Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika scrabble

scrabble

#6245624 Napisano: 24.08.2016 20:15:10 w Kaufland konkursy
Od 30 minut na zmianę patrzę to na paragon, to na zegar na monitorze laptopa a hasła jak nie było tak nie ma . emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6245230 Napisano: 24.08.2016 09:31:23 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

Czy ktoś mi odcyfruje czy opis PrKol Roz KurMix1s z biedronkowego paragonu to produkt Kamis? Bo zdaje mi się że kupowałam takie przyprawy w zielonych torebkach z flagą chyba i nie jestem pewna czy to jest toemotka

Nie wiem co to może być ale z przyprawy z flagami mam 3 rzeczy: 
opiekane ziemniaczki z boczkiem
mięso mielone w cieście francuskim
grzanki z serem pleśniowym
Na wszystkich jest dodatkowo napisane "Przekąska Kibica", mieszanka przyprawowa. Nie mam pojęcia co masz na tym paragonie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6244986 Napisano: 23.08.2016 17:25:22 w Biedronka
Myślicie, że wszystkie kosze obdzwonione? Zadziwiająco szybko to poszło, jakby dopiero połowa została poinformowana.emotka
Walizek było 200, koszy połowa mniej ale walizki obdzwaniali 2 dni do wieczora a dziś o 15 koniec.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6244956 Napisano: 23.08.2016 16:14:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wakacje z Pepsi C4- 100 zł  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6244918 Napisano: 23.08.2016 14:49:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marilla napisał(a):

z jakiego numeru dzwoni Albedo?wystarczy poczatek

618 Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6244912 Napisano: 23.08.2016 14:41:17 w Biedronka
bridget napisał(a):

nie było mnie teraz czy albedo dzwoniło z  616279...?mam nieodebrane

do mnie z 618-690... i zastrzeżonego
Albedo ma na pewno drugi bardzo podobny, pierwsze 6 cyfr identycznie, końcówka inna- tamten numer mam z noży z Kamisa. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6244881 Napisano: 23.08.2016 14:06:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 kosze od Albedo, chętnie bym wymieniła za 1 skuter emotka   Gratki tym, którym się udało.
Telefon po 10 i przed 12, zgłoszenia z różnych dni. Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6244545 Napisano: 23.08.2016 08:50:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

magnus napisał(a):

maria1980 napisał(a):

[quote=

scrabble napisał(a):

monkakk napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

monkakk napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

madzia1-s]W ogole zapis w regulaminie ze w przypadku zwyciestwa nalezy odesłac oswiadczeniee paragon i kod w terminei 7 dni DECYDUJE DATA DOTARCIA DO AGENCJI a nie data stempla pocztowego...

Gdy przesyłka nie dojdzie na czas nagroda przepada na korzysc organizatora wrr emotka

Oj , jestem pewna ,ze gdyby Udało wam sie wygrać audi nie ważne czy za 90 tysi czy 150 znalazlybyscie sposób by paragon dotarł do organizatora juz na drugi dzień ...;) 

hehe kurier doreczy jeszcze tego samego dniaemotka
Problemem jest wygrać a nie paragon dosłać

tak trochę podkręcę  emotka  "W Loterii przewidziana jest 1 (słownie: jedna) nagroda głównaw postaci całorocznego domu drewnianego o powierzchni 84 m2 wraz z d z i a ł k ą o powierzchniok. 680 m2 położonego w górach, w miejscowości Czerwienne, gmina Czarny Dunajec,wykończonego pod klucz, tj. gotowego do zamieszkania wraz z umeblowaniem, o wartości
583.200,- złotych brutto (słownie złotych: pięćset osiemdziesiąt trzy tysiące dwieście) wraz
z dodatkową nagrodą pieniężną o wartości 64.794,- złote (słownie złotych: sześćdziesiąt cztery
tysiące siedemset dziewięćdziesiąt cztery). Łączna wartość nagrody głównej wynosi 647.994,-złote emotka

kto mnie zna ten wie, że kocham Tatry, kocham Almette od ponad 18 lat, poważnie emotka  ....tylko loterie rzadko kochają mnie.....  nagroda marzenie emotka  chyba bym zeszła po info o wygranej i bynajmniej nie ze szlaku emotka

Ciekawa jestem czy trafi do jakiegoś konkursowicza? Taka wartość, że aż nie chce się wierzyć! Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

scrabble

#6244500 Napisano: 22.08.2016 22:44:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

bc14 napisał(a):

i co uznaja linki?

