Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

isiulka

Cytuj wiadomość#5331644 piątek, 17 sierpień 2012, 05:25:19
mia napisał(a):

To samo pytanie zadałam w Szukam, ale tu może ktoś prędzej się znajdzie kompetentny i litościwy... emotka

Znalazłam w rupieciach parę starych funtów - starych, czyli sprzed kilku lat. W kantorze się okazało, że w cholernym Zjednoczonym Królestwie wymienili sobie funciaki na nowe i te, które mam sa faktycznie STARE.
Czy ktoś się może orientuje, czy gdzieś w Polsce można dokonać wymiany takich pieniędzy?
Miły pan w kantorze zasugerował mi Narodowy Bank Anglii, ale chyba nie skorzystam - aż tyle tych funtów to nie mam, żeby do Londynu jechać emotka

To zależy od konkretnego banku, podzwoń najlepiej po bankach w swoim mieście i popytaj jak nie to zostaje Bank of England:) poproś znajomego jakiegoś znajomego emigranta albo sprzedaj komuś kto wyjeżdża.
0 0

mia

Cytuj wiadomość#5331767 piątek, 17 sierpień 2012, 07:15:10
isiulka napisał(a):

mia napisał(a):

To samo pytanie zadałam w Szukam, ale tu może ktoś prędzej się znajdzie kompetentny i litościwy... emotka

Znalazłam w rupieciach parę starych funtów - starych, czyli sprzed kilku lat. W kantorze się okazało, że w cholernym Zjednoczonym Królestwie wymienili sobie funciaki na nowe i te, które mam sa faktycznie STARE.
Czy ktoś się może orientuje, czy gdzieś w Polsce można dokonać wymiany takich pieniędzy?
Miły pan w kantorze zasugerował mi Narodowy Bank Anglii, ale chyba nie skorzystam - aż tyle tych funtów to nie mam, żeby do Londynu jechać emotka

To zależy od konkretnego banku, podzwoń najlepiej po bankach w swoim mieście i popytaj jak nie to zostaje Bank of England:) poproś znajomego jakiegoś znajomego emigranta albo sprzedaj komuś kto wyjeżdża.

Dzięki, wygląda na to, że faktycznie tylko w Anglii emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#5331885 piątek, 17 sierpień 2012, 08:18:39
konqrs napisał(a):

Do tego konka rossnetu http://www.rossnet.pl/konkursy/
konkurs/1209,15a80981-7136-4e28-8d0b-74a0f0c6d0b1 jest jakiś ranking? Jestem ślepy?;) Skad mam wiedziec ze ktos sie zarejstrowsl z mojego linku?

nie ma rankingu, Ty nic nie widzisz i nic nie wiesz. Rossnet wie emotka
0 0

avatea

Cytuj wiadomość#5331887 piątek, 17 sierpień 2012, 08:21:13
mia napisał(a):

isiulka napisał(a):

mia napisał(a):

Dzięki, wygląda na to, że faktycznie tylko w Anglii emotka

Nie ma tego złego - wygraj wycieczkę do Londynu:)
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#5332510 sobota, 18 sierpień 2012, 02:48:32
Czy ktoś miał sytuacje, że odebrał list z pcozty po uplywie tych wyznaczonych 14 dni? Miałam do 16 sieprnia do odebrania list, awizo wyjelam dopiero teraz, jest jakas szansa na jego odebranie czy juz po ptokach? ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie emotka
0 0

mariwanna

Cytuj wiadomość#5332514 sobota, 18 sierpień 2012, 03:27:45
Isiulka, to już zależy od pracowników konkretnej placówki. Teoretycznie, w piątek powinni go odesłać do nadawcy, ale może im się aż tak nie spieszyło/zapomnieli/przegapili.
idź w pn z samego rana, może się uda
0 0

ktosiu

Cytuj wiadomość#5332515 sobota, 18 sierpień 2012, 03:27:46
Nie chcę Cię zmartwić, ale mnie po 5 dniach zwrócili kiedyś list polecony do nadawcy emotka Ale może mają wyrozumiałość na czas wakacji, przecież powinni wiedzieć, że ludzie wyjeżdżają.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5332531 sobota, 18 sierpień 2012, 03:52:32
isiulka napisał(a):

