Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6264683 Napisano: 05.10.2016 17:06:40 w Informują
o 13 sms z Tesco PLAYBOY Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6264116 Napisano: 04.10.2016 17:14:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

Nie wydaje Wam się, że jakoś dziwnie mało osób pochwaliło się wygraną z Wedla w ITM? Tak wiem, nie wszyscy się chwalą, ale tam było ponad 100 nagród.
Do tego jakaś nowa agencja z pcimia dolnego zatrudniająca jedną osobe. Czyżby przytulili część nagród?

Ta agencja istnieje od dawna i pracuje tam dużo osób, ale wystarczy poczytać sobie w internecie, że byli pracownicy nie mają o nich dobrego zdania. Zresztą dla mnie te wszystkie agencje są na jedno kopyto - szkoda słów. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6264112 Napisano: 04.10.2016 17:04:45 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ostatnio w konkursach rozdają masowo jakieś badziewne nagrody po kilkanaście złotych, a kiedy się to wszystko zsumuje to wychodzą konkretne kwoty po kilkanaście tysięcy. Już lepiej daliby 10 tabletów po tysiąc złotych niż milion cenzurareli. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6262821 Napisano: 02.10.2016 11:15:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może im więcej produktów się zaznaczy, tym większa szansa na wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6262689 Napisano: 01.10.2016 19:10:30 w PLAGIATY
Czy to nie to foto wgrało w konkursie Soraya XD? Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6262059 Napisano: 30.09.2016 13:02:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

a czy soraya lidl gdzieś są wyniki , lista zwycięzców czy coś tam?
kto pisał ze fb miały być ale ja nic nie mogę znakleżć

Jeszcze rozsyłają info z rezerwy, więc raczej nie mają zweryfikowanej końcowej listy laureatów. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6262038 Napisano: 30.09.2016 12:22:39 w Intermarche
aurorcia napisał(a):

gopablo1 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

dang21 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy Wedel z Intermarche już był?

Ech, faktycznie doczytałam, czyli dzisiaj czekamy na telefon emotka

Pewnie zwycięzca już dostał tel, raczej nie czekaliby z tym na ostatnią godzinę, bo w razie gdyby ten ktoś nie odebrał, to oddzwaniają po jakimś czasie, a potem musieliby mieć czas powiadomić kolejną osobę. Więc wątpię, żeby zadzwonili pod koniec ostatniego dnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6259953 Napisano: 26.09.2016 14:52:21 w Informują
Kaufland krzyżówka dzwoni. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6258995 Napisano: 23.09.2016 12:45:14 w Intermarche
masza napisał(a):

masza napisał(a):

W konkursie z pupilem przychodzi Wam zwrotka? Ja mam /treść smsa nieprawidłowa/,wysyłam jak w regulaminie :INTER. Nr par. Hasło. 

U mnie nie ma żadnego problemu, wysyłałam dziś i normalnie przyszła zwrotka. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6258747 Napisano: 23.09.2016 10:17:06 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurzyła mnie Pani z Biedronki, która miała wielki problem ze skasowaniem mi 6 puszek Coli na osobne paragony. Kiedy ją o to grzecznie poprosiłam, wywaliła na mnie oczy jakbym jej pistolet do głowy przystawiła. Więcej jej zeszło na fochaniu niż kasowaniu tych puszek... Zazwyczaj panie na kasach są uprzejmie, ale co jakiś czas zdarza się taki wyjątek, któremu ciężko jest zrobić taką uprzejmość. Tym bardziej, że sama nie należę do tej grupy klientów, która wyżywa się na kasjerkach, bo kolejka za długa albo kasa coś nie tak nabiła. Szkoda, że to nie zawsze działa w obie strony. Czy ludzie nie mogą być dla siebie po prostu mili?


mogą być mili. ja jestem miła dla kasjerek i innych klientów, więc nie walę kilku rzeczy na osobnych paragonach. jeżeli chcę za jednym razem zdobyć kilka paragonów, to grzecznie kupuję jedną puszkę, wychodzę, wchodzę ponownie i kupuję drugą (choć w sumie i tak nie robię, bo biorę tylko jedną do zakupów). a nie zawracam d_py dzieleniem paragonów. panie kasjerki też są zmęczone - i takim dzieleniem i tłumaczeniem głupich akcji i innymi prostakami. ja im wolę oszczędzić dodatkowego problemu.

ale cóż, niektórzy chcą, by dla nich być miłym, ale sami miłością w drugą stronę nie pałają.