Zgodnie z regulaminem konkursu zadanie polega na kreatywnym dokończeniu zdania: „Lubię robić zakupy w marketach Kaufland, ponieważ…”, zwanego dalej „Hasłem”. Wszelkie linki do serwisów zewnętrznych nie będą przez nas uznawane, zależy nam aby jak największa ilość Klientów miała szanse na udział w konkursie.

Dopuszczalna ilość znaków w formularzu jest bardzo duża, z pewnością nie będzie stanowić ograniczenia dla uczestników konkursu. Jednakże prosimy o zwrócenie uwagi, na pkt. 4. § 6 regulaminiu 
"Komisja dokona oceny Haseł uwzględniając w szczególności ich zgodność z niniejszym Regulaminem, oryginalność, a także pomysłowość oraz kreatywność twórców."

Ludzie poważnie robią filmiki na YT? emotka  Brak mi wyobraźni. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6244490 Napisano: 22.08.2016 22:06:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
patrycha1429 napisał(a):

ja wystawiłam na dwóch bo wole być pewna że jest, a kopię zrobiłam z Ambasadora i dodałam coś od siebie

Dzięki emotka  w sumie masz rację, żeby się potem nie okazało, że nie wstawili na czas. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6244484 Napisano: 22.08.2016 21:59:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

scrabble napisał(a):

No to nówka z full wyposażeniem 141 tysięcy... po co się rozdrabniają? Czy podanie takiej informacji coś by zmieniło? 

No nic, skoro tak mówisz to uwierzę na słowo i dziś śpię spokojnie emotka


Niekoniecznie z full wyposażeniem, ale na pewno zgodna z opisem w regulaminie. Myślę, że brak szczegółów może być zabezpieczeniem przed oskarżeniami, że "a moje auto jest warte 3 tysiące mniej, niż wynika z regulaminu, wypłaćcie mi to!" Dadzą auto + odprowadzą podatek, czego chcieć więcej? emotka

W zasadzie niczego, biorę w ciemno jak mówisz, że dadzą !

Ale na poważnie, w każdym konkursie, nawet durna szklanka ze słomką jest wyraźnie opisana 8 zł... A tu 10 samochodów i nie ma podstawowych danych. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6244480 Napisano: 22.08.2016 21:54:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

scrabble napisał(a):

monkakk napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

W ogole zapis w regulaminie ze w przypadku zwyciestwa nalezy odesłac oswiadczeniee paragon i kod w terminei 7 dni DECYDUJE DATA DOTARCIA DO AGENCJI a nie data stempla pocztowego...

Gdy przesyłka nie dojdzie na czas nagroda przepada na korzysc organizatora wrr emotka

cwaniaczki ... ja chyba pojechałabym osobiście za taki domek ;d

za domek tak a za bon? Wszyscy pojadą? emotka  Jaja jakieś. To co, trzeba będzie pozwać Pocztę? 

Odnośnie AUDI w Kaufie.... emotka  pierwsza rzecz:
- dlaczego nie ma wartości nagrody? Sprawdziłam i np. roczniki 2016 to kwota od 97 do 140 tysięcy ale weźmy już model z 2015 czy starszy... Nie podoba mi się to. 
- druga sprawa, rocznik też nie jest podany ani tym bardziej kwota należnego podatku (to jest normalne przy tak cennych nagrodach?)
- kolejna, nie jest jasno opisane kiedy zbiera się szanowna komisja. po każdym etapie? do 30 listopada ma być lista ale ma się 7 dni na dostarczenie danych. 7 od dnia zakończenia konkursu? Zazwyczaj jest podane, że do tego i tego odbędą się obrady + x dni na powiadomienie.
emotka  Coś mi się wydaje, że ani 1 osóbka z forum nie pochwali się Audi z Kaufa....

