Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6301143 Napisano: 16.12.2016 08:53:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy tylko do mnie nie dotarły bony z jesieni w ITM emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6300566 Napisano: 15.12.2016 09:45:04 w Biedronka
paula9891 napisał(a):

scrabble napisał(a):

rafi323raf napisał(a): Samochody rozdają a Wam nie pasuje, no lepiej, żeby w każdym konkursie rozdawali podkładki pod kubki, słoiki czy kubki - tam jakoś ludzie nie narzekają emotka

Nie zrozumiałeś aluzji, nie podoba się tylko to, że (dla mnie) to było totalna, konkursowa porażka. Poszło sporo zgłoszeń, nie wygrałam nawet tabletu a nagrody ZBYT kuszące żeby odpuścić emotka  Dlatego niech sobie darują, bo znów bym kupiła ciastka, których nawet nie mogę jeść, bo mam nietolerancję pokarmową na gluten. Ale z dwojga złego, przynajmniej nie wtrząchnęłam dwudziestu paczek ciastek- tu aluzja do Lays. emotka  
Nie bierz wszystkiego tak dosłownie, nikt nie jest zmuszany do brania udziału w danym konkursie, a to, że sobie marudzimy, to po prostu zmęczenie materiału . 

Mam to samo, ale niestety mogę jeść ciastka (chipsy też emotka ). Aż boję się stanąć na wagę...
Żałuję, że nie oddałam więcej opakowań na zbiórki żywności.
Ciasteczka DrGerard są najlepsze na zimowe wieczory, bo gdy widzę wyniki na forum i brak tam mojego numeru, to sięgam po nie i jem aż mi niedobrze emotka  Potem żałuję, ale jest już za późno.
Najgorsze jest to, że w czerwcu biorę ślub i kupiłam już sukienkę. Jak ja się w nią zmieszczę?!

Ja zawsze otwieram paczkę najlepszych ciasteczek na zimowe wieczory z zamiarem zjedzenia tylko jednego, a potem dochodzę do wniosku, że skoro otwarte, to trzeba zjeść do końca, a potem kolejną paczkę.... emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6299743 Napisano: 13.12.2016 12:58:02 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

xena napisał(a):

asantesana napisał(a):

Ale mnie wkurzyła wycena regulaminowa nagród z Elseve - prostownica o wartości 259 zł to taka, którą bez problemu można kupić za 120 zł, a dołączony zestaw kosmetyków o wartości 60 zł, to tez przesada... 

ja w reg widzę wart. prostownicy 169 zł emotka   (260 zł kosztuje niby ta z konkursu nivea tesco)

50 (pięćdziesiąt) nagród rzeczowych II stopnia: Prostownica marki Babyliss o wartości 259 zł (słownie: dwieście pięćdziesiąt dziewięć złotych) oraz gama produktów ELSEVE o postrzeganej wartości 61 zł (słownie: sześćdziesiąt jeden złotych).
W Tesco nie grałam, więc nie miało mi się co pomylić.

Są dwie wersje tego regulaminu. W jednej było 169, a w drugiej 259. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6299191 Napisano: 12.12.2016 11:50:08 w Informują
parole21 napisał(a):

Pudliszki podkładki. Czemu tak długo informują? To rezerwa czy coś?

Bo było ich 600, a do każdego dzwonią, zamiast wysłać esemesa. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6298047 Napisano: 08.12.2016 17:27:14 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie duch zmarłej osoby, który nade mną czuwa i chce się ze mną skontaktować za pośrednictwem esemesa za 3,69 zł emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6298045 Napisano: 08.12.2016 17:25:08 w Intermarche
bethan napisał(a):

Czy kogoś też TQG atakowało dzisiaj sms'ami z przypomnieniem o odesłaniu danych i paragonu na konkurs z bonami (ITM Jesień)?
Dane odesłałam od razu, potwierdzenia na @ brak. Bez sensu.

Ja odsyłałam dane ostatniego dnia, ale żadnego powiadomienie nie dostałam, że nie doszły. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6297306 Napisano: 07.12.2016 13:33:59 w WC - rozmowy o wszystkim
kalka napisał(a):

Czy ktoś może mnie oświecić wyjaśniając skąd biorą się tak wielkie różnice w cenie perfum na polskim rynku ? emotka
Dla przykładu: Fahrenheit DIOR - perfumy 100 ml ceny w internetowych perfumeriach- jak twierdzi Ceneo- to od 229 za tester do 290zł, a na OLX można kupić (oryginalne, oryginalnie zapakowane) za 70 zł-80 zł Hm, trudno mi pojąć tak wielkie różnice emotka  

Pytanie tylko, czy te za 70 złotych w ogóle do Ciebie dotrą. Oszuści często pobierają zdjęcia oryginalnych produktów z internetu, ogłaszają się na portalach niewymagających zbyt szczegółowej rejestracji. Zbierają zamówienia od naiwnych ludzi, a potem przepadają z kasą. Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

Niebieska_Laguna

#6296748 Napisano: 06.12.2016 13:04:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carissma napisał(a):

Do osób, które już dostały pralkę z Calgonu: jesteście na liście nagrodzonych gdzieś na początku? zastanawiam się, czy wysyłka jest wg listy, czy mają inny system.

