Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#1470486 Napisano: 08.04.2008 12:55:39 w Żegnamy zmarłych
(*) Dla Polskiego Żołnierza, który zginął w Afganistanie - Grzegorza Politowskiego (*)

Podziwiam za odwagę! Wiedział, że może zginąć, a mimo to pojechał i walczył... Wielki szacunek! Wyświetl w wątku >>
[*] 0

malenka89

#1469391 Napisano: 07.04.2008 09:33:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
agava napisał(a):

marielu napisał(a):

a mnie sie nie podoba ze coraz więcej sie Wam (Nam) nie podoba jak podoba emotka


Też nad tym myślałam emotka Wciąż jakieś ale ... Czepiamy się tego Pionasa jak rzepy psiego ogona, często zapominając, że gdyby nie on, nie byłoby nas tu, bo nie byłoby tej stronki. To nie tak, tamto też jest źle, biedny Adrian już pewnie ma wrzody emotka A przecież najważniejsze jest, mamy swoją przystań, mamy bogatą bazę konkursów (z której każdy może korzystać bez ograniczeń). Co byśmy zrobili, gdyby e-konkursy.info przestały działać?
A co tam - Pionas - kochamy Cię!



No,no jakie tu wyznania emotka
Ale popieram emotka

Doceńcie pracę i serce jakie włożył w tą stronę. I on nie robi tego dla siebie,ale dla Nas.
A Wy mu tak dziękujecie? Wieczne pretensje, wieczne ale.
Trzeba się cieszyć z tego co mamy bo tak naprawdę, gdyby nie Adrian nie mielibyśmy NIC! Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1469032 Napisano: 07.04.2008 08:05:10 w PODZIĘKOWANIA
A ja dziękuję wszystkim, których tutaj spotkałam.
Kiedyś wchodziłam na tą stronę dla konkursów, a teraz wchodzę dla Was... Nie wyobrażam sobie, co by było gdyby kiedyś tej strony miało zabraknąć...
Poznałam tu wielu wspaniałych ludzi, przeżyłam wspaniałe chwile i wiele się nauczyłam. Niektórzy mogą się z tego śmiac, ale czasem wirtualni przyjaciele są o wiele,wiele lepsi niż w realnym świecie.
Jesteście wspaniali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465419 Napisano: 06.04.2008 02:57:03 w co chcielibyście wygrać?
Gwiazdkę z nieba emotka
Albo złotą rybkę, która spełniałaby moje życzenia emotka

A tak na poważnie to chciałabym wycieczkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465385 Napisano: 06.04.2008 02:38:29 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
zdolnabestia napisał(a):

medea1 napisał(a):

Nie podoba mi sie to ze nie ktore dzialy sa zamkniete lub nie mozna otworzyc nowego tematu,bo uzaleznione jest od ilosci postow.To co specjalnie nabijac posty zeby miec dostep,hmmm.Chyba nie na tym rzecz polega.



Otwieranie nowego wątku jest uzależnione od ilości postów z prostego powodu - założeniem jest, aby użytkownik zapoznał się z forum, jego klimatem i zasadami zanim zacznie zakładać bezsensowne wątki.
Kiedyś nie było tego ograniczenia i dzieci neostrady zakładały jakieś dziwne wątki na potęgę. Była tylko kupa sprzątania i kasowania.
Jeżeli jednak ktoś chce założyć jakiś wątek, a nie ma odpowiedniej ilości postów, może zwrócić się do admina i jest wtedy szansa emotka



Dokładnie.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Dla chcącego nic trudnego.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465256 Napisano: 06.04.2008 01:55:16 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Ooo proszę:

konkursy15


Napisano: Dzisiaj, 06 Kwietnia 2008, 15:53:22



Ilość wiadomości: 1042
Z nami od: 21.1.2007
Punkty karne: 0/5

Powrót do góry przyszedłem siusiu, bo meski po ostatniej imprezce zalany

Napisane w WC DAMSKIM
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465244 Napisano: 06.04.2008 01:52:58 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
mirek2oo6 napisał(a):

a mi się nie podoba, że zawsze kiedy wchodzę do WC damskiego to cały czas są oblane deski emotka co wy nie trafiacie do kibla? emotka



Bo to faceci w nocy wchodzą nie to tego WC, co trzeba i oblewają emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465192 Napisano: 06.04.2008 01:22:26 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
medea1 napisał(a):

Nie podoba mi sie to ze nie ktore dzialy sa zamkniete lub nie mozna otworzyc nowego tematu,bo uzaleznione jest od ilosci postow.To co specjalnie nabijac posty zeby miec dostep,hmmm.Chyba nie na tym rzecz polega.



