Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#1654635 Napisano: 29.06.2008 06:57:01 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje

malenka89

#1653349 Napisano: 28.06.2008 01:42:43 w Pomocy!!!!
chochliczka napisał(a):

sluchajcie chce sie upewnic:
jesli rozwalilam mise w robocie,to moge juz go wyrzucic no nie?bo sam blender nie bedzie mi dzialal skoro nie moge zablokowac misy prawa? emotka



Ale możesz chyba dokupić mise?
Czasem na allegro albo gdzieś sprzedają części emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1644727 Napisano: 24.06.2008 07:22:02 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje
0 0

malenka89

#1644153 Napisano: 24.06.2008 02:09:04 w Żegnamy zmarłych
Za wszystkim ludzi, którzy zgineli na promie... wielka tragedia (*) (*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

malenka89

#1638988 Napisano: 22.06.2008 01:02:01 w co chcielibyście wygrać?
Gwiazdkę z nieba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1632054 Napisano: 19.06.2008 12:59:26 w Pomocy!!!!
bartol011 napisał(a):

Do austrii można wjechać mając przy sobie tylko dowód osobisty (nowy) czy trzeba jeszcze paszport?



Od 2004 roku ponoć można na dowód.
Zadzwoń do Ambasady i się upewnij. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1620397 Napisano: 15.06.2008 10:05:09 w poznajmy się BLIŻEJ
Właściwie to chyba już tu kiedyś pisałam,ale co mi tam - zaktualizuje emotka

imię: Agnieszka emotka
wiek: 19 lat
miasto: Mysłowice
włosy: Szatynka
oczy: Piwne
wzrost: Małe jest piękne emotka
znak zodiaku: Lwica emotka
stan cywilny - zniewolona emotka emotka

Wesoła, niepoprawna optymistka, wiecznie uśmiechnięta emotka
W konkursach biorę udział od kilku lat - nałogowo, ale zachowując zdrowy rozsądek emotka
Uwielbiam podróżować i czasem poczuć nutkę szaleństwa emotka

Na razie tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1616413 Napisano: 13.06.2008 03:40:30 w PODZIĘKOWANIA
maa dziękuję ślicznie za bezinteresowną pomoc emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1603690 Napisano: 07.06.2008 02:00:18 w Pomocy!!!!
smuggl3r napisał(a):

malenka89 napisał(a):

zeida napisał(a):

ile czekaliście na maila potwierdzającego rejestrację w Astor? Już 15 minut czekam i nie ma.



Ja dostałam odrazu.

smuggl3r napisał(a):

Witam emotka Jestem tutaj nowy i chciałbym sie przywitać. emotka Już na wstępie potrzebuje pomocy, szukam paragonu za zakup dezodorantu Fa do dnia 22.05. Czy może mi ktoś pomóc? Pozdrawiam. emotka



Trochę Cię nie rozumiem... sms-a trzeba było wysłać w ten sam dzień, co się kupiło produkt.
Więc jeżeli wygrałeś to musisz przedstawić paragon z datą taką samą jak wysłanie sms-a.
Masz nauczkę na przyszłość żeby grać uczciwie emotka

Ps. Witamy na forum emotka



Kupiłem dezodorant, a na paragonie mam napisane żel emotka i dlatego potrzebuje paragon na dezodorant.



To nie zmienia faktu, że paragon musi być zgodny z datą wysłania sms-a (przykładowo - wysłałeś sms-a 20 maja to i paragon musi być z 20 maja).
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1603613 Napisano: 07.06.2008 01:19:16 w Pomocy!!!!
wspaniala napisał(a):

malenka89 napisał(a):

wspaniala napisał(a):

malenka89 napisał(a):

wspaniala napisał(a):

jak myslicie, co zrobia, gdy w rejestracji o puder astor umknela mi jedna literka z imienia? emotka przepadla nagroda? a jesli wysla e-mail z prosba o potwierdzenie rejestracji, to potwierdzic?



W regulaminie pisze, że przed wysyłką nagrody będą potwierdzać dane, więc wtedy poprawisz.
A teraz potwierdz rejestracje.



ale tez pisze, ze organizator nie odpowiada, za bledne podanie danych emotka emotka
jesli beda wysylac zwyklym, a nie poleconym to puder powinien dosjc. bo na poczcie moga sie przyczepic do aviza.



