Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mama2006

mama2006

#6242613 Napisano: 18.08.2016 15:25:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
hehatka31 napisał(a):

Torba Lays

i u mnie również Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6242131 Napisano: 17.08.2016 22:14:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

mama2006

#6241469 Napisano: 16.08.2016 16:30:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy Surf informował o wygranych? Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6240282 Napisano: 12.08.2016 11:12:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

aerdna napisał(a):

jokan napisał(a):

Victoria33 napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

jokan napisał(a):

czy ktos wie moze co to jest dokladnie z konkursu Kamisa "standy z pojemnikami na przyprawy „Masala” , czy to jest jakas poleczka z pojemnikami czy cos innego?


Kiedyś to googlowałam, teraz nie mogę znaleźć. Ale to chyba właśnie była półeczka albo pionowy stojak.

dzieki, bo na pierwsze losowanie oczywiscie zaspalam...i sie zastanawiam czy wziac udzial w 2 czy moze 3 losowaniu....

http://a-tab.com....a-5901162432058.html

dzieki!

Tutaj będzie największa konkurencja emotka

Teraz też była niemała, skoro byli tacy, którzy na kilka czy kilkanaście zgłoszeń nie trafili żadnego noża, u mnie 1/3.

no, np.ja, wysłałam chyba z 5 zgłoszeń i nawet 1 nożyk nie wpadł. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6239143 Napisano: 09.08.2016 13:20:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
deskorolka z Familijnych Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6238879 Napisano: 08.08.2016 17:47:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bony do Kauflanda, za konkurs fotograficzny Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6238851 Napisano: 08.08.2016 16:44:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

co dzisiaj woziła Poczta Polska? bo mam awizo.Czyżby Kaufland zmienił firmę kurierską?

Może bon z konkursu foto w Kaufie? Mama dzwoniła, że dotarł do niej poleconym emotka

najprawdopodobniej ale zdziwiona jestem, bo zawsze chyba GLS im woził Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6238820 Napisano: 08.08.2016 15:59:24 w Gratulacje! Dla wygranych!
bruce napisał(a):

mama2006 napisał(a):

bruce napisał(a):

mama2006 napisał(a):nie z dzisiaj ale potwierdzona mechaniczna deskorolka z Familijnych emotka
Normalnie, Dziewczyno, idziesz, jak burza przez tegoroczne loterie! Gratki, Szczęściaro! emotka emotka emotka

Karolina bardzo, bardzo dziękuję, sama w to nie nie wierzę , jak do tej pory loterie omijały mnie szerokim łukiem 

Jesteś Dzielna Dziewczyna, wiesz to sama, a ja kibicuję Ci nadal - pamiętaj, Kochana Moja, to dopiero sierpień... emotka emotka emotka

i wzajemnie, i wzajemnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6238819 Napisano: 08.08.2016 15:58:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
co dzisiaj woziła Poczta Polska? bo mam awizo.Czyżby Kaufland zmienił firmę kurierską? Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6238815 Napisano: 08.08.2016 15:56:00 w Gratulacje! Dla wygranych!
bruce napisał(a):

mama2006 napisał(a):nie z dzisiaj ale potwierdzona mechaniczna deskorolka z Familijnych emotka
Normalnie, Dziewczyno, idziesz, jak burza przez tegoroczne loterie! Gratki, Szczęściaro! emotka emotka emotka

Karolina bardzo, bardzo dziękuję, sama w to nie nie wierzę , jak do tej pory loterie omijały mnie szerokim łukiem  Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6238786 Napisano: 08.08.2016 15:17:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
nie z dzisiaj ale potwierdzona mechaniczna deskorolka z Familijnych emotka Wyświetl w wątku >>

mama2006

#6238036 Napisano: 05.08.2016 20:20:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

A czy Albedo zawsze informuje telef.?
Nie kojarze, by wysylali smsy?

Maja tylko pakiet na darmowe rozmowy, a za smsy juz placa?

Kurcze przy 200 nagrodach niech dzwonia, ale przy tylu w kamisie?  

własnie miałam zapytać, oni naprawdę mają zamiar obdzwonić 2500 osób? kurcze, jak im nie szkoda czasu i ludzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6235963 Napisano: 01.08.2016 16:08:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

mama2006 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

ciekawe czy agencje będą mogły sprawdzić kto jest właścicielem karty?

