Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika trampek,

trampek,

#6205582 Napisano: 01.06.2016 21:43:16 w Carrefour konkursy
brudny napisał(a):

Jedno gospodarstwo = 2 zgłoszenia różnych produktów, więc wg mnie 2x proszek nie przejdzie.

już wiem rozpisze jeden proszek na mnie jeden na meza i jutro dokupie ambi pur i pianke do golenia i powinno byc ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6205553 Napisano: 01.06.2016 20:54:59 w Carrefour konkursy
bc14 napisał(a):

Ja rozumiem,ze kazda osoba z gospodarstwa może testować dwa rozne produkty ale aby marki sie nie powtarzaly. Ja sadze,ze mozesz wyslac Ariela i Vizira

Można wszystko wysłać w jendej kopercie

juz zglupialam szczerze mowiac bo mama ma slac rano i nie wiem czy to rozdzielic czy poslac na mnie tylko eh emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6205550 Napisano: 01.06.2016 20:53:52 w Carrefour konkursy
andii napisał(a):

trampek, napisał(a):

andii napisał(a):

trampek, napisał(a):

andii napisał(a):

trampek, napisał(a):

mam pytanie mozna kupic kapsulki lenor i vizir? i razem wyslac

 kapsułki lenor? a są takie???

ariel*

lepiej nie ryzykuj, lepiej jeden z nich, ariel lub wizir+ coś do tego innego:)

tzn co ? bo ariel i vizir to inne marki czy nie? pierwszy raz biore udział a jutro mama ma wyslac z rana a jeszcze mogę kupić na męża. Bo sobie kupilam proszek ariel i proszek vizir to tez nie mozna razem ;| help

jak razem mieszkacie to tylko jedna koperta może wyjechać od was:)

ale mamy inne zameldowanie, budujemy dom i teraz kazde z nas jest u rodzicow zameldowane tylko nie wiem czy te proszki mozna razem slac najwyzej jeden na mnie jeden na niego i straczy mi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6205538 Napisano: 01.06.2016 20:36:27 w Carrefour konkursy
andii napisał(a):

trampek, napisał(a):

andii napisał(a):

trampek, napisał(a):

mam pytanie mozna kupic kapsulki lenor i vizir? i razem wyslac

 kapsułki lenor? a są takie???

ariel*

lepiej nie ryzykuj, lepiej jeden z nich, ariel lub wizir+ coś do tego innego:)

tzn co ? bo ariel i vizir to inne marki czy nie? pierwszy raz biore udział a jutro mama ma wyslac z rana a jeszcze mogę kupić na męża. Bo sobie kupilam proszek ariel i proszek vizir to tez nie mozna razem ;| help Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6205535 Napisano: 01.06.2016 20:32:30 w Carrefour konkursy
andii napisał(a):

trampek, napisał(a):

mam pytanie mozna kupic kapsulki lenor i vizir? i razem wyslac

 kapsułki lenor? a są takie???

ariel* Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6205508 Napisano: 01.06.2016 19:58:46 w Carrefour konkursy
mam pytanie mozna kupic kapsulki lenor i vizir? i razem wyslac Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6205501 Napisano: 01.06.2016 19:40:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carissma napisał(a):

lola.lola napisał(a):

carissma napisał(a):

Dużo z Was czeka jeszcze na młynek z Kamisa?

Ja czekam. Już ponad miesiąc od odesłania paragonu..

Mój paragon do nich dotarł 27.04. Na liście jestem na przedostatniej stronie. Może się w końcu doczekamy emotka

Ja im pisalam czy wyslali mlynek napisali ze wysla w ciagu 2 tygodni bo est na liscie do wyyslki Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6205020 Napisano: 01.06.2016 07:55:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanie tak na szybko bo wychodze z testowania P&G carefour na jaki adres odsylamy i cos dopisujemy nie widze w regulamnie?
na ten adres bedzie ok
Happen house sp.zoo
ul Brukselska 20
03-937 Warszawa
"Wielkie testowanie"

Mozna wyslac 2 jednej duzej a w niej 2 male koperty kazda z oddzielnym paragonem i formularzem czy trzeba 2 razy chce dzisiaj lub jutro poslac
prosze o odp Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6204842 Napisano: 31.05.2016 19:56:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zmieniajac pytanie i konkurs emotka czy w tym testowaniu P&G moge wyslac w jednej kopercie duzej - a w niej dwie male i dwa oswiadczenia na 2 produkty na jedno gospodarstwo czy musze w oddzielnych slac? i czy moge kupic np kapsulki ariel i kapuslki vizir? czy mi nie zalicza? ale to sa inne marki juz chyba xD? pierwszy raz bede slac Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6204826 Napisano: 31.05.2016 19:29:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

trampek, napisał(a):

kate87 napisał(a):

mczarna napisał(a):

skaki napisał(a):

mczarna napisał(a):

trampek, napisał(a):

czy z trnd macie info na koncie o dostaniu sie lub nie do testowania braun? bo ja nic nie mam a slalam zgloszenie

maila powinnaś dostać

moja dziewczyna ma maila, ze się nie dostała z 18:08

Może jak nie masz maila to dobry znak? emotka

kurcze ja nie mam maila ale na stronie trnd w zakladce moje projekty oprocz monte mam projekt braun ipl

mam nadzieje ze sie dostalam:) bardzo ale to bardzo bym chciała

może brak maila to dobry znak:)