Jakbyś się udzialał w różnych tematach regularnie to bez problemu uzbierałbyś odpowiednią ilość postów emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465175 Napisano: 06.04.2008 01:09:20 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
AgaAga napisał(a):

A ja dodam, że było duuużo łatwiej coś wygrać i dlatego wraca się wspomnieniami do tamtych czasów. Na onecie, raz, dwa razy w miesiącu przy graniu tylko na siebie, a teraz raz na pół roku, rok emotka
Jestem za ograniczeniami w dostępie do niektórych wątków dla nowych, ale nie można stawić wszystkiego na ostrzu noża, że 10 konków trzeba dodać np. Jak ja dołączałam do tego grona, to w ogóle nie wiedziałam, gdzie są konkursy i jak ich szukać.



Ja też za tym nie jestem bo z reguły jak znajdę jakiś konkurs to ktoś mnie już uprzedził.
A co dopiero na forum będzie się działo... posty typu Dam tyle i tyle kodów za znalezienie mi 5 nowych konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465165 Napisano: 06.04.2008 01:04:19 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
melisa napisał(a):

EEEE tam, atmosfera tego forum zawsze była gorąca. Że niby trzy lata temu było tu sympatyczniej? Byłam tu trzy lata temu i było tak samo. Mniej więcej co miesiąc, dwa zdarzają się takie ostrzejsze dyskusje i tego się bez modów nie wyeliminuje, ale z drugiej strony jak tu będzie mdło i nudno w wersji ugrzecznionej forum.



Może i masz racje...
Ale ja dalej twierdzę,że ten temat o oszutach jest niepotrzebny.
I cięzko mi uwierzyć, że Pionas tak odrazu wyraził na niego zgodę.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465128 Napisano: 06.04.2008 12:52:02 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cieja napisał(a):

Nie podoba mi się to że jak wchodzę na forum przez IE automatycznie wyskakują mi 1,2 reklamy ,rozumiem że tak utrzymuje sie ta stronka ale nie życze sobie czegos takiego



Ja też wchodzę przez IE i jakoś nic mi nie wyskakuje emotka
Ale co jak co... ta stronka utrzymuje się dzięki reklamą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465124 Napisano: 06.04.2008 12:50:19 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
annaroza napisał(a):

Ja nie wchodzę w układy, ale zawsze może się zdarzyć, że będę musiała. I wtedy wolałabym trafić na osobę uczciwą. Ten top pozwoliłbu mi sprawdzić czy ktoś się już na tej osobie nie sparzył.



Ale nie zawsze ten ktoś musi pisać prawdę!
Czasem ktoś komuś podpadnie i na złość wymyśli na poczekaniu jakaś historię.

medea1

A czy to ważne ile się ma postów?
Udzielaj się codziennie w różnych tematach, a stopniowo nabierasz postów i nie będzie Ci ich tak dużo ubywać
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465100 Napisano: 06.04.2008 12:43:45 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
marielu napisał(a):

malenka89 napisał(a):

medea1 napisał(a):

Nie wiem czy karniaki ostudza emocje,zawsze sie znajdzie ktos kto sie wylamie.Czytalam ze to forum bylo inne ,ze jest przyjazne.To moze trzeba jednak zamknac temat-forumowi oszusci,a jesli ktos kogos oszukal to jednak od tego sa administratorzy i sprawe zalatwia szybko.



