Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika scrabble

scrabble

#6522981 Napisano: 28.08.2018 11:21:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

loser9 napisał(a):

Czy spotkaliście na forum osobę która chwaliła się ze wygrała cokolwiek w loterii Żywiec ustaw sobie ż ? emotka  

A znasz kogoś, kto wygrał szóstkę w totka? emotka

Dla mnie "Ż" to ściema, to samo co kapsle Desperadosa.

Mój wygrał 70 tys w lotka, niestety dawno temu  emotka  ale nie ma co porównywać szóstki do 300 tysięcy. Na pewno gdzieś by to wyszło, nawet gdyby oficjalnie nikt się nie przyznał to pogłoski by były emotka  Ja nie wierzę w nagrody z Żywca.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6522086 Napisano: 24.08.2018 21:45:02 w SZUKAM....
Z konkursu Hilcona przyszły vouchery do New Balance, czy ktoś próbował je już zrealizować?  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6521753 Napisano: 23.08.2018 22:59:43 w Albedo Marketing
donia7 napisał(a):

Do mnie nadal nie dotarła. A wyprowadzamy się od teściów jutro i będzie problem z odbiorem  emotka

Do mnie dzwonił dzień wcześniej. Raczej nie będzie problemu ze zmianą adresu jeżeli nie jest daleko, albo niech jakiś zaufany sąsiad odbierze. To nie jest ciężkie, 4 paczki, łatwe do przeniesienia. Kierowca pomoże przytachać do domu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6521747 Napisano: 23.08.2018 22:49:45 w Albedo Marketing
mahuska napisał(a):

Czy wszystkim udało sie poskładać huśtawkę. Wiem że montaż jest banalnie prosty ale
jak włożymy jedna śrubkę to drugiej nie idzie... widać pół dziury jakby żle wywierane, tej drugiej nie da się włożyć ....
Tyle czekalam i dalej sie nie pobujam emotka

Niech Ci to ktoś przytrzyma w górze, wtedy wycelujesz i wejdzie. Nie wieszaj jeszcze kosza. Zresztą sprawdź. Włóż 1 śrubkę, wyjmij i daj drugą. Jak pasuje to jest dobrze przewiercone . Ja też z tym walczyłam ale ostatecznie pasuje. 
Chodzi mi o to, że jak już 1 śrubka jest zakręcona to rurkę trzeba unieść i wtedy celować z drugą. Inaczej nie wchodziła kolejna.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6521204 Napisano: 22.08.2018 14:45:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
gizmo napisał(a):

W Biedra Red Bull Contest chyba dali już sobie spokój z czytaniem haseł.
Rowery - tydzień 4 Robert, teraz Rafał.
Jeżeli nie liczyć spacji, hasła identyczne znak w znak.

Ej, to mojego. W sensie Roberta. Rafała nie znam. Dziadostwo.
Zaraz im nastukam @, co o tym myślę. emotka  Jak się ma do tego oświadczenie, że hasło jest mojego autorstwa! ? Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6520762 Napisano: 21.08.2018 12:17:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
xpac napisał(a):

monisss napisał(a):

cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

...Gratuluję szczerze i oczywiście, ze pozytywnie zazdroszczę, może kiedyś mi się uda wygrać, a wtedy nie chciałabym czytać takich wpisów... po prostu emotka
co innego jakby zaistniało naruszenie regulaminu...

emotka No ale właśnie chodzi o to, że to, co się zdarzyło, nie zgadza się z NADAL WIDNIEJĄCYMI zapisami w Regulaminie!
To takie proste, aż dziw, że akurat TY tego nie rozumiesz. Tu chodzi o owe wspomniane wcześniej zasady. Albo trzymamy się ściśle zapisów Regulaminu, albo... te zapisy zmieniamy, ale też się ich trzymamy. A tutaj tego właśnie zabrakło. "Banalnej" formalnosci - nie dopilnowali, by tekst obowiązującego prawnie dokumentu zawierającego publiczne przyrzeczenie nagrody, został UAKTUALNIONY. Formalnie to nadal obowiazuje to, co zapisane emotka

monisss napisał(a):

...oczywiście mam swoje wady i nienawidzę! niejasnych reguł i niesprawiedliwości...

Tobie się nudzi gorzej niż mi emotka hahaha współczuję emotka
i co teraz mam napisać na swoją obronę? po prostu zmiana DATY wyboru zwycięzców przynajmniej w moim mniemaniu nie wpływa na nic..  co innego jakby napisali robi loterię a wyszedł z tego konkurs, albo napiszcie do 160 znaków a wygrałby elaborat na 500 znaków.. to są znaczące zmiany i reguły. Możliwe,że to ludzki błąd, może zmienili a nie podmienili niemniej dla mnie to naprawdę szczegół nie wpływający na wybór zwycięzców.

Ja mam radę dla tej dziewczyny co się pochwaliła o samochodzie emotka  Najlepiej o takich sprawach pisać jak już autko stoi w garażu, w tedy "koleżanki" na tym forum mogą dywagować ile im się podoba, a Ty na spokojnie mogłabyś jeździć po mieście i śmiać się tylko z tych wpisów... a tak teraz pewnie biedna obgryzasz paznokcie z obawą, że zaraz masa maili wysłanych do organizatora z żalami, może wpłynąć na jego decyzję ...

