Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

|< << < 291 292 293 294 295 296 297 298299 300 301 >

monia0303

Cytuj wiadomość#6657924 niedziela, 17 listopad 2019, 16:48:46
Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Dużo wyslaliscie zgłoszeń na tigera? emotka

Około 8 sztuk, ale liczę na tą Fieste emotka

Ja chyba ze 3 zgłoszenia 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6657927 niedziela, 17 listopad 2019, 17:03:22
monia0303 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja chyba ze 3 zgłoszenia 

8 paragonów aż
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6657929 niedziela, 17 listopad 2019, 17:10:58
agakaz2 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja chyba ze 3 zgłoszenia 

8 paragonów aż

dokładnie 39 wysyłane co jakiś czas przez cały okres trwania- liczę conajmniej na 2 boniki za te inwestycje^_^ + oczywiście samochód;)
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6657931 niedziela, 17 listopad 2019, 17:16:01
krseta napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja chyba ze 3 zgłoszenia 

8 paragonów aż

dokładnie 39 wysyłane co jakiś czas przez cały okres trwania- liczę conajmniej na 2 boniki za te inwestycje^_^ + oczywiście samochód;)

Ja ani jednego, ale życzę Wam wygranych emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6657939 niedziela, 17 listopad 2019, 17:49:59
misiamarysia napisał(a):

krseta napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja chyba ze 3 zgłoszenia 

8 paragonów aż

Ja chyba 5. Nie pije takich trunków i kuzyn się załapał  emotka
Uciesze się nawet z 1 bonika emotka
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6657942 niedziela, 17 listopad 2019, 18:05:57
Cos kolo 15 zgloszen, chyba tylko 1 bonik mozna wygrac i tyle mi wystarczy emotka
0 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6657944 niedziela, 17 listopad 2019, 18:09:30
pawelkoo napisał(a):

Cos kolo 15 zgloszen, chyba tylko 1 bonik mozna wygrac i tyle mi wystarczy emotka

jeden bon na gospodarstwo?
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6657946 niedziela, 17 listopad 2019, 18:12:00
ditomaso napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

mam zanotowane tylko takie ograniczenie:

"Jedna osoba może w ramach całej loteriiotrzymaćmaksymalnie dwie nagrody, tj.tylkojedną  nagrodęI-go   stopniaoraz  tylkojedną  nagrodęII-go   stopnia,z  zastrzeżeniem postanowień  pkt.  11.10regulaminu.  Dotyczy  to  również  sytuacji,  w  której  jedna  osoba, będzie zgłaszać się podając różne numery telefonów / adresye-mail i zakwalifikuje się do więcej  aniżeli  jednej  nagrodyII-go   stopnia.   W   takiej   sytuacji,   po   weryfikacji   danych osobowych  uczestników,  dany  uczestnik  zostanie  nagrodzony  tylko  jedną  nagrodąII-go stopnia,  a  kolejna  nagrodaII-go  stopnia,  która  by  mu  przypadła,  zostanie  przekazana uczestnikowi z listy rezerwowej laureatów."

z tego co kojarze, nie ma ograniczenia na gospodarstwo...
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6657947 niedziela, 17 listopad 2019, 18:22:51
misiamarysia napisał(a):

krseta napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja chyba ze 3 zgłoszenia 

8 paragonów aż

To tak jak ja emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6657948 niedziela, 17 listopad 2019, 18:27:15
ditomaso napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

jedna osoba jeden bon czyli fajnie było by wygrać dwa
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6657949 niedziela, 17 listopad 2019, 18:37:08
Wszyscy laureaci loterii zostaną powiadomieni o wygranej najpóźniej w ciągu 7dni od dnia przeprowadzenia losowania nagród za pośrednictwem wysłania przez organizatora i na jego koszt wiadomości SMS oraz dodatkowo –w przypadku laureata nagrody I-go stopnia –telefonicznie na numer telefonu

Oczywiście tylko gdybam, ale ciekawe czy laureat głównej faktycznie też ma smsa jak cała reszta, tyle że z autem, czy do niego jedynie dzwonia bez wcześniejszego info..
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6657950 niedziela, 17 listopad 2019, 18:39:49
krseta napisał(a):

Wszyscy laureaci loterii zostaną powiadomieni o wygranej najpóźniej w ciągu 7dni od dnia przeprowadzenia losowania nagród za pośrednictwem wysłania przez organizatora i na jego koszt wiadomości SMS oraz dodatkowo –w przypadku laureata nagrody I-go stopnia –telefonicznie na numer telefonu

Oczywiście tylko gdybam, ale ciekawe czy laureat głównej faktycznie też ma smsa jak cała reszta, tyle że z autem, czy do niego jedynie dzwonia bez wcześniejszego info..

