Reklama na e-Konkursy.info 23.08.19 04:36:44

Smolar

|< << < 274 275 276 277 278 279280 281 282 283 284 > >> >|

niurek

Cytuj wiadomość#6575830 czwartek, 28 luty 2019, 13:46:31
u mnie również brak wygranej x 2
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6578693 piątek, 8 marzec 2019, 20:50:01
Takie moje małe spostrzeżenie, że teraz w Smolarze - skoro w części loterii wymagaja tylko skanów i zdjęć paragonów - będzie jeszcze trudniej wygrać bo pójda w ruch programy do edycji graficznej emotka  Cóż, niby z jednej strony chcą nam albo sobie ułatwić sprawę ale to chyba nie jest dla większości z nas dobre posunięcie..  Tym bardziej, że recaptchy ostatnio też nie stosują. 
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6578694 piątek, 8 marzec 2019, 20:52:55
loteryjny napisał(a):

Takie moje małe spostrzeżenie, że teraz w Smolarze - skoro w części loterii wymagaja tylko skanów i zdjęć paragonów - będzie jeszcze trudniej wygrać bo pójda w ruch programy do edycji graficznej emotka  Cóż, niby z jednej strony chcą nam albo sobie ułatwić sprawę ale to chyba nie jest dla większości z nas dobre posunięcie..  Tym bardziej, że recaptchy ostatnio też nie stosują. 

Wydaje mi się, że Smolar się nie pierniczy i jeśli coś podpada to weryfikuje paragony. Chyba nawet nie boi się wytoczyć ciężkich dział jeśli coś jest nie teges  emotka

loteryjny

Cytuj wiadomość#6578698 piątek, 8 marzec 2019, 20:59:40
ivanotta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Wydaje mi się, że Smolar się nie pierniczy i jeśli coś podpada to weryfikuje paragony. Chyba nawet nie boi się wytoczyć ciężkich dział jeśli coś jest nie teges  emotka

Wiesz, tego nie wiemy. To wiedzą tylko podrabiacze. Ja po prostu wolałem jak było dawniej - wysyłka oryginału. Mam nadzieję, że chociaż na lepsze nagrody nie będą chcieli skanów i zdjęć  emotka
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6579003 niedziela, 10 marzec 2019, 17:30:54
W Surfie wygrane padały na forum ? 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6579005 niedziela, 10 marzec 2019, 17:31:41
nswe69 napisał(a):

widziałam wpis jednej osoby
nswe69 0

carissma

Cytuj wiadomość#6579016 niedziela, 10 marzec 2019, 18:58:00
loteryjny napisał(a):

ivanotta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Wiesz, tego nie wiemy. To wiedzą tylko podrabiacze. Ja po prostu wolałem jak było dawniej - wysyłka oryginału. Mam nadzieję, że chociaż na lepsze nagrody nie będą chcieli skanów i zdjęć  emotka

przy podwyżce cen za przesyłki pocztowe, a czasem dość śmiesznej wartości nagród, nic tylko się cieszyć, że Smolar przyjął taką taktykę.

loteryjny

Cytuj wiadomość#6579050 niedziela, 10 marzec 2019, 21:50:07
agakaz2 napisał(a):

nswe69 napisał(a):

widziałam wpis jednej osoby

Tak, był mój jeden wpis.
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6579054 niedziela, 10 marzec 2019, 22:39:41
superloser napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Uważasz, że agencje weryfikują paragony ze sklepików "wolno stojących"? 
Stempelek każdy może postawić. Kupisz sobie proszek do prania, pani pieczątke da a ty sobie Surf wpiszesz... przecież nikt nie bedzie sprawdzał dostaw małego sklepiku. emotka  To czy skan czy orginał - nie ma znaczenia. 

