Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

kalinea

Cytuj wiadomość#6758567 czwartek, 14 styczeń 2021, 19:43:54
Ja nie wiem jak wstrzelić się w styl Smolara?!?! Już wszystkiego próbowałam. Wszyscy cos wygrywają tylko nie ja. To mega smutne emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6758579 czwartek, 14 styczeń 2021, 20:36:11
Monika11 napisał(a):

Ale się cieszę u męża w pracy  kolega w naszym Brico wygrał autko , tylko dziwne- nie dostał sms-ka , ponoć dzwonili do niego emotka  Nawet nie oglądał losowania , laik totalny, nie konkursowicz  - można ..można emotka  

Z głównymi to chyba dzwonią.. przy wygranym wyjeździe na mecz też dzwonili do mnie z zaskoczenia  emotka

kalinea

Cytuj wiadomość#6758580 czwartek, 14 styczeń 2021, 20:39:39
koniczynka123 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Ja nie wiem jak wstrzelić się w styl Smolara?!?! Już wszystkiego próbowałam. Wszyscy cos wygrywają tylko nie ja. To mega smutne emotka

Wcale nie jest tak kolorowo, ja na 13 paragonów z Tchibo i 13 z Tyskiego trafiłam(wcale nie najlepszymi hasłami) po 1 razie na oba i to tylko stówki emotka Dobrze, że mam liczną rodzinę to porozdawałam rzeczy ale nawet za zakupy się nie zwróciło emotka

O kurczę nie pomyślałabym ze tak kiepsko  emotka
0 0

kaka72

Cytuj wiadomość#6758591 czwartek, 14 styczeń 2021, 21:42:46
mdepfs napisał(a):

maryam napisał(a):

kumulacja napisał(a):

mdepfs napisał(a):

czy ktoś jeszcze tak jak ja nie widzi swojej pracy w Delmie? emotka   pracę mam poprawnie przyjętą i dostałam potwierdzenie. Oby mieli przerwę na lunch..

Ja też nie widzę swoich prac. Ale nie zamieszczałam pudełka Delmy obok kanapek. Może to pudełko jest kluczem do sukcesu?

a może oni tylko zwycięskie prace wrzucili? Co myślicie?

ilość się zgadza.. emotka

Moje kanapki są w galerii ale żadnej wiadomości z gratulacjami nie dostałam 
0 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6758598 czwartek, 14 styczeń 2021, 22:01:52

ivanotta napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Ale się cieszę u męża w pracy  kolega w naszym Brico wygrał autko , tylko dziwne- nie dostał sms-ka , ponoć dzwonili do niego emotka  Nawet nie oglądał losowania , laik totalny, nie konkursowicz  - można ..można emotka  

Z głównymi to chyba dzwonią.. przy wygranym wyjeździe na mecz też dzwonili do mnie z zaskoczenia  emotka

Potwierdzam, z głównymi dzwonią i podają błędny nr zwycięskiego paragonu emotka żeby wyeliminować podrabiaczy paragonów- stąd potem rezerwy na lepsze nagrody. Sama załapałam się kiedyś na taką rezerwę emotka

Nie rozumiem. Jak to podają błędny numer?
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6758600 czwartek, 14 styczeń 2021, 22:03:18
gizoon napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Potwierdzam, z głównymi dzwonią i podają błędny nr zwycięskiego paragonu emotka żeby wyeliminować podrabiaczy paragonów- stąd potem rezerwy na lepsze nagrody. Sama załapałam się kiedyś na taką rezerwę emotka

emotka emotka dawno się tak nie uśmiałam emotka
mia 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6758616 piątek, 15 styczeń 2021, 00:05:14

gizoon napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Do aut teraz są filmiki ale do innych drogich nagród nie ma, na stronie z wynikami też głównej nie pokazuje. Ja na szczęście wiem jaki numer wysyłam ale i tak człowiek żyje w strachu przez 3 tygodnie(aż potwierdzą autentyczność paragonu w sklepie), myśląc że ma sklerozę i paragony mu się pokićkały emotka

Te "drogie nagrody" nie będące samochodami to jakie?  emotka Bo do nagród o wartości np. 20 tys. normalnie w wynikach na stronie pokazuje "GRATULACJE!". Fakt, że DODATKOWO dzwonią, ale w wynikach normlanie jest info o nagrodzie.

I z tym "błędnym numerem" to też coś dziwnego. Być może ktoś się pomylił przy podawaniu (ze strony agencji)...wątpię, że taki mają "plan". 

W całej swojej karierze u smolara wygrałam kilka droższych nagród i jakoś nikt nie podawał mi błędnego numeru paragonu.

