Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika scrabble

scrabble

#6261452 Napisano: 29.09.2016 09:40:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolka182 napisał(a):

Ja wysłałam zgłoszenie dzisiaj przez stronę i potwierdzenie dostałam od razu.
Zastanawia mnie ta akcja z odsyłaniem wieczka....no bo co jak ktoś je odeśle z paragonem , oni zweryfikują pozytywnie i co odsyłają z powrotem? Co jak na to wieczko wygra się domek, a paragonu i wieczka nie ma, bo jest u organizatora?

Albo inna kwestia, odsyłasz wieczko i paragon, polecony nie dociera przed czasem losowania...
W efekcie zgłoszenie kosztuje Cię nie 3 a 8 zł, przy czym nie bierze nawet udziału w losowaniu, o czym nigdy się nie dowiesz. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261445 Napisano: 29.09.2016 09:31:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rpk napisał(a):

magnus napisał(a):

kammaro napisał(a):

Punkt widzenia,zalezy od punktu siedzenia emotka  Dla mnie ta dodatkowa weryfikacja dziala na korzysc . Odpadna nieuczciwie zdublowane kody, wiec mniej zgloszen bedzie bralo udzial w loterii i zwiekszy sie szansa na wygranie emotka  Szkoda, ze Albedo nie ma ochoty dzialac na korzysc uczciwych graczy (aj boli mnie ten Super Fish emotka  )

A skąd wiesz, że odpadną nieuczciwi, moze Ci zostali już niejednokrotnie nagrodzeni ?
Od kiedy rozpoczęli weryfikację  ?? - od wczoraj !
Dlaczego przystąpienie do loterii ma uczciwą osobę obciążać dodatkowymi kosztami przesyłki pocztowej ?
Czy przesłanie wieczka i paragonu, na którym jest kilka serków (zgodnie z ich zapewnieniem, że tak być może) gwarantuje jakąkolwiek wygraną i co stanie się z paragonem w przypadku wygrania na inny nowy kod ?
To jest właśnie robienie w balona niewinnych !
Ja też mam taki sms i nie zawaham się go użyć, bo nie mam żadnego powtarzającego się smsa a na każdy serek mam paragon, nie mam też żadnej wygranej na swoim koncie. 
Te pseudo zabezpieczenia działają na korzyść Organizatora , który zabezpieczył się fajnym zapisem w Reguluminie a nie na korzyść biorących udział w loterii.
Zmiana Regulaminu w trakcie loterii też o czymś świadczy.

W 100% się zgadzam. Ja dostałem @ na zgłoszenia od 23 września i chyba na wszystkie na raz dzisiaj o tej samej godzinie jak by z automatu do wszystkich wysłali.

Ja wysłałam wczoraj przez stronę, dziś drugi też przez formularz i @ nie ma póki co. Seryjnie nie wysyłają na pewno.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261440 Napisano: 29.09.2016 09:26:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Joan: Możliwe, że kody powtarzają się w ograniczonej ilości, a niektórzy się zapędzili, więc zgłoszonych kodów za dużo.
Możliwe, że zaczęli teraz śledzić ip/numery komputera i wyłapali, że te same numery wychodzą z tego samego źródła  emotka
Możliwe, że takie było zalecenie sponsora/Izby Celnej czy kogoś tam decydującego.
Możliwe też, że losowo sobie wybrali ileś tam osób, by dać sygnał, że kontrolują sytuację (której nie kontrolują wcale emotka )

Zobaczymy w praktyce. Wczoraj wysłałam 1 kod, na 100% nowy dla ścisłości emotka  i smsa ani maila nie dostałam. Dlatego mam nadzieję, że weryfikują wszystkie powtarzające się kody. Wiem, że w skali kraju trochę ich jest ale wydaje mi się,  że to niewielki %, coś na zasadzie powtarzających się numerów na kasach fiskalnych np. w zgłoszeniach do coca-coli. Wyświetl w wątku >>
1 kammaro 0

scrabble

#6261280 Napisano: 28.09.2016 21:12:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

szindy napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mczarna napisał(a):

szindy napisał(a):

Dostałam dziś sms z konkursu Almette że mam przesłać wieczko z kodem wraz z paragonem na adres organizatora bo inaczej nie będzie brało udziału w loterii. Czy to znaczy, że ktoś przede mną zgłosił ten sam numer kodu?

Przecież kody się powtarzają i była o tym już tu mowa... Ale informowali o wygranej dzwoniąc?

To nie są sms-y z informacją o wygranej.


To akurat wiem. Zastanawiam się tylko czy to jakaś forma weryfikacji?

Pisałam do mczarna emotka . Prawdopodobnie to rodzaj weryfikacji. Agencja sama przyznała się do tego, że kody się powtarzają, więc nie powinni w ten sposób weryfikować zgłoszeń.

