Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6676990 Napisano: 24.01.2020 19:03:28 w Nasze kochane zwierzątka
3 stycznia znalazłam tę czteromiesięczną kulkę na ruchliwej ulicy. Leżał potrącony przez samochód, brudny, nieprzytomny. Dziś, po trzech tygodniach, dzięki wspaniałemu weterynarzowi, ten kociak jest okazem zdrowia, wulkanem energii i największym pieszczochem. Nie pozostawił nam wyboru, musieliśmy przyjąć go do rodziny emotka  A ze względu na swój szalony charakter, młodzieńczy bunt i brak chęci do współpracy, otrzymał imię - Smolar emotka
Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6676877 Napisano: 24.01.2020 13:59:23 w WC - rozmowy o wszystkim
donia7 napisał(a):

A pamiętacie laskę Giuliettę bodajże? Przepadła jak kamień w wodę... emotka ach te regulaminy i kodeksy prawne emotka

To ta, co chciała podać kogoś do sądu za to, że dostała punkt karny na forum? emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6676568 Napisano: 23.01.2020 15:03:16 w Paragony na trwające konkursy
Moje dwa paragony na Colgate Total w Hebe wymienię na paragon Schwarzkopf & Henkel z Kauflandu (Konkurs Nowy rok, nowa Ty) Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6672313 Napisano: 10.01.2020 13:21:21 w Informują

Niebieska_Laguna

#6672055 Napisano: 09.01.2020 20:11:21 w Wkurza mnie...
Uważajcie na swoje psiaki jeśli jesteście z tej okolicy...
Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6670502 Napisano: 03.01.2020 19:45:31 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

W ostatniej chwili zabrałam z ulicy małego, bezdomnego, potrąconego kotka... zanim rozjechały go inne samochody emotka  Kotek żyje, ale jedziemy do weterynarza, trzymajcie kciuki... 

daj znać co z kociakiem! I duże brawa za wielkie serce emotka

Jesteśmy już po wizycie u weterynarza, okazało się, że maluch ma dopiero 4 miesiące. Został mocno obtłuczony, najgorzej jest z płucami. Na szczęście trafiliśmy na super weterynarza, który bardzo dobrze się nim zaopiekował. Maluch dostał 6 zastrzyków, teraz opiekujemy się nim w domu, dajemy mu ze strzykawki picie i jedzenie zmieszane z lekami. Najbliższe trzy doby mają być decydujące, jeśli przeżyje, to potem wizyta kontrolna i powinien się wykurować do pełnej sprawności emotka  Widać w nim wolę walki, więc mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze emotka
Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6670374 Napisano: 03.01.2020 13:15:40 w Wkurza mnie...
W ostatniej chwili zabrałam z ulicy małego, bezdomnego, potrąconego kotka... zanim rozjechały go inne samochody emotka  Kotek żyje, ale jedziemy do weterynarza, trzymajcie kciuki...  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6669956 Napisano: 02.01.2020 02:44:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Jakis konkurs sie szykuje moze z kapsulkami do prania? 

W Kauflandzie można kupić Woolite https://www.e-kon...d1.html#.Xg1K0SHPzIU Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6669347 Napisano: 29.12.2019 21:46:55 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie hejt na profilu tej sp  Gabrysi, na ktora zbierane pieniadze na operacje w Stanach.Dla mnie to niepojete, co anonimowosc robi z ludzmi w sieci!Masakra!

Bardzo to smutne, ludzie nie uszanują nawet uczuć rodziny pogrążonej w żałobie. Czasem przeraża mnie ten brak empatii i zrozumienia. Po tragicznej śmierci Emily Hartridge też widziałam mnóstwo komentarzy przepełnionych nienawiścią. Ludzie dosłownie cieszyli się z jej śmierci, świętowali z tego powodu, robili sobie żarty. Powód? Bo była vlogerką, bo miała młodszego partnera, bo na pewno pusta, skoro nagrywała na YouTube, bo dbała o siebie, więc jej nie żal... Po prostu szok, że niektórzy mogą aż tak karmić się nienawiścią, żeby cieszyć się ze śmierci drugiej osoby.  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6669097 Napisano: 27.12.2019 23:24:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy ktoś się orientuje ile kosztuje 4 x 2 L Pepsi stacjonarnie w Auchan? Bo na Auchan Direct widzę jakąś zawrotną cenę prawie 20 zł, a w Tesco ten sam zestaw był chyba po 11 zł.


