Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika scrabble

scrabble

#6263158 Napisano: 03.10.2016 10:53:24 w Wkurza mnie...
lager napisał(a):

angie222 napisał(a):

Złodzieje rowerów. Przeprowadziłam się i... ukradziono mi jednoślad, z miejsca monitorowanego, za ponad 2 tysiące (odkładałam na niego kupę czasu). Zatrzymałam się pod centrum handlowym, aby kupić... światlo tylne, bo się zepsuło. A chciałam pozbyć się doła...

a zapięty był? emotka

Też o tym pomyślałam. Wczoraj kupiłam masywne zapięcie ale niedawno oglądałam program na ten temat i dla ogarniętego złodzieja, przecięcie trwa 5 sekund emotka

Angie222 emotka  mam nadzieję, że się znajdzie... Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

scrabble

#6263114 Napisano: 03.10.2016 09:42:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mam i ja, odkurzacz do liści Obi Sadolin  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6262811 Napisano: 02.10.2016 10:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

jak będą otwarte tak jak mówisz to będą do zgarnięcia 2 nagrody, więc jak nie będzie nikt się zgłaszał się od 9.05 do np. 12.00 to dwie osoby które po tej godzinie wbiją trafią nagrodę.

Ok, masz rację emotka  A trzecia i kolejne? Zresztą nie ważne, zobaczymy w praktyce ten wysyp nagród.  emotka  Szkoda tylko, że w loteriach bramkowy mnie zawsze omijają. 


Zastanawia mnie opcja zaznaczania wielkości zakupionych pralinek. Jeżeli ktoś trafi, piszcie proszę jaka gramatura.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6262798 Napisano: 02.10.2016 09:56:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

petunija1 napisał(a):

scrabble napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

już ok, kurczę, ale się rozczarowałam! nie dość że bramki, to w dodatku jest limit na jedną wygraną dla 1 osoby emotka  
z tymi bramkami to się zmówili, czy jak, wrrr:(

I pewnie jeszcze nie ma rezerwy w związku z powyższym? emotka

widzę,że jest rezerwa- informują 2 osobę jak pierwsza nie spełni warunków

Moim zdaniem to nie jest rezerwa tylko przepada. Dajmy na to, że 12:00 jest otwarta bramka, kolejna o 14:00. W regulaminie jest zapis, że nieodebrana nagroda ( w sensie, że nikt akurat się nie zgłosił), przechodzi na miejsce kolejnej brami. Bramek jest 1000.  Nie ma nic o tym, że zostaną utworzone nowe... Jak dla mnie nagroda przepada na rzecz organizatora .

Koszmarne są te loterie  emotka  Dlaczego wszyscy idą na łatwiznę, zamiast zrobić fajny konkurs? Wystarczy, że bramki zrobią w krótkich odstępach czasowych i dam sobie głowę uciąć, ze połowa kasy zostanie w puli.

Powariowali z tymi bramkami.Każda loteria to samo.
Nie lubię. emotka

Ja nie rozumiem tych bramek... Czy one niby są o konkretnej godzinie typu 15.00 czy też można trafić o 11.39? Nie kapuję tych loterii bramkowych, bo próbuję różnie i d.pa

a o ktorym konkursie sa znowu bramki? Bramki polegaja na tym wlasnie ze sobie otwieraja np. na 3 minuty w danej godzinie i jak trafisz to twoje, a jak nie to musisz ponownie kupic produkt, aby wklepac kod. Tak czy inaczej Ty masz coraz mniej w portfelu, a im kupka ze sprzedazy rosnie:)

bramki są otwarte dopóki ktoś nie zdobędzie nagrody, więc jak od otwarcia nikt się nie zgłosi przez 2h to bramka będzie otwarte dalej, aż ktoś się zgłosi.
PS. A te bramki są w Ferrero

Teoretycznie o to chodzi ale nie rozpędzaj się tak. A skąd wiesz, że dajmy na to pierwsza bramka nie otwiera się o 9.05 a kolejna o 9.06? Nigdzie nie jest powiedziane, że przedziały czasowe są takie duże. Jakie wtedy masz prawdopodobieństwo trafienia ? Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6262701 Napisano: 01.10.2016 19:53:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

już ok, kurczę, ale się rozczarowałam! nie dość że bramki, to w dodatku jest limit na jedną wygraną dla 1 osoby emotka  
z tymi bramkami to się zmówili, czy jak, wrrr:(

I pewnie jeszcze nie ma rezerwy w związku z powyższym? emotka

widzę,że jest rezerwa- informują 2 osobę jak pierwsza nie spełni warunków

Moim zdaniem to nie jest rezerwa tylko przepada. Dajmy na to, że 12:00 jest otwarta bramka, kolejna o 14:00. W regulaminie jest zapis, że nieodebrana nagroda ( w sensie, że nikt akurat się nie zgłosił), przechodzi na miejsce kolejnej brami. Bramek jest 1000.  Nie ma nic o tym, że zostaną utworzone nowe... Jak dla mnie nagroda przepada na rzecz organizatora .