To już są jakieś jaja! Nie dość, że spartolili sprawę to teraz chcą żeby ludzie na własny koszt wysyłali polecone aby w ogóle wziąć udział w loterii? emotka  Serek kosztuje 3 zł a polecony 4, śmieszne to jest po prostu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261137 Napisano: 28.09.2016 16:09:37 w Czy informują/ informowali?
ivanotta napisał(a):

a ten konkurs był już rozwiązany?
http://www.e-konk...es.html#.V-qwgfmLTIU

Tak, nawet była główna na forum emotka   (nie moja dla ścisłości)


A w temacie "Zabierz muzykę... " z E.leclerc Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261091 Napisano: 28.09.2016 14:35:53 w Paragony na trwające konkursy
Curver Eleclerc kończy się 30.9
Nivea Hebe też do 30.9

wymienię na inne paragony, najlepiej oba. Nie mam weny emotka  
Najchętniej oddam za paragony na chipsy Non Stop, konkurs od jutra. U mnie nie ma tego sklepu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261043 Napisano: 28.09.2016 12:55:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anetka129 napisał(a):

mika0103 napisał(a):

anetka129 napisał(a):

scrabble napisał(a):

anetka129 napisał(a):

niech ktoś podpowie wygrałam słuchawki w milka abc i napisali mi że utraciłam prawo do nagrody ale nie wiem czemu baton kupiony w abc jedynie co to na paragonie pisze baton nie jest wyszczególnione co ale mam pieczątkę podbitą jak wgrywałam paragon to nie można było tylko raz dodać zdjęcie więc wgrałam paragon a nie wgrałam tej pieczątki co teraz mam zrobić?może ktoś podpowie

W innym konkursie wysłałam paragon i zamiast Prince Polo miałam opis baton i przeszło. W większości ABC tak opisują. Sprawdziłaś czy dany sklep jest na ich stronie? Chodzi mi o adres. 

a jest taka lista nie widzę wyszczególnionych sklepów

wyszukiwarka sklepów abc

dzięki moj sklep jest na liście  ciekawa jestem co będzie powodem odrzucenia paragonu

Ja też jestem ciekawa, bo też trafiłam słuchawki. Póki co cisza. Ogólnie w 1 na 3 ABC, w których kiedykolwiek robiłam zakupy, paragon był konkretnie opisany. Pytałam o to i babeczka powiedziała, że od zawsze tak wprowadzają... Wydaje mi się, że to zależy od modelu kasy fiskalnej w sklepie. Na tych cieniutkich rolkach zawsze jest "baton" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261034 Napisano: 28.09.2016 12:35:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anetka129 napisał(a):

niech ktoś podpowie wygrałam słuchawki w milka abc i napisali mi że utraciłam prawo do nagrody ale nie wiem czemu baton kupiony w abc jedynie co to na paragonie pisze baton nie jest wyszczególnione co ale mam pieczątkę podbitą jak wgrywałam paragon to nie można było tylko raz dodać zdjęcie więc wgrałam paragon a nie wgrałam tej pieczątki co teraz mam zrobić?może ktoś podpowie

W innym konkursie wysłałam paragon i zamiast Prince Polo miałam opis baton i przeszło. W większości ABC tak opisują. Sprawdziłaś czy dany sklep jest na ich stronie? Chodzi mi o adres.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6261032 Napisano: 28.09.2016 12:30:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiatko napisał(a):

czy Wy tez macie problem z konkiem Bic Men w Tesco? Mi ciagle wyskakuje komunikat ze nieprawidłowo wypełniłam pole, te z hasłem

Mówisz o tym? „Celebrujmy razem 40 lat innowacji BIC” czy jest jakiś nowy konkurs?

Celebrujmy skończył się 21.9 Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6260971 Napisano: 28.09.2016 11:27:13 w Biedronka
joan napisał(a):

scrabble napisał(a):

Tam nie przypadał jeden rowerEK na etap?  emotka


Nie emotka

Coś mi się popierniczylo i odpuściłam emotka  Czasem warto zaglądać na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6260965 Napisano: 28.09.2016 11:19:53 w Biedronka
joan napisał(a):

Gdyby się ktoś niecierpliwił w kwestii BDR/Almette, łobliczyłach co następuje:

Pierwszy etap zakończył się 18.09. + 5 dni roboczych na wybór + 3 dni robocze na info, czyli... DZISIAJ czekamy na smsy o rowerkach emotka

Tam nie przypadał jeden rowerEK na etap? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6260472 Napisano: 27.09.2016 13:45:47 w TESCO konkursy
U mnie bony do odebrania od jutra, także dzwońcie prędzej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6260433 Napisano: 27.09.2016 12:50:16 w Połączenia nieodebrane
508651804 emotka  Ktoś coś kojarzy?  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6259548 Napisano: 25.09.2016 11:48:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy w przypadku konkursow polegajacych na dokonczeniu zdania, zamieszczacie to zdanie w swoim rozwiazaniu czy tylko jego dokonczenie?
Jak jest krotki poczatek to nie ma problemu, ale co w przypadku dłuższych zdań...
Bo np. w tym konkursie http://www.e-konk...ur.html#.V-ea3e9kjIU
prefiks plus poczatek zdania zajmuja juz 101 znakow ;/

Jeszcze nigdy nie przepisałam początku, szkoda znaków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6259516 Napisano: 25.09.2016 09:14:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sydariameki napisał(a):

myszorka92 napisał(a):

Czy komuś udało się wygrać bon do Decathlonu w zawsze słońce- woda żywiec zdrój ( w trybie mapa)?

