Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mama2006

mama2006

#1935800 Napisano: 11.11.2008 04:12:30 w Wkurza mnie...
domisia06 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

domisia06 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

domisia06 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

marielu napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

domisia06 napisał(a):

służba zdrowia,pojechałam w nocy na pogotowie bo 6 miesieczna córka miała problemy z oddychaniem, świszczący oddech i lekki kaszel po zbadaniu lekarz stwierdził ze nic jej nie jest.



trzymam kciuki, będzie dobtrze ale swoją drogę odwiedź alergologa,.Zdrówka życzę
może to kaszel alergiczny?? mój syn taki miał - w nocy się dusił aż wymiotował od kaszlu - a w dzień kaszel znikał w nocy znowu duszności, wymioty, świszczący oddech - a lekarz spoglądał na mnie jak na wariatkę twierdząc ze dziecku nic nie jest - w nocy a piać od nowa to samo - okazało się ze to kaszel alergiczny - pomógł zyrtec


nocne duszności przeważnie wynikają z alergii , to reakcja na roztocza na przykład , zaczynają się po północy . Ale jeśli dziś już dojdzie ci katarek i kaszel za dnia to udaj się jednak do pediatry.




to była sytuacja z przez miesiąca - po zyrtecu przeszło - a nie mogłam uwierzyć ze można mieć aż taki kaszel alergiczny emotka


podejrzewam ze to moze byc coś z krtania bo mój brat jak był mały miał podobne objawy dostał jakiś zaszczyk i mu pomogło w środe jade do pediatry i wszystko sie okarze bo lekarze na izbie przyjęc zachowują sie jakby łaske robili pacjętowi


A czemu nie pojechałaś dzisiaj do pediatry?Jeśli to zapalenie krtani to u małego dziecka jest bardzo niebezpieczne, może dojśc do stridoru i duszności.Nigdy nie czekaj do nocy z chorobami, jeśli masz jakieś podejrzenia, to szukaj pomocy.Bo w nocy pozostaje tylko oddział szpitalny.Wiem coś o tym, bo nie raz to przerabiałam z synem.


niestety dzisiaj nie miałam sie czym dostac do lekarza bo wszyscy w pracy a autobusy i pociągi nie jechały


ale lepiej dzisiaj, czy nie?


jest o wiele lepiej bo juz nie ma kaszlu i cała noc spała zobacze jutro co lekarz powie


Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1935799 Napisano: 11.11.2008 04:11:47 w Wkurza mnie...
domisia06 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

domisia06 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

domisia06 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

marielu napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

domisia06 napisał(a):

służba zdrowia,pojechałam w nocy na pogotowie bo 6 miesieczna córka miała problemy z oddychaniem, świszczący oddech i lekki kaszel po zbadaniu lekarz stwierdził ze nic jej nie jest.



trzymam kciuki, będzie dobtrze ale swoją drogę odwiedź alergologa,.Zdrówka życzę
może to kaszel alergiczny?? mój syn taki miał - w nocy się dusił aż wymiotował od kaszlu - a w dzień kaszel znikał w nocy znowu duszności, wymioty, świszczący oddech - a lekarz spoglądał na mnie jak na wariatkę twierdząc ze dziecku nic nie jest - w nocy a piać od nowa to samo - okazało się ze to kaszel alergiczny - pomógł zyrtec


nocne duszności przeważnie wynikają z alergii , to reakcja na roztocza na przykład , zaczynają się po północy . Ale jeśli dziś już dojdzie ci katarek i kaszel za dnia to udaj się jednak do pediatry.




to była sytuacja z przez miesiąca - po zyrtecu przeszło - a nie mogłam uwierzyć ze można mieć aż taki kaszel alergiczny emotka


podejrzewam ze to moze byc coś z krtania bo mój brat jak był mały miał podobne objawy dostał jakiś zaszczyk i mu pomogło w środe jade do pediatry i wszystko sie okarze bo lekarze na izbie przyjęc zachowują sie jakby łaske robili pacjętowi


A czemu nie pojechałaś dzisiaj do pediatry?Jeśli to zapalenie krtani to u małego dziecka jest bardzo niebezpieczne, może dojśc do stridoru i duszności.Nigdy nie czekaj do nocy z chorobami, jeśli masz jakieś podejrzenia, to szukaj pomocy.Bo w nocy pozostaje tylko oddział szpitalny.Wiem coś o tym, bo nie raz to przerabiałam z synem.