Koszmarne są te loterie emotka  Dlaczego wszyscy idą na łatwiznę, zamiast zrobić fajny konkurs? Wystarczy, że bramki zrobią w krótkich odstępach czasowych i dam sobie głowę uciąć, ze połowa kasy zostanie w puli. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

scrabble

#6262588 Napisano: 01.10.2016 12:55:49 w Biedronka
aleks1983 napisał(a):

mia napisał(a):

asantesana napisał(a):

Tak czytam i zastanawiam się jak to się ma do zapisu:
- Uczestnicy zamieszkali pod tym samym adresem mogą wygrać tylko jedną nagrodę w Loterii. Dojednej osoby przypisany jest jeden numer telefonu
(...)

Najpewniej zabrakło tam słów każdego rodzaju/stopnia. To raczej jedyne sensowne wyjaśnienie i myślę, że jak im się urwą w poniedziałek telefony oraz zablokuje skrzynka mailowa, to to poprawią. emotka

No też tak myślę, tylko teraz troche ryzyk wysyłać bo jak się wygra fartuch i okaże się, że więcej nie można to trochę lipa:(

Nie, fartuchy są dla pierwszego 1000 numerów przyznawane wg. kolejności, tu nie ma loterii.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6262586 Napisano: 01.10.2016 12:44:54 w Biedronka
mia napisał(a):

asantesana napisał(a):

Tak czytam i zastanawiam się jak to się ma do zapisu:
- Uczestnicy zamieszkali pod tym samym adresem mogą wygrać tylko jedną nagrodę w Loterii. Dojednej osoby przypisany jest jeden numer telefonu
(...)

Najpewniej zabrakło tam słów każdego rodzaju/stopnia. To raczej jedyne sensowne wyjaśnienie i myślę, że jak im się urwą w poniedziałek telefony oraz zablokuje skrzynka mailowa, to to poprawią. emotka

odnośnie tej kwestii to 1 nagroda na ludka/ przypisanego do danego numeru telefonu. Czyli wygrasz mikser, zgłosisz się z innego numeru w kolejnym etapie  i wygrasz np. kartę to po weryfikacji danych, nagroda przepadnie.
Siet, albo 1 nagroda każdego stopnie na adres? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6262585 Napisano: 01.10.2016 12:40:42 w Biedronka
delvitto napisał(a):

scrabble napisał(a):

Ja to rozumiem w ten sposób ale niech mnie ktoś poprawi jeśli jest inaczej.  emotka

Losowanie 6.10:
- ogólnie pierwsze 1000 zgłoszeń w 1 etapie dostanie fartuch (nagroda 4 stopnia) ale los bierze udział w dalszej grze - nie ma rezerwy

Nagrody losowane są kolejno: 2 stopnia (kitchen aid), 3 (karta),:
-jeżeli los wygra robota, nie bierze dalej udziału - nie ma rezerwy
-jeżeli przypadnie karta, nie bierze dalej udziału- nie ma rezerwy

10.10 przypada losowanie samochodów (nagroda 1 stopnia) ale losowane są numery od 1-10.10 :
- biorą w nim udział fartuchy i wszystkie, które nie wygrały nagr. 2 czy 3 stopnia. (zgłoszone do 6.10 + nowe zgłoszenia od 6-10.10) - w samochodach jest rezerwa
- jeżeli zgłosiłaś/eś np. 9.10 i trafisz samochód lub rezerwę to los przepada i nie bierze udziału w losowaniu 13.10 na robota czy kartę...

nie do końca rozumiem, dość pogmatwany ten schemat by był..?
a jeśli wygram kartę, a mój mąż auto, to nie dostanie samochodu, bo 1 nagroda na 1 adres, bo już trafiło się kartę?

