Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#1512979 Napisano: 29.04.2008 03:44:52 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje
To już prawie 3,5 miesiąca jak Dominisia Nas opuściła... Teraz pewnie patrzy na Nas z góry i napewno jest szczęśliwa.. musi być!

Zawsze będe o Tobie pamiętać... (*) Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1512967 Napisano: 29.04.2008 03:34:14 w www.onet.pl
sharac napisał(a):

Nie mam szczęścia do konkursów na tego typu portalach.

Ps. Mam pytanie do tych co wygrali jak gracie to wstawiacie e-mail z tego portalu czy dowolny?



A ja daje maila z konkurencji emotka
I chyba to nie ma znaczenia bo kilka razy udało mi się wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1512966 Napisano: 29.04.2008 03:33:07 w Poczta kradnie
Siasiolka i jak tam, sprawa się wyjaśniła? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1512802 Napisano: 29.04.2008 12:55:16 w Poczta kradnie
siasiolka napisał(a):

dziś myślałam, że wyciągnę panią z poczty przez to ich okienko dla klientów.
Dostałam awizo - cztery dni temu. Napisane: paczka, duży format. Czekałam tylko na jedna nagrodę - dla mnie bardzo cenną (kosmetyki i zaproszenie do nadmorskiego kurortu na tydzień). Już sie cieszyłam, że odstąpię wygraną dla rodziców z okazji ich rocznicy ślubu.
zadowolona zachodzę na pocztę, a tam Pani oznajmia mi, że takowej przesyłki nie mają. Wiec proszę, zeby sprawdziła jeszcze raz..
no i tak powoli od słowa do słowa zaczęłam słyszec, ze ludzie to oszuści, sami sobie awiza wystawiają i chcę wyłudzac pieniądze od poczty... bla bla bla.. że się czepiam bo nie ma przesyłki a ja żądam żeby była.. ze ona nie ma czasu użera się z klientami-psychopatami.. że nie powie kto rozwoził przesyłki bo to nie moja sprawa, itd.
Ech..
o 14 jestem umówiona z szefostwem na głównej poczcie.. nie pozwolę mnie obrażac i kraśc przesyłki!




emotka emotka emotka

Pewnie,któraś z tych bab cieszy się teraz Twoją wygraną emotka
Walcz o swoje!
Napisz jak rozmowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1511755 Napisano: 28.04.2008 08:24:55 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
szymen napisał(a):

Ja bym dodal na samym dole sciezke dostepu do tematu, tak jak u gory jest (np. Forum e-konkursy.info >> Pomoc >> Coś wam się nie podoba? Piszcie! ).
Czesto z tego korzystam, zeby wrocic do stronki wyzej, a jak jestem na dole strony, to musze przewijac do gory emotka a to meczace emotka Taki szczegol emotka



Oj Ty Leniu jeden emotka
Ale w sumie co racja to racja emotka emotka
Przydałoby się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1511651 Napisano: 28.04.2008 07:50:48 w Poczta kradnie
szymen napisał(a):

malenka89 napisał(a):

szymen napisał(a):

Co do tematu, to mi nigdy nic nie zginelo na poczcie (co dziwne, z tego co czytam emotka ). Jedynie co, to raz mi przyszedl rozlany szampon H&S emotka
A ja mam nadzieje ze strajku nie bedzie, a wszystkie przesylki dojda na czas emotka



Mnie też nic nie zgineło, aczkolwiek przesyłka wysłana przeze mnie gdzieś się zagubiła i do tej pory się nie odnalazła emotka


Chyba to troche sprzeczne emotka Nic ci nie zginelo, ale zginelo emotka

A co do podpisow, to ja zawsze sie podpisuje przy odbiorze paczek za rodzine, a listonosz (lub na poczacie pani w okienku) dopisuje, ze odebral syn/brat i jeszcze czasami spisuja nr dowodu (ale to juz raczej tylko w okienku emotka )



Faktycznie emotka emotka

Chodziło mi o to, że żadna moja wygrana nigdy nie zagineła. A paczka prywatna,którą wysłałam do znajomej gdzieś znikneła.

Oj zresztą mało ważne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1511636 Napisano: 28.04.2008 07:45:02 w Poczta kradnie
szymen napisał(a):

Co do tematu, to mi nigdy nic nie zginelo na poczcie (co dziwne, z tego co czytam emotka ). Jedynie co, to raz mi przyszedl rozlany szampon H&S emotka
A ja mam nadzieje ze strajku nie bedzie, a wszystkie przesylki dojda na czas emotka



Mnie też nic nie zgineło, aczkolwiek przesyłka wysłana przeze mnie gdzieś się zagubiła i do tej pory się nie odnalazła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1511633 Napisano: 28.04.2008 07:44:10 w Poczta kradnie
lila83 napisał(a):

dreams napisał(a):

