Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika scrabble

scrabble

#7138378 Napisano: 12.11.2023 17:00:47 w Paragony na trwające konkursy
Kupię LECH Easy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7138187 Napisano: 11.11.2023 04:15:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asia8564 napisał(a):

Może mi ktoś rozjaśnić regulamin konkursu Lech it easy ? . W regulaminie pisze , że nie wolno wykorzystywać zdjęć , kolaży itp , których autorem jest inna osoba niż uczestnik  , dalej pisze , że nie wolno wykorzystywać przekazów , reklam konkurencyjnych produktów z wyłączeniem Lecha . Przykładowo gdybym chciała zrobić sobie zdjęcie z banerem reklamy Lech to jak to się ma do tego konkursu ? Będę wdzięczna za odpowiedz emotka

Chodzi o to, żeby nie zamieszczać konkurencyjnego logo czy np jeśli mają jakieś bardzo znane hasło reklamowe to żeby sobie darować.
Nie wiem... Kaufland ma "Idę tam, gdzie wszystko mam". Jeśli marki piwne mają swój, bardzo znany tekst to nie ruszasz. Spotkasz Żubra w puszczy to raczej też taka fota nie przejdzie emotka  Lecha bym wykorzystała, np.neon, a odnośnie cudzych zdjęć to oczywiście chodzi im o to, że plagiaty będą banowane. W sumie standard, nie widzę tu żadnych nowych obostrzeń. Pomyśl sobie tak, gdybyś wygrała, a oni chcieli wykorzystać fotkę gdzieś np. na fb to jak dasz jakiś tekst, który kpi z np. piwa Żywiec...?
Oczywiste, w życiu by tego nie mogli upublicznić, bo zaraz sprawa sądowa. Trzeba działać tak na logikę, nie wkurzać konkurencji, nie wrzucasz facjaty osób trzecich aby ich nie pozwali, nie zamieszczasz cudzych zdjęć, bo jak znajdzie się autor to znów oni odpowiadają prawnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7138186 Napisano: 11.11.2023 01:39:35 w Paragony na trwające konkursy
kupię 2 paragony LECH EASY emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7138170 Napisano: 10.11.2023 21:32:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Każda lavazza wchodzi w grę do loterii Lavazza czy tylko z linii Espresso? W rozwinięciu jest kilka rodzaji,m.innymi podstawowa złota(oro)?

Przyznam się, że nie przeczytałam regulaminu w pierwszy dzień i szybko rzuciłam okiem na listę, kupiłam inną kawę. Nagroda przepadła, spytałam więc po co la lista skoro inne kawy nie biorą udziału w konkursie?! Dostałam "inteligentną" odpowiedź, że "do celów  statystycznych" emotka Nosz kur..skoro można kupić tylko tą czarną to po kiego ... wstawili inne kawy?! Ciekawe ilu osobom też przepadnie nagroda emotka

Bo oni w już którejś akcji z kolei mają cały czas ten sam formularz. I informacja o rodzaju kawy jest nieobowiązkowa do wypełnienia przed zgłoszeniem. Nie trzeba zaznaczać nic, a zgloszenie przejdzie. Może to nieco wprowadzać w błąd, ale, jak zawsze, należy czytać regulamin przed zakupem. Raz chcieli dwie dowolne, raz jedną konkretną, różne już kombinacje mieli. Nazwa strony też może (niektórym emotka ) sugerować jaką kawę należy kupić. Cała strona jest w czarnej tonacji i jest przykładowy produkt na obrazku. 

Ciekawi mnie, ale raczej pytanie retoryczne, co w przypadku zakupienia prawidłowego produktu, ale wskazania w ankietce błędnego emotka  no chyba nic, bo zakup dobry. Tylko czy statystykę potem przedstawiają sponsorowi, czy do czego ona potrzebna. I czy się sponsor zdziwi, że chciał sprzedać Espresso, a tu ludzie kupowali inne :

W poprzedniej edycji przeszedł mi zakup złej kawy, nagroda dotarł. Teraz nie wiem jak jest ale te 100 zł i 5 szans też jest zakręcone, tak jak i organizatorzy.
Co jeśli kupisz np. Lavazzę w ziarnie za 80 zł i inną za np 35? Kwota przebiła pułap, a kawy różne, zaznaczasz sobie w tych statystykach i klops? Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

scrabble

#7138122 Napisano: 10.11.2023 16:32:32 w Smolar
kimberly napisał(a):

notta napisał(a):

reolo3 napisał(a):

A z Tiger Golden Hour ktoś czeka jeszcze na bliki ?

tak

Ja nawet nie mam jeszcze pozytywnej weryfikacji, ale wysłałam jakoś 2-3 dni przed końcem loterii

Chyba 9 października były ostatnie bliki z Tigera Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7136435 Napisano: 06.11.2023 01:10:29 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Vouchery Empik po 300 zł sprzedam /250 szt Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7132712 Napisano: 20.10.2023 21:30:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

scrabble napisał(a):

melancholia napisał(a):

mrmax napisał(a):

atlantydek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

vifordist chcesz powiedzieć, że przepadło Ci 20 000 zł?  emotka  Może napisz jeszcze do Fortisa to wyjaśnić.