wydaje mi się, że możesz wygrać 1 kartę, mąż np. samochód i tyle. Dla żadnego z Was nie może wtedy przypaść robot kuchenny  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6262558 Napisano: 01.10.2016 10:46:57 w Biedronka
Ja to rozumiem w ten sposób ale niech mnie ktoś poprawi jeśli jest inaczej. emotka

Losowanie 6.10:
- ogólnie pierwsze 1000 zgłoszeń w 1 etapie dostanie fartuch (nagroda 4 stopnia) ale los bierze udział w dalszej grze - nie ma rezerwy

Nagrody losowane są kolejno: 2 stopnia (kitchen aid), 3 (karta),:
-jeżeli los wygra robota, nie bierze dalej udziału - nie ma rezerwy
-jeżeli przypadnie karta, nie bierze dalej udziału- nie ma rezerwy

10.10 przypada losowanie samochodów (nagroda 1 stopnia) ale losowane są numery od 1-10.10 :
- biorą w nim udział fartuchy i wszystkie, które nie wygrały nagr. 2 czy 3 stopnia. (zgłoszone do 6.10 + nowe zgłoszenia od 6-10.10) - w samochodach jest rezerwa
- jeżeli zgłosiłaś/eś np. 9.10 i trafisz samochód lub rezerwę to los przepada emotka  i nie bierze udziału w losowaniu 13.10 na robota czy kartę... Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

scrabble

#6262288 Napisano: 30.09.2016 16:47:57 w Biedronka
kalka napisał(a):

edzia21 napisał(a):
  Wlasnie sama jestem w ciezkim szoku   jutro wbijam do biedry na wieksze zakupy 

emotka  
Nie zapomnij o róży  emotka

To Ci się udało, rozbawiłaś mnie do łez  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6262010 Napisano: 30.09.2016 11:36:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luckymen napisał(a):

scrabble napisał(a):

luckymen napisał(a):

Loteria DPD, imię ojca? serio??? emotka dane jak do kredytu...  :
https://www.25lat...5_lat_DPD_Polska.pdf

Nie podawałam tego, niby jest w formularzu ale nie wymagali. Tylko ogólne dane i chyba nr. dowodu?

Coraz mniej mi się to podoba, a dodatkowo przeczytałem miły punkt "Laureaci mogą wyrazić zgodę na publikację na stronie internetowej www.25latDPD.pl, a także w materiałach PR oraz materiałach marketingowych, tworzonych przez firmę DPD Polska Sp. z o.o. na potrzeby komunikacji Loterii, swojego imienia, nazwiska i nazwy miejscowości, w której mieszkają oraz dokumentacji zdjęciowej i filmowej z przekazania nagrody ze swoim wizerunkiem."
Niby mogą, ale czy przy odbiorze nagrody nie będzie to obligatoryjne by ja dostać ? Już wiem dlaczego taka rezerwa emotka

O czym Ty mówisz? Jaka dokumentacja zdjęciowa? Być może przy odbiorze nagrody głównej będzie jakaś fotka ale to jeden przypadek, wszystkie inne nagrody po prostu odbierasz. Na pewno nie z tego powodu są rezerwy. Ludzie podawali inne adresy, 1 osoba wygrała kilka razy dlatego masz rezerwy. Imię, nazwisko i miejscowość laureata podają na stronie, dlatego ten zapis. 
Kurier przynosi nagrodę, jest ten "ciekawy" formularz ale niczego nie wypisujesz. Po prostu autograf, data, miejscowość na formularzu odbioru i po wszystkim. Spokojnie, nie stresuj się, wymagania jak w każdej innej loterii . emotka Wyświetl w wątku >>
1 luckymen 0

scrabble

#6261978 Napisano: 30.09.2016 10:51:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Koala: Nie było w regulaminie Leclerca, ale w gazetce u nich pojawiła się zapowiedź i ktoś tu wrzucił jako konkurs z tego sklepu.
Też chwilę myślałam, że tylko tam  emotka
 

Zagadka rozwiązana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261971 Napisano: 30.09.2016 10:47:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luckymen napisał(a):

Loteria DPD, imię ojca? serio??? emotka dane jak do kredytu...  :
https://www.25lat...5_lat_DPD_Polska.pdf

Nie podawałam tego, niby jest w formularzu ale nie wymagali. Tylko ogólne dane i chyba nr. dowodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261900 Napisano: 30.09.2016 09:19:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

nataszka napisał(a):

bluegirl napisał(a):

scrabble napisał(a):

koala33 napisał(a):

Czy ktoś z Was też miał problem z wysłaniem zgłoszenia w konkursie Curvera (Leclerc)? Widzę jaki jest limit znaków, moje zgłoszenie ma mniej, a mimo to nie przechodzi i wyskakuje informacja, że odpowiedź jest za długa... emotka

Mi dziś przeszło bez problemu.

