Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6295425 Napisano: 03.12.2016 14:01:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wysłać kopię paragonu, to rozumiem, że mam zrobić skan i go wydrukować? I to im wysłać?

o który konk Ci chodzi?

drGerard w Biedrze Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

Niebieska_Laguna

#6295421 Napisano: 03.12.2016 13:47:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysłać kopię paragonu, to rozumiem, że mam zrobić skan i go wydrukować? I to im wysłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6294899 Napisano: 02.12.2016 12:03:14 w PLAGIATY
zezowaty_kot napisał(a):

Czytam teraz hasła i widzę, że naprawdę dużo osób bazuje na legendarnych już tekstach jednej nawiedzonej konkursowiczki. Czerwony dywan i gonią marzenia - niezmiennie będzie mi się to kojarzyło z nią. Jakby nie patrzeć, ukłon dla niej za stworzenie czegoś, co się przejeść nie może, a dodatkowo wyżywi też pasożyty emotka

Motyw czerwonego dywanu jest bardzo utarty w popkulturze i raczej trudno przypisywać go jednej osobie. "Olśniewaj jak gwiazda na czerwonym dywanie" - hasła w ten deseń często przewijają się w reklamach szamponów, kremów czy farb do włosów. Odkąd gwiazdy zaczęły po nim chodzić, ludziom kojarzy się z pięknem, elegancją i przepychem. Nie trudno samemu wpaść na takie skojarzenie. Co innego skopiować całe hasło, a co innego użyć jakiegoś motywu. W potencjalnym konkursie na farby do ścian, wiele osób może zainspirować się motywem tęczy, ale to nie znaczy, że kogoś kopiują, tylko jest to bardzo powszechna symbolika. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6294871 Napisano: 02.12.2016 11:38:42 w Wkurza mnie...
Wkurzył mnie  kurier, który ostatnio zaniósł moją paczkę do sąsiadki i zakomunikował jej, że to nagroda, a ta Pani często coś wygrywa... Chyba kurierowi nie wolno udzielać takich szczegółowych informacji osobom trzecim. Zero prywatności emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6294631 Napisano: 01.12.2016 22:20:06 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Kupiłam nową drukarkę i mi chyba nie działa. Jak podłączam do komputera, to w ogóle jej nie czyta. A kiedy próbuję skopiować jakieś dokumenty, to jedynie wciąga papier do połowy i go strasznie gniecie. Nie wiem, czy ja coś robię źle, czy czy może ją reklamować? Jestem totalnym 0 w dziedzinie komputerów i nie mam pod ręką fachowca emotka

Zainstalowałaś sterowniki (drivery) właściwe, od producenta drukarki, pasujące do systemu operacyjnego?

Włożyłam płytę z zestawu i coś zainstalowałam, bo mam na pulpicie ikonkę drukarki, ale w zestawie nie było kabla usb, jakiś tam dokupiłam, ale chyba zły, bo mi nie łączy z komputerem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6294262 Napisano: 01.12.2016 15:33:24 w Pomocy!!!!
Kupiłam nową drukarkę i mi chyba nie działa. Jak podłączam do komputera, to w ogóle jej nie czyta. A kiedy próbuję skopiować jakieś dokumenty, to jedynie wciąga papier do połowy i go strasznie gniecie. Nie wiem, czy ja coś robię źle, czy czy może ją reklamować? Jestem totalnym 0 w dziedzinie komputerów i nie mam pod ręką fachowca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6293380 Napisano: 30.11.2016 15:22:38 w SZUKAM....
huda83 napisał(a):

Czy ktoś ze szczęśliwych posiadaczy pralki z Calgonu może mi podesłać dokładną nazwę modelu? Z góry dzięki!

Bosch Varioperfect WAN24240PL Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6292476 Napisano: 29.11.2016 13:45:18 w Wkurza mnie...
Chciałam bony, a mam legowiska dla psa i kota emotka A niby to nagrody I stopnia... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6291451 Napisano: 27.11.2016 14:58:15 w Czy informują/ informowali?
Na jesiennie wieczory Leclerc było już? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6291372 Napisano: 27.11.2016 09:29:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy te pralki z Calgonu mają gwarancje? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6290757 Napisano: 25.11.2016 13:17:29 w Biedronka
Kurdę, chłopak miał mi kupić ciastka w Biedronce i dal mi urwany paragon emotka Na dole brakuje początku numeru systemowego, za to u góry mam kawałek numeru systemowego z innego paragonu. Nie wiem, czy warto go zgłaszać? Numer paragonu jest bez zarzutów, ale chyba 11 zł poszło na marne. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6290685 Napisano: 25.11.2016 11:42:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bibeck napisał(a):

Chyba pralki z Calgonu już idą. Dziś telefon od kuriera, że ma coś na palecie 100 KG emotka  - ale dowiem się w poniedziałek, bo jestem w pracy i nie miałem jak odebrać. Żadnego info o wysyłce nie dostałem.

