Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6694465 Napisano: 02.04.2020 17:45:28 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Black z BP za pełną cenę paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6693392 Napisano: 30.03.2020 11:11:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

ilona162 napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

bizix napisał(a):

pikawka napisał(a):

Rimmel. Czy ktoś ma problem z dostarczeniem maila ? Przychodzi mi zwrotka, że nie może być dostarczone. Wysłałam kilka razy. 

U mnie to samo.

Mogę tylko napisać, że w czwartek mail wyszedł ode mnie bez problemu.

a wpisujecie poprawnego maila, nairobia.com (nie .pl)?

Tak. Sprawdzalam. Z innego maila poszło. Skopiowalam i już z drugiego maila nie idzie. 

Mejl wracał mi kilka razy, aż zmniejszyłam wielkość załączników i wtedy poszedł bez problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6690752 Napisano: 18.03.2020 11:04:31 w Informują
Informują z Konkurs "Chrupanie to wygrywanie" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6690446 Napisano: 17.03.2020 00:45:47 w Wkurza mnie...
A ja się dowiedziałam, że moja starsza sąsiadka została zostawiona przez rodzinę na pastwę losu. Kobieta schorowana, ok. 90 lat, praktycznie nie wychodzi z domu. Ostatnio nosiłam jej obiady. Ktoś z rodziny był tylko na weekend podać jej kilka produktów spożywczych. Dziś się żaliła, że ma wysokie ciśnienie i została bez leków. Poprosiła o pomoc w zakupie i obiecała, że odda jak rodzina jej przywiezie.  Jeszcze chciała, żeby sprawdzić czy jej się telefon zepsuł, bo nie może się do nich dodzwonić. Strasznie mi się przykro zrobiło jak zobaczyłam, że od grudnia ma niedoładowane konto i przez cały ten czas próbowała wykonać do nich tyle połączeń, a oni nawet nie zasilili jej konta, żeby mieć z nią kontakt... Sporadycznie tylko pojedynczo przyjeżdżają zobaczyć co się tam u niej dzieje. A to ludzie wykształceni, z dobrą pozycją społeczną. Córka tej Pani publikuje na mediach społecznościowych apele, żeby w obecnej sytuacji dbać o innych. Może nieładnie tak obgadywać, ale jakoś mnie to zasmuciło dzisiaj. Zwłaszcza, że pewnie jest więcej takich starszych osób. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6690074 Napisano: 14.03.2020 20:06:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaka72 napisał(a):

Chcę wysłać zgłoszenie Silan Dino i po kliknięciu wyślij pojawia się komunikat że zgłoszenie zawiera niedozwolone słowo miał tak ktoś

Tak, ja miałam. Wyrzuciłam lub zmieniłam wiele słów, ale i tak nie chciało przejść. Odświeżałam stronę, próbowałam z innej przeglądarki. W końcu napisałam nowe zgłoszenie, bo nie doszłam do tego jakie słowo im przeszkadza. Nie było nazw żadnych marek, żadnych ukrytych przekleństw w innych słowach, nic wulgarnego, itp... same normalne słowa.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6688972 Napisano: 10.03.2020 13:22:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Mam 2 pytania:
1. Czy w konkursie Jordan jest ograniczenie znaków (w regulaminie nie ma żadnego zapisu, a jak to było wcześniej w przypadku tej agencji)?
2. Czy posiada ktoś regulamin do konkursu Velvet w C4?

http://promocjeze...sC4marzec_final_.pdf Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6688828 Napisano: 09.03.2020 21:02:25 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

Szukam osób, które mają wolne środki na koncie komórkowym i zechcą na mnie zagłosować w plebiscycie Gazety Wrocławskiej.
www.gazetawroclawska.pl/kobiety Katarzyna Legięć SMS O TREŚCI WTR.437 

Zagłosowane, powodzenia emotka  
Przy okazji jakby ktoś chciał, to kody na e-wydanie gazety:
Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6688130 Napisano: 05.03.2020 15:24:33 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Lenor w POLO emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6687680 Napisano: 04.03.2020 11:57:32 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) Już sama nie wiem co robić  emotka  Mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy, ale może jednak warto zrobić małe zapasy żywności. 