Tez tak mam tyle, ze ja nie tetsuje monte balance mam negatywna odpowiedz, a w tym nic, ale znajac moje szczescie i tak sie pewnie nie zalapalam.

trampek -bądź dobrej myśli. Może oni najpierw nas powiadomili,że się nie dostaliśmy, a potem Wam wyślą tą pozytywną wiadomość:-)

Raczej nie no widzialam w komentarzach, ze juz sie chwalili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6204816 Napisano: 31.05.2016 19:19:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate87 napisał(a):

mczarna napisał(a):

skaki napisał(a):

mczarna napisał(a):

trampek, napisał(a):

czy z trnd macie info na koncie o dostaniu sie lub nie do testowania braun? bo ja nic nie mam a slalam zgloszenie

maila powinnaś dostać

moja dziewczyna ma maila, ze się nie dostała z 18:08

Może jak nie masz maila to dobry znak? emotka

kurcze ja nie mam maila ale na stronie trnd w zakladce moje projekty oprocz monte mam projekt braun ipl

mam nadzieje ze sie dostalam:) bardzo ale to bardzo bym chciała

może brak maila to dobry znak:)

Tez tak mam tyle, ze ja nie tetsuje monte balance mam negatywna odpowiedz, a w tym nic, ale znajac moje szczescie i tak sie pewnie nie zalapalam. Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6204812 Napisano: 31.05.2016 19:14:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
skaki napisał(a):

mczarna napisał(a):

trampek, napisał(a):

czy z trnd macie info na koncie o dostaniu sie lub nie do testowania braun? bo ja nic nie mam a slalam zgloszenie

maila powinnaś dostać

moja dziewczyna ma maila, ze się nie dostała z 18:08

wlasnie nie mam @ i na stronie tez info ale widzialam, w komentarzach, ze nie tylko ja . Nie wiem czemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6204788 Napisano: 31.05.2016 18:59:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy z trnd macie info na koncie o dostaniu sie lub nie do testowania braun? bo ja nic nie mam a slalam zgloszenie Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6204676 Napisano: 31.05.2016 16:12:40 w Giełda Kodów ; )
oddam kody lays za podpowiedz na laysy lub wymienie na paragony biedronka 2 mam 20 z hakiem sztuk Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6204595 Napisano: 31.05.2016 14:28:42 w SZUKAM....
mam pytanie czy da sie jakos odzyskac lub zrobic duplikat paragonu tzn mam numer paragonu i sklep bo mam problem z kamisem wyslalam nie ten numer paragonu, a nie wiem gdzie jest ten prawidlowy juz wszystko przeszukalam emotka ? i zastanawiam sie bo chca skan czy da sie jakos odzyskac jakbym poszla do sklepu? Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6204581 Napisano: 31.05.2016 14:13:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

trampek, napisał(a):

ok a lista pewnie bedzie jutro na C4 bo pisze, ze akcja od jutra jest czy jest gdzies teraz podana

bedzie jutro, tylko akcja bedzie w konkretnych c4, raz zrobilem zakupy w jakims express i nie zwrocili emotka

to pocekam do jutra pewnie list sklepow tez bedzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6204579 Napisano: 31.05.2016 14:10:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ok a lista pewnie bedzie jutro na C4 bo pisze, ze akcja od jutra jest czy jest gdzies teraz podana Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6204576 Napisano: 31.05.2016 14:09:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

trampek, napisał(a):

mam pytanie bo akurat mam nowa gazetke z C4 i tam jest napisane, ze jest akcja P&G testowanie produktow wiem, ze byla tez w tamtym roku tylko ja nie bralam udzialu. Gdzie jest strona tej akcji bo jak wchodze na C4 to nie widze w akcje konkursy? na czym to polega? mozna doowlny produkt P&G kupic i zwroca koszt czy jest jakis limit co do kwoty

wybrany produkt z listy tylko można kupić, później odsyłasz im poleconym paragon z oświadczeniami i w ciagu 30 dni masz zwrot, ta akcja jest co roku

w ulotce pisze, ze przysluguja dwa zwroty jednej osobie jeden zwrot na dana marke
czyli rozumiem, ze na gospodarstwo mozna raz? Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6204568 Napisano: 31.05.2016 14:00:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanie bo akurat mam nowa gazetke z C4 i tam jest napisane, ze jest akcja P&G testowanie produktow wiem, ze byla tez w tamtym roku tylko ja nie bralam udzialu. Gdzie jest strona tej akcji bo jak wchodze na C4 to nie widze w akcje konkursy? na czym to polega? mozna doowlny produkt P&G kupic i zwroca koszt czy jest jakis limit co do kwoty Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6204427 Napisano: 31.05.2016 11:57:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Drogi Ambasadorze, Zapraszamy Cię do Strefy kulinarnej Stovit Naturalnie owocowe, w której odkryjesz pyszne owoce w delikatnym żelu, które nie zawierają konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. W Strefie kulinarnej znajdziesz przepisy na pyszne przekąski i dania z wykorzystaniem Naturalnie owocowych. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele ciekawych aktywności ☺


mam takie cos ze streetcom to zakwalifikowali mnie czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0