Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika glena

glena

#6728765 Napisano: 14.09.2020 11:39:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kup Tołpę wygraj... nie zgadniecie co... Tołpę! emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6728204 Napisano: 10.09.2020 13:06:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
kup zeszyt wygraj zeszyt emotka oraz kup lavazze wygraj kg lavazzy emotka - czy to znaczy, że jak chcę wygrać pralkę, to muszę najpierw jedną kupić? emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6726146 Napisano: 01.09.2020 20:51:54 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

Jestem bardziej wytrawna, niż słodka, szybciej zrobię perfekcyjnego schabowego niż tort. Na urodziny mojej córki chce zrobić babeczki. myślicie że krem z Almette owocowych (nie chce się też narobić jak wół) będzie dobrym pomysłem na dekoracje? wyciśnie się go przez rękaw?

nie wiem, czy ten owocowy ma taką samą "strukturę" jak inne Almette, ale może ubij bitą śmietanę i wymieszaj z nią? żeby był bardziej puszysty/lekki Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

glena

#6712449 Napisano: 27.06.2020 22:57:58 w WC - rozmowy o wszystkim
siewcazamieszania napisał(a):

Mam pytanie związane z konkursami od Brasty Group i z portalmedialny.pl. Mianowicie, czy jest ktoś tutaj, komu udało się wygrać w ich konkursach?  Kiedyś dawałam się skusić, ale nigdy się nie udało i trochę brak mi wiary, że warto brać w nich udział. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

w portalmedialny.pl kilka razy wygrałam książki Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6709967 Napisano: 16.06.2020 20:33:15 w SZUKAM....
ditomaso napisał(a):

glena napisał(a):

ditomaso napisał(a):

glena napisał(a):

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda lub wrzucić fotę promocyjnej butelki (albo kapsla) Żywca IPA? Widziałam, że puszki (te z tej podstawowej wersji, która dla mnie jest nie do picia) mają wyraźne oznaczenie, ale na butelkach nie widziałam żadnego info o loterii - choć może te loteryjne różnią się szatą graficzną czego nie jestem w stanie stwierdzić, bo to raczej nie jest piwo, które piję.


Kapsel Żywiec Ipa jest w kolorze złotym z przekreślonym Ż i takie kapsle ma całą rodzina Ż bez zwykłego żywca. Ale już piwa w wersji 0%kapsel mają w kolorze niebieskim z przekreślonym Ż

Tylko zwykły żywiec ma na puszce jak i butelce info o loterii. Reszta tego nie posiada

I wszystkie te butelkowe "specjalne" mają kod promocyjny pod kapslem?


Mają wszystkie gatunki piwa, ale kapsel musi mieć Ż przekreślone inaczej brak będzie kodu pod kapslem

Bardzo Ci dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6709858 Napisano: 16.06.2020 14:12:48 w SZUKAM....
ditomaso napisał(a):

glena napisał(a):

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda lub wrzucić fotę promocyjnej butelki (albo kapsla) Żywca IPA? Widziałam, że puszki (te z tej podstawowej wersji, która dla mnie jest nie do picia) mają wyraźne oznaczenie, ale na butelkach nie widziałam żadnego info o loterii - choć może te loteryjne różnią się szatą graficzną czego nie jestem w stanie stwierdzić, bo to raczej nie jest piwo, które piję.


Kapsel Żywiec Ipa jest w kolorze złotym z przekreślonym Ż i takie kapsle ma całą rodzina Ż bez zwykłego żywca. Ale już piwa w wersji 0%kapsel mają w kolorze niebieskim z przekreślonym Ż

Tylko zwykły żywiec ma na puszce jak i butelce info o loterii. Reszta tego nie posiada

I wszystkie te butelkowe "specjalne" mają kod promocyjny pod kapslem? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6709602 Napisano: 15.06.2020 15:16:54 w SZUKAM....
Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda lub wrzucić fotę promocyjnej butelki (albo kapsla) Żywca IPA? Widziałam, że puszki (te z tej podstawowej wersji, która dla mnie jest nie do picia) mają wyraźne oznaczenie, ale na butelkach nie widziałam żadnego info o loterii - choć może te loteryjne różnią się szatą graficzną czego nie jestem w stanie stwierdzić, bo to raczej nie jest piwo, które piję. Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6709263 Napisano: 13.06.2020 10:20:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

mario74 napisał(a):

carissma napisał(a):

carissma napisał(a):

Wiem, że jestem lekko niekumata, dlatego mi wybaczcie pytanie. Gillette w C4 oświadczenie i paragon wysyłamy pocztą ? Jeśli tak to te trzy dni to do kiedy?

już widzę, że poczta ale do kiedy włącznie? do wtorku?

