Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika scrabble

scrabble

#6647198 Napisano: 09.10.2019 18:05:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
AVENE apteczne, smsy poszły emotka Poznaj moc wody termalnej, nie ma oznaczenia rodzaju nagrody. Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6626528 Napisano: 02.08.2019 13:13:04 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
aerdna napisał(a):

Gdzie kupię dobrze opisany "Glade Touch&Fresh" ? I w jakiej mniej więcej cenie ?

W TESCO 9,99 zł (pewnie nie najtaniej), warianty 2+1 zapas. W C4 10,99, też z zapasem a na paragonie "Glade Touche&Fresh". Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6620452 Napisano: 15.07.2019 21:05:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
ikropka napisał(a):

zniżka 10 zł do empiku od żywca. Tylko jakim cudem skoro nie wysyłałam dziś jeszcze zgłoszenia

Ja wygrałam 30 zł z żywca i kod jest pusty. To się nazywa fart. Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6616969 Napisano: 05.07.2019 12:30:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Amooco dzwoni. Loteria Wiosenne chwile z Tymbarkiem, karta 400 zł Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6612230 Napisano: 22.06.2019 09:47:19 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
nswe69 napisał(a):

monkakk napisał(a):

Po ile kawy na Nescafe z Biedronki?



17,99 i 19,99

17.99 Classic z czerwonym kubkiem. Szukajcie na półkach promocyjnych. 4 wzory do wyboru. Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6611389 Napisano: 19.06.2019 11:58:37 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

scrabble napisał(a):

A to dziady!

Mnie tez widział emotka najlepsze źe od zakupu kompa mam kamerkę zasłoniętą, że nic nie widac emotka  
chyba że se jakąś sam dorobił emotka  
też to dostaje ale usuwam od razu. 

Niby włamali się w lutym, a tego laptopa uruchomiłam w kwietniu. @ założyłam w czerwcu. Gnojki wysyłają te same groźby na czuja, pewnie do tysięcy osób. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

scrabble

#6611269 Napisano: 18.06.2019 23:22:23 w Wkurza mnie...
Kolejny @ w odstępie 5 dni. Straszą mnie, że wszyscy znajomi, dowiedzą się, że jestem Wielkim Zboczeńcem! Cóż, tylko 158 cm haha. 250 euro, to sobie zrobili biznes.... Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6611268 Napisano: 18.06.2019 23:10:55 w Wkurza mnie...
0 0

scrabble

#6604825 Napisano: 30.05.2019 18:44:08 w Informują
Monika11 napisał(a):

Rossman informuje ,żeby dosłać dokument tożsamości -też macie ? Karty Loreal  ..

Mam to samo Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6601473 Napisano: 20.05.2019 11:04:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
Aguagu co prawda zazdroszczę ale w końcu zabierasz mnie do tego SPA to niech będzie ! GRATULACJE BEJBE! 10 tyś na konto, oby jak najwięcej takich wygranych !!!

Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6598736 Napisano: 13.05.2019 11:11:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
słuchawki tictac upc. Nie wiem z jakiego etapu, chyba końcowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6595574 Napisano: 04.05.2019 14:21:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
frugo, bez @ o wysyłce. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6595195 Napisano: 02.05.2019 14:38:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Loteria Luksja, zestaw . Smsy teraz Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6595162 Napisano: 02.05.2019 13:00:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

scrabble napisał(a):

Loteria Orlen. Faktura za paliwo i paragon za kawę.
Zdrapkę wydali, jest sens to zgłaszać? 

W regulaminie ma być 1 dowód zakupu. Pracownik twierdzi, że ok, ale moim zdaniem to by nie przeszło. Jak myślicie, zgłaszacie?


Moim zdaniem nie przejdzie.

Też tak myślę, ale kasjer na Orlenie twierdzi, że mieli szkolenie i to jest zgodne z regulaminem. Chyba przespał ten moment emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6595158 Napisano: 02.05.2019 12:47:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loteria Orlen. Faktura za paliwo i paragon za kawę.
Zdrapkę wydali, jest sens to zgłaszać? 

W regulaminie ma być 1 dowód zakupu. Pracownik twierdzi, że ok, ale moim zdaniem to by nie przeszło. Jak myślicie, zgłaszacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6595134 Napisano: 02.05.2019 11:15:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Pakiet bezpieczeństwa BRECK,Poczta. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6594841 Napisano: 30.04.2019 22:13:15 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

scrabble napisał(a):

asantesana napisał(a):

To co kurierzy wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie, czekam od rana, bo kurier ma odebrać przesyłkę, zamówiony w godzinach 10-14, juz przyzwyczaiłam się, że nie trzymają się godzin, ale dzwonię teraz na infolinię z pytaniem czy kurier zamierza w ogóle przyjechać, bo jest po 16, a kobieta mi mówi, ze mają zaznaczone, ze mnie nie było w domu. No trafiło mnie, bo nawet włosów nie poszłam umyć, żeby słyszeć domofon, jutro święto, nie wyszłam po chleb, a on sobie w takie kulki leci... I gdyby mnie nie było, to b zadzwonił na telefon. No to niech nawet z domu wraca, nic mnie to nie obchodzi... Jestem złaaaa!

