Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6283193 Napisano: 11.11.2016 15:47:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
#Gank świeżaków przebił wszystko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282952 Napisano: 10.11.2016 19:36:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

A jak to jest z wypasionym? Kupujecie kilka produktów na jeden paragon? I co z opakowaniami? trzeba je zachowywać całe? nie uśmiecha mi się trzymać starych kartonów po mleku...może tylko kody wyciąć?

Mozna wyciac kody. Z ich odpowiedzi wynika, ze nie mozna kupic na jeden paragon, bo przy weryfikacji musi sie zgadzac ilosc (!) paragonow ze zgloszeniami (oczywiscie daty przed zgloszeniami) inaczej uczstnik zostaje zdyskwalifikowany z konkursu. Tak odpowiedzieli w mailu.

Mi napisali, że mogę kupić kilka mlek na jeden paragon i wszystkie zgłosić... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282865 Napisano: 10.11.2016 16:43:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

jackk76 napisał(a):

Informacja z pewnego źródła - Calgon dzwoni dalej, jeszcze nie wszystkie pralki rozdane.

Potwierdzam. U mnie przed chwilą telefon.

Czy wszystkie dzisiejsze wygrane to za ostatni dziem konkursu.
Sama nie wiem na co liczę  emotka

U mnie nie z ostatniego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282861 Napisano: 10.11.2016 16:38:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jackk76 napisał(a):

Informacja z pewnego źródła - Calgon dzwoni dalej, jeszcze nie wszystkie pralki rozdane.

Potwierdzam. U mnie przed chwilą telefon. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282859 Napisano: 10.11.2016 16:35:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wszyscy mają pralkę mam i ja emotka Przed chwilą telefon, a już myślałam, że przepadło emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6282289 Napisano: 09.11.2016 16:01:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

naliczyłam 17 pralek w MDW - ciekawe ile będzie ostatecznie emotka

To już raczej ostateczne, bo poszedł ostatni dzień i godzina. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282150 Napisano: 09.11.2016 13:44:35 w Czy informują/ informowali?
Czy w tym pralkowym szaleństwie zawieruszyły się jakieś powiadomienia z Familijnych? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282054 Napisano: 09.11.2016 12:19:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Calgon dzwoni jeszcze? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282033 Napisano: 09.11.2016 12:03:38 w Wkurza mnie...
Dziękuję za wasze rady w sprawie telefonu emotka  Dzięki wam sprawa już zgłoszona emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6282015 Napisano: 09.11.2016 11:52:26 w Informują
Dalej I etap winiary Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

Niebieska_Laguna

#6281972 Napisano: 09.11.2016 11:30:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z jakich numerów dzwoni Calgon? 511? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6281719 Napisano: 08.11.2016 21:14:38 w Wkurza mnie...
chasia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

koper napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) odłożyłam telefon na taśmę i zapomniałam o nim. Nie zdążyłam wyjść ze sklepu, kiedy się zorientowałam, że nie mam telefonu. Wróciłam się na kasę, ale po telefonie nie było już śladu. Od razu zadzwoniłam z telefonu konkursowego, ale ktoś w przeciągu pięciu minut wyciągnął z niego karty albo go wyłączył... Musiała być to osoba, która stała za mną w kolejce i za pewne mijała mnie, gdy wracałam się do kasy... (...)


Idź na policję i zgłoś kradzież. W sklepie powinien być monitoring, może będzie widać kto zabrał telefon. Policja takich spraw nie olewa.
http://lublin.wyb...ziala-to-kamera.html

Trzymam kciuki, żeby się znalazł!

Nie pomyślałam o tym. Może jutro faktycznie się przejdę.

Tak mi sie skojarzyło... http://www.gazeta...zolka3Img#viewSource Idz na policje, monitoring jest pewnie w sklepie, wiec moze znajdą przyjemniaczka.

Jutro pójdę na komisariat, mam nadzieję, że potraktują mnie poważnie i nie uznają tego za niską szkodliwość czynu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6281690 Napisano: 08.11.2016 20:31:23 w Wkurza mnie...
banka-manka napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Ludzka podłość, chciwość? Nie wiem jak to nazwać. 

Okropnie współczuję  emotka
Nie wiem co gorsze zguba, czy zachowanie ludzi.