Chyba mnie nie zrozumiałeś - zakładając, że właśnie Smolar nie będzie raczej sprawdzać prawdziwości skanów w sklepie - (nikomu nic oczywiście z góry nie zarzucam) - część osób może być skłonnych do skorzystania z takich właśnie praktyk. Niepłacenie za list oczywiście to wygoda i oszczędność i to akurat plus.

superloser

Cytuj wiadomość#6579055 niedziela, 10 marzec 2019, 23:09:01
loteryjny napisał(a):

superloser napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Stempelek każdy może postawić. Kupisz sobie proszek do prania, pani pieczątke da a ty sobie Surf wpiszesz... przecież nikt nie bedzie sprawdzał dostaw małego sklepiku. emotka  To czy skan czy orginał - nie ma znaczenia. 

Chyba mnie nie zrozumiałeś - zakładając, że właśnie Smolar nie będzie raczej sprawdzać prawdziwości skanów w sklepie - (nikomu nic oczywiście z góry nie zarzucam) - część osób może być skłonnych do skorzystania z takich właśnie praktyk. Niepłacenie za list oczywiście to wygoda i oszczędność i to akurat plus.

Ja patrze na to z punku, że nie da sie zabezpieczyć akcji promocyjnej, która ma dużo nagród i jest na byle jaki sklep.

To, że ktoś wysłał poleconym (kasa) papiery to problem dla Smolara, by te tony makulatury bezpiecznie przechować. To kasa. Taniej na server to wrzucić.

A uczciwość grających jest, cóż - standardowa. Albo przerobi sobie paragon na kompie albo zrobi zakupy w "lokalnym" sklepiku i "ostempelkuje" każdy paragon z kosza, bo akurat zna panią z kasy  emotka  i tak po znajomości.

Jedynyne słuszne posunięcie to zmniejszenie ilości nagród, by szybciej weryfikować paragony u ich źródła pochodzenia. Zobacz jak wyglądają listy laureatów, kiedy produkt kupujesz w swoim sklepie  emotka  Gdyby loteria Velvet albo Tymbark był skierowana do klientów konkretnych sieci Biedronka, Tesco, Lidl, Kaufland, Auchan - to nie ma szansy, by ktoś z Jaworzna tyle Tymbark dla siebie kupił, na tak tandetne nagrody albo tyle papieru Velvet, by Prudnik misiami zasypać. 

loteryjny

Cytuj wiadomość#6579057 niedziela, 10 marzec 2019, 23:33:31
superloser napisał(a):

loteryjny napisał(a):

superloser napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja patrze na to z punku, że nie da sie zabezpieczyć akcji promocyjnej, która ma dużo nagród i jest na byle jaki sklep.

To, że ktoś wysłał poleconym (kasa) papiery to problem dla Smolara, by te tony makulatury bezpiecznie przechować. To kasa. Taniej na server to wrzucić.

A uczciwość grających jest, cóż - standardowa. Albo przerobi sobie paragon na kompie albo zrobi zakupy w "lokalnym" sklepiku i "ostempelkuje" każdy paragon z kosza, bo akurat zna panią z kasy  emotka  i tak po znajomości.

Jedynyne słuszne posunięcie to zmniejszenie ilości nagród, by szybciej weryfikować paragony u ich źródła pochodzenia. Zobacz jak wyglądają listy laureatów, kiedy produkt kupujesz w swoim sklepie  emotka  Gdyby loteria Velvet albo Tymbark był skierowana do klientów konkretnych sieci Biedronka, Tesco, Lidl, Kaufland, Auchan - to nie ma szansy, by ktoś z Jaworzna tyle Tymbark dla siebie kupił, na tak tandetne nagrody albo tyle papieru Velvet, by Prudnik misiami zasypać. 