Tak, to pralki emotka U mnie już jest. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6290176 Napisano: 24.11.2016 17:58:13 w Smolar
Ale mnie ten Smolar wkurza. Dostałam już dwa esemesy o wygranej w Tetley. A teraz esemes z przeprosinami. Wysłałam jedno zgłoszenie i mój numer telefonu z numerem paragonu jest na liście zwycięzców... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6286046 Napisano: 17.11.2016 17:00:05 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie InCubi. Lista Tchibo ITM już dawno na ich stronie, a oni dalej nagród nie rozesłali. Już trzeci tydzień idzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6285712 Napisano: 17.11.2016 11:34:57 w Informują
Dzisiaj rano @ dzienna z Lays Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6283718 Napisano: 13.11.2016 21:06:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy te dane do Albedo z konkursy Jesień od kuchni w ITM trzeba odręcznie podpisywać? Bo już nie pamiętam, co mi tam babka gadała.

tak ręcznie, imię, nazwisko, adres, data urodzenie, oraz paragon
nie ma oświadczenia emotka

Dzięki emotka Bo wydrukowałam sobie te dane i nie wiedziałam, czy mam je jeszcze podpisać z datą i miejscowością czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6283662 Napisano: 13.11.2016 17:48:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy te dane do Albedo z konkursy Jesień od kuchni w ITM trzeba odręcznie podpisywać? Bo już nie pamiętam, co mi tam babka gadała. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6283203 Napisano: 11.11.2016 16:08:41 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Sprawę zgłosiłam na policję drugiego dnia i o dziwo potraktowali ją poważnie emotka Mają zająć się monitoringiem, spisali też numery IMEI telefonu. Niestety karty sim są już nieaktywne - musiałam zrobić duplikaty, bo miałam powysyłane zgłoszenia konkursowe. I całe szczęście, bo pralka przeszłaby mi koło nosa... Panie z obsługi klienta niechętnie ze mną współpracowały, więc zdecydowałam, że zostawię to policji, ale już w tym sklepie zakupów nie zrobię. Na to, że kto telefon sam odda już nie liczę, bo pewnie zrobiłby to zaraz po odejściu od kasy, a nie zabierał go do domu i już na parkingu wyciągał karty sim. Mam nadzieję, że uda się namierzyć ową osobę i narobić jej wstydu, że kradnie. A w małym miasteczku wieści szybko się rozchodzą.

Dobrze zrobiłaś! emotka   Przykro mi bardzo, naprawdę,  emotka , takie zdarzenia zawsze mega mnie dołują...  emotka Wyobrażam sobie, co teraz przeżywasz 9sam pamiętam, co ja miałam po kradzieży, która dopadła moją rodzinkę), ale miejmy jeszcze nadzieję, że winny się znajdzie, zaś kolejne super wypasione wygrane emotka stratę choć częściowo Ci zrekompensują, czego serdecznie życzę. emotka

Dziękuję emotka Niestety, bardziej niż straty finansowe zasmuciło mnie to, że nikt tego telefonu nie oddał. Wracając do kasy miałam jakąś głupią nadzieje, że uczciwy znalazca go po prostu zwrócił i całą sytuację zakończę z uśmiechem. A tak zmieniło się wszystko w stres, płacz, problemy i ciąganie po policji. Na komisariacie byłam pierwszy raz, a pytając się o drogę do niego, ludzie patrzyli na mnie jakbym szła tam wyrok odsiedzieć. Już słyszę gadanie sąsiadów, kiedy dostanę zawiadomienie na policję w roli świadka emotka Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło emotka Chociaż nowy telefon sobie sprawiłam i już mnie nie wkurza ciągłe zacinanie się emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6283201 Napisano: 11.11.2016 16:03:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

Nie brałam udziału w tym konkursie, więc zdjęcia obejrzałam bez większych emocji, ale wiecie, co mnie najbardziej wkurza?
Kiedy panie przedszkolanki wykorzystują dzieciaki z przedszkola dla swoich konkursowych idei (zdjęcie nr 4). Ciekawe, czy rodzice wyrazili na to zgodę (dzieci raczej wyboru i głosu nie miały).
I to nie pierwszy raz już takie chore (dla mnie) akcje widzę. emotka

