Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

dolly

Cytuj wiadomość#5311678 czwartek, 2 sierpień 2012, 09:32:57
kiedyś były z nivea takie paki na nosy, potem u nas to wycofali, ale może z innych firm są. Fajne to było bo oczyszczało ładnie.
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#5311692 czwartek, 2 sierpień 2012, 09:43:57
mariolakal napisał(a):

Kurde, potrzebuję pomocy ! Pojawił się problem ! Moja koleżanka pracująca w Niemczech przyjechała na tydzień urlopu w celu wizyty u dentysty /sztuczna szczęka/… Gościu zrobił Jej miarę itd. itp…. Zamówił tez protetyka, który zrobił odlew… Dzisiaj koleżanka poszła „odebrać” towar i okazało się, że buzi zamknąć nie mogła i wszystko Jej zawadzało… Nawet zęby były ponoć jakieś wystające do tyłu… Nie odebrała więc tego „towaru”… Pan dentysta-sadysta ma razem z protetykiem poprawić te mankamenty… Problem jest w tym, że gościu kazał Jej przyjść w sobotę rano, gdyż wieczorem wyjeżdża na urlop za granicę, a koleżanka musi wrócić do Niemiec w poniedziałek… Cena usługi to 2.500 zł. Czy Ona musi odebrać te ząbki i zapłacić Mu, jeśli nadal nie będą jej „pasowały” ? Ewentualnie: czy może zapłacić za sam „towar”, którego notabene nie odbierze, a za robociznę nie płacić ??? Nadmieniam, że żadnej umowy z Nim nie podpisywała, gdyz tego chyba nie stosują tacy prywaciarze… Czy ktoś się zna na takich sprawach ? Co Ona ma uczynić w razie „W” ??? emotka

A może dostała protezę kogoś innego,skoro nie pasowała jej???W razie W,to niech żąda rachunek za usługę,bo pewno pan sadysta pilnie potrzebuje kasę na urlop.A niby dlaczego ma zapłacić za towar,który jest źle wykonany?Niech poprawi tak,jak będzie trzeba.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#5311721 czwartek, 2 sierpień 2012, 10:19:46
malgorzatap napisał(a):

Czy ma ktoś może jakiś sposób na takie czarne wągry na nosie? Nie wiem już jak z tym walczyć, próbowałam wielu produktów np. garniera 3w1 i nic. Może zna ktoś jakieś maści? emotka

Polecam plastry z aktywnym węglem, ale... jedno opakowanie nie wystarczy i trzeba co jakiś czas używać emotka
http://www.apteka...nym-weglem-6szt.html
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#5311731 czwartek, 2 sierpień 2012, 10:55:55
ilonar2301 napisał(a):

Polecam plastry z aktywnym węglem, ale... jedno opakowanie nie wystarczy i trzeba co jakiś czas używać emotka
http://www.apteka...nym-weglem-6szt.html

O cos w tym stylu mi właśnie chodziło powyżej emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#5313506 sobota, 4 sierpień 2012, 02:43:30
Mam pytanko... Kilka dni temu włączyłam starter PLUS-a za 5 zł. Dzisiaj dostałam komunikat, że jutro upływa okres ważności konta i aby nie stracić możliwości wykonywania połączeń mam je zasilić... O co biega ? Czy stracę ten numer, jeśli nie doładuję ??? Ewentualnie, za ile mam doładować ? Nie kumam tych fonów na kartę... Ja mam na abonament... emotka
0 0

ja-sylwia

Cytuj wiadomość#5313511 sobota, 4 sierpień 2012, 02:49:14
mariolakal napisał(a):

Mam pytanko... Kilka dni temu włączyłam starter PLUS-a za 5 zł. Dzisiaj dostałam komunikat, że jutro upływa okres ważności konta i aby nie stracić możliwości wykonywania połączeń mam je zasilić... O co biega ? Czy stracę ten numer, jeśli nie doładuję ??? Ewentualnie, za ile mam doładować ? Nie kumam tych fonów na kartę... Ja mam na abonament... emotka

nie stracisz numeru tylko po prostu nie możesz wykonywać żadnych połączeń ani wysyłać smsów nawet jeśli masz 5 zł na koncie. W plusie właśnie to jest głupie, że za 5 zł przedłuża Ci ważność konta o następne 2 dni i znowu blokują. Za 10zł masz chyba 5 dni ważne konto a za 50zł miesiąc..
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#5313514 sobota, 4 sierpień 2012, 02:52:26
magic18girl napisał(a):

mariolakal napisał(a):

nie stracisz numeru tylko po prostu nie możesz wykonywać żadnych połączeń ani wysyłać smsów nawet jeśli masz 5 zł na koncie. W plusie właśnie to jest głupie, że za 5 zł przedłuża Ci ważność konta o następne 2 dni i znowu blokują. Za 10zł masz chyba 5 dni ważne konto a za 50zł miesiąc..

Oki, dzięki !!! emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#5313521 sobota, 4 sierpień 2012, 03:01:09

Gość

Cytuj wiadomość#5313692 sobota, 4 sierpień 2012, 07:21:17
ziolko napisał(a):

Mariola
http://nakarte.pl..._waznosci_konta.html

A w Orange jest coś podobnego ?