No i z twoim ostatnim zdaniem dotyczącym zmniejszenia ilości nagród (i zamiast tego dawać np. lepsze)  by szybciej weryfikować zgłoszenia w zupełności się zgadzam.
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6579076 poniedziałek, 11 marzec 2019, 00:24:48
Nie wiem jak jest ze SMOLAREM dokońca ...ale na 100% wiem , ze jak była loteria kaw NESCAFE " gorączka złota z Nescafe z bramkami to organizator tej loterii UNIQUE ONE  umiał zadzwonić do sklepu ,w którym był zakup kaw i potwierdzić zgodność paragonu : podał numer paragonu i poprosił o sprawdzenie w systemie pozycji zakupionych na paragonie ( nie podając ich wcześniej , tylko poprosił o wymienienie  )...i nie chodziło tu o główne tylko o 100zł ...więc jak agencji zależy , to już się postara o sprawdzenie autentyczności paragonów

darog

Cytuj wiadomość#6583858 wtorek, 26 marzec 2019, 07:59:08
CAPTCHA brak znowu w Groszku ...czyli roboty do dzieła.
W Góralkach Smolar o tym nie zapomniał..

loteryjny

Cytuj wiadomość#6584012 wtorek, 26 marzec 2019, 13:26:40
darog napisał(a):

CAPTCHA brak znowu w Groszku ...czyli roboty do dzieła.

Bo liczą się cyferki w raporcie dla sponsora a nie dobrze zabezpieczona loteria gdzie każdy ma równe szanse emotka
darog 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6584014 wtorek, 26 marzec 2019, 13:37:23
[quote=loteryjny napis

loteryjny napisał(a):

darog napisał(a):

darog] CAPTCHA brak znowu w Groszku ...czyli roboty do dzieła.

Jak to działa o co chodzi z robotami ....przecież jak zgłaszasz się do loterii to potrzebny oryginał paragonu w razie wygranej ?
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6584077 wtorek, 26 marzec 2019, 15:54:00
nataszka napisał(a):

[quote=loteryjny napis

loteryjny napisał(a):

darog napisał(a):

darog] CAPTCHA brak znowu w Groszku ...czyli roboty do dzieła.

Jak to działa o co chodzi z robotami ....przecież jak zgłaszasz się do loterii to potrzebny oryginał paragonu w razie wygranej ?

A dla jaj ktoś może sobie grać- choćby i załoga Smolar-  nie ma paragonów- nagrody do dyspozycji Organizatora.
Każda szanująca się agencja reklamowa dba o zabezpieczenie strony - tak sie składa że w Groszku po raz kolejny nie ma CAPTCHA..poprzednio był "pomocnik Mikołaja" 

agakaz2

Cytuj wiadomość#6584227 środa, 27 marzec 2019, 09:08:48
strona loterii Smolar - Heineken nie działa nie mogę wysłać zgłoszenia
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6584262 środa, 27 marzec 2019, 10:39:46
superloser napisał(a):

Nie wiem w jakiej bajce wy żyjecie, ale ŻADEN FUNDATOR NIE DA NAGRÓD agencji!!!! 

Stwierdzenie "pozostają do dyspozycji organizatora" - oznacza, że Fundator dostaje faktury na mniejsze ilości nagród. Żadna agencja NIE ma prawa zatrzymania niewydanych nagród, bo to by było świadome działanie na szkode klienta.

Wiec nie piszcie tych bajek, że pracownicy agencji przejmują nagrody. 

FUNDATOR NAGRÓD NIE DAJE! Ale robi przelew na pokaźną sumę! Suma ta pokrywa koszty zorganizowania konkursu, loterii, nagród i innych akcji promocyjnych. Jak do wygrania jest 10 samochodów to często Agnecje nie kupują od razu 10 samochodów tylko tyle ile będzie ich do wydania. A z tym ile czasem nagród i samochodów nie zostało przyznane to już inna bajka. Agencja nie musi kupić 10 samochodów, bo akurat po weryfikacji należy się tylko 3 laureatom. Reszta pieniążków procentuje na koncie agencji i często zostaje. A dla fundatora idzie tylko faktura za obsługę  i całą kampanię, która uwzględnia też owe loterie i konkursy. Agencja musi być do przodu emotka za darmo nikt nie pracuje hehehe

Nie wiem czemu taka dyskusja w poście SMOLARA, bo osobiście uważam, że to jedna z lepszych Agnecji, nie dlatego że raz na rok caś tam trafię, ale nie mam wrażenia, że jak już coś u nich się wygra, to potem wygrać trudno. Otóż można wygrać i to na ten sam numer, nie muszę kupować sryliony nowych starterów i za to Smolara lubię.

