Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

|< << < 146 147 148 149 150 151152 153 154 155 156 > >> >|

kedziorldz

Cytuj wiadomość#6387341 wtorek, 8 sierpnia 2017, 09:37:54
mirai napisał(a):

Jeżeli organizuje się loterię, gdzie najtańszy produkt biorący w nim udział kosztuje 1,39 zł - to wiadomo, że liczba zgłoszeń będzie kolosalna - a szansa na jakąkolwiek wygraną minimalna. W takich loteriach biorą udział przecież też ci, którzy na co dzień tego nie robią. Generalnie zasada jest taka: im wyższa cena produktu biorącego udział w loterii, tym mniejsza liczba uczestników i zgłoszeń - i co najważniejsze: większa szansa na wygraną. Ale to wiadomo - tutaj Ameryki nie odkryłem. Chociaż udało mi się JEDNYM ZGŁOSZENIEM wygrać głośnik JBL z XL (gdzie cena puszki jest podobna do tej z Biedronki) - ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę... emotka .

Z tym XL to prawda, towar jest mocno deficytowy, szukam tych puszek juz od 2 miesiecy i widzialem tylko zwykle - bez kodow.

A druga sprawa wydaje mi sie, ze to powiedzenie z jezyka polskiego "wyjatek potwierdzajacy regule" to jedno z glupszych stwierdzen emotka

Wyjatki obalaja regule a nie ja potwierdzaja emotka
0 0

ongis

Cytuj wiadomość#6387342 wtorek, 8 sierpnia 2017, 09:44:09
kedziorldz napisał(a):

mirai napisał(a):

Jeżeli organizuje się loterię, gdzie najtańszy produkt biorący w nim udział kosztuje 1,39 zł - to wiadomo, że liczba zgłoszeń będzie kolosalna - a szansa na jakąkolwiek wygraną minimalna. W takich loteriach biorą udział przecież też ci, którzy na co dzień tego nie robią. Generalnie zasada jest taka: im wyższa cena produktu biorącego udział w loterii, tym mniejsza liczba uczestników i zgłoszeń - i co najważniejsze: większa szansa na wygraną. Ale to wiadomo - tutaj Ameryki nie odkryłem. Chociaż udało mi się JEDNYM ZGŁOSZENIEM wygrać głośnik JBL z XL (gdzie cena puszki jest podobna do tej z Biedronki) - ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę... emotka .

Z tym XL to prawda, towar jest mocno deficytowy, szukam tych puszek juz od 2 miesiecy i widzialem tylko zwykle - bez kodow.

A druga sprawa wydaje mi sie, ze to powiedzenie z jezyka polskiego "wyjatek potwierdzajacy regule" to jedno z glupszych stwierdzen emotka

XL można kupować online na zgrzewki puszka wychodziła niecałe 2.10zł
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6387344 wtorek, 8 sierpnia 2017, 09:50:51
loteria Carlsberg 3.08 też poinformowany?
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6387345 wtorek, 8 sierpnia 2017, 09:55:39
madzia1-s napisał(a):

Ja mam wygraną z 28 i 30 lipca
0 0

kedziorldz

Cytuj wiadomość#6387356 wtorek, 8 sierpnia 2017, 10:19:21
cb656 napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

wydaje mi sie, ze to powiedzenie z jezyka polskiego "wyjatek potwierdzajacy regule" to jedno z glupszych stwierdzen. Wyjatki obalaja regule a nie ja potwierdzaja emotka

To powiedzenie jest inną formą zdania: "każda reguła ma swoje wyjątki". emotka
Takie ujęcie tematu informuje czytelnika, że choć w przeważającej większości przypadków spełnione są określone warunki (na przykład, że rz piszemy po spółgłoskach: b,p,d,t,g,k,h,w,j, to jednak są słowa, w których to nie działa, na przykład PSZCZOŁA czy PSZENICA emotka

"każda reguła ma swoje wyjątki" takie stwierdzenie ma sens emotka
0 0

mirai

Cytuj wiadomość#6387471 wtorek, 8 sierpnia 2017, 14:40:31
kedziorldz napisał(a):

mirai napisał(a):