Swego czasu na środku drogi znalazłam telefon, drogi smartfon. Niestety, ale od upadku wyłączył się i nie dało się zadzwonić. Dałam ogłoszenia na lokalne portale. Przy okazji udałam się do salonu operatora, czy po nr telefonu może dojść do danej osoby. Nie mógł. A jak się okazało w tym samym dniu była osoba, która zgłosiła zgubienie numeru. 
Ale na szczęście osoba odezwała się po ogłoszeniu, podała szczegóły dot. telefonu. I jeszcze tego samego dnia miała go z powrotem.
Więc można, tylko trzeba chcieć.

Tym bardziej, że ten mój telefon jest praktycznie bezwartościowy. Kilka lat temu kosztował może z 400 zł, dziś pewnie nawet nie 30 zł... Ktoś go pewnie wyrzuci, bo nie będzie miał z niego ani jak korzystać ani gdzie go sprzedać. A dla mnie to ogromna strata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6281678 Napisano: 08.11.2016 20:19:42 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) odłożyłam telefon na taśmę i zapomniałam o nim. Nie zdążyłam wyjść ze sklepu, kiedy się zorientowałam, że nie mam telefonu. Wróciłam się na kasę, ale po telefonie nie było już śladu. Od razu zadzwoniłam z telefonu konkursowego, ale ktoś w przeciągu pięciu minut wyciągnął z niego karty albo go wyłączył... Musiała być to osoba, która stała za mną w kolejce i za pewne mijała mnie, gdy wracałam się do kasy... (...)


Idź na policję i zgłoś kradzież. W sklepie powinien być monitoring, może będzie widać kto zabrał telefon. Policja takich spraw nie olewa.
http://lublin.wyb...ziala-to-kamera.html

Trzymam kciuki, żeby się znalazł!

Nie pomyślałam o tym. Może jutro faktycznie się przejdę. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6281673 Napisano: 08.11.2016 20:17:07 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Ludzka podłość, chciwość? Nie wiem jak to nazwać. Robiłam dziś zakupy, stojąc w kolejce przeglądałam internet na telefonie, a gdy przyszło do płacenia, odłożyłam telefon na taśmę i zapomniałam o nim. Nie zdążyłam wyjść ze sklepu, kiedy się zorientowałam, że nie mam telefonu. Wróciłam się na kasę, ale po telefonie nie było już śladu. Od razu zadzwoniłam z telefonu konkursowego, ale ktoś w przeciągu pięciu minut wyciągnął z niego karty albo go wyłączył... Musiała być to osoba, która stała za mną w kolejce i za pewne mijała mnie, gdy wracałam się do kasy... Poszłam do punktu obsługi, ale telefonu nikt nie oddał, obszukałyśmy z Panią kasę i sklep, ale po telefonie ani śladu. I nawet nie liczyłam, że się znajdzie, bo ktoś zadbał o pozbycie się kart sim. Rozumiem znaleźć telefon na ulicy i mieć wątpliwości co z nim zrobić, ale na ladzie przy kasie, gdzie wiadomo, że osoba może się po niego wrócić, gdy najprawdopodobniej widziała się kto go kładzie? Żeby to jeszcze był nowiutki iPhone6! Ale to kupiony 3 lata chiński smartfon za 300 zł. 100 raz był na podłodze, jeszcze więcej na chodziku. Jestem niezdarą, więc nie kupuję drogiego sprzętu. Boki poodpryskiwane, szybka popękana, na pierwszy rzut oka widać, że to badziew nic nie warty. Bez ładowarki, zablokowany wzorem, ale ktoś się jednak pokusił na może 30 zł z lombardu? Ale nie wierzę by ktoś przy zdrowych zmysłach kupił takie telefon. Miałam tam numery, zdjęcia, filmy i inne rzeczy, które gromadziłam prze 3 lata. Dla mnie to ogromna wartość sentymentalna, a jakiś złodziej ma to gdzieś... Dziwie się jak można tak postąpić? Tym bardziej, że jakiś czas temu znalazłam portfel na Uniwersytecie, od razu zaniosłam go do dziekanatu i razem z Panią powiadomiłyśmy dziewczynę, do której należał. Jak się okazało miała w nim pierwsze stypendium... Nie wyobrażam sobie postąpić inaczej, jak oddać taką rzecz....