Dokładnie emotka
Takie rzeczy powinno się załatwiać indywidualnie,a nie z udziałem publiczności.



miło że chociaż ktoś myśli podobnie jak mery
emotka



Zawsze forum jakoś radziło sobie bez tego tematu i tak powinno pozostać. Sprawy o oszustwa powinno się załatwiać poza forum.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465091 Napisano: 06.04.2008 12:39:53 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
medea1 napisał(a):

A i jeszcze jedno co mi sie nie podoba,wlasnie nabijanie postow i druga sprawa czemu nie ktorzy forumowicze maja zmniejszana liczbe postow!!



Forum jest co jakiś czas czyszczone. Więc w związku z tym i liczba postów spada. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465085 Napisano: 06.04.2008 12:37:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
medea1 napisał(a):

Nie wiem czy karniaki ostudza emocje,zawsze sie znajdzie ktos kto sie wylamie.Czytalam ze to forum bylo inne ,ze jest przyjazne.To moze trzeba jednak zamknac temat-forumowi oszusci,a jesli ktos kogos oszukal to jednak od tego sa administratorzy i sprawe zalatwia szybko.



Dokładnie emotka
Takie rzeczy powinno się załatwiać indywidualnie,a nie z udziałem publiczności. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1465054 Napisano: 06.04.2008 12:30:03 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
wesoyromek napisał(a):

marielu napisał(a):

tak masz racje , najlepiej im wszystkim dac po karniaku na uspokojenie .



też się zgadzam, ale ja bym dała od razu po dwa emotka



To może 3? emotka

A tak na poważnie to moim zdaniem to forum ma być przyjazne dla człowieka, a nie obrzucać innych błotem...
Jak ktoś ma z kimś na pieńku to załatwia to indywidualnie,a w razie czego powiadamia Pionasa.
Publicznie na forum można wiele mówić... i nie zawsze musi to być prawda! Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1464767 Napisano: 06.04.2008 10:49:58 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
buraczek napisał(a):

melisa napisał(a):

Po pierwsze podoba mi się, że mi się nie podoba.

Po drugie o jakim zamknięciu topu smak na tak mówił buraczek jak ten top nie jest zamknięty. emotka

Po trzecie mmeyka ma rację. Bytność na forum nie może zależeć od dodanych konków, bo nie będzie na nim melisy emotka Melisa tu tylko sprząta (czyli gadu-gadu w wersji konkursowej). Mówiąc inaczej konki interesują mnie już mało, bardzo mało. Już od trzech miesięcy zbieram się, żeby nabrać chęci do konkursów. I nic. emotka Potrzebny mi chyba jakiś dopalacz.




chodziło mi o wprowadzenie zasady, że forum smaknatak mogą przeglądać osoby, które mają 200 postów lub są 2 lata obecni na stronie i wtedy zaczęło się to bezsensowne nabijanie byleby tylko było



Ale za każde takie bezsensowne pisanie są karniaki. I po 5 osoba wylatuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1464535 Napisano: 06.04.2008 09:39:04 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
babariba napisał(a):

W końcu każdy dobrze wie kto się udziela,a kto nie
- różnie z tym bywa

ja mam tylko nadzieję, ze zmiany wyjdą na dobre e-konkursom



Jak ktoś stale bywa na forum to dobrze wie kto się udziela, a kto nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1464513 Napisano: 06.04.2008 09:29:16 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
AgaAga napisał(a):

Buuu emotka Mnie wyrzucono prawie 1000 postów, pisanych przez te lata. Już wszystko wiem dlaczego, ale trochę mi żal, bo wyglądam jakbym się w ogóle nie udzielała....

A czy nie można by było pozostawiać liczbę postów? Czy to musi zależeć od tego, ile z nich można przeczytać??



Ale czy to jest ważne kto ile ma postów? emotka
W końcu każdy dobrze wie kto się udziela,a kto nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1463908 Napisano: 05.04.2008 10:17:43 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
melisa napisał(a):

niniejszym oświadczam, że jestem kobietą (chyba), więc mieszczę się w tych 99,9% emotka



chyba? emotka
To jak Ty sama nie potrafisz powiedzieć to chyba coś nie tak jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0