Reklama na e-Konkursy.info

Premia Kibica (Biedronka)

|< << < 96 97 98 99 100 101102 103 104 105 106 > >> >|

taalvikki

Cytuj wiadomość#6211738 piątek, 10 czerwca 2016, 15:38:31
ondine napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

koper napisał(a):

A jak poznamy czy konsole wybierają z wygranych 50, czy z reszty? 
No chyba, że konsolę wygra ktoś, kto nie trafił jeszcze ani jednej 50...

To proste- osoba, która wygra będzie musiała dosłać paragon- no to chyba będzie wiedzieć czy paragon ma u siebie czy już poszedł do Avanti

Hmm, ale jak wyślesz w poniedziałek i w piątek, w poniedziałek wygrasz, a w piątek już nie, a będziesz na liście wygranych PS4 to nie będzie wiadomo czy wygrało zgłoszenie z poniedziałku (wygrane 50 zł) czy z piątku (niewygrane). Jeśli nie napiszą w mailu przy PS4 numeru paragonu to i tak trzeba będzie dosłać resztę paragonów z danego etapu, bo nie będzie wiadomo, który wygrał. Dobrze kminię? emotka

ojej. jeszcze maili nie było, a tu już rozkmina, co w mailu będzie. póki co chyba w każdym mailu piszą, z jakiego dnia zgłoszenie wygrało, czyż nie? no chyba, że ktoś śle po milion zgłoszeń na siebie dziennie - to wtedy wypada, by wysłał wszystkie paragony.
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6211745 piątek, 10 czerwca 2016, 15:52:07
taalvikki napisał(a):

ojej. jeszcze maili nie było, a tu już rozkmina, co w mailu będzie. póki co chyba w każdym mailu piszą, z jakiego dnia zgłoszenie wygrało, czyż nie? no chyba, że ktoś śle po milion zgłoszeń na siebie dziennie - to wtedy wypada, by wysłał wszystkie paragony.

Ojej, sobie rozkminiać można, jak ktoś ma ochotę to sobie może nawet rozkminiać jaka pogoda będzie w Mediolanie jak pojedzie na wycieczkę, ja tam nie mam z tym problemu emotka
0 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6211747 piątek, 10 czerwca 2016, 15:54:14
ondine napisał(a):

taalvikki napisał(a):

Ojej, sobie rozkminiać można, jak ktoś ma ochotę to sobie może nawet rozkminiać jaka pogoda będzie w Mediolanie jak pojedzie na wycieczkę, ja tam nie mam z tym problemu emotka

myślisz że będzie ładna pogoda czy szukać czegoś na deszcz? emotka
0 0

infernalia

Cytuj wiadomość#6211749 piątek, 10 czerwca 2016, 15:56:06
Wyzwanie kibica: dotrwać w nerwach do finału i nie zużyć po cheetosach całego Stoperanu emotka
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6211773 piątek, 10 czerwca 2016, 16:36:14
eeeeee trzeba do poniedziałku czekać na ps4 emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6211848 piątek, 10 czerwca 2016, 18:17:04
A jeśli wysłałem 3 zgłoszenia jednego dnia to jeśli wygrałem jeden to mogę skorzystać z tych samych przegranych paragonów następnego dnia? Czy będą mieli zapisany nr paragonu już?
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6211850 piątek, 10 czerwca 2016, 18:17:53
mziebura napisał(a):

A jeśli wysłałem 3 zgłoszenia jednego dnia to jeśli wygrałem jeden to mogę skorzystać z tych samych przegranych paragonów następnego dnia? Czy będą mieli zapisany nr paragonu już?

A skąd wiesz, który paragon wygrał?
0 0

stefania7

Cytuj wiadomość#6211851 piątek, 10 czerwca 2016, 18:18:08
mziebura napisał(a):

a regulaminu się czytać nie chciało?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6211854 piątek, 10 czerwca 2016, 18:26:14
stefania7 napisał(a):

mziebura napisał(a):

Musiałem nie doczytać emotka  
0 0

ramaja

Cytuj wiadomość#6211866 piątek, 10 czerwca 2016, 18:52:48
nanajka81 napisał(a):

magnus napisał(a):

Pytała się konkursowa dziewoja emotka  
czy lepiej grać z rana, czy lepiej z wieczora? 
Z wieczora grać dobrze, by spokojnie się spało 
a z rana poprawić, by Avanti zapamiętalo!  emotka
ciuralla ciuralla la  emotka

