Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

masza

Cytuj wiadomość#5353579 czwartek, 6 wrzesień 2012, 07:34:35
aurorcia napisał(a):

Jakie kosmetyki antybakteryjne polecacie dla nastolatka???Chodzi mi o żel do mycia twarzy i może tonik??Doradźcie mi coś dobrego, bo mojemu 15 latkowi jakieś pryszcze wylazły i prosił mnie wczoraj żeby mu coś takiego kupić, ale co skoro tego masa w sklepach jest emotka emotka emotka i czy wystarczy sam żel, czy raczej tonik też??

Bardzo dobra jest seria młodzieżowa Nivea Young lub nieco droższe ale naprawdę rewelacyjne Effaclar La roche-Posay
0 0

aka

Cytuj wiadomość#5353587 czwartek, 6 wrzesień 2012, 07:44:42
masza napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Jakie kosmetyki antybakteryjne polecacie dla nastolatka???Chodzi mi o żel do mycia twarzy i może tonik??Doradźcie mi coś dobrego, bo mojemu 15 latkowi jakieś pryszcze wylazły i prosił mnie wczoraj żeby mu coś takiego kupić, ale co skoro tego masa w sklepach jest emotka emotka emotka i czy wystarczy sam żel, czy raczej tonik też??

Bardzo dobra jest seria młodzieżowa Nivea Young lub nieco droższe ale naprawdę rewelacyjne Effaclar La roche-Posay

podobno działa szare mydło w kostce
0 0

efelinkaaa

Cytuj wiadomość#5353591 czwartek, 6 wrzesień 2012, 07:45:25
aurorcia napisał(a):

ja kiedyś używałam mikstury z olejkiem pichtowym i była rewelacyjna. Tylko strasznie wysuszała skóre...

Jeśli zmiany są mocne - najlepiej iść do dermatologa. Jeśli to sporadyczne przypadki, wybrałabym coś polecanego na wizażu kwc:

http://wizaz.pl/k...;next=1&sort=999

zawsze tam zaglądam przed kupnem kosmetyku i nigdy nie kupiłam bubla emotka

ten ma świetne opinie, polski i niedrogi krem:
http://wizaz.pl/k...ukt=13386&next=1
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#5353598 czwartek, 6 wrzesień 2012, 07:48:40
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi tutaj i na pw emotka teraz przemyślę i przeanalizuję co kupić emotka Dodam, że nie wymaga to drastycznych kroków póki co (typu dermatolog)bo na razie pryszczy jest w ilości 2-3 i liczę, że tak zostanie, ale skóra jest tłusta, więc trzeba ją wyczyścić i ogólnie o nią dbać!
0 0

pereka

Cytuj wiadomość#5353894 czwartek, 6 wrzesień 2012, 11:03:01
Czy ktoś kiedyś testował coś z konkursów na ofeminin.pl w klubie ekspertek?
Może ktos teraz testował obecny Koncentrat Yves Rocher?
Nie otwiera mi się ankieta do testów, miał ktos kiedyś taki problem?
Pisałam do nich, i kazali się wpierw zalogowac, a ja przeciez tak robie i nic emotka
Ciekawe co będzie jak im opini nie odeslę?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5354276 czwartek, 6 wrzesień 2012, 04:07:25
szukam zdjęcia w rozdzielczości ok 1000x1000 z jakimiś postaciami z bajek z mini mini. Fajnie gdyby było tam kilka postaci. Musze dzisiaj wysłać do cukierni, to będzie nadruk na torcie na 2 urodzinki. Niestety ale nie mogę nic znaleźć w necie emotka Może ktoś ma coś na swoim kompie, na tapecie... emotka
0 0

radosna

Cytuj wiadomość#5354405 czwartek, 6 wrzesień 2012, 06:12:28
Czy możecie dodać zgłoszenie do konkursu AXE
www.wymienaniola.pl
Próbowałam kilka razy i strona jakby się zacięła.
A nie wiem, czy to tylko u mnie.
0 0

