szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Konkursy

Smolar

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6368608
    kasiaw1431

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 904
    Z nami od: 24.04.2007
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

ongis napisał(a):
    matys napisał(a): Dla mnie agencja Smolar to jest żenada jeżeli chodzi o loterie właśnie ze względu na stronę z wynikami, czyli nie publikowanie wyników:

1.) Po pierwsze: sprawdzanie wyników przez http://www.wyniki.smolar.pl/ to dramat ze względu na captcha, która bardzo opóźnia sprawdzanie jeżeli ktoś ma do sprawdzenia kilkanaście lub więcej paragonów.
    Marnowanie czasu, bo captcha w takim formularzu jest zupełnie niepotrzebna - nie ma uzasadnienia!

2.) Po drugie: wyniki tego formularza są wątpliwe!
    Przed chwilą wpisałem swój numer telefonu i wymyślony numer paragonu - zamiast otrzymać komunikat w stylu:
    "Nie zgłaszałeś takiego numeru paragonu!"
    - otrzymałem komunikat:
    "Niestety nie wygrałeś!"

Poszedłem za ciosem i wpisałem również zmyślony numer telefonu i znowu otrzymałem ten sam komunikat:
    "Niestety nie wygrałeś!"

Oznacza to, że wpisywane dane są jedynie sprawdzane z wgraną bazą zwycięzców, nie zaś z całą bazą danych.

W skrajnych przypadkach, jeżeli mają wgraną bazę danych zwycięzców np. tylko do niedzieli, a Wy sprawdzacie swoje zgłoszenie z poniedziałku, to zostaniecie wprowadzeni w BŁĄD właśnie tym komunikatem "Niestety nie wygrałeś!"

Gdyby agencja była poważna, to otrzymalibyście komunikat w stylu:
    "Niestety dla tego dnia w którym dokonałeś wskazane zgłoszenie nie publikujemy jeszcze wyników, spróbuj ponownie za jakiś czas. "

Po co się jednak przepracowywać pisząc właściwy skrypt, lepiej każdemu jak leci wyświetlać jeden komunikat.
    Ta strona ma właśnie utrudnić życie cwaniaczkom co mają jakieś chore ilości do sprawdzenia. Jak masz jeden czy kilka numerów i parę  paragonów do sprawdzenia to nie problem. Na stronę ma wejść dopiero ten kto dostał sms o wygranej aby odnaleźć wygrany nr paragonu. Smolar to najsympatyczniejsza agencja i ludzie tam pracujący.
    Dla mnie Smolar to jedna z najlepszych agencji. Z wygranymi wysyłają sms-y nie przepadnie nagroda bo nie możesz akurat odebrać, a strona z wynikami to tylko dla naszej wygody by sprawdzić który paragon odesłać. Inne agencje wcale nie mają stron do sprawdzenia i jest ok? Strona idealna dla wygranych. Wiesz że trafiłeś to sprawdzasz tylko sobie jakim paragonem i tyle. 
    Liczba plusów to: cb656, ongis Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6368706
    edzia21

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 6184
    Z nami od: 27.03.2011
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Do kiedy Smolar ma czas na loterię Kasztelana w ITM? emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

"Kopciuszek jest dowodem na to, że nowa para butów może odmienić życie..." emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6368712
    atanerka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 290
    Z nami od: 30.01.2017
    Konkursy dodane: 26

Powrót do góry

edzia21 napisał(a): Do kiedy Smolar ma czas na loterię Kasztelana w ITM? emotka
    Wszyscy laureaci loterii zostaną powiadomieni o wygranej, w tym o rodzaju nagrody, najpóźniej w ciągu 7dni od dnia przeprowadzenia danego losowania (nagród dziennych lub nagród tygodniowych).
    Z tym, że losowania miały już być 2.06, 5.06 itd. - a to 7 dni na informowanie już minęło.
    Chyba wszystkie puszczą za jednym razem...
    Liczba plusów to: edzia21 Liczba minusów to: cb656
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6368721
    tytomaszszczescie

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 50
    Z nami od: 22.01.2017
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

kasiaw1431 napisał(a):
    ongis napisał(a):
    matys napisał(a): Dla mnie agencja Smolar to jest żenada jeżeli chodzi o loterie właśnie ze względu na stronę z wynikami, czyli nie publikowanie wyników:

1.) Po pierwsze: sprawdzanie wyników przez http://www.wyniki.smolar.pl/ to dramat ze względu na captcha, która bardzo opóźnia sprawdzanie jeżeli ktoś ma do sprawdzenia kilkanaście lub więcej paragonów.
    Marnowanie czasu, bo captcha w takim formularzu jest zupełnie niepotrzebna - nie ma uzasadnienia!

Przed chwilą wpisałem swój numer telefonu i wymyślony numer paragonu - zamiast otrzymać komunikat w stylu:
    - otrzymałem komunikat:
    "Niestety nie wygrałeś!"

Poszedłem za ciosem i wpisałem również zmyślony numer telefonu i znowu otrzymałem ten sam komunikat:
    "Niestety nie wygrałeś!"