A jak napisałaś imie?
Może się skapną emotka



pominelam w imieniu jedno a ... w sumie, zawsze mozna na poczcie sie klocic, ze to nie moja wina emotka



Może się zoorientują i napiszą poprawnie emotka
A myśle, że na poczcie nie powinnaś mieć problemu.
W końcu to tylko literówka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1603603 Napisano: 07.06.2008 01:14:25 w Pomocy!!!!
wspaniala napisał(a):

malenka89 napisał(a):

wspaniala napisał(a):

jak myslicie, co zrobia, gdy w rejestracji o puder astor umknela mi jedna literka z imienia? emotka przepadla nagroda? a jesli wysla e-mail z prosba o potwierdzenie rejestracji, to potwierdzic?



W regulaminie pisze, że przed wysyłką nagrody będą potwierdzać dane, więc wtedy poprawisz.
A teraz potwierdz rejestracje.



ale tez pisze, ze organizator nie odpowiada, za bledne podanie danych emotka emotka
jesli beda wysylac zwyklym, a nie poleconym to puder powinien dosjc. bo na poczcie moga sie przyczepic do aviza.



A jak napisałaś imie?
Może się skapną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1603595 Napisano: 07.06.2008 01:10:49 w Pomocy!!!!
wspaniala napisał(a):

jak myslicie, co zrobia, gdy w rejestracji o puder astor umknela mi jedna literka z imienia? emotka przepadla nagroda? a jesli wysla e-mail z prosba o potwierdzenie rejestracji, to potwierdzic?



W regulaminie pisze, że przed wysyłką nagrody będą potwierdzać dane, więc wtedy poprawisz.
A teraz potwierdz rejestracje. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1603555 Napisano: 07.06.2008 12:45:51 w Pomocy!!!!
zeida napisał(a):

ile czekaliście na maila potwierdzającego rejestrację w Astor? Już 15 minut czekam i nie ma.



Ja dostałam odrazu.

smuggl3r napisał(a):

Witam emotka Jestem tutaj nowy i chciałbym sie przywitać. emotka Już na wstępie potrzebuje pomocy, szukam paragonu za zakup dezodorantu Fa do dnia 22.05. Czy może mi ktoś pomóc? Pozdrawiam. emotka



Trochę Cię nie rozumiem... sms-a trzeba było wysłać w ten sam dzień, co się kupiło produkt.
Więc jeżeli wygrałeś to musisz przedstawić paragon z datą taką samą jak wysłanie sms-a.
Masz nauczkę na przyszłość żeby grać uczciwie emotka

Ps. Witamy na forum emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1598279 Napisano: 04.06.2008 03:32:32 w Żegnamy zmarłych
(*)(*)(*)
Agata tak wierzyła,że jej się uda... miała całe życie przed sobą emotka
Wyświetl w wątku >>
[*] 0

malenka89

#1586393 Napisano: 29.05.2008 08:22:27 w PODZIĘKOWANIA
chochliczka napisał(a):

malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

dziekuje osobie,ktora jest kochana,szczera i dobra jak rzadko kto na tym forum...
Malenka89 jestes wielka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



Aż mi się milutko na sercu zrobiło jak przeczytałam Twoje słowa emotka
Ja Tobie też dziękuję za wszystko emotka emotka
Wiem, że zawsze mogę na Ciebie liczyć - zawsze pomożesz, pocieszysz i powiesz kilka dobrych słów.
Ciesze się, że Cie poznałam i mam nadzieję, że może kiedyś będziemy miały okazję poznać się osobiście - bardzo,bardzo bym chciała emotka
Dziękuję emotka emotka emotka emotka



Jestes dobra duszyczka tego forum i inni powinni brac z Ciebie przyklad emotka emotka pamietaj,ja zawsze do uslug,a moze kiedys sie gdzies spotkamy..hmm?a kto to wie emotka w kazdym razie dobrze,ze po prostu jestes emotka emotka emotka emotka



Oj już mnie tak nie wychwalaj emotka
To z Ciebie powinni brać przykład bo jesteś przekochana emotka
Dziękuję Ci za wszystko emotka Ty też zawsze, ale to zawsze możesz na mnie liczyć emotka
I mam nadzieję, że kiedyś Nasze drogi się skrzyżują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1585903 Napisano: 29.05.2008 05:07:03 w PODZIĘKOWANIA
chochliczka napisał(a):

dziekuje osobie,ktora jest kochana,szczera i dobra jak rzadko kto na tym forum...
Malenka89 jestes wielka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