Trzy dni to chyba do dzisiaj no chyba ze robocze . A mailem nie można ?! Podpowie ktoś 

Mailem nie można emotka  3 dni robocze mijają w poniedzialek

a nie we wtorek? informowali we środę, czwartek to święto, więc ja liczę te 3 dni jako piątek, poniedziałek i wtorek Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

glena

#6708775 Napisano: 10.06.2020 15:11:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
III i IV stopień z Gillette - ktoś zainteresowany? Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, pmww 0

glena

#6702766 Napisano: 13.05.2020 14:05:58 w Udane wymiany - polecane nicki:)
mamija,
Wszystko bez zarzutu, zgodnie z ustaleniami - dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6701401 Napisano: 06.05.2020 18:32:43 w moje dzisiejsze wygrane :)

glena

#6699029 Napisano: 24.04.2020 19:52:53 w moje dzisiejsze wygrane :)

glena

#6695019 Napisano: 05.04.2020 22:28:03 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

Niech to sie już skończy - dziś mój 3,5-letni siostrzeniec podczas rozmowy na Messengerze powiedział do mnie: "Ciociu Kasiu jak przyjedziesz do mnie to cię tak bardzo mocno przytulę, bo cię bardzo kocham" - oczywiście poryczałam się. Już tęsknie za nim strasznie, choć nieźle dawał mi czasem w kość. Tęsknię za teściami i przyjaciółmi...

Mnie dzisiaj siostrzenica zapytała, czy jak wychodzimy na spacer, to mamy maseczki i powiedziała, że już na pewno niedługo się skończy kwarantanna i wtedy się zobaczymy. I że mi posyła 100 serduszek i przytulasów. Normalnie to jest jakieś science-fiction, że odbywam taką rozmowę z czterolatką. Dobrze, że są te wszystkie komunikatory i się można zobaczyć i pogadać "twarzami", ale wkurza niemiłosiernie, że nie wiadomo ile to potrwa, bo jak tu siły rozłożyć? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

glena

#6693037 Napisano: 27.03.2020 16:53:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
to się już nigdy nie zmieni - kup pasty wygraj pasty... colgate Wyświetl w wątku >>

glena

#6692740 Napisano: 26.03.2020 16:23:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rimmel x2, cieszy po porażce w BICu  emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6688313 Napisano: 06.03.2020 12:24:48 w SZUKAM....
ivanotta napisał(a):

szukam dobrego patentu na czyszczenie kart podarunkowych z resztek pieniędzy.. w wielu przypadkach zostaje mi na nich np. 2,76zł; 3,54 zł i inne.. gdzie najlepiej/ bez najmniejszych problemów wykorzystać resztki środków? Są jakieś kasy samoobsługowe gdzie mogę te końcówki skasować?

Nie wiem, czy we wszystkich sklepach, ale np. w Carrefourze nie ma problemu z zapłaceniem dwoma kartami (albo kartą i gotówką) - mówię po prostu Pani Kasjerce, że mam na karcie np. 1,27 i chciałabym to wykorzystać, a resztę dopłacić w innej formie. Nigdy nie było problemu.  Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

glena

#6687335 Napisano: 03.03.2020 07:57:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Czy z CJ przewidywana jest jakaś rezerwa ?

niewydane nagrody przechodzą do kolejnego etapu.W sytuacji kumulacji Nagród z poprzedniego etapu Nagrody wydawane są w następującej kolejności – najpierw skumulowane Nagrody Etapu Główne, następnie skumulowane Nagrody Etapu II stopnia i na końcu skumulowane Nagrody Etapu III stopnia. W przypadku nieprzyznania lub utraty prawa do Nagrody w VIII Etapie Konkursu, niewydane Nagrody przechodzą do dyspozycji Organizatora. Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

glena

#6685291 Napisano: 24.02.2020 11:38:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nitka310 napisał(a):

A Heineken sprawdzacie na stronie czy maile?

najpierw jest mail - dopiero po uzupełnieniu formularza z danymi kod wskakuje na stronę Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

glena