Nie wiem czy chodzi o ten am konkurs, bo kojarzę jeden, ale nie ma tam w regulaminie o Leclercu, ale faktycznie miałam ilość znaków mniejszą niż dopuszczalna, a i tak musiałam kasować, bo niby zbyt wieke.

Z regulaminu: 1. Zakup przez Uczestnika w czasie trwania konkursu dowolnego Produktu lub Produktów marki Curver załączną kwotę 20zł na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

A czy po wysłaniu zgłoszenia mieliście jakieś podziękowanie, potwierdzenie, że odpowiedź poszła? U mnie wróciło do planszy głównej, tej z fotką chłopca i nagród w konkursie, żadnego potwierdzenia nie było, więc nie wiem czy odpowiedź w ogóle została wysłana

Wraca na fotkę z chłopcem i nagrodami ale formularz jest ucięty i na niebiesko "Dziękujemy za udział, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte".
Ja bym na Twoim miejscu wysłała jeszcze raz. 

Nie wiem co mi się ubzdurało, że akurat w E.Leclerc? Regulamin nie był zmieniony? Tym bardziej, że do poprzedniego konkursu kupowałam w Tesco a tu od razu zapisałam żeby kupić w E.L.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261855 Napisano: 29.09.2016 23:27:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

Czy ktoś z Was też miał problem z wysłaniem zgłoszenia w konkursie Curvera (Leclerc)? Widzę jaki jest limit znaków, moje zgłoszenie ma mniej, a mimo to nie przechodzi i wyskakuje informacja, że odpowiedź jest za długa... emotka

Mi dziś przeszło bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261839 Napisano: 29.09.2016 22:25:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
basku napisał(a):

basku napisał(a):

prosze napiszcie jak Wam sie wydaje, czy w tym konkursie nalezy wyslac odpowiedzz perspektywy rodzica czy dziecka?
https://www.e-kon...-r.html#.V-0JEFuc2lg

jak robicie? i czy ktos ma jakies doswiadczenia czy tu faktycznie nagradza teksty czy laurki (chodzi mi o to ameet)

nikt nie bierze udziału?

Ja poszłam w kierunku, że to był "nasz" wybór, mój i dziecka ale to tak na czuja, bo nigdy nie brałam udziału w ich konkursach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261704 Napisano: 29.09.2016 16:56:09 w Biedronka
nkba napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Pierwszy raz pomyliłam paragony sklepów.
I znając życie na ten trefnie wpisany z Colą wygram auto emotka

Napisz do nich żeby anulowali emotka

W Premii pomyliłam numery paragonów. Napisała do nich żeby wiedzieli i w razie ewentualnej wygranej podmienili. Wysłałam im skan złego i poprawnego paragonu. I co? Wygrałam 50 zł, moje nazwisko wpisali na listę ale maila o wygranej już nie dostałam. Wiedzieli z góry, że kasy mi nie wypłacą. 
Takie moje doświadczenia ze zgłaszaniem pomylonych numerów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261692 Napisano: 29.09.2016 16:33:23 w TESCO konkursy
masza napisał(a):

Moje nominały to 2 x 100, ważne do grudnia 2017

Żartujesz?! Czyli wydają jak im pasuje emotka   Gdyby nie to, że przed Bożym Narodzeniem i tak wykorzystam, to bym pojechała wymienić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261689 Napisano: 29.09.2016 16:29:07 w TESCO konkursy
Ja odbierałam wczoraj. Trwało to co prawda 45 minut, bo jedyna poinformowana osoba, pracowała do 15 (byłam po 17), ale udało się dostać do skarbca. Haha kierownik na serio latał z kluczami podpisanymi "skarbiec". Szkoda, że w złocie nie mogliśmy odebrać emotka
 Bony po 50 zł, ważne do końca roku, do wykorzystania w dowolnym Tesco... gdyby kogoś interesowało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261458 Napisano: 29.09.2016 09:47:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zamiast informować ludzi, że kody mogą się powtarzać, wystarczyło dać notkę, że w takim przypadku należy zgłosić się do organizatora aby przydzielił "zamiennik". Po prostu gdyby system nie przyjmował tego samego kody, nie byłoby żadnego zamieszania.  Wyświetl w wątku >>
0 0