Ja jestem prawie na samym końcu, a dostałam jako jedna z pierwszych. Powiadomili mnie chyba ostatniego dnia dzwonienia, więc może lista według kolejności dzwonienia. Wyświetl w wątku >>
1 carissma 0

Niebieska_Laguna

#6296693 Napisano: 06.12.2016 12:00:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy na ten tablet z drGerad wysyła się wszystkie 3 załączniki? Czy tylko 2? Ten ostatni jest o odebraniu nagrody.

Trzy. Oni zawsze tak chcą z tym o odebraniu nagrody. 

Wielkie dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6296678 Napisano: 06.12.2016 11:41:19 w SZUKAM....
mixik napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Szukam osoby, która wygrała tablet w konkursie drGeradr. Proszę o pw emotka

Laguna - wal tutaj, i tak zapewne nikt nie pomoże (już pytałem w topie biedronka)
Ja wygrałem, ale się szczerze zastanawiam nad odesłaniem czegokolwiek, takiej ilości danych jeszcze nigdy nie musiałem podawać nawet na znaaaacznie bardziej cenne nagrody

Właśnie też się zastanawiam, czy odsyłać te numery dowodów czy nie... Jeszcze nie miała styczności z tą agencją, więc nie wiem, czy wydadzą za sam pesel? Plus już się pogubiłam, czy ten 3 załącznik też im odsyłać czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6296674 Napisano: 06.12.2016 11:35:22 w SZUKAM....
Szukam osoby, która wygrała tablet w konkursie drGeradr. Proszę o pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6296673 Napisano: 06.12.2016 11:33:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na ten tablet z drGerad wysyła się wszystkie 3 załączniki? Czy tylko 2? Ten ostatni jest o odebraniu nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6296578 Napisano: 06.12.2016 10:07:56 w Czy informują/ informowali?
Mola C4? Chyba zakończył się na równi z Włosami marzeń, a to już dawno poinformowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6296120 Napisano: 05.12.2016 13:21:27 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Strach teraz coś napisać i wygrać, bo jak tylko opublikują wyniki, to zraz cały sztab konkursowiczów doszukuje się jakiegoś mankamentu (może akurat trafi się rezerwa?). (...) czas spojrzeć prawdzie w oczy, że te konkursy są po ty, aby nabijać sprzedaż, a nie szukać haseł reklamowych do wykorzystywania. Takie rzeczy praktykuje się w innych konkursach/przetargach. Te są kierowane do konsumentów i mają zupełnie inny cel. Skoro jest tu tyle genialnych osób, które tworzą teksty na wysokim poziomie, to czemu one nie wygrywają tych konkursów? Zapewne to złośliwi pracownicy agencji reklamowych odrzucają ambitne, wyrafinowane i inteligentne slogany, a wybierają chłam i kicz i śmieją się z prawdziwych talentów marketingowych.

A wiesz, że pokochałem Cię od pierwszego wejrzenia?! emotka emotka emotka emotka

Chyba jesteś wyjątkiem emotka

Bądź OPTYMISTKĄ. emotka Rozejrzyj się wokół... Nieśmiali wielbiciele pozostają w cieniu. Wiedzą, że całowanie rzemyczków u Twych sandałów to profanacja, a jednak chcieliby... OŚMIEL ich (tego jednego) emotka

Jednak wolę jak pozostają w cieniu. Sami wariaci dookoła - na studiach, w pracy  emotka Wyświetl w wątku >>
1 enfamka 0

Niebieska_Laguna

#6295894 Napisano: 04.12.2016 22:21:10 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Strach teraz coś napisać i wygrać, bo jak tylko opublikują wyniki, to zraz cały sztab konkursowiczów doszukuje się jakiegoś mankamentu (może akurat trafi się rezerwa?). (...) czas spojrzeć prawdzie w oczy, że te konkursy są po ty, aby nabijać sprzedaż, a nie szukać haseł reklamowych do wykorzystywania. Takie rzeczy praktykuje się w innych konkursach/przetargach. Te są kierowane do konsumentów i mają zupełnie inny cel. Skoro jest tu tyle genialnych osób, które tworzą teksty na wysokim poziomie, to czemu one nie wygrywają tych konkursów? Zapewne to złośliwi pracownicy agencji reklamowych odrzucają ambitne, wyrafinowane i inteligentne slogany, a wybierają chłam i kicz i śmieją się z prawdziwych talentów marketingowych.