Na pewno nieemotka

mam taką nadzieję, a wy rejestrujecie wszystkie karty na siebie? czy profilaktycznie na rodzinę?

moja córka takiej karty używa w Londynie, ciekawe czy będę mogła zarejestrować ją u siebie, bez jej obecności?

Teoretycznie, jeśli np. kartę mam w Orange to mogę ją zarejestrować u innego operatora.Zadam głupie pytanie, czy jeśli przeszłabym , dajmy na to do Plusa, to automatycznie przechodzę pod tego operatora? ze wszystkimi plusami i minusami? Piszę dlatego, że operatorzy prześcigają się w "wabieniu" klientów do rejestracji u nich, a Orange -trochę mało daje.I zastanawiam się....... Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6235286 Napisano: 30.07.2016 17:07:24 w Pomocy!!!!
czy ktoś może widział jakiś konkurs, gdzie trzeba kupić Calgon? - bo nie uśmiecha mi się kupić go tylko do pralki , hehehe Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6234268 Napisano: 28.07.2016 11:09:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

marzenier napisał(a):

Nie bardzo,bo musisz pojawić się w salonie z ta karta,która chcesz zarejestrować emotka

Nie trzeba mieć kart przy sobie. Można, ale nie trzeba. Rejestrowałam i tak, i tak.

no tak, ale podobno weryfikują pin smsem ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6234249 Napisano: 28.07.2016 10:27:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

ciekawe czy agencje będą mogły sprawdzić kto jest właścicielem karty?

Na pewno nieemotka

mam taką nadzieję, a wy rejestrujecie wszystkie karty na siebie? czy profilaktycznie na rodzinę?

moja córka takiej karty używa w Londynie, ciekawe czy będę mogła zarejestrować ją u siebie, bez jej obecności? Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6234054 Napisano: 27.07.2016 21:07:57 w Zjazd e-konkursowiczów
mamadwojga napisał(a):

mama2006 napisał(a):

pakowa napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

rachel napisał(a):

ja za centrum:)) pewnie nie znacie włocławka:P

Ja znam emotka  Bo też jestem z kuj-pom emotka  

ja również emotka

i ja emotka

Haaa - a ja właśnie wypoczywam sobie pod Włocławkiem w Wieńcu Zdrój emotka Pozdrawiam!!!

to trochę nas jest z kujawsko-pomorskiego emotka . a jak ten Wieniec? kiedyś do sanatorium do Wieńca jechało się za karę, bo tam nic kompletnie było, ale teraz podobno się dużo zmieniło. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6234044 Napisano: 27.07.2016 20:52:07 w Zjazd e-konkursowiczów
pakowa napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

rachel napisał(a):

ja za centrum:)) pewnie nie znacie włocławka:P

Ja znam emotka  Bo też jestem z kuj-pom emotka  

ja również emotka

i ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama2006

#6232986 Napisano: 25.07.2016 22:37:50 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

mama2006 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

mia napisał(a):

1) To, co się wyprawia w Europie (i nie tylko)... emotka
2) To, co się wyprawia w Polsce...  emotka
http://www.tvn24....ancami,663418,s.html

Oni już całkiem powariowali!!!Co katastrofa smoleńska ma do powstańców ??????
Jak czytam wzmianki o Macierewiczu i jego postępkach,to Mi ręce opadają emotka

i nie tylko o nim, dożyliśmy czasów emotka , ehh

Mnie na łopatki rozłożyła p. Kempa i jej pakt z papieżem. emotka

codziennie, ktoś z wybitnych przedstawicieli obecnie panującej nam , jedynie słusznej partii rozkłada mnie na łopatki.Nie ma dnia, bez rozłożenia.  Wyświetl w wątku >>

mama2006

#6232981 Napisano: 25.07.2016 22:29:21 w Wkurza mnie...
joasiajulia napisał(a):

mia napisał(a):

1) To, co się wyprawia w Europie (i nie tylko)... emotka
2) To, co się wyprawia w Polsce...  emotka
http://www.tvn24....ancami,663418,s.html

Oni już całkiem powariowali!!!Co katastrofa smoleńska ma do powstańców ??????
Jak czytam wzmianki o Macierewiczu i jego postępkach,to Mi ręce opadają emotka

i nie tylko o nim, dożyliśmy czasów emotka , ehh Wyświetl w wątku >>