Rozumiem, że są zmęczone, ale to jest ich praca... Raz w tygodniu robię duże zakupy dla siebie i przy okazji dla rodziców, czy mam z nich zrezygnować, żeby nie zawracać głowy kasjerce? Sama na studiach pracowałam w Biedronce i było mi bez różnicy czy kasuję kogoś raz czy rozdzielam na kilka paragonów. Nawet przy różnych akacjach sama pomagałam rozdzielać zakupy. Tak czy siak musiałam odsiedzieć swoje w pracy, która polegała właśnie na kasowaniu. To był mój obowiązek, a nie że klient przychodzi do kasy jak zbity pies, bo boi się, czy może coś kupić. Produkty zawsze mam rozdzielone, płacę kartą, więc wszystko idzie szybko. Naprawdę nie widzę różnicy, czy stoję tam ja jedna po 6 paragonów, czy 6 osób. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6258281 Napisano: 22.09.2016 13:08:13 w SZUKAM....
darog napisał(a):

Halo...pilnie szukam konkursu na wino...cos chyba było..? Tzn..jest... Media Contact? Tylko znaleźć nie umiem..

Tylko to kojarzę https://www.e-kon...nca-la-estacada.html Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6258261 Napisano: 22.09.2016 12:37:48 w Intermarche
Dzisiaj zauważyłam, że na paragonie widnieje inna nazwa niż Intermarche o.O A przecież to ich sklep, był w środku plakaty o promocji, ten adres widnieje w lokalizacji ich sklepów. Nie ogarniam. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6258241 Napisano: 22.09.2016 12:14:37 w Wkurza mnie...
Wkurzyła mnie Pani z Biedronki, która miała wielki problem ze skasowaniem mi 6 puszek Coli na osobne paragony. Kiedy ją o to grzecznie poprosiłam, wywaliła na mnie oczy jakbym jej pistolet do głowy przystawiła. Więcej jej zeszło na fochaniu niż kasowaniu tych puszek... Zazwyczaj panie na kasach są uprzejmie, ale co jakiś czas zdarza się taki wyjątek, któremu ciężko jest zrobić taką uprzejmość. Tym bardziej, że sama nie należę do tej grupy klientów, która wyżywa się na kasjerkach, bo kolejka za długa albo kasa coś nie tak nabiła. Szkoda, że to nie zawsze działa w obie strony. Czy ludzie nie mogą być dla siebie po prostu mili? Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

Niebieska_Laguna

#6257567 Napisano: 21.09.2016 12:46:00 w Czy informują/ informowali?
magdamagda11 napisał(a):

Czy ktoś coś już może wie co wygrał z Soray?

Już wiele razy było pisane, że informacja o rodzaju nagród pojawi się dopiero po weryfikacji danych i paragonów. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6257545 Napisano: 21.09.2016 12:24:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy jest ktoś, kto nie wygrał w konkursie Soaraya najlepsza pod słońcem? Mam wrażenie, że tam nagradzali każde zgłoszenie, a nagród nie było aż tak wiele, chyba ok 200? Wysłałam tam naprawdę marne zdjęcia i jestem zdziwiona, że to nagrodzili o.O Jedyne wytłumaczenie, to że im zgłoszeń brakowało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6257190 Napisano: 20.09.2016 17:41:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
skaki napisał(a):

patryczq napisał(a):

U mnie mail. Nikt nie wie kto co ma?

Nie. Ja dzwoniłam i powiedzieli, że po weryfikacji zdradzą kto, co wygrał. Wyświetl w wątku >>
1 skaki 0

Niebieska_Laguna

#6257157 Napisano: 20.09.2016 16:21:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
magalan83 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Dzwoniłam do So What nie powiedzą kto, co wygrał dopóki nie zweryfikują emotka

Czy wiesz może, czy będą informowali o rodzaju nagrody, czy wrzucą listę i dopiero każdy się dowie? A może przy kurierze?

Ciekawe czy jest ktoś kto zagrał a sie nie udało... pewnie będą wtedy sie zastanawiać komu jaka nagrodę przyznać już po weryfikacji

Po tej rozmowie telefonicznej mogę tylko powiedzieć, że straszny tam bałagan, a osoba, z którą rozmawiałam podała mi informację, którą potem zweryfikowałam i okazała się sprzeczna z regulaminem... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6257119 Napisano: 20.09.2016 15:22:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dzwoniłam do So What nie powiedzą kto, co wygrał dopóki nie zweryfikują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6257071 Napisano: 20.09.2016 14:14:58 w Informują
Pukka od razu po opublikowaniu wyników rozsyła mejle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6256556 Napisano: 19.09.2016 16:08:57 w Informują
Mejle od Czterech Kątów emotka Wyświetl w wątku >>
1 bluegirl 0