Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika e-Konkursy.info - Bocik

e-Konkursy.info - Bocik

#554 Napisano: 24.06.2004 12:17:00 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
Jak już wspominałam jestem stopien 7 ,w porywach do 8.
Gram od 1999 roku ( maniakalnie, przedtem byly niższe stopnie) i z datą listopad 1999 r mam pierwszy wpis w brulionie A 4. Jest tam data , opis nagrody, wartosc itp. Mam tych brulionów już .....7.... A ,że numeruję od początku wygrane nagrody wiem ile ich zdobylam. Nie zdradzę ile ich jest dokladnie... bo padniecie.... emotka

specjalne pozdrowionka dla vaio.

ps jutro dostaję przepustkę z wariatkowa i uciekam nad jezioro. emotka Myślę, ze uda mi się wrocic za okolo dwa tygodnie na pare dni, to zajrzę do Was. Na campingu nie mam kompa emotka a w wariatkowie dwa emotka óe czasem trzeba się wyrwać ,poznać nowych wariatów, odstawić kroplówkę emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#541 Napisano: 24.06.2004 09:53:32 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
dzieki Apo emotka

Ty też przypadłaś mi do gustu emotka

Jeśli jesteś taka jak tu to bez wątpienia znalazłybyśmy wspólny język .... ja, Ty a także Ania - koleżanka o której wspominałam.... Mieszka w innym mieście, ale czasem jak rozmawiamy przez GG to mnie uspokoja mówiąc, że zaraz monitor zapluje ze śmiechu emotka

pozdróweczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#526 Napisano: 24.06.2004 02:25:17 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
Masz to jak w banku, naprawdę. W razie co oddam ci nawet własne łóżeczko z widokiem na drzwi bez klamki i okno z kratami. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#518 Napisano: 23.06.2004 11:08:53 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
melissa uważam ,że wszystko z Tobą ok emotka W razie co ,moge ci załatwić łóżeczko na mojej sali w Szpitalu Psychiatrycznym. Mieszkam tam od lat, więc ma się te chody... emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#498 Napisano: 23.06.2004 10:32:42 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
fajnie by było czat zorganizowac

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#490 Napisano: 23.06.2004 08:18:59 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
valdi a po co wchodzisz na te winiary tak często? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#483 Napisano: 23.06.2004 07:20:58 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
Kocham Cię vaio za tę wypowiedĽ. Skopiowałabym ją i przesłała szefowej, ale .....ona mówi to samo 8)

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#480 Napisano: 23.06.2004 07:12:22 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
oj Apo ... przypominasz mi troche moja kolezanke emotka

Bardzo oryginalne i pelne wyobraxni odpowiedzi ...a ten dowcip emotka

pozdrowionka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#476 Napisano: 23.06.2004 06:03:38 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
wiem, wiem vaio, że to nie było w zlym znaczeniu. Zwyczajnie byłaś pod wrażeniem i może tylko w duchu się zastanawiałaś ,czy nie piszę z oddziału Szpitala Psychiatrycznego. Mogę cię więc uspokoić. Piszę własnie stamtąd. A zza krat widzę niebo.... emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#467 Napisano: 23.06.2004 05:17:28 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
Nie napisałam tego w złym znaczeniu Apo emotka

Chodziło mi bardziej o to, że mnie po prostu rozwaliłas tym tekstem o 7 a nawet 8 stopniu .... myslałam ze limit jest do 6.
No, ale Ty jako autorka tej skali mogłas zarezerwować wyzszy poziom dla siebie.
W końcu to tylko Ty wiesz jaki jest wzór na maniakalnośc konkursową i stopień zaangażowania emotka

Tylko ciii, bo jak ktos odkryje wzór, to pozbawi Cie patentu...
Trzymam kciuki Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#460 Napisano: 23.06.2004 05:09:30 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
w tym momencie byłam tylko i wyłącznie SZCZERA vaio emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#454 Napisano: 23.06.2004 04:58:45 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
hihi, Apo - jestes niepoprawna emotka

to takie zdanie ze starych filmów emotka
Powodzenia! Jak to sie mówi -kto gra ten wygrywa !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#448 Napisano: 23.06.2004 04:54:15 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
szczerze mówiąc dla mnie brakuje skali. Jestem około 7 ,w porywach do 8. emotka crazy gracz

