wygrać więcej razy, więc ja bym odesłała dwa formularze (w każdym inny paragon), bo możliwe, że wygrałaś/wygrałeś dwie piłki
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5276555 sobota, 7 lipiec 2012, 10:52:09
kammaro napisał(a):

pioge7 napisał(a):

emotka pisał, że jedna osoba może wygrać więcej razy, więc ja bym odesłała dwa formularze (w każdym inny paragon), bo możliwe, że wygrałaś/wygrałeś dwie piłki

dokładnie emotka

pioge7
, masz 2 piłki
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5276559 sobota, 7 lipiec 2012, 10:55:38
kluseczka napisał(a):

właśnie przeglądałam tę stronę www.e-podroznik.pl, ale niestety jedyne godzinowo pasujące mi połączenie jest uruchamiane tylko i wyłącznie w czwartek/piątek/sobota/niedziela. Wszystkie inne, niestety przyjeżdżają za późno.
A pogrzeb jutro o 13. Już powoli się poddajemy, bo teleportacja jest nierealna emotka

ale jestem zaskoczona - jak to żadnego transportu nocnego ze śląska na mazury nie ma?? I to w wakacje ?

niestety emotka

ja już przyzwyczaiłem się, że trzeba jeździć z przesiadkami
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5276564 sobota, 7 lipiec 2012, 10:58:54
radosna napisał(a):

Założono mi moskitery w dwóch pokojach i w kuchni.
Byłam bardzo zajęta, nie przyglądałam się tym siatkom. Teraz okazuje się, że ta w dużym pokoju jest jakby pasiasta - ni to biała, ni to szara, ni to czarna. Oczka mają nieregularne sploty. Jednym słowem jest paskudna! A wykonawca mi mówi, że tak ma być, bo zawsze te siatki mają nieregularne sploty, mogą mieć przebarwienia i różnie wyglądać w zależności od padania światła. Nie mogę się z tym zgodzić. To prywatny wykonawca i nasza korespondencja wygląda tak, że ja swoje, a on swoje. Czy rzeczywiście moskitiery mogą mieć takie nieregularne pasy, nieregularny splot oczek? U innych moskitiery są jednolite? Gdzie można poskarżyć się na prywatnego wykonawcę?

czyli w drugim pokoju i kuchni jest okey emotka
0 0