Wie ktoś jakim kodem przedłużyć ważność konta w Orange ?
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#5313756 sobota, 4 sierpień 2012, 08:12:06

Jest emotka : SMS o treści START na numer 8002.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5313811 sobota, 4 sierpień 2012, 08:51:10
bethan napisał(a):

Jest emotka : SMS o treści START na numer 8002.

dzięki -działa emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5313853 sobota, 4 sierpień 2012, 09:29:29
ziolko napisał(a):

Mariola

U mnie nie działa *136*11*04# .Tylko sms przychodzi :--Usługa chwilowo niedostępna.Skontaktuj się z BOK ---
Kartę Simplus za 5 mam i jeszcze nie doładowywałem , a na koncie 3,76 jeszcze jest .
0 0

dzasmina

Cytuj wiadomość#5313859 sobota, 4 sierpień 2012, 09:34:28
wall.e napisał(a):

ziolko napisał(a):

Mariola

U mnie nie działa *136*11*04# .Tylko sms przychodzi :--Usługa chwilowo niedostępna.Skontaktuj się z BOK ---
Kartę Simplus za 5 mam i jeszcze nie doładowywałem , a na koncie 3,76 jeszcze jest .

hmmm a jak rejestracja karty sim się nie powiodła tzn że numeru nie da się uratować?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5313873 sobota, 4 sierpień 2012, 09:44:33
dzasmina napisał(a):

wall.e napisał(a):

ziolko napisał(a):

Mariola

hmmm a jak rejestracja karty sim się nie powiodła tzn że numeru nie da się uratować?

A to trzeba rejestrować gdzieś w internecie kartę sim ? Ja wsadziłem kartę ,zadzwoniłem i nic poza tym emotka .
0 0

dzasmina

Cytuj wiadomość#5313883 sobota, 4 sierpień 2012, 10:00:27
wall.e napisał(a):

A to trzeba rejestrować gdzieś w internecie kartę sim ? Ja wsadziłem kartę ,zadzwoniłem i nic poza tym emotka .

e nie, moja chyba zbyt długo nie była używana i dlatego ją zablokowali. a szkoda mi numeru, bo fajny był
0 0

iszhara

Cytuj wiadomość#5314100 niedziela, 5 sierpień 2012, 09:53:50
wall.e napisał(a):

ziolko napisał(a):

Mariola

Najpierw trzeba z Simplusa, 36-6, czy Samych Swoich przejść na taryfę Plus na kartę i dopiero wtedy wpisać kod który przedłuża o rok połączenia wychodzące. Przejście na taryfę Plus na kartę kosztuje jednorazowo 3 zł.
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#5316678 poniedziałek, 6 sierpień 2012, 09:07:07
przeglądałam strony i nagle wyskoczył mi komunikat,ze mój komputer został zablokowany.Odblokowany zostanie po zapłaceniu 100 euro.Co mam zrobić ani reset ani nic nie pomaga.Najgorsze,ze tam mam wiele zdjęć,pism adresów itd..Jak mogę to odzyskać. Na pewno musze nowy system dac aby wgrali,bo to pewnie jakis wirus ale czy mogę odzyskac tamte dane?
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#5316704 poniedziałek, 6 sierpień 2012, 09:24:50
martusiamj napisał(a):

wall.e napisał(a):

ziolko napisał(a):

Mariola

Najpierw trzeba z Simplusa, 36-6, czy Samych Swoich przejść na taryfę Plus na kartę i dopiero wtedy wpisać kod który przedłuża o rok połączenia wychodzące. Przejście na taryfę Plus na kartę kosztuje jednorazowo 3 zł.

A jak przejść z simplusa na plus na kartę ?
emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#5316707 poniedziałek, 6 sierpień 2012, 09:27:15
Oki, już zalazłam... emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5316731 poniedziałek, 6 sierpień 2012, 09:42:27
delfinka101 napisał(a):

przeglądałam strony i nagle wyskoczył mi komunikat,ze mój komputer został zablokowany.Odblokowany zostanie po zapłaceniu 100 euro.Co mam zrobić ani reset ani nic nie pomaga.Najgorsze,ze tam mam wiele zdjęć,pism adresów itd..Jak mogę to odzyskać. Na pewno musze nowy system dac aby wgrali,bo to pewnie jakis wirus ale czy mogę odzyskac tamte dane?

Wiele osób ma ten problem, to wirus szantażysta. Na necie piszą, że da się to odblokować, np TRYB AWARYJNY Z WIERSZEM POLECENIA - KONIECZNIE z wierszem polecenia!!! NASTÊPNIE WPISUJEMY explorer.exe, następnie po uruchomieniu okna wyszukujemy przywracanie systemu i cofamy do dnia, w którym wszystko działało bez zarzutów!!! WIersz polecenia jest o tyle potrzebny, gdyż są odmiany tego dziadostwa, co nawet w trybie awaryjnym blokują dostęp do pulpitu i wówczas brak możliwości poruszania myszką i posługiwania się klawiaturą uniemożliwia podjęcie jakiejkolwiek czynności w celu cofnięcia systemu. A jeżeli będziemy mieli uruchomiony od razu wiersz poleceń to wystarczy wpisać explorer.exe, uruchomi się okno explorera, z którego bardzo łatwo dostać się do opcji wyszukaj, bądź do panelu sterowania a z tamtad to już tylko formalność, aby uruchomić przywracanie systemu.
0 0