Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6272897 Napisano: 20.10.2016 21:24:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie skład jednego z konkursowych produktów... na pierwszym miejscu cukier, potem syrop glukozowy i całkowicie utwardzony olej z ziaren palmowych chyba najgorsze świństwa z możliwych, a dalej jeszcze litania stabilizatorów i innych cudów. Na co dzień nie gustuję w tego typu przetworzonych produktach i jestem naprawdę mocno zaskoczona jak te koncerny trują ludzi. To czysta rakotwórcza bomba. Myślałam, że oddam je komuś z rodziny albo znajomym, bo sama nie pijam kawy, ale nie mam sumienia ich truć emotka A teraz jeszcze CETA i TTIP. Już całkiem skażą wszelkie jedzenie... Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6272658 Napisano: 20.10.2016 15:03:41 w Czy informują/ informowali?
Tchibo ITM było łaskawe poinformować czy czekają na ostatni dzień? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6272268 Napisano: 20.10.2016 08:15:38 w Wkurza mnie...
escada napisał(a):

iskierka napisał(a):

dzisiaj w Biedronce sprzedawczyni udarła mi róg paragonu  emotka  wygląda jakby pies go wygryzł .Niby to lewy dolny róg  ale znając życie jakby co nie uznają go ...jeszcze byyły na nim zakupy na dwa konkursy  emotka

Iskierka, miałam to samo w Żabce, pani oddarła byle jak i został kawalek paragonu w maszynie i nadziwić się nie mogła,że upierałam się,żeby ten pozostały kawałek też mi dała... nikt normalny nie zrozumie,że dla nas ważniejszy jest dobry paragon niż  kupiony towar emotka ))

Mi ostatnio Pani w Intermarche wcale nie wydała paragonu, zostawiła go na kasie, nawet nie wyrzucając do kosza i już zaczęła podliczać kolejną osobę. Jak się grzecznie upomniałam, to rzuciła mi go z wielką łaską głośno przy tym wzdychając emotka Potem już nawet mi nie odpowiedziała na dziękuję i do widzenia - tak ją to wkurzyło, że człowiek prosi o paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6271281 Napisano: 18.10.2016 12:05:11 w Czy informują/ informowali?
hehatka31 napisał(a):

madzia34 napisał(a):

czy Tchibo wIntermarche informowało??

Mam nadzieję, że jeszcze nie emotka

Do dzisiaj mają czas na wybór, potem 3 dni na powiadomienie.
Wyświetl w wątku >>
1 madzia34 0

Niebieska_Laguna

#6270180 Napisano: 16.10.2016 14:36:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
montezuma napisał(a):

bandit napisał(a):

emotka Superfish widzicie nie am czasów 
wczoraj poprawili grę i nie dało się robić czasów z kosmosu
ale dziś znowu gra została shakowana i czasy 6-7 sekund wróciły
pozostało im ukryć czasy żeby nie drażnić ludzi co też uczynili przed chwilą