Tylko po co robić te zapasy? Moja wyobraźnia tego nie ogarnia emotka

Ludzie chyba szykują się na to, że nie będą wychodzić z domów emotka  Ja do tej pory się tym nie przejmowałam, ale po tym jak ogłosili w mojej okolicy pierwszy potwierdzony przypadek w Polsce, to ludzie masowo wszystko wykupują ze sklepów. W osiedlowym Dino pustki jak za komuny, w Netto nawet wafle ryżowej masowo wykupują. Mam nadzieję, że to się jednak unormuje. Może w dużych miastach tak tego nie widać, bo więcej sklepów. Ale u mnie w małym miasteczku wszystko ogołocone. Nawet trudno dostać niektóre podstawowe produkty na obiad. Już w poniedziałek dopiero w trzeci sklepie dostałam ryż, i to jaśminowy, bo zwykłego nie było. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6687671 Napisano: 04.03.2020 11:34:09 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie panika z powodu koronawirusa, chciałabym, żeby to się już skończyło. Już w poniedziałek nie mogłam kupić nigdzie zwykłego ryżu, a dzisiaj od rana wielkie szaleństwo, bo pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa jest z moich okolic. Pani w aptece powiedziała, że ludzie dziś rano zaraz po otwarciu wykupili kilkadziesiąt żeli antybakteryjnych. W aptekach pustki, to samo w sklepach spożywczych. Wszystko znika z półek, ludzie robią ogromne zakupy. Nikt o niczym innym nie mówi. Nawet ekspedientka w sklepie mnie o to zagadała i powiedziała, że sama zrobiła zapasy, a ludzie jak nigdy wydają nawet po tysiąc złotych na jednorazowe zakupy. Już sama nie wiem co robić emotka  Mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy, ale może jednak warto zrobić małe zapasy żywności.  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6686255 Napisano: 27.02.2020 16:55:35 w Informują
Informują z Konkurs "Podejdź Łagodnie do białego szaleństwa" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>
1 marzanna 0

Niebieska_Laguna

#6681376 Napisano: 10.02.2020 11:32:28 w Paragony na trwające konkursy
Paragon na loterię Rexona wymienię na paragon na Loterię "Wygraj własne motOREO" Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6681168 Napisano: 09.02.2020 13:31:45 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Typowa konwersacja z olx
" czy sprzeda pani za X zł z wysyłką. Jeśli tak to biorę od razu"
Zgadzam się. Po czym przez 2 wieczory odpisuję na pytania, które odpowiedzi można uzyskać czytając opis to jeszcze szereg innych, powiedziałabym abstrakcyjnych typu "czy będzie mi to pasować do pokoju pomalowanego na niebiesko?", "czy zmieszczę się w tą kurtkę?" "czy dostanę u pani 2 lata gwarancji?" (pytanie do rzeczy za 15zł)
Po odpowiedzi na te wszystkie wyczerpujące pytania, pada magiczne "a to ja jednak podziękuję"

emotka emotka emotka

Ja mam podobne sytuacje, ale - z propozycjami zamiany (choć wyraźnie jest napisane, że to oferta sprzedaży), na dodatek - moje nowe, firmowe zabawki na "używane krótko, lecz bez pudełek". Nic nie daje tłumaczenie, że nie.  emotka