Jeśli chcesz już być tak bardzo gramatyczny, to przynajmniej pisz po polsku emotka . W naszej pisowni się także: ą, ę, ł, ń  - itd.
 "wyjatek potwierdzajacy regule" - w jakim to języku  emotka
0 0

kedziorldz

Cytuj wiadomość#6387473 wtorek, 8 sierpnia 2017, 14:54:53
mirai napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

mirai napisał(a):

Jeśli chcesz już być tak bardzo gramatyczny, to przynajmniej pisz po polsku emotka . W naszej pisowni się także: ą, ę, ł, ń  - itd.
 "wyjatek potwierdzajacy regule" - w jakim to języku  emotka

Tu nie chodzi o gramatyke, to tez nie mial byc personalny atak na Ciebie, jedynie chcialem napisac, ze to okreslenie, ktore od dawna funkcjonuje w jezyku potocznym nie ma sensu i tyle emotka

Niestety tez nad tym ubolewam, ale aktualnie nie ma dostepu do komputera z wgranymi polskimi znakami diakrytycznymi emotka
Mam nadzieje, ze i tak udaje sie zainteresowanym to jakos odczytac.

kedziorldz

Cytuj wiadomość#6387492 wtorek, 8 sierpnia 2017, 15:41:37
cb656 napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

ubolewam, ale aktualnie nie ma dostepu do komputera z wgranymi polskimi znakami diakrytycznymi emotka Mam nadzieje, ze i tak udaje sie zainteresowanym to jakos odczytac.

Pytanie z niezdrowej ciekawości: co to za komputer? emotka
Jaki system operacyjny?

...sluzbowy, w ktorym nic nie moge zmienic, niby sprawa jest prosta ale local IT nie widzi potrzeb instalowania slownikow innych niz ang USA i UK
:-(
0 0

kedziorldz

Cytuj wiadomość#6387497 wtorek, 8 sierpnia 2017, 16:07:15
cb656 napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

cb656 napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

nie ma dostepu do komputera z wgranymi polskimi znakami diakrytycznymi

Pytanie z niezdrowej ciekawości: co to za komputer? emotka Jaki system operacyjny?

...sluzbowy, w ktorym nic nie moge zmienic, niby sprawa jest prosta ale local IT nie widzi potrzeb instalowania slownikow innych niz ang USA i UK 

emotka Od dłuższego czasu, obserwując zachowanie ludzi z tej branży i ich reakcje na potrzeby użytkowników, nabieram coraz silniejszego przekonania, że ci wszyscy informatycy są jacyś dziwni po prostu emotka edit: poza tym (nie obraź się emotka ) ale dodanie obsługi języka w obszarze klawiatury to kwestia wejścia do panelu sterowania, do sekcji odpowiedzialnej za ustawienia regionalne i dodanie obsługi wybranego języka dodatkowego - przełączanie między jeżykami używanymi też nie jest trudne, załatwiasz to skrótem klawiaturowym w sekundę. Nie wiem, jak bardzo IT ogranicza uprawnienia użytkowników, ale w żadnym z komputerów, do których miałem dostęp, nie było to obarczone koniecznością posiadania specjalnych uprawnień.

za chec pomocy nie ma sie co obrazac emotka

tutaj sprawa jest troche bardziej skomplikowana, ale dziekuje i doceniam chec pomocy. Niedlugo zmieniam prace, wiec problem rozwiaze sie sam niejako przy okazji emotka
0 0

martucha-jk

Cytuj wiadomość#6387566 wtorek, 8 sierpnia 2017, 19:57:40
estrelitta napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Ja mam wygraną z 28 i 30 lipca

Ja mam z 02-08.
0 0

carissma

Cytuj wiadomość#6387648 środa, 9 sierpnia 2017, 00:02:15
Jak to jest z loterią na stacjach Shell? https://www.e-kon...18.html#.WYo0rlFpzIU Jeden aparat tygodniowo, a w regulaminie zapis, że 28 aparatów w sumie. Loteria trwa 28 dni emotka niby regulamin jest wiążący ale nie wydaje mi się żeby mieli na myśli taką ilość nagród nam sprezentować  emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6387659 środa, 9 sierpnia 2017, 02:49:43
bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

Ciężko to nazwac nagroda.