niestety dzisiaj nie miałam sie czym dostac do lekarza bo wszyscy w pracy a autobusy i pociągi nie jechały


ale lepiej dzisiaj, czy nie?


jest o wiele lepiej bo juz nie ma kaszlu i cała noc spała zobacze jutro co lekarz powie


Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1935642 Napisano: 11.11.2008 01:26:46 w Może nowa sonda?
marielu napisał(a):

golcia20 napisał(a):

emotka a lwy kobiety? emotka


liżom po jajkach inne lfy :F


emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1935635 Napisano: 11.11.2008 01:22:23 w Żegnamy zmarłych
chochliczka napisał(a):

za kolezanki brata,ktory popelnil samobojstwo (*)


O Boże, straszna śmierć, biedna rodzina Wyświetl w wątku >>
[*] 0

mama2006

#1935619 Napisano: 11.11.2008 01:11:00 w Wkurza mnie...
domisia06 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

domisia06 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

marielu napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

domisia06 napisał(a):

służba zdrowia,pojechałam w nocy na pogotowie bo 6 miesieczna córka miała problemy z oddychaniem, świszczący oddech i lekki kaszel po zbadaniu lekarz stwierdził ze nic jej nie jest.




może to kaszel alergiczny?? mój syn taki miał - w nocy się dusił aż wymiotował od kaszlu - a w dzień kaszel znikał w nocy znowu duszności, wymioty, świszczący oddech - a lekarz spoglądał na mnie jak na wariatkę twierdząc ze dziecku nic nie jest - w nocy a piać od nowa to samo - okazało się ze to kaszel alergiczny - pomógł zyrtec


nocne duszności przeważnie wynikają z alergii , to reakcja na roztocza na przykład , zaczynają się po północy . Ale jeśli dziś już dojdzie ci katarek i kaszel za dnia to udaj się jednak do pediatry.




to była sytuacja z przez miesiąca - po zyrtecu przeszło - a nie mogłam uwierzyć ze można mieć aż taki kaszel alergiczny emotka


podejrzewam ze to moze byc coś z krtania bo mój brat jak był mały miał podobne objawy dostał jakiś zaszczyk i mu pomogło w środe jade do pediatry i wszystko sie okarze bo lekarze na izbie przyjęc zachowują sie jakby łaske robili pacjętowi


A czemu nie pojechałaś dzisiaj do pediatry?Jeśli to zapalenie krtani to u małego dziecka jest bardzo niebezpieczne, może dojśc do stridoru i duszności.Nigdy nie czekaj do nocy z chorobami, jeśli masz jakieś podejrzenia, to szukaj pomocy.Bo w nocy pozostaje tylko oddział szpitalny.Wiem coś o tym, bo nie raz to przerabiałam z synem.


niestety dzisiaj nie miałam sie czym dostac do lekarza bo wszyscy w pracy a autobusy i pociągi nie jechały


ale lepiej dzisiaj, czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1934583 Napisano: 10.11.2008 09:32:29 w Wkurza mnie...
domisia06 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

marielu napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

domisia06 napisał(a):

służba zdrowia,pojechałam w nocy na pogotowie bo 6 miesieczna córka miała problemy z oddychaniem, świszczący oddech i lekki kaszel po zbadaniu lekarz stwierdził ze nic jej nie jest.




może to kaszel alergiczny?? mój syn taki miał - w nocy się dusił aż wymiotował od kaszlu - a w dzień kaszel znikał w nocy znowu duszności, wymioty, świszczący oddech - a lekarz spoglądał na mnie jak na wariatkę twierdząc ze dziecku nic nie jest - w nocy a piać od nowa to samo - okazało się ze to kaszel alergiczny - pomógł zyrtec


nocne duszności przeważnie wynikają z alergii , to reakcja na roztocza na przykład , zaczynają się po północy . Ale jeśli dziś już dojdzie ci katarek i kaszel za dnia to udaj się jednak do pediatry.




to była sytuacja z przez miesiąca - po zyrtecu przeszło - a nie mogłam uwierzyć ze można mieć aż taki kaszel alergiczny emotka


podejrzewam ze to moze byc coś z krtania bo mój brat jak był mały miał podobne objawy dostał jakiś zaszczyk i mu pomogło w środe jade do pediatry i wszystko sie okarze bo lekarze na izbie przyjęc zachowują sie jakby łaske robili pacjętowi