Moj tata zostawil w koszyku, nówka, choc nie smartfon. Jakis mezczyzna go znalazl, zadzwonil pod ostatni numer i powiedzial gdzie zostawia do odbioru. Szok, ale jaki pozytywny. Przykre to, co Cie spotkało emotka

Super, że Twój tata trafił na taką osobę emotka Niestety, osoba, która znalazła mój telefon w przeciągu pięciu minut wyciągnęła karty sim, żebym przypadkiem się nie upomniała o znalezisko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6281658 Napisano: 08.11.2016 20:01:21 w Wkurza mnie...
Ludzka podłość, chciwość? Nie wiem jak to nazwać. Robiłam dziś zakupy, stojąc w kolejce przeglądałam internet na telefonie, a gdy przyszło do płacenia, odłożyłam telefon na taśmę i zapomniałam o nim. Nie zdążyłam wyjść ze sklepu, kiedy się zorientowałam, że nie mam telefonu. Wróciłam się na kasę, ale po telefonie nie było już śladu. Od razu zadzwoniłam z telefonu konkursowego, ale ktoś w przeciągu pięciu minut wyciągnął z niego karty albo go wyłączył... Musiała być to osoba, która stała za mną w kolejce i za pewne mijała mnie, gdy wracałam się do kasy... Poszłam do punktu obsługi, ale telefonu nikt nie oddał, obszukałyśmy z Panią kasę i sklep, ale po telefonie ani śladu. I nawet nie liczyłam, że się znajdzie, bo ktoś zadbał o pozbycie się kart sim. Rozumiem znaleźć telefon na ulicy i mieć wątpliwości co z nim zrobić, ale na ladzie przy kasie, gdzie wiadomo, że osoba może się po niego wrócić, gdy najprawdopodobniej widziała się kto go kładzie? Żeby to jeszcze był nowiutki iPhone6! Ale to kupiony 3 lata chiński smartfon za 300 zł. 100 raz był na podłodze, jeszcze więcej na chodziku. Jestem niezdarą, więc nie kupuję drogiego sprzętu. Boki poodpryskiwane, szybka popękana, na pierwszy rzut oka widać, że to badziew nic nie warty. Bez ładowarki, zablokowany wzorem, ale ktoś się jednak pokusił na może 30 zł z lombardu? Ale nie wierzę by ktoś przy zdrowych zmysłach kupił takie telefon. Miałam tam numery, zdjęcia, filmy i inne rzeczy, które gromadziłam prze 3 lata. Dla mnie to ogromna wartość sentymentalna, a jakiś złodziej ma to gdzieś... Dziwie się jak można tak postąpić? Tym bardziej, że jakiś czas temu znalazłam portfel na Uniwersytecie, od razu zaniosłam go do dziekanatu i razem z Panią powiadomiłyśmy dziewczynę, do której należał. Jak się okazało miała w nim pierwsze stypendium... Nie wyobrażam sobie postąpić inaczej, jak oddać taką rzecz.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6281580 Napisano: 08.11.2016 18:11:15 w Połączenia nieodebrane
511425562 tuż przed 18. Już nikt nie odbiera. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6281294 Napisano: 08.11.2016 12:23:01 w Czy informują/ informowali?
Albedo dzwoni z I etapu Winiary w ITM czy od razu II załatwiają? Strasznie słabo słyszałam Panią i nie wiem czy była mowa, który to etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6281186 Napisano: 08.11.2016 10:23:26 w Czy informują/ informowali?
agniecha1985 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

Intermarche Winiary 1 etap informowali? Chyba do wczoraj mieli czas..

Nikt się nie  chwalił.

Może dziś zaczną dzwonić, mam nadzieję.

Albo dopiero z 2 etapem, bo teraz dzwonią o młynki, jakby sms-ów nie mogli wysłać. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6281179 Napisano: 08.11.2016 10:16:41 w Czy informują/ informowali?
agniecha1985 napisał(a):

Intermarche Winiary 1 etap informowali? Chyba do wczoraj mieli czas..

Nikt się nie  chwalił. Wyświetl w wątku >>
0 0