Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6277154 Napisano: 29.10.2016 15:38:28 w Wkurza mnie...
myszorka92 napisał(a):

wkurza mnie liczba osób grająca w konkursach na 1500 ludzi ( rozumiem niech na męża, żonę, mamę czy tatę zagrają! ale nie na całe wielkie rodziny i wszystkich sąsiadów!) ! Jakie my małe robaczki konkursowe mamy szanse na wygraną gdy wysyłam aż 1 głoszenie na siebie i aż 1 na męża, gdy inni wysyłają po kilkadziesiąt zgłoszeń? w wielu konkursach nie da się nawet wygrać najniższej nagrody bo pan X czy pani Y wygrali na ww ludzi po 5 najniższych nagród, 2 drugiego stopnia, i jeszcze jakieś główne.. ehh chyba czas przejść na konkursową emeryturę (choć i tak w porównaniu do 90% osób tu będących biorę udział w konkursach stosunkowo krótko) emotka

Ja bardzo często wygrywam w konkursach na jedno jedyne zgłoszenie i nigdy nie zastanawiam się, kto ile ich wysyła. Nawet jak kto wyśle na całą rodzinę, to przecież kropla w morzu z tysięcy zgłoszeń z całej Polski. Ostatnio wysłałam jednego sms-a na konkurs Pelafenu i w ogóle zapomniałam o tym konkursie, aż przyszła informacja o wygranej. Całkiem niedawno wygrałam też na jedno zgłoszenie główną z konkursu Zott i jeszcze kilka innych fajnych nagród. Kiedy konkurs promocyjny jest na rzeczy mi niepotrzebne, to nie kupuje ich dużo i zazwyczaj wysyłam jedno zgłoszenie, bo nie chce zostać z kupą niepotrzebnych produktów. Kto ma wygrać, ten i tak wygra emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6277121 Napisano: 29.10.2016 13:26:20 w Czy informują/ informowali?
Jak przywitasz jesień z ITM - były już esemesy? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6277100 Napisano: 29.10.2016 12:16:42 w Smolar
monisss napisał(a):

Czy wy tez dostaliscie 2 maile jeden o 17.30 drugi 19.30 o nadaniu paczki dpd ni by ten sam numer a maile osobne ? Czekam od Smolara na kapsułki i grilla... ?

U mnie też dwa mejle, a czekam od nich tylko na przesyłkę z konkursu Persil. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6276872 Napisano: 28.10.2016 18:52:37 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

chyba tylko ja w całym kraju źle rozwiązałem rebus, i zamiast kawaleria napisałem kawaler  emotka

W moim mieście nagrodzili bonem rozwiązanie kawaler, więc raczej nie odbierali go jako niepoprawne.

BRAWO TY! emotka I to dobrze świadczy o Organizatorze, który UWZGLĘDNIŁ fakt, iż rebus mógł zostać mylnie zinterpretowany - uznał i jedno, i drugie hasło jako PRAWIDŁOWE. To cieszy, a nie wkurza i tego się trzymajmy na razie. emotka emotka

Tylko szkoda, że jak później zajrzałam, żeby sprawdzić, czy zmienili tę osobę to okazało się, że została ta sama - tylko poprawili jej rozwiązanie... Jakby po prostu aplikacja nie mogła przepuszczać tylko prawidłowych rozwiązań, a tak można wpisać sobie rozwiązanie "gdgdshsh" a i tak przejdziesz dalej. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6276803 Napisano: 28.10.2016 16:38:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Auchan popoprawiał u wybranych błędne rozwiązania z "kawalerja" i "kawaler" na kawaleria, ale nagrodzenie zostali Ci sami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6276800 Napisano: 28.10.2016 16:35:26 w Wkurza mnie...
oryginalny80 napisał(a):

Wysłałem wczoraj dwa fajne zgłoszenia na Auchan, ale chyba tylko ja w całym kraju źle rozwiązałem rebus, i zamiast kawaleria napisałem kawaler  emotka

W moim mieście nagrodzili bonem rozwiązanie kawaler, więc raczej nie odbierali go jako niepoprawne. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6276582 Napisano: 28.10.2016 12:44:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"Kawaler" też jest nagradzany przez Auchan emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6276486 Napisano: 28.10.2016 11:31:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostajecie zwrotki z Nescafe w Żabce? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6275416 Napisano: 26.10.2016 14:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie w Auchanie jednego dnia wylosowali 2 razy tą samą osobę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6275384 Napisano: 26.10.2016 13:56:51 w Informują
Nadal Pelafen Furby, gdyby ktoś stracił nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
1 staszek 0

Niebieska_Laguna

#6274597 Napisano: 25.10.2016 10:24:36 w Intermarche
pioge7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

mia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

scrabble napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

A w konkursie Jacobs chcą numer transakcji z dołu paragonu... U mnie jest to dwucyfrowa liczba, która pewnie powtórzy się na innych paragonach, a oni nie będą uwzględniać drugi raz tego samego numeru...

Chodzi Ci o ten kawowy konkurs? Tam też podajesz nazwę miasta, to już by był prawdziwy pech gdyby się powtórzyło, mało prawdopodobne. 

