Reklama na e-Konkursy.info

Zostań testerem.

edzia21

#5682879 Napisano: 24.06.2013 20:50:37
karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

mam pytanie, czy dostał ktoś takie coś Ankieta Streetcom Deals i co to jest?


też mam , na razie nie wypełniałam, bo mam mieszane uczucia co do tego , rozumiem to tak, że mogę coś testować jak to sobie kupię po promocyjnej cenie



Tak, dokladnie emotka Wypełniamy ankiete, jeżeli "zalapiemy się" do odpowiedniej grupy docelowej to dostaniemy dalsze instrukcje, dotyczące zakupu danego produktu po PROMOCYJNEJ emotka cenie i jego testy...ale to jest możliwość zakupy, więc możemy odmówić. Jeśli chodzi o całokształt, to warto wypełniać, bo ankietki te są punktowane, a nikt do zakupu nas nie zmusi emotka
0 0

renia577

#5682914 Napisano: 24.06.2013 21:28:18
edzia21 napisał(a):

karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

mam pytanie, czy dostał ktoś takie coś Ankieta Streetcom Deals i co to jest?


też mam , na razie nie wypełniałam, bo mam mieszane uczucia co do tego , rozumiem to tak, że mogę coś testować jak to sobie kupię po promocyjnej cenie



Tak, dokladnie emotka Wypełniamy ankiete, jeżeli "zalapiemy się" do odpowiedniej grupy docelowej to dostaniemy dalsze instrukcje, dotyczące zakupu danego produktu po PROMOCYJNEJ emotka cenie i jego testy...ale to jest możliwość zakupy, więc możemy odmówić. Jeśli chodzi o całokształt, to warto wypełniać, bo ankietki te są punktowane, a nikt do zakupu nas nie zmusi emotka


ja też dostałam ale trochę się boję wypełnić,żeby później nie wyszło,że jednak trzeba zakupić te produkty
0 0

renia577

#5682915 Napisano: 24.06.2013 21:29:24
edzia21 napisał(a):

karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

mam pytanie, czy dostał ktoś takie coś Ankieta Streetcom Deals i co to jest?


też mam , na razie nie wypełniałam, bo mam mieszane uczucia co do tego , rozumiem to tak, że mogę coś testować jak to sobie kupię po promocyjnej cenie



Tak, dokladnie emotka Wypełniamy ankiete, jeżeli \"zalapiemy się\" do odpowiedniej grupy docelowej to dostaniemy dalsze instrukcje, dotyczące zakupu danego produktu po PROMOCYJNEJ emotka cenie i jego testy...ale to jest możliwość zakupy, więc możemy odmówić. Jeśli chodzi o całokształt, to warto wypełniać, bo ankietki te są punktowane, a nikt do zakupu nas nie zmusi emotka


ja też dostałam ale trochę się boję wypełnić,żeby później nie wyszło,że jednak trzeba zakupić te produkty
0 0

kundzia87

#5684264 Napisano: 26.06.2013 16:49:27
przed chwilką potwierdzenie kampanii Ariel emotka (nareszcie coś ruszyło, od bodajże października...)
0 0

Gość: polarniczka

#5684286 Napisano: 26.06.2013 17:23:48
renia577 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

mam pytanie, czy dostał ktoś takie coś Ankieta Streetcom Deals i co to jest?


też mam , na razie nie wypełniałam, bo mam mieszane uczucia co do tego , rozumiem to tak, że mogę coś testować jak to sobie kupię po promocyjnej cenie



Tak, dokladnie emotka Wypełniamy ankiete, jeżeli \"zalapiemy się\" do odpowiedniej grupy docelowej to dostaniemy dalsze instrukcje, dotyczące zakupu danego produktu po PROMOCYJNEJ emotka cenie i jego testy...ale to jest możliwość zakupy, więc możemy odmówić. Jeśli chodzi o całokształt, to warto wypełniać, bo ankietki te są punktowane, a nikt do zakupu nas nie zmusi emotka


ja też dostałam ale trochę się boję wypełnić,żeby później nie wyszło,że jednak trzeba zakupić te produkty



wypełniłam, ale mam 0 pkt za to
0 0

Gość: goralecka

#5684296 Napisano: 26.06.2013 17:49:14
jeśli chodzi o streetcom deals to u mnie dotyczyło telewizji więc pewnie będzie jakaś usługa do wykupienia taniej ale wiadomo, że to się już wiąże z umowami, itd...także nie wiem czy ten streetcom deals zrobi karierę emotka
0 0