Oznacza to, że wpisywane dane są jedynie sprawdzane z wgraną bazą zwycięzców, nie zaś z całą bazą danych.

W skrajnych przypadkach, jeżeli mają wgraną bazę danych zwycięzców np. tylko do niedzieli, a Wy sprawdzacie swoje zgłoszenie z poniedziałku, to zostaniecie wprowadzeni w BŁĄD właśnie tym komunikatem "Niestety nie wygrałeś!"

"Niestety dla tego dnia w którym dokonałeś wskazane zgłoszenie nie publikujemy jeszcze wyników, spróbuj ponownie za jakiś czas. "

Po co się jednak przepracowywać pisząc właściwy skrypt, lepiej każdemu jak leci wyświetlać jeden komunikat.
    Ta strona ma właśnie utrudnić życie cwaniaczkom co mają jakieś chore ilości do sprawdzenia. Jak masz jeden czy kilka numerów i parę  paragonów do sprawdzenia to nie problem. Na stronę ma wejść dopiero ten kto dostał sms o wygranej aby odnaleźć wygrany nr paragonu. Smolar to najsympatyczniejsza agencja i ludzie tam pracujący.
    Dla mnie Smolar to jedna z najlepszych agencji. Z wygranymi wysyłają sms-y nie przepadnie nagroda bo nie możesz akurat odebrać, a strona z wynikami to tylko dla naszej wygody by sprawdzić który paragon odesłać. Inne agencje wcale nie mają stron do sprawdzenia i jest ok? Strona idealna dla wygranych. Wiesz że trafiłeś to sprawdzasz tylko sobie jakim paragonem i tyle. 
    podpinam się

nie ma co narzekać, Smolar to jedna z lepszych agencji zwłaszcza od loterii, wysyłają szybko nagrody, pomogą Ci zawsze jak zadzwonisz lub napiszesz e-maila

i co najważniejsze walczą z hurtownikami / drukarzami i chwała im za to

gorzej w hasłowych - bo ich styl wyboru zależy od temperatury powietrza i kierunku wiatru emotka
    Liczba plusów to: cb656, mirai Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6368735
    aguagu

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1524
    Z nami od: 03.04.2014
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Czy z loterii Pringles w C4 Smolar informuje na bieżąco?
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6368736
    violka88

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1870
    Z nami od: 19.08.2011
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

tytomaszszczescie napisał(a):
    kasiaw1431 napisał(a):
    ongis napisał(a):

- otrzymałem komunikat:
    "Niestety nie wygrałeś!"

"Niestety nie wygrałeś!"

podpinam się

nie ma co narzekać, Smolar to jedna z lepszych agencji zwłaszcza od loterii, wysyłają szybko nagrody, pomogą Ci zawsze jak zadzwonisz lub napiszesz e-maila

gorzej w hasłowych - bo ich styl wyboru zależy od temperatury powietrza i kierunku wiatru emotka
    agencja fajna emotka  ale ja mam problem z wygraniem u nich emotka  bardzo rzadko wygrywam zwłaszcza w hasłowych, nie umiem ich rozgryś emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6368740
    delvitto

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1045
    Z nami od: 14.03.2014
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

violka88 napisał(a):
    tytomaszszczescie napisał(a):
    kasiaw1431 napisał(a):
    ongis napisał(a):

- otrzymałem komunikat:
    "Niestety nie wygrałeś!"

"Niestety nie wygrałeś!"

podpinam się

agencja fajna emotka  ale ja mam problem z wygraniem u nich emotka  bardzo rzadko wygrywam zwłaszcza w hasłowych, nie umiem ich rozgryś emotka
    nigdy nie wygrałam w hasłowych, jedynie w loteriach (dość często), okazali się bardzo pomocni w sprawie, którą zaniedbałam, lecz to oni poszli mi na rękę emotka  ja nie dam o nich już złego słowa powiedzieć, chociaż nie do końca rozumiem ich politykę organizacyjną;)
    Liczba plusów to: cb656, iva Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6368743
    iva

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4392
    Z nami od: 20.02.2009

Powrót do góry

delvitto napisał(a):nigdy nie wygrałam w hasłowych, jedynie w loteriach (dość często), okazali się bardzo pomocni w sprawie, którą zaniedbałam, lecz to oni poszli mi na rękę emotka  ja nie dam o nich już złego słowa powiedzieć, chociaż nie do końca rozumiem ich politykę organizacyjną;)
     czasami trafiam hasłem, czasami trafiam loteryjnie.. zależy jak wiatr zawieje. Ostatnio zaskoczyli mnie pozytywnie i poszli również mi na rękę emotka . I nagroda już u mnie, a już ją spisywałam na straty przez swoje nieogarnięcie  emotka .