Myślę, że parę samochodów trafi na forum, jeśli laurki i linki dostaną bana. A niedoróby regulaminowe wynikają w mojej opinii z tego,  że konkurs robi sam kaufland, nie agencja, która takich regulaminów strzela na pęczki.

Nie brałam nigdy udziału w konkursie Kaufa z takimi nagrodami, nie czytałam tamtych regulaminów dlatego mnie to zastanawiało. Teraz wszystko jasne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6244479 Napisano: 22.08.2016 21:51:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

scrabble napisał(a):

(...) Coś mi się wydaje, że ani 1 osóbka z forum nie pochwali się Audi z Kaufa....


Źle Ci się wydaje.

Wartość auta nie jest podana, bo to będzie funkiel nówka i pewnie Kaufik jeszcze tych samochodów nie kupił i aktualnie nie wiedzą, ile co do złocisza będą kosztowały. Zresztą: możliwe że Kaufik dodatkowo wykupi roczne ubezpieczenie OC do samochodów, a to również zwiększa wartość nagrody.

Dokładne terminy nie zostały podane, bo to zależy od ilości zgłoszeń. Biorąc pod uwagę ostatnie "większe" konkursy Kaufika można założyć, że rzetelnie podejdą do sprawy i wolą się nie ograniczać terminami. W innym wypadku zawsze ktoś dzwoni i d* zawraca emotka

No to nówka z full wyposażeniem 141 tysięcy... po co się rozdrabniają? Czy podanie takiej informacji coś by zmieniło? 

No nic, skoro tak mówisz to uwierzę na słowo i dziś śpię spokojnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 maria1980

scrabble

#6244470 Napisano: 22.08.2016 21:39:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

W ogole zapis w regulaminie ze w przypadku zwyciestwa nalezy odesłac oswiadczeniee paragon i kod w terminei 7 dni DECYDUJE DATA DOTARCIA DO AGENCJI a nie data stempla pocztowego...

Gdy przesyłka nie dojdzie na czas nagroda przepada na korzysc organizatora wrr emotka

cwaniaczki ... ja chyba pojechałabym osobiście za taki domek ;d

za domek tak a za bon? Wszyscy pojadą? emotka  Jaja jakieś. To co, trzeba będzie pozwać Pocztę? 

Odnośnie AUDI w Kaufie.... emotka  pierwsza rzecz:
- dlaczego nie ma wartości nagrody? Sprawdziłam i np. roczniki 2016 to kwota od 97 do 140 tysięcy ale weźmy już model z 2015 czy starszy... Nie podoba mi się to. 
- druga sprawa, rocznik też nie jest podany ani tym bardziej kwota należnego podatku (to jest normalne przy tak cennych nagrodach?)
- kolejna, nie jest jasno opisane kiedy zbiera się szanowna komisja. po każdym etapie? do 30 listopada ma być lista ale ma się 7 dni na dostarczenie danych. 7 od dnia zakończenia konkursu? Zazwyczaj jest podane, że do tego i tego odbędą się obrady + x dni na powiadomienie.
emotka  Coś mi się wydaje, że ani 1 osóbka z forum nie pochwali się Audi z Kaufa.... Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6244450 Napisano: 22.08.2016 21:10:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

nelunia napisał(a):

Wieczko jest przezroczyste,pod nim jest sreberko z napisem"wygraj dom z natury"i kodem.Kod jest widoczny dla każdegoemotka niby nie opłaca się  wysłać samego kodu/ nie mając opakowania/ale obawiam  się idiotów, którzy o tym nie pomyślą emotka


Czyli znowu promocja dla właścicieli sklepów emotka

Pomijam fakt, że można kupić serek, a w domu się okaże, że jakiś sklepowy łazęga konkursowo nieobyty już ten kod wcześniej spisał i wklepał. Eh.