  1. Dziwię się, że wsród tylu doświadczonych konkursowiczów tego typu jaja - jakie mają miejsce przy okazji konkursu  Superfish firmy graal - organizowanego przez albedo - są tak powszechnie tolerowane, ignorowane... Mechanika tego typu konkursów juz dawno powinna byc zarzucona, daje bardzo proste narzędzia do "cwaniakowania", nie ma tu możliwości - chcąc być uczciwym - by normalnie powalczyć w tego typu konkursie... Wszyscy zleceniodawcy powinni miec świadomość, że tego typu pseudopromocje tylko wku...ją klientów a nie budują pozytywne obraz marki. To trochę przydługi wstęp do konkretów:
  2. Proponuję pisać. 
  • na adres:marketing@graal.pl , biuro@graal.pl, :biuroprasowe@graalgroup.com.pl
  • informować o tych wszystkich super czasach 2-3 sekundowych, o usunięciu listy z czasami ze strony, o tym, że NIE DA SIĘ UCZCIWIE wyłonić laureatów w tego typu zabawie
  • O tym, że albedo dało po prostu ciała organizując tego typu mechanikę konkursu
  • O tym, że nie jest to kwestia shakowania strony konkursowych hakerów, ale wynik stosowania powszechnie dostępnych w sieci programów do automatycznego klikania - typu autocliker etc. 
Chodzi mi po prostu o to, by tego rodzaju durne konkursy wyeliminować z rynku - to jest tylko nabijanie kabzy cwaniakom, którzy są bardziej biegli w internetowych sztuczkach. Sam nie brałem i nie zamierzam brać w takich akcjach udziału - mam bardzo długie doświadczenie konkursowe i wkurza mnie, gdy takie niedopracowane g..a konkursowe pojawiają się na rynku.mam nadzieję, że wielu z Was podziela moje zdanie i zarzuci firmę graal mailami w tej sprawie. Ja juz napisałem. Dużo sensowniejsza w tym przypadku bylaby zwykła loteria, czy konkurs rysunkowy. Badziewie typu kto szybciej ułoży puzzle (bez jakiegoś granicznego minimum - co i tak jest bez sensu ale przynajmniej dawałoby szanse normalnym ludziom) powinno juz dawno zniknąć z konkursowego widnokręgu.





Przecież oni nie potrafią zwykłej loterii zorganizować bez cyrków. Te agencje tyle lat doświadczenia mają, a wypuszczają takie kwiatki jak loteria Almette. Powtarzające się kody, które ludzie zgłaszają po milion razy, a potem przypominają sobie o zdjęciach paragonów i kodów. A wystarczyłyby niepowtarzające się kody ukryte pod wieczkiem i system, który blokowałby wysłanie dwa razy tego samego kodu. Ale przecież to tak skomplikowane, że spece z agencji reklamowych na to nie wpadną... Tak samo jak na to, żeby do 2500 laureatów rozesłać smsy, a nie obdzwaniać ich pół roku emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6269975 Napisano: 15.10.2016 18:25:28 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

Wkurza mnie,że od jakiegoś czasu jest straszny bałagan w danych wątkach.Głosy zbiera się poza wątkiem Kliknijcie i do tego ludzie jeszcze klikają, linki do konkursów,żeby sobie leniwcy dodawali wrzuca się do topu Teraz .Niedługo w topie Biedronka będzie się pisać o Carrefourze,a we Wkurza mnie o Moich Dzisiejszych Wygranych itd...

Jest tu kilka osób, którym wydaję się, że forum to dobro narodowe i każdy może mieć wobec niego jakieś roszczenia. Zapominają, że to prywatny portal i jego zarządcy mogą z nim robić co chcą, więc jeśli będą mieli ochotę blokować wątki i ustalać jakieś limity, to ich święte prawo.

To najlepiej zorganizowana baza dotycząca konkursów i szkoda, że jest rozwalana przez mniejszość, która sieje tylko chaos. Wyszukiwanie konkursów, zapowiedzi, informowanie o wynikach to wszystko praca wielu ludzi, jedna osoba by tego nie ogarnęła. We wszystkich zgranych internetowych społecznościach istnieją ograniczenia i limity, więc dlaczego miałoby ich zabraknąć tutaj? Niech każdy dołoży coś od siebie, a nie tylko czeka na innych. Uważam, że nie warto uginać się pod naciskiem nowicjuszy, którzy na zawołanie chcieliby mieć dostęp do pewnych wątków. W końcu to dobro wypracowywane przez wielu konkursowiczów i nie ma obowiązku dzielenia się nim.