A czemu nie pojechałaś dzisiaj do pediatry?Jeśli to zapalenie krtani to u małego dziecka jest bardzo niebezpieczne, może dojśc do stridoru i duszności.Nigdy nie czekaj do nocy z chorobami, jeśli masz jakieś podejrzenia, to szukaj pomocy.Bo w nocy pozostaje tylko oddział szpitalny.Wiem coś o tym, bo nie raz to przerabiałam z synem. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1932735 Napisano: 09.11.2008 08:25:59 w Pomocy!!!!
marielu napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Czy w niedzielę Lubella też wysyła sms o wygranej?


Tak Marielcia własnie dostala przed chwilą emotka


no i znowu nic, ale Tobie bardzo gratuluję Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1932713 Napisano: 09.11.2008 08:16:42 w Pomocy!!!!
Czy w niedzielę Lubella też wysyła sms o wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1932511 Napisano: 09.11.2008 06:11:03 w Może nowa sonda?
Rybki są dobre. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1932510 Napisano: 09.11.2008 06:10:38 w Może nowa sonda?
pionas napisał(a):

Ryba ma najładniejszy uśmiech emotka emotka


Też jestem za rybką . Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1932508 Napisano: 09.11.2008 06:08:40 w co chcielibyście wygrać?
ja tylko nowe wyposażenie kuchni, stara beznadziejna a ciągle są inne potrzeby. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1928783 Napisano: 06.11.2008 06:02:11 w PODZIĘKOWANIA
Bardzo dziękuję fryteczce za pomoc w avatarku.
emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1928410 Napisano: 06.11.2008 02:26:45 w PODZIĘKOWANIA
Serdeczne podziękowania dla maa za książkę
Dom naszych marzen Elizy Sarneckiej- Mahoney wygraną w konkursie na forum. emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1928377 Napisano: 06.11.2008 02:01:25 w PODZIĘKOWANIA
Serdeczne podziękowania dla daw3 za bluzę warki. emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1926698 Napisano: 05.11.2008 01:30:29 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

Mnie wkurza komisja zusowska, czeka mnie w listopadzie... emotka


zależy na kogo trafisz, ja miałam jedną w maju i trafił super facet, za to we wrześniu podła,wstrętna baba,która robiła łaskę.
A w jakim mieście stajesz?czyżby w Toruniu, ja też w Toruniu, na Mickiewicza Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1926693 Napisano: 05.11.2008 01:25:36 w Wkurza mnie...
selena napisał(a):

A mnie wkurza , że mi się ta strona od pewnego czasu strasznie muli i muszę czekać masę czasu , aż cokolwiek mi się otworzy emotka


U mnie to samo . emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1920123 Napisano: 01.11.2008 05:36:13 w dzis mam urodzinki

mama2006

#1920074 Napisano: 01.11.2008 04:41:24 w Wkurza mnie...
fenel napisał(a):

A mnie wkurzają hieny cmentarne... Odszedłem na 10 minut od grobu i znikły 3 wkłady ze zniczy ehh....


znam to na codzień, strasznie kradną,
Są osoby , które biorą pieniądze za opiekę nad grobami, za zapalanie świeczek, no i pieniązki biorą do kieszeni a świeczki biorą z innych grobów. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1915260 Napisano: 29.10.2008 08:41:48 w Pomocy!!!!
rafi323raf napisał(a):

golcia20 napisał(a):

sluchajcie wygralam dzbanek Brita ale nie dostalam jeszcze e-maila ani telefonu, czy ktos ma podobnie???


nie wiem o jaki konkurs chodzi, ale moze przy rejestracji czy tam wysyłaniu odpowiedzi się dane podawało?:)


tak,podawało się dane, więc myslę, że nie będzie problemu . Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#1915234 Napisano: 29.10.2008 08:25:06 w co chcielibyście wygrać?
mahuska napisał(a):

coś z lubelli posyłam te eski i nic... o której zawsze oni wysyłają??


ja dostalam smsa o 20.01.
W temacie:hm, może wyposażenie kuchni ,bo jakoś nie mogę się dorobić nowej; jakaś wycieczka rodzinna też by się przydała. Wyświetl w wątku >>
0 0