Po prostu nie można kupować w małych, prywatnych sklepach. Właściciel może odstawić paletę na zaplecze, wysłać kody, jeśli po tygodniu pojawią się wyniki i nie wygra- odstawić ją na półkę i lecieć dalej...
Oczywiście nikogo nie oskarżam, nie spotkałam się z czymś takim ale teoretycznie to jest możliwe. 
Lepiej kupować w dużych marketach, mają tam tyle roboty, że nie będzie czasu emotka


edit. ok, 1,23 zł sms, nieźle. Wyświetl w wątku >>
0 1 maria1980

scrabble

#6244449 Napisano: 22.08.2016 21:05:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

scrabble napisał(a):

nelunia napisał(a):

są, w mojej w Biedronceemotka

Jak wygląda opakowanie tzn. gdzie jest umieszczony kod?


Wieczko jest przezroczyste,pod nim jest sreberko z napisem"wygraj dom z natury"i kodem.Kod jest widoczny dla każdegoemotka niby nie opłaca się  wysłać samego kodu/ nie mając opakowania/ale obawiam  się idiotów, którzy o tym nie pomyślą emotka

emotka  zero pomyślunku. Pewnie niejeden na to wpadnie nieznając regulaminu. Muszę sprawdzić ile kosztuje sms zgłoszeniowy? To pewnie powstrzyma takich pomysłowych kiedy już się zorientują, że trzeba mieć opakowanie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6244406 Napisano: 22.08.2016 19:31:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

są, w mojej w Biedronceemotka

Jak wygląda opakowanie tzn. gdzie jest umieszczony kod?  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6244325 Napisano: 22.08.2016 16:41:01 w Biedronka
magnus napisał(a):

No wybacz za paragon nikt jeleniowi nie da 200 zeta a tyle chcą za walizkę wygraną bez paragonuemotka
Tak czy siak jest to draństwo i tyle

emotka  moim zdaniem za paragon powinni życzyć sobie 50% wartości wygranej a nie oddawać za grosze. Inna sprawa, że ktoś kto trafi aparat a nie ma paragonu, oczywiście do nagrody się nie przyzna, i tak powie, że walizka więc za ułamek kwoty zgarnie sprzęt za 2 tysiące.  Nie rozumiem jak można oddać paragon za 10 zł lub wymienić na trwający konkurs? emotka   Walizki nie wygrałam ale paragony wolałbym już wyrzucić niż zawracać sobie głowę takim wątpliwym interesem.  Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6244140 Napisano: 22.08.2016 11:49:53 w Kaufland konkursy
Domino123 napisał(a):

scrabble napisał(a):

luko922 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

Ile to Audi mIjest właściwie warte? Niech ktoś mnie zmobilizuje do działania emotka

Niewiele... Nie ma co sobie zawracać głowy... emotka

Będzie w sam raz, żeby jeździć nim do tego domku w górach, który wygram w Almette. emotka

Wiesz, że im bardziej się liczy na wygraną, tym mniejsze szanse? emotka
Ja sobie powtarzam, że go nie chcę, po co mi taki problem, jechać 500 kilometrów, żeby odebrać klucze?  emotka

Dokładnie tak jest. Ja w życiu nie dawałam sobie szans na wygranie samochodu i wpadł. Natomiast o rower gram od paru lat i ni huhu 

emotka  dokładnie, u mnie ta sama sytuacja (tzn. Audi dopiero wygram emotka ), o rower gram niemal w każdym konkursie, bo mi się marzy jakiś śliczny, miejski i nic z tego a inne nagrody, żeby nie powiedzieć- niepotrzebne, wpadają. Trzeba przestać marzyć to się ziści emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6244059 Napisano: 22.08.2016 09:49:20 w Kaufland konkursy
kasiulll napisał(a):

W konkursie z Audicami faktycznie dokańczacie zdanie i nie ciśniecie nic już dalej po kropce czy jednak większa swoboda wypowiedzi? Chyba najlepiej próbować i tak i siak, co? Ostatecznie wszystko i tak zależy od komisji - wiadomo emotka

Pewnie tak i siak albo raczej siak... pewnie głównie poematy będą wysyłane. Ja akurat idę i 1 zdanie. Tym razem, bo mam 6 paragonów i 2 dni żeby to zgłosić.  Wyświetl w wątku >>
0 0