Zawsze zostaje reklamacja i równoległy  kontakt ze sponsorem. Może się zlitują, jeśli agencja jest bezlitosna.

Ja u fortisa spóźniłem się kiedyś 15 minut i przepadło, ale życzę powodzenia i wierzę że sie zmienili  emotka

Mnie też niedawno przepadła u nich nagroda emotka  Wiadomość o wygranej wysłana późną godziną w piątek, czas na odesłanie danych do niedzieli, nie było zmiłuj w poniedziałek. Najśmieszniejsze, że to była nagroda z rezerwy, więc prawdopodobnie ktoś przede mną też nie zdążył. Dla mnie to bardzo słabe z ich strony, że widzą, że te dwa dni często nie wystarczają, a nie zmieniają nic, aby komfortowo odbierało się nargody. W końcu za to mają płacone, żeby te nagrody wyadać, a nie robić wyścig z czasem. Omijam tę agencje od tamtej chwili.

Masz w regulaminie datę losowania głównego, to Nasz biznes żeby pilnować ale szkoda, te 5 dni chociaż powinno być.
Ja mam wygraną od Fortisa z rezerwy, to nie przepada, a wiele agencji pozostawia "do własnej dyspozycji" i już tych nagród nie widzimy. 
Mimo wszystko to i tak na + dla Fortis. Zresztą robotę robią podwójną, tak jak im za to płacą i nie bądźmy tacy świętoszkowaci   emotka  Wiesz ile jest lewych zgłoszeń? 
Ile osób nie ma paragonu, kupi nie to, co trzeba itp? To nie musiał być problem spóźnienia. Mnie to czasem nawet dziwi, że mają cierpliwość aby ogarniać rezerwę, a czasem rezerwę- rezerwy.

edit: i z tego co kojarzę to nie są 2 dni tylko 72h i zegar tyka od czasu, kiedy dostajesz @

Jeszcze teraz odgrzebałam tego e-maila i było podane, że dwa dni na odesłanie danych i w nawiasie dokładnie do którego dnia. U mnie to była wiadomość z piątku i data na odsełanie podana do niedzieli. Zawsze staram się pilnować terminów jak mogę, ale tu mnie zaskoczyło, bo to było z rezerwy, więc trudno było przewidzieć, kiedy mogą informować. Sprawdzałam wtedy w piątek e-mail po pracy, ale informacja o wygranej przyszła później. Przez weekend tam nie zglądałam, bo to nie dni robocze, a w poniedziałek rano było już za późno. No i jakby za to agencja ma płacone, żeby konkurs przeprowadzić, to ich praca, więc nie widzę tu żadnej "łaski" z ich strony, że mają cierpliwość. Dwa dni to bardzo mało, nawet najpilniejszej osobie może coś wypaść, wystarczy, że ci dziecko zachoruje i tracisz poczucie czasu. Jakoś większość agencji potrafi dać ludzki czas na odesłanie danych. W końcu wygrana, zwłaszcza główna, powinna być przyjemnością, a nie czymś ulotnym jak płochliwy motyl ;)

2 dni i to przez weekend nie widziałam jeszcze w żadnej agencji . Wtedy bym sprawdziła jak tam wyglądał regulamin?
Czy była informacja o dniach roboczych? Jak ogólnie miała wyglądać procedura rezerw? Serio, niespotykany przypadek. U mnie wyglądało to inaczej.
Pisałam wyżej, agencje do czegoś Nas przyzwyczaiły i sama sprawdzam @ raz w tygodniu, też by mi te OdiDo przepadło. Nie zapisuję nawet dat losowań głównych więc o takie 5 dni sama bym wnioskowała...
A dlaczego mnie dziwi, że robią rezerwę- rezerwy? 3 laureatów do 1 nagrody? No bardzo mnie to dziwi, wiele agencji nie przewiduje żadnej rezerwy, nagrody któregoś rzędu czy główne, jak leci biorą do własnej dyspozycji, a często przerzucają na następny konkurs. To jest dobra wola sponsora i agencji, że dają Nam szansę (kurna 3 szanse), aby łaskawie przyjąć nagrodę, gdzie coraz częściej nie musimy palcem kiwnąć, ani lecieć na pocztę z polecony. Wystarczy kliknąć w link z telefonu, cyknąć foto paragonu, nawet i bez oświadczenia. Nie wiem ile lat grasz, kiedyś to był cyrk, z każdym talerzem, miśkiem czy inną drobnicą trzeba było latać z poleconym. Teraz chyba łatwiej się nie da emotka  Czasy się zmieniają ale w tym wypadku, chociaż jest to może tylko moje zdanie, ale na pewno na + Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7132706 Napisano: 20.10.2023 20:55:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