A mi dzisiaj poczta przywiozla batoniki i ten co je przekazywal stwierdzil, zeby nie podpisywac wszystkich to on to zrobi. To juz przesada i tak nie moge sie doliczyc, aby wszystkie wygrane paczki przyszly. emotka




http://media.wp.p...926&ticaid=15cb5

przeczytaj sobie i mu powiedz nastepnym razem



Taka prawda...
Ja zawsze się sama podpisuje, a jak ktoś odbiera przesyłkę za mnie to podpisuje się swoim nazwiskiem.
Ja mam tak wspaniałego listonosza i paczkowego, że zawsze cierpliwie czeka,aż wszystko podpisze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1511599 Napisano: 28.04.2008 07:33:35 w Poczta kradnie
Szymon 2 napewno poczta będzie normalnie pracować emotka
Ale co do strajku to ja nie mam pojęcia... ale zapytam mojego listonosza jak przyjdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1509350 Napisano: 27.04.2008 08:58:47 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
stasiak50 napisał(a):

ale marudzicie emotka emotka emotka
mnie się podoba jak mam dużo pw. o głosy każdemu w pierwszej kolejnosci głosuje na co tylko mogę i odpisuję emotka no chyba że mam pw. od nieodpowiedzialnych osób to odrazu blokuje emotka



Jak dostaje PW o znanych osób to oczywiście zagłosuje,ale przeważnie dostaje PW od osób, które w ogóle nie udzialają się,a ich nicki widze pierwszy raz na oczy.
Czasem denerwujące, aczkolwiek da się z tym żyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1509317 Napisano: 27.04.2008 08:26:28 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
dziub4 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Nie podoba mis ie temat what do you think above you...wg mnie to bez sensowne nabijanie postow.A takze nie podoba mi sie to ze na forum nie ma opcji by sie zalogowac jako ukryty uzytkownik,mogloby to uchronic w pewien sposob od spamerow.



Z tym, żeby wprowadzić opcje ukrycia na forum to jestem ZA.
Codziennie dostaje kilkanaście PW z prośbami o głosy... emotka


ciekawe ze ja dostaje co najwyzej 1 pw o glos emotka
moze jestescie tzw kibelkowa forumowa elita i tak was kochaja?? emotka



Może nie bywasz tak często na forum jak niektórzy z Nas?
Ja przyznam,że przesiaduje na forum większość swojego wolnego czasu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1509191 Napisano: 27.04.2008 07:39:32 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Ja zawsze jak jestem to odrazu w kibelku mnie słychać emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1508982 Napisano: 27.04.2008 06:10:16 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
chochliczka napisał(a):

Nie podoba mis ie temat what do you think above you...wg mnie to bez sensowne nabijanie postow.A takze nie podoba mi sie to ze na forum nie ma opcji by sie zalogowac jako ukryty uzytkownik,mogloby to uchronic w pewien sposob od spamerow.



Z tym, żeby wprowadzić opcje ukrycia na forum to jestem ZA.
Codziennie dostaje kilkanaście PW z prośbami o głosy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1507375 Napisano: 26.04.2008 11:39:20 w Może nowa sonda?
Ooo już nawet jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1507372 Napisano: 26.04.2008 11:38:08 w Może nowa sonda?
Właśnie sonda się robi emotka
Będą wszystkie województwa. Nasz Pionas ze wszystkim sobie poradzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1507191 Napisano: 26.04.2008 09:16:37 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
dysia napisał(a):

malenka89 napisał(a):

dysia napisał(a):

było by dobrze, tylko kwestia osób którzy muszą dojechac np. ze świetokrzyskiego
Chciałabym poznac osobiscie Stasiaka50 i ponownie sie spotkac z Barbarą 1910



Świętokrzystkie to jeszcze nie jest,aż tak daleko, kilka godzin jazdy. Gorzej z Pomorzem bo to jest kawał drogi...


ja przystaje na Katowice, blizej bedzie z dojazdem mam nadzieje że dojedzie i Stasia



Zobaczymy co powiedzą inni emotka
Mam nadzieje,że tym razem uda Nam się do końca zrealizować Nasz plan. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1507183 Napisano: 26.04.2008 09:11:10 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
dysia napisał(a):

było by dobrze, tylko kwestia osób którzy muszą dojechac np. ze świetokrzyskiego
Chciałabym poznac osobiscie Stasiaka50 i ponownie sie spotkac z Barbarą 1910



Świętokrzystkie to jeszcze nie jest,aż tak daleko, kilka godzin jazdy. Gorzej z Pomorzem bo to jest kawał drogi... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1507181 Napisano: 26.04.2008 09:09:50 w Może nowa sonda?
I ja również jestem za zrobieniem ankiety emotka
A co do zlotu to faktycznie planowany już był tyle razy... i nigdy nic z tego nie wyszło.
No,ale może teraz wspólnymi siłami uda Nam się coś zoorganizować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1507178 Napisano: 26.04.2008 09:06:28 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
dysia napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Trzeba pomyśleć i coś zoorganizować emotka Wystarczy podać miejsce i date i tyle emotka Ile osób będzie tyle będzie emotka
Dysiu Pionas ma spory kawałek do Katowic... w tygodniu ma pracę, w co drugi weekend szkołę,więc nie wiem czy dałby radę...



Maleńka myślę, ze Pionas równiez zawita,
ale zapytajmy o zdanie Pionasa emotka



Rozmawiałam już z nim nie raz emotka
Powiedział,że może w wakacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1507101 Napisano: 26.04.2008 08:26:39 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
Trzeba pomyśleć i coś zoorganizować emotka Wystarczy podać miejsce i date i tyle emotka Ile osób będzie tyle będzie emotka
Dysiu Pionas ma spory kawałek do Katowic... w tygodniu ma pracę, w co drugi weekend szkołę,więc nie wiem czy dałby radę... Wyświetl w wątku >>
0 0