Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika scrabble

scrabble

#6253505 Napisano: 13.09.2016 10:02:18 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Widzieliście, że w loterii Biedronki wygrywa się voucher na Toyotę? I można wybrać jeden z 4 wariantów tej Toyoty emotka

Nie wiem, na który się zdecydować. 2,3,4 mi się podobają. Hmm emotka

Już myślałam, że chodzi Ci o to, że te 400 zł to jakiś bon zniżkowy na zakup Toyoty. emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

scrabble

#6253474 Napisano: 13.09.2016 09:18:50 w Kaufland konkursy
bruce napisał(a):

Czy ktoś z Was odbierał już te bony za paragony po minimum 50 zł? Opłaca się to w ogóle? Oni z BOK zabierają te paragony (bo jak mam wygrać autko na każdy osobno emotka , to mi się nie opłaca ich oddawać emotka ), czy tylko pieczętują? Czy mogą być paragony z różnych sklepów?

Dostaniesz je tylko podbite. Odebrałam i na bonach jest zapis, że możesz wykorzystać w dowolnym Kaufie dlatego pewnie możesz też zdać paragony z różnych.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

scrabble

#6253465 Napisano: 13.09.2016 09:06:42 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ja też już wystawiłam, chyba po 9 dniach?

Dziewczyny gratuluję testów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6253413 Napisano: 12.09.2016 23:20:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fragles napisał(a):

scrabble napisał(a):

fragles napisał(a):

joan napisał(a):

scrabble napisał(a):

emotka   z jednej strony ma to sens, ukróca kombinatorstwo (...) 


Właśnie, że to nie ma sensu i to dopiero jest kombinatorstwo (agencyjne). Chcą naszych PESELI, kserówki dowodów osobistych i uj wie, co jeszcze, a potem gromadzą to w stosach segregatorów, do których każda praktykantka, sprzątaczka i portier mają dostęp. I nie dojdziesz po latach, kto na Ciebie kredyt wziął...

Jedno wydawnictwo przestało, po samym postraszeniu interwencją w GIODO  emotka  Bo bardzo ładnie sami się sypią swoimi komentarzami w stylu "pesel już mam", albo kończąc za mnie adres itp., gdy poprzednia wygrana była 5 lat wcześniej ... To, że gram w konkursach nie jest niczym złym, dotrzymuję regulaminu, spełniam wszystkie warunki i mam dosyć znoszenia kombinatorstwa ich organizatorów. Nie mam zamiaru się godzić na obracania danymi wrażliwymi agencji bez odpowiednich uprawnień. I nie mówcie mi, że potem nas nie lubią itp., bo interweniowałem w swojej sprawie, bo to, że czasem gram nie znaczy, że mam siedzieć cicho i godzić się na wszystko.

Wiesz, przestało albo poinstruowało pracowników jak mają przeprowadzać rozmowy telefoniczne z laureatami.

Mam nadzieję, że przestało, bo już nie żądają numeru pesel. Sprawdzone przy osobie, która u nich nigdy nic nie wygrała.

Czyli jedna bitwa wygrana  emotka  
A poważnie, w takim razie po co ten Pesel? Byłam przekonana, że rozliczenie podatku jest imienne. Skoro nie to po co? Sprzedaż takich danych to za duże ryzyko, a nie oszukujmy się, agencje zarabiają na siebie. Jeszcze udostępnianie adresów mailowych jestem  w stanie zrozumieć (powiedzmy). Po prostu pilnują regulaminowo że 1 nagroda na osobę? A może to pewnego rodzaju dowód dla sponsora, że nagrody powędrowały do laureatów? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6253236 Napisano: 12.09.2016 16:53:56 w Ambasadorinnowacji - Philips
Prad napisał(a):

scrabble napisał(a):

Prad napisał(a):

Gdzie macie ten dodatkowy quiz?

W zadaniach, tam gdzie recenzję za Multicooker trzeba wystawić.

Dzięki za odpowiedz. Ja już wystawiłam recenzje i opinię i nie mam choć maila dostałam że będzie...

Pewnie się jeszcze pojawi. Sama widzisz, że Ambasador lubi wszystko partiami słać emotka  Mi dopiero dziś weszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6253175 Napisano: 12.09.2016 15:15:13 w Ambasadorinnowacji - Philips
Prad napisał(a):

Gdzie macie ten dodatkowy quiz?