mrmax napisał(a):

atlantydek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

vifordist chcesz powiedzieć, że przepadło Ci 20 000 zł?  emotka  Może napisz jeszcze do Fortisa to wyjaśnić.

Zawsze zostaje reklamacja i równoległy  kontakt ze sponsorem. Może się zlitują, jeśli agencja jest bezlitosna.

Ja u fortisa spóźniłem się kiedyś 15 minut i przepadło, ale życzę powodzenia i wierzę że sie zmienili  emotka

Mnie też niedawno przepadła u nich nagroda emotka  Wiadomość o wygranej wysłana późną godziną w piątek, czas na odesłanie danych do niedzieli, nie było zmiłuj w poniedziałek. Najśmieszniejsze, że to była nagroda z rezerwy, więc prawdopodobnie ktoś przede mną też nie zdążył. Dla mnie to bardzo słabe z ich strony, że widzą, że te dwa dni często nie wystarczają, a nie zmieniają nic, aby komfortowo odbierało się nargody. W końcu za to mają płacone, żeby te nagrody wyadać, a nie robić wyścig z czasem. Omijam tę agencje od tamtej chwili.

Masz w regulaminie datę losowania głównego, to Nasz biznes żeby pilnować ale szkoda, te 5 dni chociaż powinno być.
Ja mam wygraną od Fortisa z rezerwy, to nie przepada, a wiele agencji pozostawia "do własnej dyspozycji" i już tych nagród nie widzimy. 
Mimo wszystko to i tak na + dla Fortis. Zresztą robotę robią podwójną, tak jak im za to płacą i nie bądźmy tacy świętoszkowaci   emotka  Wiesz ile jest lewych zgłoszeń? 
Ile osób nie ma paragonu, kupi nie to, co trzeba itp? To nie musiał być problem spóźnienia. Mnie to czasem nawet dziwi, że mają cierpliwość aby ogarniać rezerwę, a czasem rezerwę- rezerwy.

edit: i z tego co kojarzę to nie są 2 dni tylko 72h i zegar tyka od czasu, kiedy dostajesz @ Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7132704 Napisano: 20.10.2023 20:44:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

atlantydek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

vifordist chcesz powiedzieć, że przepadło Ci 20 000 zł?  emotka  Może napisz jeszcze do Fortisa to wyjaśnić.

Zawsze zostaje reklamacja i równoległy  kontakt ze sponsorem. Może się zlitują, jeśli agencja jest bezlitosna.

Ja u fortisa spóźniłem się kiedyś 15 minut i przepadło, ale życzę powodzenia i wierzę że sie zmienili  emotka

Tam jest rezerwa zgodnie z regulaminem, pewnie już kolejny laureat jest poinformowany więc w "litość" bym nie wierzyła. Fortis nie dorzuci 20k z własnej kieszeni.
Współczuję. 3 dni to bardzo krótko, mi też by przepadło, bo zazwyczaj sprawdzam @ konkursowe raz w tygodniu. Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7132429 Napisano: 20.10.2023 00:37:41 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Szukam voucher do SEPHORA, kwota ok 200-300 zł, mogę też wymienić na EMPIK 300, SMYK 300
Ewentualnie sprzedam EMPIK 300 za 250 zł.

Katalog Marzeń 1000 zł sprzedam za 850, można wykupić np weekend w hotelu SPA, pakiet wejść na komory tlenowe w swoim mieście itp.
Ważny do 30 czerwca 2024 Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7131308 Napisano: 15.10.2023 22:41:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
ptaszyna napisał(a):

Bilety Cinema City z Aquafresh przed chwilą 🙂

Tam chyba była kumulacja niewydanych biletów, kto ma par, niech klika.
W temacie: to samo. Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7130690 Napisano: 13.10.2023 01:34:29 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wymienię VOUCHER EMPIK 300 zł
na Sephora (konkretnie, w Douglas nie kupię potrzebnej rzeczy emotka  ). Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7130689 Napisano: 13.10.2023 01:30:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Catcat napisał(a):

Jak rozumiecie zapis "nie może zawierać treści reklamowych dotyczących jakichkolwiek podmiotów trzecich lub konkurencyjnych". Czy odniesienie się do popularnego serialu, aktora lub gry będzie uznane za naruszanie tego punktu regulaminu?