0 0

ramaja

Cytuj wiadomość#6211868 piątek, 10 czerwca 2016, 18:53:53
i to się nadaje na Medielon ja bym sie juz pakowała ciuralla ciuralla la 
0 0

infernalia

Cytuj wiadomość#6211872 piątek, 10 czerwca 2016, 19:07:02
Niech kibicom spadną gacie,  i tak mistrzostw nie wygracie  emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6211882 piątek, 10 czerwca 2016, 19:34:46
ondine napisał(a):

taalvikki napisał(a):

można. ja na przykład sobie czasem rozkminiam o rozkminianiu.   emotka
0 0

stefania7

Cytuj wiadomość#6211919 piątek, 10 czerwca 2016, 20:53:25
mziebura napisał(a):

stefania7 napisał(a):

mziebura napisał(a):

Podobno nie można wpisać dwa razy tego samego numeru paragonu, ale próbuj, ktoś musi być tym pionierem, któremu się uda emotka
0 0

aleks1983

Cytuj wiadomość#6211921 piątek, 10 czerwca 2016, 20:54:50
stefania7 napisał(a):

mziebura napisał(a):

stefania7 napisał(a):

mziebura napisał(a):

Podobno nie można wpisać dwa razy tego samego numeru paragonu, ale próbuj, ktoś musi być tym pionierem, któremu się uda emotka

Nie da się wpisać dwa razy tego samego numeru:)
0 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6211927 piątek, 10 czerwca 2016, 21:11:09
Masza86 napisał(a):

trampek, napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Dobije mnie niedługo nie tyle ta cała Premia Kibica, co narzekania przy zakupach narzeczonego ... emotka
"To może pojedziemy wieczorem do sklepu jak już ludzi nie będzie..."
"A musisz na raz tyle tego kupować?"
"To idź Ty do jednej kasy na 4 paragony, a ja do drugiej na 2" no to mówię, że jak już to po 3, żeby było równo, na co on "Ale ja tego psychicznie nie wytrzymam!"
No tego narzekania to akurat ja psychicznie nie wytrzymam emotka

skad ja to znam emotka jak mowie do meza zrob zakupy na 2 paragony lub na 3 on nie nie xD sama sobie kup ale mowie mu ze ja na 4 nie bede stala bo glupio xD ostatecznie na 2 wezmie ale na wiecej never i jeszcze mowi, ze przez moje konkursy go z torbami puszcze emotka ale jak wygram cos dla niego to sie cieszy xD

heheh mój mąż jak jest zemną na zakupach to zawsze mówi ze jak biorę więcej niż na dwa paragony to on wychodzi emotka

no ,to mój jest kochany.stoi przy kasie i tylko obsługuje co po chwilę kartę! i jeszcze z kasjerem ucina pogawędkę ,w temacie-"co tam ostatnio pana żona wygrała?" emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6211941 piątek, 10 czerwca 2016, 21:38:34
A kiedy będzie pierwsza lista PS4?
0 0

cc_investigator

Cytuj wiadomość#6211942 piątek, 10 czerwca 2016, 21:39:30
Barimor napisał(a):

A kiedy będzie pierwsza lista PS4?

Patrząc na ich ostatnie poczynania w zakresie wrzucania wyników, spodziewam się w poniedziałek.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6211943 piątek, 10 czerwca 2016, 21:41:03
czyli najlepsze hasła?
0 0

wojowniczka

Cytuj wiadomość#6211944 piątek, 10 czerwca 2016, 21:41:10
ondine napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

koper napisał(a):

A jak poznamy czy konsole wybierają z wygranych 50, czy z reszty? 
No chyba, że konsolę wygra ktoś, kto nie trafił jeszcze ani jednej 50...

To proste- osoba, która wygra będzie musiała dosłać paragon- no to chyba będzie wiedzieć czy paragon ma u siebie czy już poszedł do Avanti

Hmm, ale jak wyślesz w poniedziałek i w piątek, w poniedziałek wygrasz, a w piątek już nie, a będziesz na liście wygranych PS4 to nie będzie wiadomo czy wygrało zgłoszenie z poniedziałku (wygrane 50 zł) czy z piątku (niewygrane). Jeśli nie napiszą w mailu przy PS4 numeru paragonu to i tak trzeba będzie dosłać resztę paragonów z danego etapu, bo nie będzie wiadomo, który wygrał. Dobrze kminię? emotka

hmmm.... skoro dziennie piszą z którego dnia to zakładałam, ż i w ps4 będą pisać które zgłoszenie wygrało emotka
0 0
|< << < 96 97 98 99 100 101102 103 104 105 106 > >> >|