Złego słowa nie mogę powiedzieć na Smolara, nawet mogę dodać, że ostatnio na ten sam numer, jednego dnia, sms po smsie przyszły wiadomości o wygranej od smolara w II różnych konkursach. Dlatego też teoria ( w którą wierzyłam) o blokowaniu numerów upadła  emotka
    Liczba plusów to: monisss, cb656, delvitto, monkakk Liczba minusów to: 0

Prędzej czy później okazuje się, że ci, którzy wygrywają to ci, którzy myślą, że mogą wygrać.. – Richard Bach
    polecam mbank: https://www.mbank.pl/mgm/konta-ekonto.html?numer=167821

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6368765
    mczarna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2070
    Z nami od: 03.01.2012

Powrót do góry

iva napisał(a):
    delvitto napisał(a):nigdy nie wygrałam w hasłowych, jedynie w loteriach (dość często), okazali się bardzo pomocni w sprawie, którą zaniedbałam, lecz to oni poszli mi na rękę emotka  ja nie dam o nich już złego słowa powiedzieć, chociaż nie do końca rozumiem ich politykę organizacyjną;)
     czasami trafiam hasłem, czasami trafiam loteryjnie.. zależy jak wiatr zawieje. Ostatnio zaskoczyli mnie pozytywnie i poszli również mi na rękę emotka . I nagroda już u mnie, a już ją spisywałam na straty przez swoje nieogarnięcie  emotka .

Złego słowa nie mogę powiedzieć na Smolara, nawet mogę dodać, że ostatnio na ten sam numer, jednego dnia, sms po smsie przyszły wiadomości o wygranej od smolara w II różnych konkursach. Dlatego też teoria ( w którą wierzyłam) o blokowaniu numerów upadła  emotka
    Mam ostatnio podobne doświadczenia z nimi. Coś tam się chyba odmieniło czy jak? emotka
    Liczba plusów to: iva Liczba minusów to: 0

nie głosuję

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6368778
    yreks

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 134
    Z nami od: 30.07.2015

Powrót do góry

aguagu napisał(a): Czy z loterii Pringles w C4 Smolar informuje na bieżąco?
    Teoretycznie z poniedzialku jeszcze nie informowali bo maja 3 dni robocze. W mdw tez ostatnio cisza
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6369234
    defed

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4112
    Z nami od: 14.01.2015

Powrót do góry

Dostałam odpowiedź na maila z zapytaniem o nagrodę z konkursu „CO MÓWI TYMBARK”:
    "Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości , w tym tygodniu powinny do wjechać nagrody od TYMBARK" (pisownia oryginalna) emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6369329
    julia26062011

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 573
    Z nami od: 02.07.2014
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Czy Smolar z Kasztelana poinformowal juz ze wszystkich dni?
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6369330
    joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 14149
    Z nami od: 02.09.2008
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

defed napisał(a): Dostałam odpowiedź na maila z zapytaniem o nagrodę z konkursu „CO MÓWI TYMBARK”:
    "Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości , w tym tygodniu powinny do wjechać nagrody od TYMBARK" (pisownia oryginalna) emotka

Od da w na w jadomo  ,  jak klepać z głoszenia do Smolara emotka Olłejs nie tu z inkowo emotka
    Liczba plusów to: nkba, mirai, defed, mariolakal, mia Liczba minusów to: 0

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6369334
    anula81

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 614
    Z nami od: 17.01.2011

Powrót do góry

podpowie ktoś gdzie jest oświadczenie kasztelana, bo z regul.  z tego linka mi nie wchodzi emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6369336
    alea

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 398
    Z nami od: 09.02.2006
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

anula81 napisał(a): podpowie ktoś gdzie jest oświadczenie kasztelana, bo z regul.  z tego linka mi nie wchodzi emotka
    https://www.smolar.pl/LAUREAT
    Liczba plusów to: aniaj93 Liczba minusów to: 0

Warto mieć marzenia, doczekać ich spełnienia emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6369339
    anula81

Ranga numer 3

Powrót do góry

alea napisał(a):
    anula81 napisał(a): podpowie ktoś gdzie jest oświadczenie kasztelana, bo z regul.  z tego linka mi nie wchodzi emotka
    https://www.smolar.pl/LAUREAT
    dziękuję slicznie emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6369342
    becia1973

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1044
    Z nami od: 27.03.2007

Powrót do góry

julia26062011 napisał(a): Czy Smolar z Kasztelana poinformowal juz ze wszystkich dni?
    właśnie też jestem bardzo ciekawa 
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6369347
    anula81

Ranga numer 3

Powrót do góry

becia1973 napisał(a):
    julia26062011 napisał(a): Czy Smolar z Kasztelana poinformowal juz ze wszystkich dni?
    nie wiem czy wam to coś podpowie, ja słałam tylko 6.06 i z tego dnia na bank nagroda
    Liczba plusów to: becia1973 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6369348
    Claudia77

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 505
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

becia1973 napisał(a):
    moje zgłoszenie było z 5 czerwca więc nie wiem czy wszystkie dni już poszły ale tak mi się raczej wydaje...
    Liczba plusów to: becia1973 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6369553
    kadjas123

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3088
    Z nami od: 29.06.2006
    Konkursy dodane: 13

Powrót do góry

becia1973 napisał(a):
    Ja mam wygrane zgłoszenie z 11 czerwca

... tak mało trzeba nam i dużo tak ...

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.