Jeśli porównasz czyjąś odwagę do Robin Hooda to jedno, a czym innym będzie kiedy piszesz na konkurs do Lech Easy i określasz je w superlatywach i napomkniesz, że po Heinekenie miałeś kaca. ...emotka  Wszystko zależy od kontekstu. nie wymieniaj nazw marek konkurencyjnych, nie porównuj.  Konkretna gra to grząski temat, jeśli jest teraz bardzo popularna na rynku, ma znak towarowy, świetnie się sprzedaje to jest jak w reklamie tv, lokowanie produktu, tego nie rób. Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

scrabble

#7128322 Napisano: 03.10.2023 23:43:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

adamo86 napisał(a):

byekitty napisał(a):

adamo86 napisał(a):

byekitty napisał(a):

Czy e-mail w zgłoszeniu powinien odpowiadać e-mailowi z aplikacji zappka? Chodzi ogólnie o konkursy z zappkowym kodem.

Czasem wspominają o tym w regulaminie. A czasem nie

Chyba się nie spotkałam z takim zapisem, albo nie dość dokładnie studiuję te twory.
kojarzysz gdzie był zapis albo jaki organizator?

Np. tutaj: https://chillznagrodami.pl/regulamin.pdf
§2 p.7
Jasno napisali, że dane nie muszą być zgodne z danymi zarejestrowanymi w apce-Żabce.

Więcej przykładów nie znam, bo gram tylko swoimi kodami, ale ktoś kiedyś wspominał, że gdzieś było napisane jeszcze coś o tym.

Ostatnio w konkursie Żywiec Zdrój, gdzie był do wygrania bon do Deichmann organizowanym przez Albedo był zapis, by mail i telefon z aplikacji był zgodny z tym podanym w zgłoszeniu.

Pytałam przy okazji jakiegoś z ostatnich konkursów żabko-messengerowych i agencja napisała, że nie mają takich danych, że dany kod z APPPKI ma pasować do danych konkretnej osoby. Krótko mówiąc, jeśli masz kod z apki to grasz. Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7128063 Napisano: 02.10.2023 22:14:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
bezaczek7 napisał(a):

Jestem w takim szoku, że nieprędko z niego wyjdę  emotka  1. Po 2 (dwóch!) minutach (!!!) dostałam na maila kod do zgłoszenia w konkursie po zgłoszeniu zażalenia z appki-żabki odnośnie braku tegoż kodu; 2. Znalazłam w paczce Lays 10 zł emotka

Moje zgłoszenie BRAKU KODU DO żAAAPKI, skończyło się przyznanym bonem na 10 zł.
Ja podziękuję za te wątpliwe wygrane. Kasuję tę cholerną aplikację emotka  
3 Doby czekałam na kod żeby wziąć udział w konkursie, który się skończył 2 dni temu. Porażka po raz kolejny. emotka Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7124851 Napisano: 19.09.2023 21:05:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
STOKROTKA, Słonko, gratuluję emotka Niech się Wam żyje zdrowo i szczęśliwie, a Nam niech rośnie nowy konkursowicz emotka emotka

Nagród dziś, jak grzybów po deszczu. Chyba zaczął się sezon! Gratki wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7124814 Napisano: 19.09.2023 19:16:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Miligili napisał(a):

Ja również mogę się pochwalić nagrodą z loterii Max Burgers, bo właśnie przywiózł mi ja kurier 😀
voucher na 11 tys na rower elektryczny embassy ♥️ czy może ktoś jest zainteresowany zakupem emotka  lub wymiana ?

Fantastycznie, gratuluję, jak miło, że zostało w ekonkursowej rodzince emotka  


Ps. wygrane 100 zł z PUR. Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7124733 Napisano: 19.09.2023 15:26:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda dziś odebrana więc można się chwalić emotka

REZERWA emotka emotka emotka

Voucher na rower Embassy prawie 3,5k , loteria Max Burgers.
Ale mało tego, o! Powiem Wam robaczki, że dobrze trafili, bo ja im w burgerach oddam te pieniądze emotka
Nawet McDonalds nie ma BUŁEK BEZGLUTENOWYCH, a oni owszem. Połowa rodziny i znajomych będzie teraz skazana na MaxBurgers.
Brawo dla mnie, Brawo dla Max Burgers,
Brawoo FORTIS, moje uczucie do Was rozgorzało na długo emotka Wyświetl w wątku >>

scrabble

#7124040 Napisano: 15.09.2023 22:51:09 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wymienię Voucher Empik 2x 300 na Allegroemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#7124039 Napisano: 15.09.2023 22:47:55 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0