Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Monika11

Monika11

#3463615 Napisano: 16.06.2010 01:18:27 w Carrefour konkursy
iwonkam napisał(a):

dzwonią z kamerkami emotka emotka


Z jakiego numeru? gratki Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3462884 Napisano: 16.06.2010 09:14:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dobre Wnętrze i u mnie plus zestawik drugi Colgate Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3460843 Napisano: 15.06.2010 02:08:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bluesky napisał(a):

edith napisał(a):

A do mnie przed chwilą zajechała śliczna,nowiutka łodmalowana praleczka Indesit emotka Carrefour ale radośc emotka



SUPER emotka A PROPOS ARIELA... NA ICH STRONCE JEST NOWY KONKURS - 20 TV DO WYGRANIA W WYBRRANYCH 20 SKLEPACH POLSKI, MOŻE KTOŚ DODA DO BAZY MI NIC SIÊ DZISIAJ NIE CHCE emotka


Nie 20 tylko 82 sklepy-wystarczy zjechać na dół a w temacie kosmetyki dove-kolejne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3459873 Napisano: 15.06.2010 09:15:10 w Paragony
Monika11 napisał(a):

Paragoniki z Dove -dużo z pierwszych dni czerwca emotka Na doładowanka do telefonu


Monika11 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Paragoniki z Dove -dużo z pierwszych dni czerwca emotka Na doładowanka do telefonu


Mogą być torby na wymiankę , piłki dla dzieci oprócz z m%s


Za torby i piłki już dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3459512 Napisano: 15.06.2010 07:11:09 w Paragony
Monika11 napisał(a):

Paragoniki z Dove -dużo z pierwszych dni czerwca emotka Na doładowanka do telefonu


Mogą być torby na wymiankę , piłki dla dzieci oprócz z m%s Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3459293 Napisano: 15.06.2010 04:34:42 w Paragony
Paragoniki z Dove -dużo z pierwszych dni czerwca emotka Na doładowanka do telefonu Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3458319 Napisano: 14.06.2010 05:29:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw Colgate- marny 3 rzeczy pasta szczoteczki i płyn do płukania większy emotka Ale lepszy rydz niż nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3458263 Napisano: 14.06.2010 05:12:49 w Carrefour konkursy
nice napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Hejka wpadłam po pracusi miałam zapierdziel i nie chce mi się przekopywać stronek- czy były info z kamerkami? A jak nie to czy ktoś wie kiedy będzie jakieś info emotka


chyba dalej nie było emotka


Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3458143 Napisano: 14.06.2010 04:43:54 w Carrefour konkursy
Hejka wpadłam po pracusi miałam zapierdziel i nie chce mi się przekopywać stronek- czy były info z kamerkami? A jak nie to czy ktoś wie kiedy będzie jakieś info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3456468 Napisano: 14.06.2010 08:41:09 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

plocia napisał(a):



nie wiecie może czy do odbioru nagrody za męża wystarczy jego takie oświadczenie że upoważnia mnie do odbioru ?

zalezy od drogerii i ekspedientki. ja odbieralam za mame - mialam upowaznienie, jej dowod a i tak pani nosem krecila. a kiedys za mojego odbierałam to na kartce bez numerów dowodow napisał jakies bazgroly, jego dowodu nie mialam i dziewczyna bez problemu dala.


A ja wzięłam tylko męża dowód i bez problemu bez żadnych oświadczeń wydali mi nagródkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3449925 Napisano: 11.06.2010 11:57:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarła 1 podkaszarka Garden DHL-drugiej brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3449383 Napisano: 11.06.2010 08:57:41 w Carrefour konkursy
banditos napisał(a):

slavi napisał(a):

banditos napisał(a):

Mam pytanie-ostatnio jestem bardzo w tyle w konkami, to dlatego emotka - były juz może wyniki winiary z cerfiura ? te z kamerami ?



Nie było.



dziękować emotka


Ktoś pisał że do końca tego tygodnia polecą sms-ki- ale tak naprawdę to nie wiadomo Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3446147 Napisano: 10.06.2010 07:19:00 w Paragony
Mam swoje paragoniki na tesco winiary -z chęcią odkupię grila -mam 2 paragony jeszcze Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3444921 Napisano: 09.06.2010 04:34:21 w Paragony
paragony z różnymi datami dove -za doładowanka do telefonu sprzedam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3441862 Napisano: 08.06.2010 01:38:39 w Paragony
Monika11 napisał(a):

i ja mam paragonik winiary z 5 maja


tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3441859 Napisano: 08.06.2010 01:37:59 w Paragony
i ja mam paragonik winiary z 5 maja Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3441806 Napisano: 08.06.2010 01:12:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
yuliya25 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

Dzwoniłam do agencji Swiift, Pani powiedziała że wszystkie zestawy zostały wysłane, ale z ponad 1000 nagród ( z całej puli) zostało przyznane tylko 417 nagród, ze względu na niepoprawność paragonów ( data zakupu po wygranym smsie) lub jeżeli paragon się powtórzył ( czyli na 1 paragon kilka zgłoszeń). Relkamacji złożyć się nie da, konkurs zamknięty, listy zwycięzców nie będzie. Super!!! Wygrała 2 zestawy, a nie dostanę żadnego, bo przez pomyłkę zeskanowałam ten sam paragon i na siebie i na mamę. Nawet nie powiadomiają o dyskwalifikacji emotka a mam oba paragony i mogłabym to sprostować emotka

chodzi o konek z pantene? z rossmana?