W zadaniach, tam gdzie recenzję za Multicooker trzeba wystawić. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6253169 Napisano: 12.09.2016 15:12:44 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję, świetna nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

scrabble

#6253119 Napisano: 12.09.2016 14:10:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

lolka182 napisał(a):

Odpowiedź Almette a na moje wątpliwości  co do widocznego kodu i możliwości wbicia go wielokrotnie : 

Szanowna Pani,
nawiązując do Pani wiadomości pragniemy zauważyć, iż loteria została zabezpieczona w odpowiedni sposób przed nieuczciwymi uczestnikami. W loterii mogą wziąć udział jedynie poprawne zgłoszenia z poprawnymi kodami. Pragniemy zauważyć, sprawa dotycząca wielokrotnego zgłaszania tego samego kodu została uregulowana w regulaminie loterii w punkcie 7.22 cyt."Każdego dnia przyjmowania zgłoszeń do Loterii Uczestnik może wielokrotnie dokonywać Zgłoszeń, z tym, że każde Zgłoszenie musi dotyczyć innego Kodu. Uczestnik może zgłosić jeden Kod tylko jeden raz, każde kolejne Zgłoszenie tego samego Kodu przez Uczestnika nie jest brane pod uwagę". Zapewniamy Panią, że to iż kody są widoczne na opakowaniach nie ma żadnego wpływu na loterię i szanse wygrania. Każdy Uczestnik loterii ma dokładnie takie same szanse.

Pozdrawiamy

Tylko ciekawe co w sytuacji, gdy "inny uczestnik" zgłosi ten sam kod  emotka  Tego już nie napisali  emotka

Dokładnie, ten sam kod byle np. kolejnego dnia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6253116 Napisano: 12.09.2016 14:07:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rpk napisał(a):

Do rozliczeń podatkowych agencją nie potrzebny jest pesel bo obowiązek podatkowy ciąży na agencji nie na laureacie danej nagrody.

Jak to? Zakładam, wygrywasz 20 tysięcy, to jest Twój przychód. Organizator daje agencji środki na pokrycie podatku za Ciebie, konkretnie za Twoje nazwisko... Czy się mylę? Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6253114 Napisano: 12.09.2016 14:05:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fragles napisał(a):

joan napisał(a):

scrabble napisał(a):

emotka   z jednej strony ma to sens, ukróca kombinatorstwo (...) 


Właśnie, że to nie ma sensu i to dopiero jest kombinatorstwo (agencyjne). Chcą naszych PESELI, kserówki dowodów osobistych i uj wie, co jeszcze, a potem gromadzą to w stosach segregatorów, do których każda praktykantka, sprzątaczka i portier mają dostęp. I nie dojdziesz po latach, kto na Ciebie kredyt wziął...

Jedno wydawnictwo przestało, po samym postraszeniu interwencją w GIODO  emotka  Bo bardzo ładnie sami się sypią swoimi komentarzami w stylu "pesel już mam", albo kończąc za mnie adres itp., gdy poprzednia wygrana była 5 lat wcześniej ... To, że gram w konkursach nie jest niczym złym, dotrzymuję regulaminu, spełniam wszystkie warunki i mam dosyć znoszenia kombinatorstwa ich organizatorów. Nie mam zamiaru się godzić na obracania danymi wrażliwymi agencji bez odpowiednich uprawnień. I nie mówcie mi, że potem nas nie lubią itp., bo interweniowałem w swojej sprawie, bo to, że czasem gram nie znaczy, że mam siedzieć cicho i godzić się na wszystko.

Wiesz, przestało albo poinstruowało pracowników jak mają przeprowadzać rozmowy telefoniczne z laureatami. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6253092 Napisano: 12.09.2016 13:39:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
angelusia napisał(a):

Ja właśnie rozwiązałam ten quiz za 100 filipsów emotka

Ja też, fajne pytania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6252966 Napisano: 12.09.2016 10:10:28 w Kaufland konkursy
Gdyby ktoś potrzebował, mam 5 paragonów na 50 zł. Mogę wymienić na inne. 

U mnie chyba nie ma takiego popytu, odebrałam wczoraj hurtowo 15 bonów. Zapas jeszcze był emotka
Za to wyłapałam kto zbiera porzucone paragony emotka  Ochroniarz, ten który stoi za kasami, robi sobie wędrówki na zewnątrz do wózków. Haha wyciągnął 2 paragony, zgniótł je w ręku, wszedł do sklepu, zajrzał jaka kwota i wyrzucił do kosza. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6252958 Napisano: 12.09.2016 10:02:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

scrabble napisał(a):

emotka   z jednej strony ma to sens, ukróca kombinatorstwo (...) 


Właśnie, że to nie ma sensu i to dopiero jest kombinatorstwo (agencyjne). Chcą naszych PESELI, kserówki dowodów osobistych i uj wie, co jeszcze, a potem gromadzą to w stosach segregatorów, do których każda praktykantka, sprzątaczka i portier mają dostęp. I nie dojdziesz po latach, kto na Ciebie kredyt wziął...