rachel

Cytuj wiadomość#5356561 niedziela, 9 wrzesień 2012, 07:56:37
Szukam pomocy!
W lipcu zeszłego roku wygrałam buty reebok w konkursie organizowanym przez sizeer na fb. Teraz buty się popsuły, czy obowiążuje je gwarancja?? Mam maila o wygranej, oraz protokół odbioru nagrody wydanych przez mój sklep, gdzie widnieje informacja o wybranym modelu, rozmiarze i są moje dane, posiadam też oryginalne pudełko.
Może ktoś też wygrał i się orientuje jak to jest (wiem że sporo osób wygrało z forum), a może jest jakieś prawo do reklamacji odgórne.
Będę wdzięczna za pomoc
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#5357306 poniedziałek, 10 wrzesień 2012, 12:00:55
Kurde, wie ktoś może, o co chodzi w tym konku liptona na FB ? Niektórzy nie mogą przyjąć zaproszenia tzn. przyjmują ode mnie, ale u mnie nie są zapisani jako potwierdzający... Inny przykład: mój synuś chciał mi potwierdzić ze swojego kompa zaproszenie i nie ma takiej opcji... O co kaman ? Brakuje mi 2 osób do głupiego kubka, a znajomi piszą mi, że nie mogą potwierdzić zaproszeń chociaż wcześniej nikomu nie potwierdzali... emotka
Zazwyczaj nie bawię się w takie cóś, ale z nudów to zrobiłam i mnie to teraz wkurza... emotka
0 0

bloomcia

Cytuj wiadomość#5358441 poniedziałek, 10 wrzesień 2012, 08:01:07
Kurczę... nie ogarniam. Jak WY to robicie, że ktoś napisze o jakimś konkursie i jesteście tak mega zorientowani? Staram się czytać forum (konkursy na facebooku, teraz, moje dzisiejsze wygrane, szukam) i zazwyczaj rozwiązuje konkursy z ostatniej chwili na portalu, ale jak ktoś pisze o jakimś konkursie, to zazwyczaj o nim nie wiem...

Ju trochę rzeczy wygrałam dzięki tej stronce, jednak w porównaniu z niektórymi to kropla w morzu.

Jak się nauczyć dobrze przeszukiwać konkursowy rynek?

Czy sęk tkwi w konkursach promocyjnych? Czy mogłybyście/libyście mi jakieś polecić z większych, masowych z dużą ilością nagród, najlepiej w etapach tygodniowych? Nikt nie chce pomóc, bo to zawsze konkurencja:/

PS: O co chodzi w konkursie, o który już kilka osób pytało w wątku szukam - Karlsbad?

Z góry bardzo dziękuję emotka
emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#5358505 poniedziałek, 10 wrzesień 2012, 09:10:17
bloomcia napisał(a):

Kurczę... nie ogarniam. Jak WY to robicie, że ktoś napisze o jakimś konkursie i jesteście tak mega zorientowani? Staram się czytać forum (konkursy na facebooku, teraz, moje dzisiejsze wygrane, szukam) i zazwyczaj rozwiązuje konkursy z ostatniej chwili na portalu, ale jak ktoś pisze o jakimś konkursie, to zazwyczaj o nim nie wiem...

Ju trochę rzeczy wygrałam dzięki tej stronce, jednak w porównaniu z niektórymi to kropla w morzu.

Czy sęk tkwi w konkursach promocyjnych? Czy mogłybyście/libyście mi jakieś polecić z większych, masowych z dużą ilością nagród, najlepiej w etapach tygodniowych? Nikt nie chce pomóc, bo to zawsze konkurencja:/

PS: O co chodzi w konkursie, o który już kilka osób pytało w wątku szukam - Karlsbad?

emotka

Nie do końca pomogę, bo ja też niestety o większości konkursów dowiaduję się z topu Wyniki, albo MDW... emotka

Karlsbad to agencja, która ostatnio organizowała m.in dwa nurtujące forum konkursy:
1) W Polomarket - zakończony
https://www.e-konkursy.info/articles-2-101746.html
2) W Intermarche - aktualny
https://www.e-konkursy.info/articles-5-102694.html

Pozdrawiam emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5358511 poniedziałek, 10 wrzesień 2012, 09:15:25
Proszę o pomoc fachowców od FB emotka jak wyrazić zgodę na dostęp Organizatora do profilu Uczestnika emotka Już dawno polubiłam stronkę, ale nie wiem czy wyraziłam zgodę na te badziewia.