Czy ktoś miał sytuacje, że odebrał list z pcozty po uplywie tych wyznaczonych 14 dni? Miałam do 16 sieprnia do odebrania list, awizo wyjelam dopiero teraz, jest jakas szansa na jego odebranie czy juz po ptokach? ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie emotka

sprawdz po numerze nadania co sie dzieje z listem

http://sledzenie.poczta-polska.pl/
0 0

efelinkaaa

Cytuj wiadomość#5332558 sobota, 18 sierpień 2012, 04:53:15
spin napisał(a):

isiulka napisał(a):

sprawdz po numerze nadania co sie dzieje z listem

http://sledzenie.poczta-polska.pl/

u mnie na awizo nie wpisują numeru nadania, więc ja bym nie mogła sprawdzić... emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5334925 wtorek, 21 sierpień 2012, 07:39:49
Czy idzie jakoś sprawdzić na co została wydana kasa z mojego telefonu?
Od wczoraj mam telefon typu smartfon i znikło już mi z konta 15 zł (dodam, że nie wchodziłam do internetu). Czytałam gdzieś, że takie telefony same łączą się z internetem no ale żeby od razu 15 zeta?
0 0

efelinkaaa

Cytuj wiadomość#5334929 wtorek, 21 sierpień 2012, 07:44:07
czy można jakoś przenieść środki z karty t-mobile na inną kartę? Karta ma zablokowane połączenia wychodzące....
0 0

haz0r

Cytuj wiadomość#5334932 wtorek, 21 sierpień 2012, 07:46:06
aneczka155 napisał(a):

Od wczoraj mam telefon typu smartfon i znikło już mi z konta 15 zł (dodam, że nie wchodziłam do internetu). Czytałam gdzieś, że takie telefony same łączą się z internetem no ale żeby od razu 15 zeta?

Może nawigacja i włączone wspomaganie? Albo połączenia przez 3G, do tego aplikacje, które właśnie przez 3g pobierają dane?:)
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5334943 wtorek, 21 sierpień 2012, 07:59:16
haz0r napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

Może nawigacja i włączone wspomaganie? Albo połączenia przez 3G, do tego aplikacje, które właśnie przez 3g pobierają dane?:)

No właśnie wczoraj to 3G było obok ikonki z zasięgiem.Teraz jakoś ustawienia pozmieniałam, tak że mam to wyłączone. Dzięki, ale chyba się jutro przejdę do koleżanki, która ma też taki telefon i jest w tym obcykana, a nie to co ja emotka Mój pierwszy dotykowy telefon, nie dość żę się gubię pisaniu zwykłego sms-a to jeszcze internetu nie łapię emotka
0 0

assal

Cytuj wiadomość#5334951 wtorek, 21 sierpień 2012, 08:11:26
Mi smartfon na starcie, w dwie godziny, zjadł 50 zł emotka
Musiałam powyłączać wszystko, co mogło się automatycznie aktualizować.
I mam spokój emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#5335034 wtorek, 21 sierpień 2012, 09:20:45
efelinkaaa napisał(a):

czy można jakoś przenieść środki z karty t-mobile na inną kartę? Karta ma zablokowane połączenia wychodzące....

nie można
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5335048 wtorek, 21 sierpień 2012, 09:31:30
aneczka155 napisał(a):

Nie wiem, jaki masz smartfon, ale u mnie np trzeba wejść w ustawienia>>> menedżer baterii i danych>>dostarczanie danych i tam odznaczyć przesył danych, a już na pewno dane w tle.
Poza tym koniecznie zmień sieć 3G na 2G.

Możesz kupić sobie jakiś pakiet internetowy i wtedy włączać w/w opcje i się pobawić emotka , sprawdzić pocztę, wejść na fejsa itd.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5335066 wtorek, 21 sierpień 2012, 09:41:52
W którym miejscu na paragonie z Polo Marketu można znaleźć numer tego paragonu?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5335077 wtorek, 21 sierpień 2012, 09:48:24
haz0r, assal i l0ginka dzięki za podpowiedzi, na pewno skorzystam emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5335121 wtorek, 21 sierpień 2012, 10:27:36
aneczka155 napisał(a):

haz0r napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

No właśnie wczoraj to 3G było obok ikonki z zasięgiem.Teraz jakoś ustawienia pozmieniałam, tak że mam to wyłączone. Dzięki, ale chyba się jutro przejdę do koleżanki, która ma też taki telefon i jest w tym obcykana, a nie to co ja emotka Mój pierwszy dotykowy telefon, nie dość żę się gubię pisaniu zwykłego sms-a to jeszcze internetu nie łapię emotka

wystarczy ze korzystasz z aplikacji ktora do swojego dzialania potrzebuje dostepu do internetu i juz Ci kase ssie
0 0

antylopia

Cytuj wiadomość#5335127 wtorek, 21 sierpień 2012, 10:30:09
kasia89tn napisał(a):

W którym miejscu na paragonie z Polo Marketu można znaleźć numer tego paragonu?

Wysyłając wczoraj zgłoszenie użyłam tego ktory jest w linijce nad paragon fiskalny po prawej stronie
0 0