Dokładnie. Jak na Smolara: cienko, bardzo... emotka

Również mam ją na stanie i nie wiem, co z nią począć...  emotka
bruce 0

oryginalny80

Cytuj wiadomość#6387671 środa, 9 sierpnia 2017, 08:01:07
Ma ktoś oświadczenie Carlsberg w ITM? Nie mogę odszukać na stronie Smolara
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6387681 środa, 9 sierpnia 2017, 08:26:22
carissma napisał(a):

Jak to jest z loterią na stacjach Shell? https://www.e-kon...18.html#.WYo0rlFpzIU Jeden aparat tygodniowo, a w regulaminie zapis, że 28 aparatów w sumie. Loteria trwa 28 dni emotka niby regulamin jest wiążący ale nie wydaje mi się żeby mieli na myśli taką ilość nagród nam sprezentować  emotka

raczej pomyłka w tym jednum miejscu regulaminu, bo jest tez w innym miejscU:
"W każdym etapie tygodniowym zostanie wyłoniony 1 (słownie: jeden) laureat nagrody tygodniowej oraz 1 (słownie: jeden) laureat rezerwowy tej nagrody tygodniowej."
"Łączna wartość nagród tygodniowych wynosi 1.115,00 zł (słownie: jeden tysiąc stopiętnaście złotych 00/100)." czyli też 4*278,75
0 0

gocha542

Cytuj wiadomość#6387683 środa, 9 sierpnia 2017, 08:33:35
oryginalny80 napisał(a):

nikt nie ma 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6387685 środa, 9 sierpnia 2017, 08:35:42
gocha542 napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

nikt nie ma 

Nie mam teraz przy sobie telefonu z informacją o wygranej ale jest na stronie podanej w smsie. 
Jakos www.smolar.pl/laureat czy coś takiego, tam są oświadczenia i do tego z itm też jest bo pobierałem emotka  
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6387688 środa, 9 sierpnia 2017, 08:43:44
superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

gocha542 napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

nikt nie ma 

Nie mam teraz przy sobie telefonu z informacją o wygranej ale jest na stronie podanej w smsie. Jakos www.smolar.pl/laureat czy coś takiego, tam są oświadczenia i do tego z itm też jest bo pobierałem vemots/tongue.gif  

https://www.smola...a_laureata_itm_0.pdf

loteryjny

Cytuj wiadomość#6387709 środa, 9 sierpnia 2017, 09:37:46
chciałem sobie wysłać zgłoszenia w aquafresh a tu info na stronie, że loteria trwała do 09.08.2017  emotka
Smolarze ogarnij się.  emotka
bruce 0

oryginalny80

Cytuj wiadomość#6387746 środa, 9 sierpnia 2017, 10:35:09
pioge7 napisał(a):

gocha542 napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

nikt nie ma 

Nie mam teraz przy sobie telefonu z informacją o wygranej ale jest na stronie podanej w smsie. Jakos www.smolar.pl/laureat czy coś takiego, tam są oświadczenia i do tego z itm też jest bo pobierałem vemots/tongue.gif  

Dzięki, poszukam poźniej jeszcze raz emotka
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6388004 środa, 9 sierpnia 2017, 19:49:34
A ja mam pytanie do smolara, czemu do tak dużej loterii jak Coca Cola w Biedronce nie ma list zwycięzców nagród dziennych? Ja osobiście i większość osób stąd chcielibyśmy mieć wgląd do takiej listy (chociażby tylko numery telefonów i paragonów) tymbardziej, że mało ludzi się chwali wygranymi.
0 0
|< << < 146 147 148 149 150 151152 153 154 155 156 > >> >|