Auchan stacjonarny = 19,52 zł.

Dziękuję za odpowiedź emotka   Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

Niebieska_Laguna

#6669093 Napisano: 27.12.2019 23:21:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś się orientuje ile kosztuje 4 x 2 L Pepsi stacjonarnie w Auchan? Bo na Auchan Direct widzę jakąś zawrotną cenę prawie 20 zł, a w Tesco ten sam zestaw był chyba po 11 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6668954 Napisano: 27.12.2019 15:11:35 w Paragony na trwające konkursy
Moje dwa paragony (2 x zakup po 15 zł = 30 zł) na Loterię "Zimowy karnawał nagród (produkty Uniliver) " Intermarche wymienię na trzy paragony (3 x zakup po 10 zł = 30 zł) na konkurs Colgate w Lidlu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6665048 Napisano: 09.12.2019 21:59:07 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurzają mnie firmy kurierskie. Wybieram "lepszą", płacę dodatkowo za odbiór przesyłki w konkretnym dniu, a kuriera nie ma od dwóch dni. W biurze obsługi klienta nic sobie z tego nie robią. Jakby nie mieli żadnego wpływu na pracę kuriera, mogę sobie napisać skargę, która i tak niczego nie zmieni, bo kurier powie, że był po paczkę a nikogo nie było w domu. Strasznie mnie to denerwuje, że nie przykładają się do jakości świadczonych usług i mają klienta w poważaniu. W dodatku nie mam żadnej alternatywy, bo to już kolejny przewoźnik na którym się zawodzę. A w dodatku ja muszę świecić oczami i tłumaczyć się dlaczego paczka nie została wysłana. Już ostatni raz zamawiam kuriera do domu, bo jak człowiek sam nie zawiezie paczki do punktu nadania, to na kuriera można tygodniami czekać.

Może napisz co to za wspaniała firma tak Cię traktuje.

Niestety DPD, kiedyś nie miałam zarzutów, a ostatnio już któryś raz z rzędu muszę się po kilka dni dopraszać odbioru paczki. A jak już odbiorą, to potem wędruje po całej Polsce i dochodzi z opóźnieniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6665044 Napisano: 09.12.2019 21:47:30 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie firmy kurierskie. Wybieram "lepszą", płacę dodatkowo za odbiór przesyłki w konkretnym dniu, a kuriera nie ma od dwóch dni. W biurze obsługi klienta nic sobie z tego nie robią. Jakby nie mieli żadnego wpływu na pracę kuriera, mogę sobie napisać skargę, która i tak niczego nie zmieni, bo kurier powie, że był po paczkę a nikogo nie było w domu. Strasznie mnie to denerwuje, że nie przykładają się do jakości świadczonych usług i mają klienta w poważaniu. W dodatku nie mam żadnej alternatywy, bo to już kolejny przewoźnik na którym się zawodzę. A w dodatku ja muszę świecić oczami i tłumaczyć się dlaczego paczka nie została wysłana. Już ostatni raz zamawiam kuriera do domu, bo jak człowiek sam nie zawiezie paczki do punktu nadania, to na kuriera można tygodniami czekać. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6664298 Napisano: 06.12.2019 11:35:47 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Jacobs w ITM.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6662449 Napisano: 29.11.2019 17:16:20 w Paragony na trwające konkursy
0 0

Niebieska_Laguna

#6662197 Napisano: 29.11.2019 00:26:30 w Udane wymiany - polecane nicki:)
jokan,
Również bardzo polecam emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

Niebieska_Laguna

#6660332 Napisano: 24.11.2019 23:18:15 w Oddam za darmo
Oddam paragon na Belriso, konkurs kończy się o północy, a mi już nie chce się nic pisać. Może komuś się przyda i uda wygrać koc emotka Kto pierwszy ten lepszy emotka

oddane emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6659721 Napisano: 22.11.2019 12:57:54 w Paragony na trwające konkursy
Dwa paragony na Milkę z Tesco wymienię na paragony Farmio, Tchibo ITM, Lays Żabka, Calgon lub Tymbark Tesco o tej samej wartości. Wyświetl w wątku >>
0 0