Gość: mandaryna4

#5684316 Napisano: 26.06.2013 18:18:58
kapsułki ariela bede testowac
0 0

izka2086

#5684324 Napisano: 26.06.2013 18:31:02
mandaryna4 napisał(a):

kapsułki ariela bede testowac



i ja emotka
0 0

plocia

#5684393 Napisano: 26.06.2013 19:50:32
izka2086 napisał(a):

mandaryna4 napisał(a):

kapsułki ariela bede testowac



i ja emotka


i ja też emotka
0 0

edzia21

#5684407 Napisano: 26.06.2013 20:13:28
polarniczka napisał(a):

renia577 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

mam pytanie, czy dostał ktoś takie coś Ankieta Streetcom Deals i co to jest?


też mam , na razie nie wypełniałam, bo mam mieszane uczucia co do tego , rozumiem to tak, że mogę coś testować jak to sobie kupię po promocyjnej cenie



Tak, dokladnie emotka Wypełniamy ankiete, jeżeli \"zalapiemy się\" do odpowiedniej grupy docelowej to dostaniemy dalsze instrukcje, dotyczące zakupu danego produktu po PROMOCYJNEJ emotka cenie i jego testy...ale to jest możliwość zakupy, więc możemy odmówić. Jeśli chodzi o całokształt, to warto wypełniać, bo ankietki te są punktowane, a nikt do zakupu nas nie zmusi emotka


ja też dostałam ale trochę się boję wypełnić,żeby później nie wyszło,że jednak trzeba zakupić te produkty



wypełniłam, ale mam 0 pkt za to



ja wypełniłam i mam 100 emotka
0 0

pecia

#5684458 Napisano: 26.06.2013 21:07:37
polarniczka napisał(a):

renia577 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

mam pytanie, czy dostał ktoś takie coś Ankieta Streetcom Deals i co to jest?


też mam , na razie nie wypełniałam, bo mam mieszane uczucia co do tego , rozumiem to tak, że mogę coś testować jak to sobie kupię po promocyjnej cenie



Tak, dokladnie emotka Wypełniamy ankiete, jeżeli \"zalapiemy się\" do odpowiedniej grupy docelowej to dostaniemy dalsze instrukcje, dotyczące zakupu danego produktu po PROMOCYJNEJ emotka cenie i jego testy...ale to jest możliwość zakupy, więc możemy odmówić. Jeśli chodzi o całokształt, to warto wypełniać, bo ankietki te są punktowane, a nikt do zakupu nas nie zmusi emotka


ja też dostałam ale trochę się boję wypełnić,żeby później nie wyszło,że jednak trzeba zakupić te produkty



wypełniłam, ale mam 0 pkt za to



za to chyba nie dostaje się punktów
0 0

Julia

#5684630 Napisano: 27.06.2013 08:45:03
A ja wszystko na streetcomie wypełniam a nic do testowania nie dostaję, co robię źle, może macie jakieś rady? PW
0 0

izka2086

#5684634 Napisano: 27.06.2013 08:55:07
Julia napisał(a):

A ja wszystko na streetcomie wypełniam a nic do testowania nie dostaję, co robię źle, może macie jakieś rady? PW



Ja min. 2 lata czekałam na pierwszą kampanię pomimo tego, że regularnie wypełniałam ankiety. Teraz dostałam się do drugiej (pierwsza jakies 3 miesiace temu). Czasem tak to właśnie jest...
0 0

Julia

#5684636 Napisano: 27.06.2013 09:01:13
izka2086 napisał(a):

Julia napisał(a):

A ja wszystko na streetcomie wypełniam a nic do testowania nie dostaję, co robię źle, może macie jakieś rady? PW



Ja min. 2 lata czekałam na pierwszą kampanię pomimo tego, że regularnie wypełniałam ankiety. Teraz dostałam się do drugiej (pierwsza jakies 3 miesiace temu). Czasem tak to właśnie jest...