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6758617 piątek, 15 styczeń 2021, 00:13:13
Niestety ale nie zawsze jest, bo wiem to po sobie i 2 innych zwycięzcach, którzy ze mną pisali emotka  
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6758618 piątek, 15 styczeń 2021, 00:15:17
To widocznie miałam szczęście.
Żałuję, że już nie ma tego konkursu w wynikach, bo chętnie wrzuciłabym print`a.
Następnym razem zrobię, jeśli jeszcze kiedyś "Bóg da" ... emotka

rogaliczek

Cytuj wiadomość#6758651 piątek, 15 styczeń 2021, 09:52:50
Ja w loterii Smolar wygrałam pakiet Vip na Euro 2016 i tylko powiadomienie sms żadnego telefonu. 

yreks

Cytuj wiadomość#6758792 piątek, 15 styczeń 2021, 17:11:39
Pytanie do osob ktorym przepadla kiedys jalas nagroda i wybrano juz osobe rezerwową. Czy tacy pierwowici zwyciezcy np po regulaminowym czasie nie odesla paragonu sa w wynikach na stronie jako zwyciezcy?
0 0

FBewa36

Cytuj wiadomość#6758852 sobota, 16 styczeń 2021, 07:14:26
yreks napisał(a):

Pytanie do osob ktorym przepadla kiedys jalas nagroda i wybrano juz osobe rezerwową. Czy tacy pierwowici zwyciezcy np po regulaminowym czasie nie odesla paragonu sa w wynikach na stronie jako zwyciezcy?

Nie, lista laureatow jest z reguły po weryfikacji
0 0

kaka72

Cytuj wiadomość#6758855 sobota, 16 styczeń 2021, 09:02:32
FBewa36 napisał(a):

yreks napisał(a):

Nie, lista laureatow jest z reguły po weryfikacji

ja miałam taki przypadek u Smolara (zapomniałam odesłać danych-chodziło o bony do ITM)nagroda przepadła nie pamiętam czy była rezerwa czy została do dyspozycji organizatora a ja do dziś jak wpisuję swoje dane na www.wyniki smolar to widnieje Gratulacje!...
yreks 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6758856 sobota, 16 styczeń 2021, 09:20:35
Konkursy-Tymbark i Knorr już zamknięte iż można pozbyć się paragonów czy jeszcze jakaś rezerwa oprócz głównej może być?
0 0

rogaliczek

Cytuj wiadomość#6758956 sobota, 16 styczeń 2021, 22:06:49
konkursjusz napisał(a):

kalinea napisał(a):

kalinea napisał(a):

Wcale nie jest tak kolorowo, ja na 13 paragonów z Tchibo i 13 z Tyskiego trafiłam(wcale nie najlepszymi hasłami) po 1 razie na oba i to tylko stówki emotka Dobrze, że mam liczną rodzinę to porozdawałam rzeczy ale nawet za zakupy się nie zwróciło emotka

O kurczę nie pomyślałabym ze tak kiepsko  emotka

Czasem po prostu nadmierna ludzka zachłanność zostaje właściwie oceniona emotka . Zamiast się cieszyć, że chociaż coś wpadło to jeszcze niezadowolenie.

Az 13? Ja u Smolara zgłosiłam 1 paragon z Tchibo i 1 z Tyskiego i wpadło tu i tu więc 100%

anet123

Cytuj wiadomość#6758981 niedziela, 17 styczeń 2021, 10:14:40
[quote=moje zdjęcie też jest w galerii a nie otrzymałam żadnego sms

mdepfs]
maryam napisał(a):

kumulacja napisał(a):

mdepfs napisał(a):

czy ktoś jeszcze tak jak ja nie widzi swojej pracy w Delmie? emotka   pracę mam poprawnie przyjętą i dostałam potwierdzenie. Oby mieli przerwę na lunch..

Ja też nie widzę swoich prac. Ale nie zamieszczałam pudełka Delmy obok kanapek. Może to pudełko jest kluczem do sukcesu?

a może oni tylko zwycięskie prace wrzucili? Co myślicie?

ilość się zgadza.. emotka
0 0

aanneettaa

Cytuj wiadomość#6759121 poniedziałek, 18 styczeń 2021, 11:49:23
Szukam starej listy sklepów biorących udział w loterii Pyszny cały dzień. Czy ktoś zapisał może? Kolejny raz uległa zmianie na stronie organizatora emotka
0 0

aanneettaa

Cytuj wiadomość#6759124 poniedziałek, 18 styczeń 2021, 11:55:09
superloser napisał(a):

aanneettaa napisał(a):

Szukam starej listy sklepów biorących udział w loterii Pyszny cały dzień. Czy ktoś zapisał może? Kolejny raz uległa zmianie na stronie organizatora emotka

Teraz maja nazwy 
Popros Smolara o stara wersje emotka

Ok ale nie ma na liście sklepów w których robiłam zakupy, a były na pewno
0 0

inska

Cytuj wiadomość#6759178 poniedziałek, 18 styczeń 2021, 12:30:36
aanneettaa napisał(a):

superloser napisał(a):

aanneettaa napisał(a):

Teraz maja nazwy 
Popros Smolara o stara wersje emotka

Ok ale nie ma na liście sklepów w których robiłam zakupy, a były na pewno

aż sprawdziłam, bo robiłam zakupy w sklepie, który mam 50 m od domu, nadal jest na liście, uff
0 0

nataliii

Cytuj wiadomość#6759294 poniedziałek, 18 styczeń 2021, 15:43:50
aanneettaa napisał(a):

MAM emotka Wyślij mi e-maila emotka   
0 0