Aż mi się milutko na sercu zrobiło jak przeczytałam Twoje słowa emotka
Ja Tobie też dziękuję za wszystko emotka emotka
Wiem, że zawsze mogę na Ciebie liczyć - zawsze pomożesz, pocieszysz i powiesz kilka dobrych słów.
Ciesze się, że Cie poznałam i mam nadzieję, że może kiedyś będziemy miały okazję poznać się osobiście - bardzo,bardzo bym chciała emotka
Dziękuję emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1583603 Napisano: 28.05.2008 08:01:42 w Żegnamy zmarłych
simon2005 napisał(a):

(*) dziś pierwsza rocznica smierci mojej najdroższej Mamy:(



Przykre bardzo emotka (*) (*)





(*) (*) Za dzidziusia,którego własna matka zamroziła emotka

Wyświetl w wątku >>
[*] 0

malenka89

#1582283 Napisano: 28.05.2008 12:22:07 w Allegro.pl - bez linków
lojalna9 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

melisa napisał(a):

lojalna9 napisał(a):

hej mam takie pytanie kupiłam u gościa adapter wi-fi do kompa wpłaciłam mu pieniądze na konto czekam 29 dni a przesyłki nie ma. Gość ma czyste konto same pozytywy. Pisałam wielokrotnie do niego ale jakis ma opozniony refleks i albo wogole nie odpisuje albo napisze 2 słowa w stylusprawdzę już wysłany. Nie wiem co z nim zrobić. Wszczełam ten spór przez formularz ale nie odpisuje na niego. Moge to jakoś zglosić na allegro zeby go wzieli w obroty czy na włąsną rękę muszę coś zrobić?



jest jeszcze kontakt telefoniczny, mocno stresujący i dość nieprzyjemny, ale skoro i to nie pomaga a czekasz już naprawdę za długo, nie możesz wyegzekwować sprawdzenia czy przesyłka została nadana to pozostaje ci zgłosić do allegro problem ze sprzedawca - nie otrzymanie towaru. Jeżeli sprzedawca nie chce przesłać skanu, lub zdjęcia dowodu nadania to jest coś nie halo. Nie wiem jak działa to centrum rozstrzygania sporów, więc tu ci nie pomogę, ale może uda się w końcu jakoś dogadać ze Sprzedawcą... poproś aby wystąpił do Poczty Polskiej z reklamacją, ty nie możesz tego zrobić, bo jesteś adresatem a nie nadawcą i przede wszystkim nie masz dowodu nadania.


ja niestety wiem, jesli facet twierdził że ci wysłał, ale nie chce ci wysłac potwierdzenia itp. mozesz iść tylko na policję z tym emotka . miałęm podobną sytuację oczywiscie bez policji sie obeszło,ale allegro powiedziało mi ze najpierw policja a potem oni ewentualnie cos zrobią emotka



ja zakonczylam w centrum sporu na nierostrzygniety ze niedostalam towaru i pracownik allegro ma sie z nim skontaktowac? Tylko cos nie mam wielu nadzieji bo jak on tez tylko wysle mu maila ze ma mi wyslac towar to on chyba sie zbyt mocno nie przestraszy... Kurcze a z policja jakos szczegolnie zaczynac mi sie niechce bo tylko bedzie duzo ciaganiny i na dodatek kupywalam z konta siostry bo swojego sie jeszcze niedorobilam i bedzie ona musiala w tym wszystkim uczestniczyc i mi tu marudzic emotka



Zarządaj potwierdzenia nadania i zagroź, że jak nie dostarczy Ci w ciągu 48 godzin to sprawę oddajesz do sądu.
Może się wystraszy.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1581383 Napisano: 28.05.2008 08:10:15 w dzis mam urodzinki
Basieńko wszystkiego najlepszego emotka
Zdrówka, szczęścia,dużo miłości,pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1578653 Napisano: 27.05.2008 10:58:32 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
baska2005 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Przed chwilą dostałam telefon. Dzwoniła Pani z jakiegoś miesięcznika i wygrałam zestaw kosmetyków Rexona.
Mówiła tak nie wyrażnie, że nie zrozumiałam z jakiego emotka
Wie ktoś może?



Moze z Twojego Stylu,w poprzednim numerze bylo 50 zestawów do wygrania



Aaa pewnie tak emotka
Ten konkurs, co trwał do 13 maja?? Wyświetl w wątku >>
0 0