Jak to Smolar zwykle robi sms i telefon. 
krseta 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6657951 niedziela, 17 listopad 2019, 18:54:27
Wysłałam z 3 czy 4 paragony, Mój brat pije tyle tego że szok ale to człowiek który nie bierze paragonów  emotka  więc jak chciałam paragon to sama musiałam kupic emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6657954 niedziela, 17 listopad 2019, 19:02:01
Fajna loteria. Taka przeze mnie niezauważona.  emotka emotka

krseta

Cytuj wiadomość#6657957 niedziela, 17 listopad 2019, 19:13:48
superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Wieksza szansa jak kodami grałaś a nie paragonem

uzasadnienie?;)
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6657959 niedziela, 17 listopad 2019, 19:20:57
krseta napisał(a):

superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

uzasadnienie?;)

Kody sa to UNIKATOWE - kody nadane sa raz na zawleczke.

Paragony sa w 100% powtażalne - numer dubel ma prawdopodobienstwo, nawet wielokrotnego pojawienia sie w tej promocji, bo tanio i bez potrzeby "dokup Lubella na tym samym paragonie" - a Smolar tylko numerek chce.

Cos jak staniesz na stadionie 40 tys osób,  losujesz nagrode I wywołujesz pana Krzysztofa.... wygra ten co pierwszy doleci  emotka

PS.
... Smolar urzedowo DUBLE ODRZUCA ...

krseta

Cytuj wiadomość#6657961 niedziela, 17 listopad 2019, 19:26:33
superloser napisał(a):

krseta napisał(a):

superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

uzasadnienie?;)

Kody sa to UNIKATOWE - kody nadane sa raz na zawleczke.

Paragony sa w 100% powtażalne - numer dubel ma prawdopodobienstwo, nawet wielokrotnego pojawienia sie w tej promocji, bo tanio i bez potrzeby "dokup Lubella na tym samym paragonie" - a Smolar tylko numerek chce.

Cos jak staniesz na stadionie 40 tys osób,  losujesz nagrode I wywołujesz pana Krzysztofa.... wygra ten co pierwszy doleci  emotka

PS.
... Smolar urzedowo DUBLE ODRZUCA ...

nie mam aż takich doświadczeń w loteriach, spodziewałbym się komunikatu: "nr paragonu był już użyty"
0 0

buziolek

Cytuj wiadomość#6657978 niedziela, 17 listopad 2019, 21:23:54
superloser napisał(a):

Buziolek - to nie konkurs na lubienie  emotka

Wystarczy przeczytać jeden regulamin Smolara, z zapisem

11.7 Jednorazowy zakup promocyjny uprawnia do wysłania tylko jednego zgłoszenia udziału w loterii. Dokonanie kilku takich samych zgłoszeń na podstawie tego samego zakupu promocyjnego nie zwiększa szans uczestnika na wygraną w loterii i każde kolejne takie samo zgłoszenie będzie traktowane jako duplikat. W bazie zgłoszeń pozostanie pierwsze prawidłowe zgłoszenie

Jasne, ze Smolar wie, ze nałogowcy ten sam numer rejestruja z 10-20 innymi numerami telefonu... 

O zabolała łapka w dół, że żalić sie musisz? Serio? Po to łapki są żeby je klikać  emotka   Regulamin każdy umie czytać, więc oszczędź sobie jego cytowania emotka  

superloser

Cytuj wiadomość#6657981 niedziela, 17 listopad 2019, 21:35:05
buziolek napisał(a):

superloser napisał(a):

11.7 Jednorazowy zakup promocyjny uprawnia do wysłania tylko jednego zgłoszenia udziału w loterii. Dokonanie kilku takich samych zgłoszeń na podstawie tego samego zakupu promocyjnego nie zwiększa szans uczestnika na wygraną w loterii i każde kolejne takie samo zgłoszenie będzie traktowane jako duplikat. W bazie zgłoszeń pozostanie pierwsze prawidłowe zgłoszenie

Jasne, ze Smolar wie, ze nałogowcy ten sam numer rejestruja z 10-20 innymi numerami telefonu... 

O zabolała łapka w dół, że żalić sie musisz? Serio? Po to łapki są żeby je klikać  emotka   Regulamin każdy umie czytać, więc oszczędź sobie jego cytowania emotka  

Dokladnie... bo jest to trza klikac ... ambitne, przyznaje szczeŻe  emotka
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6658251 poniedziałek, 18 listopad 2019, 17:54:14
buziolek napisał(a):

superloser napisał(a):

Nie każdy o tym wie, że odrzucają zdublowane paragony, bo w regulaminie o tym jasno nie pisze. Dobrze, iż ktoś podzielił się taką informacją. I śmiem wątpić, że numery paragonów się nie powtarzają przy tylu zgłoszeniach. Szkoda, że Smolar nie wymaga chociażby numeru kasy fiskalnej.
|< << < 291 292 293 294 295 296 297 298299 300 301 >