Mi w pierwszym tyg konkursu. W tym tygodniu 15toreb pod rząd.

Ja wklepałam 10-12 kodów od początku loterii i nawet torba nie wpadła.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6259341 Napisano: 24.09.2016 09:54:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

Nie wchodzę do wątku "wkurza mnie", gdyż nie chcę się bardziej wkurzyć, więc napiszę tutaj: 
1. W moim DC brak piwa Żywiec.
2. W TESCO brak duck'a i Mr Muscle, a najtańszy produkt to płyn do paneli za ponad 12 zł. /nadmieniam przy okazji, że w cheetosach moje TESCO nie bierze udziału/.
3. W BIEDRONCE coca-cola jest pochowana po kątach /niewidoczna pod kasami/.
4. W POLOmarkecie nikomu się nie chce wywiesić zawieszek nad produktami promocyjnymi, które biorą udział w POLOterii, a Pani kasjerka "dziwi się" po jaką chol..ę chcę 2 Grześki na osobne paragony skoro "i tak muszę za nie zapłącić"... Nadmieniam, że nad uszami dudni Jej bez przerwy głos z megafonu o zakupach konkursowych. 
5. Mój osiedlowy GROSZEK nie bierze udziału w loterii chcociaż należy ponoć do tej sieci.
6. W ŻABCE miła Pani notorycznie "gniecie" paragony i wrzuca je do kosza i dopiero na moją prośbę  ze zdziwieniem je wyjmuje... 
PS. JAK ŻYĆ ???  Czy tylko ja mam ostatnio takiego pecha, że nic nie wygrywam ? Może ktoś mnie odczaruje ?  emotka

Pocieszę Cię, Ty przynajmniej masz DC, Tesco, Polo i Groszka w swoim mieście . Żyć nie umierać! Też bym chciała emotka
Odnośnie produktów w Tesco to prawda. Ja się załapałam na płyny Duck za chyba 6 zł, jakoś na początku konkursu. Potem wyprzedali i już asortymentu nie uzupełniają... Ani żadnych kostek do wc ani innych produktów poniżej 10 zł nie uświadczysz emotka Wyświetl w wątku >>
1 ilona162 0

scrabble

#6259340 Napisano: 24.09.2016 09:39:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamadam napisał(a):

ivanotta napisał(a):

ikropka napisał(a):

scrabble napisał(a):

Nie wiem czy zamieścić to w "MDW" czy "Wkurza mnie"? 
Wypaprałam mojemu mężczyźnie 5.000 punktów Vitay (Orlen). Wygrałam 3x 250 pkt i 1x kawę za 2 zł.
Ucieszy się czy lepiej kiedy będzie żył w błogiej niewiedzy, że nie ma szczęścia w loteriach?  emotka

Ja wypaprałam 7000 punktów i rezultat podobny

A ja mialam 14 tys. Punktow i nie mam nic ciekawego tylko 3 kawy emotka

u mnie na 2 losy 1 kawa!

Dopiero później sprawdziłam zwycięzców i na liście jest aż 1 osoba. Chyba trzeba przeczekać kilka tygodni, bo nie rozdadzą przecież wszystkich nagród na początku. emotka  Nie cierpię loterii, w których od razu wiadomo czy się wygrało. Pewnie raz w tygodniu przydzielona jest jakaś nagroda i marnowanie punktów nie ma sensu. 

A ta kawa za 2 zł to już porażka, i tak na tym zarabiają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6259278 Napisano: 23.09.2016 20:53:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem czy zamieścić to w "MDW" czy "Wkurza mnie"? 
Wypaprałam mojemu mężczyźnie 5.000 punktów Vitay (Orlen). Wygrałam 3x 250 pkt i 1x kawę za 2 zł.
Ucieszy się czy lepiej kiedy będzie żył w błogiej niewiedzy, że nie ma szczęścia w loteriach? emotka Wyświetl w wątku >>
2 andii, maryam 0

scrabble

#6259151 Napisano: 23.09.2016 15:19:35 w Czy informują/ informowali?
E.Leclerc "Weź muzykę ze sobą" były wyniki? Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6258748 Napisano: 23.09.2016 10:17:46 w TESCO konkursy
bezaczek7 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

arya napisał(a):

Czy w tym konkursie jest przewidziana rezerwa? Coś mi się wydaje, że byłaby duża, bo niektórzy kupowali niewłaściwe produkty.

Nie ma.
Niewłaściwe czyli jakie? Tam raczej wszystko brało udział + przecież wysyłało się paragon w zgłoszeniu 

Niewłaściwe, czyli np czteropak ciastoliny. Albo pojedyncze pudełeczka ciastoliny emotka
Serio nie ma rezerwy, tak wynika z regulaminu? Nie czytałam dalszej części. Trochę szkoda emotka

Czteropaki też wchodziły. Wyświetl w wątku >>
0 0