Akurat admini na tym forum działają sprawnie, więc wierzę że, szybko ogarną te jałowe dyskusje i wróci stary porządek. Bo jak ten chaos rozleje się na całe forum to będzie kiepsko. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6269734 Napisano: 14.10.2016 21:54:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Natie77 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Tak się złożyło, że nie miałam jeszcze styczności z agencją TQ - oni ślą sms czy dzwonią?

smski

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6269610 Napisano: 14.10.2016 17:42:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak się złożyło, że nie miałam jeszcze styczności z agencją TQ - oni ślą sms czy dzwonią? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6269233 Napisano: 13.10.2016 20:55:20 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Mamy do wyboru różne rodzaje, ale odstrasza mnie sama wizja wf jak w liceum, traktowanie dorosłych osób jak dzieci emotka

My też mieliśmy do wyboru, a skończyło się na tym, że i tak wszyscy robiliśmy to samo. Jak nie siatkówka (to jeszcze lubiłam) to bieganie do upadłego (zdarzyło się, na szczęście nie mi). Najgorsze jest nieumiejętne prowadzenie WF'u, które nie ma nic wspólnego ze zdrowiem... emotka

Oj tak, ja poszłam na to, co najbardziej odpowiada mi godzinowo i mamy straszną babkę. Dla niej ten wf to całe życie i grozi niektórym brakiem zaliczenia za złą rozgrzewkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6268874 Napisano: 13.10.2016 12:52:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jak w regulaminie organizator pisze, że trzeba podać wiek, a na oświadczeniu nie ma takiego pola jak data urodzenia, to dopisać ją gdzieś samemu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6268583 Napisano: 12.10.2016 20:29:35 w Wkurza mnie...
Mamy do wyboru różne rodzaje, ale odstrasza mnie sama wizja wf jak w liceum, traktowanie dorosłych osób jak dzieci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6268573 Napisano: 12.10.2016 20:10:25 w Intermarche
W konkursie Kochaj i dbaj w regulaminie jest info, że trzeba podać wiek, a na oświadczeniu nie ma pola data urodzenia. Więc zignorować to, czy gdzieś odpisać samemu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6268373 Napisano: 12.10.2016 15:09:25 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

WF na studiach wyższego stopnia emotka Latanie po sali jak za czasów liceum emotka

Nie narzekaj tylko korzystaj emotka  pozniej bedziesz bulila gruba kase na fitnessy i inne cuda, zeby moc troche 4 literami poruszac emotka

Szkoda tylko, że ten wf fitnessu nawet nie przypomina emotka A jedynie wielką porażkę Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6268364 Napisano: 12.10.2016 14:53:47 w Wkurza mnie...
WF na studiach wyższego stopnia emotka Latanie po sali jak za czasów liceum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6268352 Napisano: 12.10.2016 14:40:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z tego co pamiętam Kaufland już organizował podobny konkurs na otwarcie któregoś tam sklepu i pokaźne nagrody wpadały na to forum emotka BTW wie ktoś, gdzie można kupić produkty Vegety dobrze opisane? Była m.in w Piotrze i Pawle, ale tam masakra z opisami... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6268312 Napisano: 12.10.2016 14:15:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy Wy też macie problemy ze stroną Vegety? Wpisuję odpowiedź 133 znaki i nie chce mi przejść, bo za długa... Próbowałam z różnych przeglądarek i komputerów emotka

Tak!
Mam 131 znaków i wyrzuca mi komunikat że za dużo i ma być ...134! emotka
A może ma być bez polskich??? emotka

Najgorsze,  że oni twierdzą, że wszystko jest ok, a ja muszę tylko wyczyścić historię przeglądarki. I przysyłają mi screeny, że przechodzi im odpowiedź z 25 znakami... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6268296 Napisano: 12.10.2016 14:00:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Wy też macie problemy ze stroną Vegety? Wpisuję odpowiedź 133 znaki i nie chce mi przejść, bo za długa... Próbowałam z różnych przeglądarek i komputerów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6268271 Napisano: 12.10.2016 13:30:47 w moje dzisiejsze wygrane :)

Niebieska_Laguna

#6267136 Napisano: 10.10.2016 19:13:15 w Wkurza mnie...
Formularz Vegety!! Odpowiedź max 134 znaki, wpisuję 130, a tam ciągle wyskakuje, że za dużo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6265648 Napisano: 07.10.2016 12:20:40 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że w moich sklepach powykupowali wszystkie Ferrero emotka emotka Jak zawsze było ich pełno na półkach, tak teraz pozostały pojedyncze sztuki najdroższych opakowań emotka Wyświetl w wątku >>
0 0