U mnie akurat jest dużo tych sklepów emotka i wydaje mi się, że jeśli ktoś kupi z rana tak jak ja, to spora szansa, że się powtórzy numer, bo są bardzo proste.

Ta, i że kupi kawę Jacobs akurat, i jeszcze zgłosi na konkurs... Jasne, prawie 100% prawdopodobieństwa. emotka

Przy moim pechu dałabym 110% prawdopodobieństwa emotka emotka

Ja miałem takie szczęście że kupowałem w dwa dni, czwartek (mama) piątek (ja). W czwartek miałem 47 a w piątek 45 (różne kasy) to samo miasto emotka  wiec było blisko emotka    

Ja mam 44, więc też blisko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6274564 Napisano: 25.10.2016 09:41:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Wiem, moje złudne marzenia nie mają sensu ... Ale do kiedy mają czas z 15 lat Kauflanda wytypować 10 szczęśliwców dla jakże pięknych samochodów Audi A3? emotka

Mają baaaaardzo dużo czasu. Do 30.11

Informacja o wynikach poszczególnych Etapów Konkursu zostanie umieszczona przez Komisję na stronie Konkursu www.kaufland15lat.pl do 30 listopada 2016 r. oraz przesłana w formie wiadomości e-mail do Zwycięzców poszczególnych Etapów.

serio e-mailem? a jak ktoś skasuje myśląc, że to spam ?:P
wygrałeś Audi A3 - kliknij aby potwierdzić swoje dane emotka

Ktoś może nie odebrać telefonu, bo nie będzie miał zasięgu albo sobie wyciszy. Może też być akurat w pracy emotka Według mnie forma e-mail/sms jest lepsza. Bo w niektórych konkursach dzwonią tylko raz i nagroda przepada... Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

Niebieska_Laguna

#6273909 Napisano: 23.10.2016 19:21:21 w Intermarche
mia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

scrabble napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

A w konkursie Jacobs chcą numer transakcji z dołu paragonu... U mnie jest to dwucyfrowa liczba, która pewnie powtórzy się na innych paragonach, a oni nie będą uwzględniać drugi raz tego samego numeru...

Chodzi Ci o ten kawowy konkurs? Tam też podajesz nazwę miasta, to już by był prawdziwy pech gdyby się powtórzyło, mało prawdopodobne. 

U mnie akurat jest dużo tych sklepów emotka i wydaje mi się, że jeśli ktoś kupi z rana tak jak ja, to spora szansa, że się powtórzy numer, bo są bardzo proste.

Ta, i że kupi kawę Jacobs akurat, i jeszcze zgłosi na konkurs... Jasne, prawie 100% prawdopodobieństwa. emotka

Przy moim pechu dałabym 110% prawdopodobieństwa emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6273901 Napisano: 23.10.2016 19:01:15 w Intermarche
scrabble napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

A w konkursie Jacobs chcą numer transakcji z dołu paragonu... U mnie jest to dwucyfrowa liczba, która pewnie powtórzy się na innych paragonach, a oni nie będą uwzględniać drugi raz tego samego numeru...

Chodzi Ci o ten kawowy konkurs? Tam też podajesz nazwę miasta, to już by był prawdziwy pech gdyby się powtórzyło, mało prawdopodobne. 

U mnie akurat jest dużo tych sklepów emotka i wydaje mi się, że jeśli ktoś kupi z rana tak jak ja, to spora szansa, że się powtórzy numer, bo są bardzo proste. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6273887 Napisano: 23.10.2016 17:58:39 w Intermarche
A w konkursie Jacobs chcą numer transakcji z dołu paragonu... U mnie jest to dwucyfrowa liczba, która pewnie powtórzy się na innych paragonach, a oni nie będą uwzględniać drugi raz tego samego numeru... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6273683 Napisano: 22.10.2016 18:15:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj bony z Tchibo i wreszcie po rocznej przerwie docenił mnie Wizaz emotka dając mi krem do testów emotka Wyświetl w wątku >>
1 teodozja 0

Niebieska_Laguna

#6273655 Napisano: 22.10.2016 17:02:53 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że przegapiłam mejla z informacja o wygranej... Dopiero dzisiaj jak czyściłam pocztę, to się go dopatrzyłam. Jeden dzień zwłoki i przepadłaby mi nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6273591 Napisano: 22.10.2016 12:56:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy ostatnio jak była krzyżówka Auchan, to powiadamiali w soboty?

Nie.
A czy są jakieś zwrotki w tej edycji?

Ja nie dostałam. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

Niebieska_Laguna

#6273582 Napisano: 22.10.2016 12:31:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ostatnio jak była krzyżówka Auchan, to powiadamiali w soboty? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6273251 Napisano: 21.10.2016 15:28:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pitach napisał(a):

marzenier napisał(a):

W temacie obrazkowych odpowiedzi słownych,nurtuje mnie pytanie,ile takowych "wyjątkowo kreatywnych" odpowiedzi od "wykazyjacych się niezwykłą świeżością i niebanalnym podjęciem do tematu uczestników" poszło na konkurs z audi w Kauflandzie?

Strach się bać.

Kaufland zapowiedział, że będzie brał pod uwagę tylko teksty, a w formularzu nie było miejsca na wklejenie foto, wątpię też, żeby otwierali linki do innych stron, gdzie są zamieszczane cudaczne prace. Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0