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#421 Napisano: 23.06.2004 04:32:01 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
Hehe ...
ja to na członków nie wysylam, bo w niektórych konkursach rozpoznaja to po IP ....

maniactwo może i pewne jest, bo zamiast siedziec nad dyplomem - jestem teraz tu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#415 Napisano: 23.06.2004 04:26:26 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
Oceńcie do której grupy się zaliczacie:

1 stopień/ GRACZ PRZYPADKOWY - bierze udzial w konkursach od czasu do czasu i z góry zakłada, że i tak nie wygra.
2 stopień/ GRACZ PRZYPADKOWY 2 - bierze udział w konkursach od czasu do czasu i jest przekonany, że na pewno coś wygra, bo przecież wziął udział!
3 stopień/GRACZ ZAAWANSOWANY POŁOWICZNIE -ciągle bierze udział w kokursach, nie interesuje się wynikami konkursu, wysyla jedno zgłoszenie, mysli nad nim gora minutę.
4 stopień/GRACZ ZAAWANSOWANY - ciągle bierze udział w konkursach, interesuje się wynikami, wysyla conajmniej kilka zgłoszeń i stara się, żeby były jak najlepsze
5 stopień/GRACZ MANIAKALNY - zyje konkursami, nie może się doczekać wyników, wysyla tyle zgłoszeń ile zdoła i na tyle osób ile się da
6 stopień/ GRACZ MANIAKALNO - DEPRESYJNY - żyje konkursami, sto razy dziennie wchodzi na stronę z nadzieją, że pojawią się tam wyniki konkursu, ktore mają się pojawić za miesiąc, a gdy ,nie daj boże wcale się nie pojawią, trafia go szlag, ma palpitacje serca i ma ochotę wyć, ewentualnie pozwać organizatorów do sądu lub wyzwać na pojedynek sam na sam w ciemnej uliczce. Wysyla tyle zgłoszeń ile się da, na całą rodzinę. Daje z siebie WSZYSTKO.

A więc... jak jest z Wami ? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#375 Napisano: 23.06.2004 02:34:39 w co chcielibyście wygrać?
A ja chciałabym wygrac odtwarzac mp3 i ... jakas fajna wycieczke, na która sama naie moge sobie pozwolic .... Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#322 Napisano: 22.06.2004 07:24:50 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Tamta mi się bardziej podobała, ale do tej szybko przywykłam i też już mi się podoba. Jest ok, a forum b. ciekawe

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#308 Napisano: 22.06.2004 03:47:58 w co chcielibyście wygrać?
a ja LAPTOPA. Bo mi jest potrzebny, ale tylko na wakacje, wiec szkoda mi kasy wydawac . emotka
I komp nowszy, bo ten ma już dwa lata by się przydał.
I mercedesa okulara rocznik 2004, bo mi się podoba. emotka
I kino domowe, bo uwielbiam filmy, a choc mieszkam kolo kina nie bylam tam z 10 lat. emotka
I 32 calowy telewizor w srebrnym kolorze, bo mam czarny i mi do niczego nie pasuje emotka bo zbieram srebny sprzęt rtv. emotka

kurcze, moze jest tu jakaś złota rybka?



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#270 Napisano: 21.06.2004 01:54:39 w co chcielibyście wygrać?
ja bym chciała odtwarzacz dvd, osobiste spotkanie z Mike'em Pattonem i wycieczkę na Ibizę.

--
La ficcion es y sera mi unica realidad Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#237 Napisano: 19.06.2004 10:53:58 w co chcielibyście wygrać?
óe najbardziej chciałabym wygrać zdrowie i dobre samopoczucie, bo nie ma chyba nic lepszego niż wałśnie to!

Znacie jakiegoś uzdrowiciela? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0