A wiesz, że pokochałem Cię od pierwszego wejrzenia?! emotka emotka emotka emotka

Chyba jesteś wyjątkiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6295884 Napisano: 04.12.2016 22:14:38 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie trochę, że publikacja każdych wyników kończy się potworną nagonką i krytykowaniem nagrodzonych prac. Zaraz pojawiają się komentarze, że zwycięzcy na pewno byli losowani, bo moja wesoła twórczość nie mogła przegrać z takim chłamem. Nie wiem czego ludzie oczekują po dwu zdaniowej rymowance o proszku do prania czy papierze toaletowym. Że będzie pretendowała do literackiej nagrody Nobla? Z takimi ambicjami, to lepiej brać udział w konkursach artystycznych, a nie promocyjnych. Przykro trochę czytać takie komentarza. Gusta są różne i nie trzeba od razu nazywać kogoś dnem i beznadzieją, bo nie spodobał się nam jego tekst.


ale co to jest nagonka i dlaczego jest zestawiona w parze z krytyką? przecież to zupełnie dwie różne kwestie. nagonka to chamstwo, natomiast krytyka to... krytyka, czyli subiektywna ocena danej pracy. jeżeli ktoś jej nie lubi, to znaczy, że, ekhm, krytykuje (skandal!), nieraz iście artystyczną, pracę krytyków literackich, muzycznych, filmowych. 

poza tym, jestem zdania, że i o proszku do prania można napisać świetny tekst (polscy literaci już robili świetne slogany), miast brnąć w żałosne rymowanki, których żadna firma do realnego marketingu nigdy nie wykorzysta.

podsumowując: zabawa, zabawą, ale... wolę się bawić na nieco wyższym poziomie niż "dzięki pięknym włosom czuję się jak celebrytka, doda, duda, doopa, frytka".

Strach teraz coś napisać i wygrać, bo jak tylko opublikują wyniki, to zraz cały sztab konkursowiczów doszukuje się jakiegoś mankamentu (może akurat trafi się rezerwa?). Mam wrażenie, że niektórzy zaraz wyjdą na ulicę zbierać podpisy pod petycją, żeby odebrać główną nagrodę laureatce, gdyż ta dopuściła się literówki.

Poza tym czas spojrzeć prawdzie w oczy, że te konkursy są po ty, aby nabijać sprzedaż, a nie szukać haseł reklamowych do wykorzystywania. Takie rzeczy praktykuje się w innych konkursach/przetargach. Te są kierowane do konsumentów i mają zupełnie inny cel. Skoro jest tu tyle genialnych osób, które tworzą teksty na wysokim poziomie, to czemu one nie wygrywają tych konkursów? Za pewne to złośliwi pracownicy agencji reklamowych odrzucają ambitne, wyrafinowane i inteligentne slogany, a wybierają chłam i kicz i śmieją się z prawdziwych talentów marketingowych. Wiadomo, że gusta są różne. jednemu coś się podoba, a drugiemu nie. Ale uznawanie, że każde wyniki to dno też nie jest fajne. Publiczne wyśmiewanie nagrodzonych zgłoszeń też jet słabe... Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6295803 Napisano: 04.12.2016 20:05:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti9 napisał(a):

Moim zdaniem rowniez losowanie. niechlujstwo potwierdza brak korekcji nawet zwycieskiego hasla ''Gdzie zapach trawa długo''. Ośmieszyła się troche ta agencja. 

Literówki zdarzają się nawet w porządnych wydawnictwach, gdzie książka przechodzi kilka korekt. Ja po pierwszym przeczytaniu hasła nie zauważyłam tego błędu i nie uważam, żeby był powodem do dyskwalifikacji kogoś. Czasami coś czyta się sto razy i dalej nie widzi małego mankamentu. "Niechlujstwo" to za dużo powiedziane. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6295802 Napisano: 04.12.2016 20:01:29 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie trochę, że publikacja każdych wyników kończy się potworną nagonką i krytykowaniem nagrodzonych prac. Zaraz pojawiają się komentarze, że zwycięzcy na pewno byli losowani, bo moja wesoła twórczość nie mogła przegrać z takim chłamem. Nie wiem czego ludzie oczekują po dwu zdaniowej rymowance o proszku do prania czy papierze toaletowym. Że będzie pretendowała do literackiej nagrody Nobla? Z takimi ambicjami, to lepiej brać udział w konkursach artystycznych, a nie promocyjnych. Przykro trochę czytać takie komentarza. Gusta są różne i nie trzeba od razu nazywać kogoś dnem i beznadzieją, bo nie spodobał się nam jego tekst. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6295726 Napisano: 04.12.2016 16:29:58 w Pomocy!!!!
Czy na tablet w drGerard podajecie pesel i numer dowodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6295716 Napisano: 04.12.2016 16:10:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie mogę znaleźć info w regulaminie, czy w konkursie drGerard w Biedronce jedna osoba może wygrać tablet i samochód? I czy jest limit tabletów na gospodarstwo domowe? Wyświetl w wątku >>
0 0