Bardzo mi zależy emotka proszę emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5358536 poniedziałek, 10 wrzesień 2012, 09:45:48
Proszę o pomoc fachowców od FB jak wyrazić zgodę na dostęp Organizatora do profilu Uczestnika Już dawno polubiłam stronkę, ale nie wiem czy wyraziłam zgodę na te badziewia.

Bardzo mi zależy, proszę

Niech ktoś mi pomoże, może być na pv emotka
0 0

bloomcia

Cytuj wiadomość#5359083 wtorek, 11 wrzesień 2012, 12:48:18
mia napisał(a):

bloomcia napisał(a):

emotka

Nie do końca pomogę, bo ja też niestety o większości konkursów dowiaduję się z topu Wyniki, albo MDW... emotka

Karlsbad to agencja, która ostatnio organizowała m.in dwa nurtujące forum konkursy:
1) W Polomarket - zakończony
https://www.e-konkursy.info/articles-2-101746.html
2) W Intermarche - aktualny
https://www.e-konkursy.info/articles-5-102694.html

Pozdrawiam emotka

Bardzo dziękuję emotka I tak pomogłaś, chociaż w kwestii tej tajemniczej firmy emotka Pozdrawiam!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5359135 wtorek, 11 wrzesień 2012, 01:32:16
Szukam kogoś kto kupowal ostatnio mieszkanie i korzystał z programu singiel na swoim. Kilka spraw mnie zastanawia jak to wygląda w praktyce. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia i chciałby się nimi podzielić tu albo na pw emotka
0 0

martunik3

Cytuj wiadomość#5364729 niedziela, 16 wrzesień 2012, 09:46:03
mam pytanie
co miesiąc otrzymuję pocztą do skrzynki na listy gazetę żyj długo. W każdej gazecie jest formularz aby zapisać się na prenumeratę, ja nic takiego nie robiłam, a gazeta przychodzi. Czy to jest za darmo czy np. na koniec roku dostanę świstek do zapłaty?
0 0

martunik3

Cytuj wiadomość#5364792 niedziela, 16 wrzesień 2012, 10:38:17
martunik3 napisał(a):

mam pytanie
co miesiąc otrzymuję pocztą do skrzynki na listy gazetę żyj długo. W każdej gazecie jest formularz aby zapisać się na prenumeratę, ja nic takiego nie robiłam, a gazeta przychodzi. Czy to jest za darmo czy np. na koniec roku dostanę świstek do zapłaty?

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5365036 niedziela, 16 wrzesień 2012, 04:14:38
Trochę nie wiem co mam zrobić.

Koleś spamuje o głosy -> zyznos321 i xxx nie ma zamiaru odklikać, jak mu się zwróci uwagę to xxx dalej to robi, nie odpisuje, ma w xxx - dalej spamuje.

Co z nim można zrobić?
0 0

efelinkaaa

Cytuj wiadomość#5365107 niedziela, 16 wrzesień 2012, 05:30:26
kreatives napisał(a):

Koleś spamuje o głosy -> zyznos321 i xxx nie ma zamiaru odklikać, jak mu się zwróci uwagę to xxx dalej to robi, nie odpisuje, ma w xxx - dalej spamuje.

Co z nim można zrobić?

Trochę przesadziłeś emotka

co robić? Nic, takie jest ryzyko w wymienianiu się głosami. Następnym razem będziesz wiedział, żeby mu nie pomagać.
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#5365174 niedziela, 16 wrzesień 2012, 06:49:04
kreatives napisał(a):

Co z nim można zrobić?

mozna Go dodać do ulubionych.. emotka czyli zablokować.. emotka
0 0