Tak, ten co trzeba było kupić szampon i odżywkę, i co 10 min był zestaw Olay do wygrania


ale akurat to że wysłałaś zły paragon to jest twoja wina ( nie mówie tego złośliwie) i agencje nie obchodzi że była pomyłka, niestety to my musimy pilnować paragonów jakie wysyłamy, a powiadomienie o dyskwalifikacji to tylko ich dobra wola, a przy takiej ilości nie dziwie się że tego nie zrobili


Tak, wiem, w sumie wkurzam się na siebie, bo gapa ze mnie, 2 zestawy obok nosa przeszły, echhhhhhh


A moim zdaniem mają burdel tam i tyle bo ja wysłałam im paragon i niedawno dostałam sms-a że nadal nie mają paragonu.Wysłąąłm drugi raz i kazałam im potwierdzić i dopiero potwierdzili że weryfikacja przeszła pomyślnie Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3441483 Napisano: 08.06.2010 11:28:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
yuliya25 napisał(a):

Dzwoniłam do agencji Swiift, Pani powiedziała że wszystkie zestawy zostały wysłane, ale z ponad 1000 nagród ( z całej puli) zostało przyznane tylko 417 nagród, ze względu na niepoprawność paragonów ( data zakupu po wygranym smsie) lub jeżeli paragon się powtórzył ( czyli na 1 paragon kilka zgłoszeń). Relkamacji złożyć się nie da, konkurs zamknięty, listy zwycięzców nie będzie. Super!!! Wygrała 2 zestawy, a nie dostanę żadnego, bo przez pomyłkę zeskanowałam ten sam paragon i na siebie i na mamę. Nawet nie powiadomiają o dyskwalifikacji emotka a mam oba paragony i mogłabym to sprostować emotka

chodzi o konek z pantene? z rossmana?
Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3439134 Napisano: 07.06.2010 01:38:34 w TESCO konkursy
xagadee napisał(a):

Monika11 napisał(a):

izoldaaa6 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

czy bylo juz rozwiazanie pantene nature fusion? emotka



z tego co wiem to jeszcze chyba nie - bynajmniej mam taką nadzieję emotka


coś gdzieś dzisiaj czytałąm to mają termin do 10 emotka



no i znowu niestety nie, konkursy Ci się pozajączkowały emotka

25. Rozstrzygnięcie Konkursu i przyznanie nagród głównych nastąpi do dnia 1 czerwca
2010r. (włącznie) i zostanie dokonane przez powołaną przez Organizatora komisję zwaną
dalej „Komisją Konkursową”.

27. Weryfikacja prawa do nagrody głównej i nagrody I – go stopnia będzie prowadzona w
następujący sposób:
a) W ciągu 2 dni od dnia rozstrzygnięcia Konkursu nie później niż do dnia 3
czerwca 2010 r. Laureaci nagród otrzymają w imieniu Organizatora wiadomość
informującą o wygranej na nr telefonu komórkowego, z którego Laureat wysłał
zwycięskie zgłoszenie. Treść SMS’a, którego Laureat Konkursu otrzyma w
imieniu Organizatora jest następująca: „Gratulujemy!Zostales wytypowany do
nagrody w konkursie PANTENE NATURE FUSION. Wyslij SMS na nr 7057 o tresci:
TESCO.Imie Nazwisko Adres z kodem.Koszt 0,61zł z VAT”.

idę już, bo będziecie mówić, że tropię błędy Moniki emotka

a ja tylko chciałam pomóc emotka

Pantene z Tesco jest (jak widać) po terminie. Ale to normalne - to Swiift emotka


Ja się wcale nie gniewam -dobrze że ktoś czuwa i poprawia emotka to chyba przez to słońce Wyświetl w wątku >>
0 0

Monika11

#3439065 Napisano: 07.06.2010 01:14:06 w Rossmann
enia2007 napisał(a):

może mnie ktoś oświecić czy do tego konkursu
http://www.rossne...y/?contrixId=8300002
należy kupić jeden czy dwa kosmetyki?bo informacje są sprzeczne emotka


Faktycznie dziwne na pierwszej stronie pisze że 2 dowolne a w regulaminie dowolny kosmetyk emotka Wyświetl w wątku >>
0 0