Reklama na e-Konkursy.info

Segregacja konkursów.

|< << < 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

cleo1985

Cytuj wiadomość#6195743 czwartek, 12 maja 2016, 15:57:15
Moim zdaniem to powinien być jeszcze jakiś śmietnik, do którego trafiają konkursy nieregulaminowe. Np. konkursy na fb, w których należy udostępnić (publicznie) post i/lub zaprosić znajomych (oznaczyć). Regulamin Facebooka zabrania tego typu akcji a jak wchodzę w konki na fb to prawie wszystkie takie...
Tu kawałek regulaminu:
" E. Promocje
1. W przypadku używania serwisu Facebook do przekazywania informacji na temat promocji lub przeprowadzania promocji
(np. konkursów lub loterii) (...) 3. (...)nie można wykorzystywać
prywatnych osi czasu ani połączeń ze znajomymi (np. niedozwolone jest
stosowanie rozwiązań typu „udostępnij na swojej osi czasu, aby wziąć
udział w promocji”(...) „oznacz znajomych w tym poście, aby wziąć udział
w promocji”)
0 0

carissma

Cytuj wiadomość#6316418 wtorek, 31 stycznia 2017, 16:30:44
Może dałoby radę w segregacji konkursów dodać zakładkę "zapowiedzi konkursów promocyjnych"? Z datą rozpoczęcia przeskakiwałyby do
"promocyjne"? Zanim się rozpoczynają, to są już daleko na liście i często można je sobie pominąć. Druga sprawa, niektórzy w ferworze szału zakupowego widzą, że jest konkurs i nie patrząc na datę robią zakupy. Myślę, że taka zakładka byłaby bardzo przydatna emotka emotka

Gość

Cytuj wiadomość#6316429 wtorek, 31 stycznia 2017, 16:45:16
A gdyby usunąć zakładkę Aktualne konkursy (bo przecież akurat każdy konkurs jest aktualny) A np zamiast tego dac Konkursy kulinarne Konkursy dla dzieci. emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6316758 środa, 1 lutego 2017, 08:46:07
poprostuanette napisał(a):

A gdyby usunąć zakładkę Aktualne konkursy (bo przecież akurat każdy konkurs jest aktualny) A np zamiast tego dac Konkursy kulinarne Konkursy dla dzieci. emotka

Konkursy kulinarne czy dla dzieci pojawiają się prawie wszędzie (Social Media, portale parentingowe) i mają różne zasady (zdjęcia, opisówki, lajki, etc) gdyby powstały takie kategorie to by były tam wszystkie, które powinny być w innych kategoriach.
Obecnie powstały nowe kategorie.
Dodane zostały nowe ikonki nagród.
Mam nadzieję że to po części rozwiąże problem...
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6326091 niedziela, 26 lutego 2017, 12:26:28
Nie wiem, czy w dobrym wątku piszę, ale u mnie w zakończonych konkursach z moim udziałem pokazuje mi, że mam ich 10, a ostatecznie wyświetla tylko 5 z promocyjnych, w ogóle nie mam zakładki z zakończonymi aktualnymi konkursami - albo nie potrafię jej znaleźć.
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#6479874 piątek, 6 kwietnia 2018, 14:24:08
Czy "promocyjność" tego konkursu polega na tym, iż należy wynająć sobie sternika przed wzięciem udziału?! emotka

https://www.e-kon...rs-3-dni-za-100.html

pionas

Cytuj wiadomość#6479880 piątek, 6 kwietnia 2018, 14:36:17
79magda napisał(a):

Czy "promocyjność" tego konkursu polega na tym, iż należy wynająć sobie sternika przed wzięciem udziału?! emotka

https://www.e-kon...rs-3-dni-za-100.html

w regulaminie jest zapis:

UWAGA! Pozostałe opłaty związane z czarterem jachtu oraz wysokość kaucji płatnej przed czarterem, pozostają bez zmian.

trzeba ponieść dodatkowe koszty dlatego został przeniesiony do promocyjnych...
bruce 0

79magda

Cytuj wiadomość#6479884 piątek, 6 kwietnia 2018, 14:41:01
Ok, chciałam zażartować, ale skoro to tak serio, to nie zgadzam się z takim klasyfikowaniem konkursów. Zwykle promocyjne to takie, w których trzeba coś kupić/za coś zapłacić, by w ogóle wziąć w nich udział. Koszty związane z realizacją ewentualnej nagrody (czyli owe dodatkowe koszty) każdy z uczestników kalkuluje na własną rękę - dojazd do spa, transfer na lotnisko, ubezpieczenie samochodu itp. itd.

Nie będę oczywiście z tego powodu drzeć szat, uważam jednak, że takie umiejscowienie konkursu (w kategorii promo) nie jest potrzebne.

pionas

Cytuj wiadomość#6479886 piątek, 6 kwietnia 2018, 14:53:09
79magda napisał(a):

Ok, chciałam zażartować, ale skoro to tak serio, to nie zgadzam się z takim klasyfikowaniem konkursów. Zwykle promocyjne to takie, w których trzeba coś kupić/za coś zapłacić, by w ogóle wziąć w nich udział. Koszty związane z realizacją ewentualnej nagrody (czyli owe dodatkowe koszty) każdy z uczestników kalkuluje na własną rękę - dojazd do spa, transfer na lotnisko, ubezpieczenie samochodu itp. itd.