Jedną mieli tylko wpadkę z nagrodami - kiedy za konkurs piłkarski jedni dostali TV samsung 4 serii warty nie wiele więcej jak 1500zł a inni serii 7, warty ok 2800 wtedy. Ale cóż... każdemu się zdarza, wybaczam emotka

loteryjny

Cytuj wiadomość#6584272 środa, 27 marzec 2019, 10:55:29
Ja też lubię Smolara i uważam, że pracują tam fajni ludzie ale mam tylko parę zastrzeżeń, m.in - że mało jest u nich rezerw i w KAŻDEJ ich loterii powinna być re-captcha, nie mówiąc o dyskusyjnej sprawie odsyłania skanów paragonów.

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6584281 środa, 27 marzec 2019, 11:20:33
magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

Nie wiem w jakiej bajce wy żyjecie, ale ŻADEN FUNDATOR NIE DA NAGRÓD agencji!!!! 

Stwierdzenie "pozostają do dyspozycji organizatora" - oznacza, że Fundator dostaje faktury na mniejsze ilości nagród. Żadna agencja NIE ma prawa zatrzymania niewydanych nagród, bo to by było świadome działanie na szkode klienta.

Wiec nie piszcie tych bajek, że pracownicy agencji przejmują nagrody. 

FUNDATOR NAGRÓD NIE DAJE! Ale robi przelew na pokaźną sumę! Suma ta pokrywa koszty zorganizowania konkursu, loterii, nagród i innych akcji promocyjnych. Jak do wygrania jest 10 samochodów to często Agnecje nie kupują od razu 10 samochodów tylko tyle ile będzie ich do wydania. A z tym ile czasem nagród i samochodów nie zostało przyznane to już inna bajka. Agencja nie musi kupić 10 samochodów, bo akurat po weryfikacji należy się tylko 3 laureatom. Reszta pieniążków procentuje na koncie agencji i często zostaje. A dla fundatora idzie tylko faktura za obsługę  i całą kampanię, która uwzględnia też owe loterie i konkursy. Agencja musi być do przodu emotka za darmo nikt nie pracuje hehehe

Nie wiem czemu taka dyskusja w poście SMOLARA, bo osobiście uważam, że to jedna z lepszych Agnecji, nie dlatego że raz na rok caś tam trafię, ale nie mam wrażenia, że jak już coś u nich się wygra, to potem wygrać trudno. Otóż można wygrać i to na ten sam numer, nie muszę kupować sryliony nowych starterów i za to Smolara lubię.

Jedną mieli tylko wpadkę z nagrodami - kiedy za konkurs piłkarski jedni dostali TV samsung 4 serii warty nie wiele więcej jak 1500zł a inni serii 7, warty ok 2800 wtedy. Ale cóż... każdemu się zdarza, wybaczam emotka

Potwierdzam co napisał @magisterek!
Agencja otrzymuje za kampanie kwotę, fundatora nie szczególnie obchodzi ile i na co Organizator przeznaczy tą kwotę, choć ogólny plan Fundator dostaje. Wiem z autopsji bo sądziłam się z Agencją ( nie ze Smolarem bo do niego większych emotka zastrzeżeń nie mam) i poznałam całą procedure konkursów i loterii. Niewydana kwota na nagrody zostaje własnością Agencji i rośnie sobie na ich koncie!
Odnośnie skanów też jestem na NIE ale niech te nagrody mają jakąś wartość!!! Porażką jest taka wygrana o wartości 50 zł gdzie zakupy warte 30 zł, list obecnie prawie 8 zł + poświęcony czas  emotka
Ps. Rozprawę wygrałam choć kosztowała mnie trochę pieniędzy i nerwów, a organizator zamiast przyrzeczonej nagrody miał obowiązek wypłacić wartość nagrody  + odsetki

|< << < 274 275 276 277 278 279280 281 282 283 284 > >> >|