Ja nie rozumiem nawet jak można wykorzystywać wizerunek własnych dzieci do konkursów, które dzieci nie dotyczą. A to niestety norma. Jaki konkurs by się nie pojawił, to od razu spływają zgłoszenia okraszone zdjęciami małych dzieci... Nieważne co można wygrać - zestaw past do zębów, sokowirówkę, krem do twarzy. Najlepiej zagrać na emocjach organizatorów wizerunkiem dziecko, no bo jak odmówić nagrody maluchowi? Trochę to straszne, że ludzie nie mają żadnych granic i tak upubliczniają wizerunek własnych dzieci, nawet nie wiedzą jakie to zagrożenie. Że już nie wspomnę o męczeniu dzieci, gdy się je dekoruje jak choinki na potrzeby konkursu. Poza tym to dziwnie, gdy jest konkurs na krem dla dojrzałych kobiet, a tam fotki bobasów emotka No bo to dla dziecka mamusia chce ładnie wyglądać, zdrowo się odżywiać, dostać nową kieckę czy tablet emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, donia7 0

Niebieska_Laguna

#6283195 Napisano: 11.11.2016 15:55:04 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Ludzka podłość, chciwość? Nie wiem jak to nazwać. Robiłam dziś zakupy, stojąc w kolejce przeglądałam internet na telefonie, a gdy przyszło do płacenia, odłożyłam telefon na taśmę i zapomniałam o nim. Nie zdążyłam wyjść ze sklepu, kiedy się zorientowałam, że nie mam telefonu. Wróciłam się na kasę, ale po telefonie nie było już śladu. Od razu zadzwoniłam z telefonu konkursowego, ale ktoś w przeciągu pięciu minut wyciągnął z niego karty albo go wyłączył... Musiała być to osoba, która stała za mną w kolejce i za pewne mijała mnie, gdy wracałam się do kasy...

I jak to się skończyło? Faktycznie do tej pory nie odzyskałaś telefonu? Przykra sprawa, naprawdę... Serdecznie Ci współczuję, sama z rodziną (jak pewnie większość z nas) też padałam ofiarą takiego podłego złodzieja, choć akurat nie o telefon chodzi.  emotka emotka
Miałam kilka lat temu podobną sytuację, znalazłam przypadkiem nowiuteńki smartfon na przystanku w bardzo ruchliwym miejscu w centrum miasta, na półce przed kioskiem i tam (w tym kiosku) go przy świadkach (którzy mi tak poradzili) od razu zostawiłam; ogłosiłam, gdzie tylko można było (m. in. na FB); z tego, co mi potem powiedziano, właściciel się odnalazł. Wiem, że to zabrzmi dość dziecinnie i naiwnie, ale - może na wszelki wypadek popytaj jeszcze raz w tym sklepie, czy ktoś się nie zgłosił, zerknij na pobliskie tablice ogłoszeniowe i słupy (ja tu u siebie dookoła ciągle mam jakieś odręcznie napisane ogłoszenia np. o znalezionych kluczach od domu czy dokumentach). A co ze sklepowym monitoringiem? Przecież w końcu po coś on jest zainstalowany! Trzeba zerknąć z policją kto stał za Tobą i co robił, kiedy odchodziłaś od kasy! Trzymam kciuki - mimo upływu czasu i Twojej utraty nadziei - za powodzenie i znalezienie zguby! emotka Takie skrajne zachowania ludzi też przechodzą zawsze moje najgorsze wyobrażenia. emotka

Sprawę zgłosiłam na policję drugiego dnia i o dziwo potraktowali ją poważnie emotka Mają zająć się monitoringiem, spisali też numery IMEI telefonu. Niestety karty sim są już nieaktywne - musiałam zrobić duplikaty, bo miałam powysyłane zgłoszenia konkursowe. I całe szczęście, bo pralka przeszłaby mi koło nosa... Panie z obsługi klienta niechętnie ze mną współpracowały, więc zdecydowałam, że zostawię to policji, ale już w tym sklepie zakupów nie zrobię. Na to, że kto telefon sam odda już nie liczę, bo pewnie zrobiłby to zaraz po odejściu od kasy, a nie zabierał go do domu i już na parkingu wyciągał karty sim. Mam nadzieję, że uda się namierzyć ową osobę i narobić jej wstydu, że kradnie. A w małym miasteczku wieści szybko się rozchodzą. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0