Nie będę oczywiście z tego powodu drzeć szat, uważam jednak, że takie umiejscowienie konkursu (w kategorii promo) nie jest potrzebne.

dzięki tej stronie nie znam się już na żartach, każdy ma swoje jakieś ale także nic już nie traktuję jako żart, bo kto wie... może ktoś znów wyśle prawnika albo wezwie mnie do sądu?

Każdy ma swoje zdanie i każdy zrobiłby inny podział, a od tego idzie zgłupieć.
Ten konkurs dzisiaj się kończy także już zostanie tu gdzie jest, w przyszłości proszę skorzystać z opcji "Zgłoś błąd" i opisać co jest nie tak emotka
bruce 0

carissma

Cytuj wiadomość#6568812 poniedziałek, 4 lutego 2019, 16:18:50
Wnoszę o zmianę nazwy wątku z Lay's na Avanti emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6568828 poniedziałek, 4 lutego 2019, 17:09:20
nie wiedziałam, że istnieje taki wątek emotka
To ja wnoszę o przeniesienie "DARMOWE minuty i startery" do rozmów emotka  (w sumie gdziekolwiek, byle nie były w konkursach)
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6569927 piątek, 8 lutego 2019, 13:29:34
kreatia napisał(a):

nie wiedziałam, że istnieje taki wątek emotka
To ja wnoszę o przeniesienie "DARMOWE minuty i startery" do rozmów emotka  (w sumie gdziekolwiek, byle nie były w konkursach)

Przeniosłam do "Inne" emotka

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6569928 piątek, 8 lutego 2019, 13:33:14
carissma napisał(a):

Nie siedzę w tych konkursach i nie śledzę dyskusji. Wydaje mi się jednak, że lepszym rozwiązaniem byłoby założnie osobnego wątku "Avanti" lub osobnych wątków do poszczególnych konkursów organizowanych przez Avanti. Konkursy z Lay'sami są regularnie.
pionas 0

maryam

Cytuj wiadomość#6569929 piątek, 8 lutego 2019, 13:35:03
carissma napisał(a):

Gorzej jak następny konkurs Lays, będzie organizowała inna agencja  emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6569930 piątek, 8 lutego 2019, 13:41:51
maryam napisał(a):

carissma napisał(a):

Właśnie dlatego myślę, że lepiej o Laysach gadać w Laysach, a o innych konkursach w osobnych wątkach - jak nie ma, to założyć. 
androm 0

rufus

Cytuj wiadomość#6569976 piątek, 8 lutego 2019, 15:57:39
maryam napisał(a):

carissma napisał(a):

A dlaczego nagle miałaby robić inna agencja? Avanti robi Lays od wielu lat na przemian z innymi: Star chips, Dortis teraz ruszył Cheetos. Na wiosne pewnie znów ruszy coś od Lays, ktore jest "flagową" marką + napoje jak pepsi i kilka innych.
Temat rzeczywiście powinien mieć nazwę Avanti - analogicznie do innych agencji, które mają swoje wątki.
I to o czym piszecie powinno właśnie zadziałać w drugą stronę.. czyli jeśli Lays się odłamie (w co wątpie - bo to w całości jest firma fritolay), to wtedy ewentualnie powinien zostać założony nowy temat Lays z całkiem odrębną historią. emotka

"Właśnie dlatego myślę, że lepiej o Laysach gadać w Laysach, a o innych konkursach w osobnych wątkach - jak nie ma, to założyć."

Czyli powinnismy się rozdrabniać  na nowe tematy: Cheetos, Star Chips, Pepsi i wiele innych?
Po co, jeśli robi to jedna agencja??
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6570032 piątek, 8 lutego 2019, 19:21:21
rufus napisał(a):

maryam napisał(a):

carissma napisał(a):

A dlaczego nagle miałaby robić inna agencja? Avanti robi Lays od wielu lat na przemian z innymi: Star chips, Dortis teraz ruszył Cheetos. Na wiosne pewnie znów ruszy coś od Lays, ktore jest "flagową" marką + napoje jak pepsi i kilka innych.
Temat rzeczywiście powinien mieć nazwę Avanti - analogicznie do innych agencji, które mają swoje wątki.
I to o czym piszecie powinno właśnie zadziałać w drugą stronę.. czyli jeśli Lays się odłamie (w co wątpie - bo to w całości jest firma fritolay), to wtedy ewentualnie powinien zostać założony nowy temat Lays z całkiem odrębną historią. emotka

"Właśnie dlatego myślę, że lepiej o Laysach gadać w Laysach, a o innych konkursach w osobnych wątkach - jak nie ma, to założyć."

Czyli powinnismy się rozdrabniać  na nowe tematy: Cheetos, Star Chips, Pepsi i wiele innych?
Po co, jeśli robi to jedna agencja??

lays był kiedyś dość popularny dlatego zasłużył na osobny wątek, teraz zwolnił, ale to nie powód by mieszać w nim różne konkursy... Jeśli chcesz to załóż wątek o agencji (nie gwarantuję że się utrzyma bo już miałem kilka pism o usunięcie wątków i informacją o sprawie sadowej za przyczynienie się na narażenie firmy na straty finansowe, na szczęście obeszło sie bez rozpraw)
0 0

|< << < 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30