Niby jak ma wpłynąć na decyzję? emotka Konkurs zakończony, nagrody przyznane, koniec tematu. Przestańcie rozsiewać te bzdury. A paznokcie to niech obgryza i odlicza dni do odbioru auta emotka    Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6520747 Napisano: 21.08.2018 11:44:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

Czy w konkursie https://latopepsi.pl/ można w swoim haśle reklamowym odmieniać słowo Lato? emotka

można Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

scrabble

#6520290 Napisano: 20.08.2018 11:19:05 w Gratulacje! Dla wygranych!
Aż wraca motywacja, kolejne autko na forum! Gratuluję i szerokiej drogi ! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6520156 Napisano: 19.08.2018 17:48:59 w Albedo Marketing
matgal napisał(a):

Odbiera od kogoś telefon facet który rozwozi huśtawki? Ja od tygodnia próbuję się dodzwonić bo miał przywieźć huśtawkę ale nie przywiózł.

Pytanie czy tylko jeden rozwozi? Mój odbierał i huśtawka dotarła kilka dni temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6519099 Napisano: 14.08.2018 17:36:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gienek1 napisał(a):

Jakie dane podawalo sie przy zgloszeniu do konkursu "Cztery lapy dwa kola"?

Chyba tylko maila i nr tel. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6518880 Napisano: 13.08.2018 23:55:53 w Albedo Marketing
donia7 napisał(a):

Czy ktoś miał taką sytuację, że facet dzwonił, iż dostarczy huśtawkę z Winiary a nie przyjechał i nie odbiera telefonów?
W piątek facet do mnie dzwonił, że będzie w niedzielę i że będzie jeszcze się ze mną kontaktował. Wczoraj cały dzień byłam w domu. Popołudniu dwa razy do niego dzwoniłam- nie odbierał. Do dziś się nie odezwał emotka  

U mnie ma być jutro. Nie przejmuj się, widocznie coś mu wypadło. Przecież musi mieć potwierdzenie dostawy.  Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

scrabble

#6517336 Napisano: 08.08.2018 08:45:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adrian napisał(a):

Ciekawy zapis znalazłem w regulaminie konkursu Mokpol "Rowerowa Fiesta". emotka Zastanawia mnie czy organizator może tak robić i niby w jaki sposób miałby to weryfikować...

Uczestnik będzie zobowiązany do podpisania oświadczenia iż w danym roku kalendarzowym nie otrzymał na kwotę 2 0000 zł (dwa tysiące złotych)-nagród rzeczowych w innych konkursach.

emotka  Przecież organizator nie ma prawa wglądu do Twojego rozliczenia podatkowego. Co za bzdury?  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6516520 Napisano: 06.08.2018 09:43:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kamikaze, "Wakacyjne stylizacje z Wella, Hebe", dotarła walizka z kosmetykami.
Chyba kurier GLS

EDIT: BRUDNA JAK DIABLI emotka  Jakby była używana od 2 lat... Wyświetl w wątku >>
1 dang21 0

scrabble

#6516408 Napisano: 05.08.2018 18:14:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

nique napisał(a):

edzia21 napisał(a):

konkurs z łapami pupila, działa Wam strona?

właśnie przestała, ale 5 minut temu dodałam jeszcze zgłoszenie i poszło

świetnie  emotka  brawo SMOLAR 

Już działa. Trzeba się szybko ogarnąć, bo kto wie jak długo to potrwa?  Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

scrabble

#6514697 Napisano: 31.07.2018 10:01:44 w Paragony na trwające konkursy
Najlepszy wybór mam, Bobovita Tesco 10 zł, sprzedam Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6514232 Napisano: 29.07.2018 16:46:59 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

Czy w Waszych biedronkach dostępny jest Amundsen 0,5 l ? U mnie najtańszy zakup to 44 zł. za 0,7 l.  emotka

Chyba tylko 0,7. Na początku były w promocji. Amundsen 38 zł, Jim Beam 45. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6514106 Napisano: 28.07.2018 22:39:41 w Paragony na trwające konkursy
Najlepszy wybór Mam, Tesco Bobovita sprzedam Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6514094 Napisano: 28.07.2018 21:01:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy jak w Winiary wysyłało się zgłoszenie, ale zapomniało się usunąć polskie znaki, to będzie traktowane jako zbyt długie? Miało 158 znaków, ale niestety plus polskie, które są liczone... myślicie, ze paragon w ten sposób przepadł i nie ma co wysyłać na niego ponownie bez polskich znaków?

Podbijam 

Ja bym wysłała ponownie. Nie raz takie cyrki robiłam, że albo zwrotki nie było to posłałam jeszcze raz, a potem się okazało, że przeszło 2 x to samo. Z wygraną nie było problemu, musiałam tylko wytłumaczyć, że hasła były identyczne. Nagroda dotarła. To chyba nie było Albedo, ale ogólnie nie przejmuję się takimi wtopami, tam też pracują ludzie emotka   Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6513444 Napisano: 26.07.2018 17:39:00 w Paragony na trwające konkursy
Tesco Nivea Baby/Bobovita, najlepszy wybór mam. Sprzedam kilka paragonów
1szt. 15 zł
2 szt.promocja 25 zł ;)  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6513299 Napisano: 26.07.2018 12:28:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0