Kurier PP, przyjechał ostatnio po odbiór kartonu (długość niemal 2 metry, wysokość 1m), autem typu Renault Clio. Odjechał bardzo zaskoczony,chociaż list przewozowy trzymał od początku w ręku emotka

To jeszcze nic. Poprzednim razem, DPD ukradło mi TREKa, rower o wartości ponad 4 tysiące. Przemiła Pani, zadzwoniła do mnie 3 dni po tym jak wysłałam paczkę. Zapytała co właściwie wysłałam i czy przypadkiem posiadam jakąś fotografię owego przedmiotu. Oczywiście w liście przewozowym było wszystko opisane: rower, jaki model, jaki rocznik, wymiary...
Stwierdziła, że paczka m się zgubiła. Wiecie, taki mini gabarycik emotka  
Ja ze swojej strony, kupiec ze swojej, robiliśmy dym gdzie się dało. Odnalazła się po 7 dniach, karton otwarty i na nowo pozaklejany taśmami przylepnymi DPD.
Nic mnie już nie zdziwi.

U mnie DPD to najgorsza firma, tym razem tez niestety oni, ale to już ostatni raz, więcej nie dam się im robić w bambuko. Robią co chcą, a nowa pani kurier przekierowuje sobie sama paczki do pic upów bez próby doręczenia, podobno im wolno emotka  Mnie dzisiaj naprawdę wszystko opadło po całym dniu warowania w domu i jeszcze mogę stracić klienta, bo chciał towar jak najszybciej. 
A rower przecież zawsze mógł im sie zawieruszyć emotka

Wcale się nie dziwię. Może daj mu numer nadania i opisz sytuację? Teraz i tak majówka to chwilę sobie poczeka emotka  
Z DPD miałam jeszcze akcje ze zwrotem zapłaty na konto. Niby mają 14 dni, a po 30 ani widu, ani słychu. Musiałam pisać reklamację i pieniądze się znalazły. Za dużo mają zamówień, za mało pracowników i taki efekt... Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6594811 Napisano: 30.04.2019 20:48:50 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

To co kurierzy wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie, czekam od rana, bo kurier ma odebrać przesyłkę, zamówiony w godzinach 10-14, juz przyzwyczaiłam się, że nie trzymają się godzin, ale dzwonię teraz na infolinię z pytaniem czy kurier zamierza w ogóle przyjechać, bo jest po 16, a kobieta mi mówi, ze mają zaznaczone, ze mnie nie było w domu. No trafiło mnie, bo nawet włosów nie poszłam umyć, żeby słyszeć domofon, jutro święto, nie wyszłam po chleb, a on sobie w takie kulki leci... I gdyby mnie nie było, to b zadzwonił na telefon. No to niech nawet z domu wraca, nic mnie to nie obchodzi... Jestem złaaaa!

Kurier PP, przyjechał ostatnio po odbiór kartonu (długość niemal 2 metry, wysokość 1m), autem typu Renault Clio. Odjechał bardzo zaskoczony,chociaż list przewozowy trzymał od początku w ręku emotka

To jeszcze nic. Poprzednim razem, DPD ukradło mi TREKa, rower o wartości ponad 4 tysiące. Przemiła Pani, zadzwoniła do mnie 3 dni po tym jak wysłałam paczkę. Zapytała co właściwie wysłałam i czy przypadkiem posiadam jakąś fotografię owego przedmiotu. Oczywiście w liście przewozowym było wszystko opisane: rower, jaki model, jaki rocznik, wymiary...
Stwierdziła, że paczka m się zgubiła. Wiecie, taki mini gabarycik emotka  
Ja ze swojej strony, kupiec ze swojej, robiliśmy dym gdzie się dało. Odnalazła się po 7 dniach, karton otwarty i na nowo pozaklejany taśmami przylepnymi DPD.
Nic mnie już nie zdziwi. Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6593614 Napisano: 26.04.2019 17:22:38 w Kupię...
Kody do Multikina, 2 szt. lub więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6587623 Napisano: 06.04.2019 12:07:16 w SZUKAM....
izkak napisał(a):

scrabble napisał(a):

goarik napisał(a):

scrabble napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Czy może mi Ktoś powiedzieć ile napojów frugo wchodzi w skład wygranej ? Chodzi mi o konkurs "Dzika przygoda z Frugo" Lidl ?
wygrałam nagrodę I stopnia badziewny aparat i mogę go wymienić na napoje-czy warto? 

W ramach rekompensaty za aparat, agencja przyzna napoje o podobnej wartości do 770 zł, czyli około 365-380 butelek. w 1 przypadku przyznali się do winy, za zapas Frugo o wartości 13 tys, przewidziane są napoje za 270 zł.

to znaczy jeżeli mam nagrodę 2 stopnia,dostane mniej soków niż laureat 1 stopnia? czy wszyscy dostaniemy tak samo?

Dużo mniej. Agencja uznała reklamację na zegarki. Laureaci mogą je wymienić na zapas FRUGO za 770 zł. Osoby które wygrały napoje, dostaną je o wartości 270 zł. Radzę pisać reklamację do Frugo, bezpośrednio do firmy, nie agencji reklamowej.  karolina.marzec@foodcare.pl Frugo nawet nie wiedziało, że taka sytuacja miała miejsce, Obiecali przyjrzeć się sprawie, więc można do nich pisać.

Zmiana nagród I stopnia jest robiona z "automatu", czy na wyraźną prośbę i reklamację laureatów? Pytam, bo znam osobę spoza forum, która aparat wygrała i chcę ją powiadomić o tej sytuacji  emotka

Moim zdaniem po reklamacji. Wiele osób z nimi walczy mailowo.Ja już odpuściłam i napiszę zaraz do foodcare. Walka z wiatrakami. Wyświetl w wątku >>
1 izkak 0