Ja już na wstępie blokuję takie osoby. Może to niekulturalnie, ale inaczej się nie da. Szkoda czasu na nich. Zawsze staram się dodać jak najbardziej szczegółowy i przejrzysty opis. Zajmuje to dosyć dużo czasu, a jak ktoś nawet nie zada sobie trudu, aby to przeczytać, tylko pyta niegrzecznie o rzeczy zawarte już w ogłoszeniu i żąda natychmiastowej odpowiedzi, to od razu dziękuję za rozmowę i blokuję. I tak zawsze znajdzie się ktoś, kto kupi. Dla mnie to nie wróży nic dobrego, jeśli ktoś jest niby zainteresowany zakupem, a nawet nie przeczyta dokładnie ogłoszenia albo nie przyjmuje do wiadomości tego, co jest tam napisane. To w większości naciągacze, którzy szukają okazji. Więc blokuję bez wyrzutów sumienia. Tym bardziej, że potrafią być bezczelni. Kiedyś, gdy nie zgodziłam się na niekorzystną ofertę, mężczyzna groził mi, że zgłosi mnie do OLX, że mam wystawiony produkt, a nie chcę go sprzedać. I faktycznie to chyba zrobił, bo zdjęli mi ogłoszenie i miałam tam informację, że zgłoszone za sprzedaż leków czy coś w tym stylu. A leki to oczywiście nie były. To mnie nauczyło, żeby wszystkie takie podejrzane, roszczeniowe i agresywne osoby blokować już na wstępie. Szkoda czasu i nerwów.  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6680688 Napisano: 06.02.2020 23:55:33 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Persil Auchan. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6679936 Napisano: 05.02.2020 00:04:50 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Cieszę się, że w internecie, poza przepychankami, awanturami i hejtem, można jeszcze trafić na takie osoby ja Tao. 101 lat a czuje się na 20, wciąż aktywna, uczy jogi i nie wybiera się na emeryturę. Codziennie na instagramie jej uśmiech poprawia mi humor. Wspaniała inspiracja jak można cieszyć się życiem i korzystać z każdej chwili. No i wykorzystać w końcu matę do jogi, która się kurzy. (...)


Jako narzeczona jogina popieram w całej rozzzciągłości emotka

PS: Czy ta pani posiada profil na FB?

Tak, TUTAJ ma prywatny i TUTAJ fan page, ale rzadko aktualizowany, jest aktywna na instagramie emotka   Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

Niebieska_Laguna

#6679926 Napisano: 04.02.2020 23:04:17 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że w internecie, poza przepychankami, awanturami i hejtem, można jeszcze trafić na takie osoby ja Tao. 101 lat a czuje się na 20, wciąż aktywna, uczy jogi i nie wybiera się na emeryturę. Codziennie na instagramie jej uśmiech poprawia mi humor. Wspaniała inspiracja jak można cieszyć się życiem i korzystać z każdej chwili. No i wykorzystać w końcu matę do jogi, która się kurzy. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

Niebieska_Laguna

#6679223 Napisano: 02.02.2020 00:06:17 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na Glade w Carrefour.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6677840 Napisano: 28.01.2020 12:58:04 w Paragony na trwające konkursy
2 paragony na Colgate Total Hebe wymienię na jeden paragon ASTRA ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6677503 Napisano: 27.01.2020 14:20:41 w Paragony na trwające konkursy
Dwa paragony na Colgate Total Hebe wymienię na paragon Astra Intermarche (konkurs od jutra) Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6676990 Napisano: 24.01.2020 19:03:28 w Nasze kochane zwierzątka
3 stycznia znalazłam tę czteromiesięczną kulkę na ruchliwej ulicy. Leżał potrącony przez samochód, brudny, nieprzytomny. Dziś, po trzech tygodniach, dzięki wspaniałemu weterynarzowi, ten kociak jest okazem zdrowia, wulkanem energii i największym pieszczochem. Nie pozostawił nam wyboru, musieliśmy przyjąć go do rodziny emotka  A ze względu na swój szalony charakter, młodzieńczy bunt i brak chęci do współpracy, otrzymał imię - Smolar emotka
Wyświetl w wątku >>