Dzięki
0 0

Gość: goralecka

#5688370 Napisano: 02.07.2013 17:27:33
Kampania Optimy sklada sie z dwoch paczek czy z jednej? Odbieralam w weekend mamie w Blue City paczke, pozniej dzwonili, ze maja propozycje kampanii ale podziekowali za informacje, ze paczka odebrana, A dzis byl kurier z druga paczka, kolejne 6 margaryn emotka
0 0

Gość: kotek11

#5688373 Napisano: 02.07.2013 17:32:23
doszły dziś do mnie kapsułki do testów - 2 opakowania po 15 szt.
0 0

Gość: eveliina

#5700842 Napisano: 17.07.2013 14:48:59
u mnie dopiero pierwsza kampania (kapsułki piorące) więc nie mam za bardzo doświadczenia - proszę, oświećcie mnie w temacie ile mniej więcej raportów z rozmów wypełniacie, z iloma osobami rozmawiacie żeby streetcom był zadwolony? ja mam 3 raporty, rozmówców ok 10 a dziś dostałam @ "Mamy już 3 tydzień kampanii a Ty do tej pory rozmawiałaś jedynie z kilkoma osobami!", chyba że oni tak profilaktycznie do wszystkich wysyłają?
0 0

koper

#5700932 Napisano: 17.07.2013 16:29:29
eveliina napisał(a):

u mnie dopiero pierwsza kampania (kapsułki piorące) więc nie mam za bardzo doświadczenia - proszę, oświećcie mnie w temacie ile mniej więcej raportów z rozmów wypełniacie, z iloma osobami rozmawiacie żeby streetcom był zadwolony? ja mam 3 raporty, rozmówców ok 10 a dziś dostałam @ "Mamy już 3 tydzień kampanii a Ty do tej pory rozmawiałaś jedynie z kilkoma osobami!", chyba że oni tak profilaktycznie do wszystkich wysyłają?



Oni to rozsyłają do wszystkich, albo prawie wszystkich, do tych, którzy wg nich mają mało raportów. Na razie nie wczytują się w ich treść, a patrzą na ilość.

Ja mam 4 raporty i 7 osób i też dostałam tego maila,

Generalnie jest 15 próbek i ulotek do rozdania, więc, żeby ich zadowolić najlepiej rozmawiać z co najmniej 15 osobami.

Najlepiej też, jak jeden raport z rozmowy dotyczy jak najmniejszej ilości osób. Wiadomo, że jak jednocześnie spotykasz się z kilkoma koleżankami, to czasem trudno rozbić rozmowę na kilka raportów...
0 0

Gość: eveliina

#5701096 Napisano: 17.07.2013 20:24:22
koper napisał(a):

eveliina napisał(a):

u mnie dopiero pierwsza kampania (kapsułki piorące) więc nie mam za bardzo doświadczenia - proszę, oświećcie mnie w temacie ile mniej więcej raportów z rozmów wypełniacie, z iloma osobami rozmawiacie żeby streetcom był zadwolony? ja mam 3 raporty, rozmówców ok 10 a dziś dostałam @ "Mamy już 3 tydzień kampanii a Ty do tej pory rozmawiałaś jedynie z kilkoma osobami!", chyba że oni tak profilaktycznie do wszystkich wysyłają?



Oni to rozsyłają do wszystkich, albo prawie wszystkich, do tych, którzy wg nich mają mało raportów. Na razie nie wczytują się w ich treść, a patrzą na ilość.

Ja mam 4 raporty i 7 osób i też dostałam tego maila,

Generalnie jest 15 próbek i ulotek do rozdania, więc, żeby ich zadowolić najlepiej rozmawiać z co najmniej 15 osobami.

Najlepiej też, jak jeden raport z rozmowy dotyczy jak najmniejszej ilości osób. Wiadomo, że jak jednocześnie spotykasz się z kilkoma koleżankami, to czasem trudno rozbić rozmowę na kilka raportów...



dzięki, postaram się jakoś to ogarnąć emotka
0 0

plocia

#5701117 Napisano: 17.07.2013 21:11:09
A ja do tej pory nie zrobiłam żadnego raportu emotka ,
wczoraj jedynie miałam sms:

"Ambasaroku ARIEL! Nadal nie wypełnbiłaś ani jednego raportu z rozmów! Nadrób zaległości jeszcze dziś !

zawsze raporty robię na koniec, nie mam czasu na raportowanie codziennie emotka
0 0