Dowód to moim zdaniem przesada. PESEL jest potrzebny do rozliczenia podatkowego i to rozumiem. 
Odnośnie kredytów to wiem jakie to może być stresujące i kłopotliwe. Mam przykład z życia. Ze 2-3 lata temu, na mojego Tatę ktoś wziął kredyt. Po kilku miesiącach przyszedł monit z zaległościami spłaty raty, to dopiero była niespodzianka. emotka
Kredyt wzięty w innym mieście, w nieznanym banku (w sensie Tata nie miał tam konta ani nawet jego filii nie było w naszym mieście). W każdym razie, poszedł na policję, zrobili analizę grafologiczną, przesłuchali kogo trzeba i umorzyli. Nie zapłacił za to złotówki. 
Wszystkie jego dane się zgadzały, imię, nazwisko, adres, PESEL, tylko imię ojca czy matki (teraz już nie pamiętam które) nie pasowało. 
Dla ścisłości, w żadnych konkursach nigdy nie grał, dane podawał jak każdy, w urzędach, pracodawcom itd, kredytu w żadnym innym banku nie miał. 
Bank też z tym nic nie zrobił, sprawa ucichła, pewnie tylko jakaś głowa dyscyplinarnie poleciała. Prawdopodobnie jakiejś babki, bo pismo takie ładne, kształtne, kobiece. 
Rozumiem, że sprzątaczka może mieć dostęp do papierów, ale musi też mieć kogoś nieuczciwego w banku. Ktoś musi wypełnić formularze, wypłacić pieniądze, po tym zostają ślady...  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6252907 Napisano: 12.09.2016 00:39:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

dolly napisał(a):

Agencje maja swoje bazy danych i w tym zapewnie sensie napisali o tym połączeniu.  
Rejestrowanie numerów jest związane z ustawa antyterrorystyczna i dostep do danych bedzie miala tylko policja.
Nie wierze, by ja komus udostępnili. 

To rozumiem ale czy agencje mają prawo prowadzić własne bazy danych? W regulaminach jest napisane, że przechowują je na potrzeby danego, konkretnego konkursu,  w którym bierzesz udział. 

Nie mają prawa, ale niektóre agencje skrupulatnie tworzą takie bazy...emotka  nie będę wskazywała palcem.

emotka   z jednej strony ma to sens, ukróca kombinatorstwo ale z drugiej jest krzywdzące. Np. w Almette chyba, 3 nieodebrane i po ptakach, dzwonią do kogoś z rezerwy. Nie ma szans oddzwonienia czy innego kontaktu a przecież różne sytuacje mogą się w życiu wydarzyć.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6252904 Napisano: 12.09.2016 00:02:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

Agencje maja swoje bazy danych i w tym zapewnie sensie napisali o tym połączeniu.  
Rejestrowanie numerów jest związane z ustawa antyterrorystyczna i dostep do danych bedzie miala tylko policja.
Nie wierze, by ja komus udostępnili. 

To rozumiem ale czy agencje mają prawo prowadzić własne bazy danych? W regulaminach jest napisane, że przechowują je na potrzeby danego, konkretnego konkursu,  w którym bierzesz udział.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6252900 Napisano: 11.09.2016 23:38:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

scrabble napisał(a):

Tak z innej beczki... ciekawe czy agencje będą miały dostęp do baz telefonicznych, po ostatecznym okresie obowiązkowej rejestracji?
Jak myślicie?

Nie maja do tego prawa emotka

Nie chodzi mi nawet o żadne przekręty czy posiadanie niezliczonej liczby numerów ale np. w regulaminie Calgonu jest coś w tym stylu, że połączenie się z niewłaściwą osobą  skutkuje niedopełnieniem warunków regulaminu i uczestnik traci prawo do nagrody.
Przekombinowałam emotka    zadzwonią do laureata, zapytają czy brała PANI udział w konkursie, odpowiem "nie, mój Chomik Stefan grał..."
w tym sensie, że odbiera kobieta a telefon zarejestrowany na mężczyznę... wtedy dostęp do takich danych byłby kłopotliwy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6252894 Napisano: 11.09.2016 23:12:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak z innej beczki... ciekawe czy agencje będą miały dostęp do baz telefonicznych, po ostatecznym okresie obowiązkowej rejestracji?
Jak myślicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6252790 Napisano: 11.09.2016 13:24:24 w Paragony na trwające konkursy
Mam 5 wolnych paragonów do Kauland... wymienię na inne, trwające konkursy. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6252451 Napisano: 09.09.2016 22:09:06 w Ambasadorinnowacji - Philips
mgielkaa napisał(a):

Czy ktoś z was ma na swoim koncie ten quiz za 100 punktów, który miał być dodany w ramach rekompensaty za opóźnienie multicookera?

Ja jeszcze nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6252440 Napisano: 09.09.2016 21:44:55 w Wpisujcie Miasta
agusia222 napisał(a):

Elbląg

emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agusia222 0