Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika glena

glena

#6671241 Napisano: 07.01.2020 18:35:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
tradycyjnie: kup pasty - wygraj pasty czyli Colgate Biedronka II stopień emotka   Wyświetl w wątku >>

glena

#6669720 Napisano: 31.12.2019 15:55:23 w Nasze wygrane w minionym roku
Dla mnie ten rok był sumarycznie lepszy od poprzedniego, ale większość nagród wpadła w pierwszej połowie roku, a w ostatnich miesiącach to już w ogóle słabo... Mam straszną konkursową zapaść i takie poczucie, że fajnych konkursów jest jakoś mniej, agencje idą na łatwiznę, a wzrost ilości loterii bramkowych (co do których mam swoją, absolutnie subiektywną, teorię, zwłaszcza jeśli wymagają tylko skanu paragonu) dobija mnie totalnie. 
Jak co rok powiem jednak, że przy moim ciasnym mocno budżecie, konkursy są najfajniejszym i najprzyjemniejszym sposobem, by móc sobie czasem pozwolić na takie szaleństwa jak kupowanie komiksów czy wypasione prezenty Gwiazdkowe dla bliskich emotka  
Najwartościowszą nagrodą było u mnie w tym roku playstation, najbardziej przydatną butelka Visa (strasznie się już obdrapała, ale jest bardzo wygodna i dobrze trzyma temperaturę), a najbardziej rozczarowały mnie koszulki z Somersby (tyle dobrego, że wygrane na kapsle znalezione w parku). 
Na przyszły rok życzę Wam i sobie byśmy się przede wszystkim dobrze bawili biorąc udział w konkursach i żeby wróciły te czasy, kiedy bawimy się wspólnie, bo choć nie jestem tu jakąś weteranką, to mam wrażenie, że ostatnio atmosfera zabawy, współpracy, dzielenia radością z wygranych gdzieś tutaj trochę uleciała.
Ale wróci na pewno, ja optymistycznie patrzę w przyszłość emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6668011 Napisano: 20.12.2019 17:53:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slawomiro napisał(a):

Haineken za życzenia - jaka firma wozi?

UPS, wczesniej jest powiadomienie smsem Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6666876 Napisano: 17.12.2019 07:49:49 w Kalendarze adwentowe 2019
https://hexus.net/epicgiveaway/ kolega mi właśnie podesłał, nie mam czasu się w to wgłębiać w tej chwili, więc podrzucam - może ktoś sprawdzi czy warto tam zagrać Wyświetl w wątku >>
1 slavek 0

glena

#6658283 Napisano: 18.11.2019 19:56:37 w WC - rozmowy o wszystkim
margobb napisał(a):


Czy któraś z Was wie, gdzie znajdę kombinezon, który ma na sobie Kożuchowska? emotka przeszukalam cały internet i nic ... emotka   mojej siostrze się bardzo podoba, chciałam jej zrobić prezent świąteczny emotka

https://www.zara.com/pl/pl/kombinezon--80s-arizona-blue-p06840247.html nie wiem, czy taki sam? Wyświetl w wątku >>

glena

#6656307 Napisano: 12.11.2019 15:17:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciasssteczko napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

stelka napisał(a):

W temacie Milki i Biedronki- odpowiedź od organizatora:


Dzień dobry,Zgodnie z informacją, którą otrzymaliśmy  od  Jeronimo Martins, właściciela
sieci Biedronka  sklepy przy stacjach benzynowych i stacjach PKP są
otwarte również w święta państwowe.  Dlatego konkurs został uruchomiony
11.11.2019 i  zgodnie z regulaminem, zwycięzcy zostaną wyłonieni również
 spośród zgłoszeń z tego dnia. Z dnia 12.11.2019 zostanie wyłonionych
10 laureatów, tak jak z każdego kolejnego dnia trwania konkursu.Pozdrawiamy, Organizator

Powiem tak, OSZUŚCI!!!! emotka

Przecież ktoś pisał, że na infolinii powiedzieli, że zamkniete... no chyba, że na infolinii kłamali... ktoś znalazł otwartą biedre?

Dzwoniłam na infolinię - miły Pan powiedział, że były zamknięte!

karę by im dali za otwarty sklep w święto narodowe 


Biedronki przy dworcach i stacjach legalnie mogą pracować w dni niehandlowe jako punkty obsługujące podróżnych. Też zasugerowałam się informacją z infolinii i nie chciało mi się jechać do centrum zamieszek narodowych w Warszawie, ale ciekawi mnie, czy były czynne i infolinia oszukała  emotka

W Krakowie ta w przejściu pod peronami Dworca Głównego była zamknięta  Wyświetl w wątku >>

glena

#6655290 Napisano: 07.11.2019 21:18:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Jest Aneks to konkursu w C4:
Aneks z dnia 05.11.2019do Regulamin konkursu promocyjnego pod nazwą „Z Head&Shoulders wakacje trwają cały rok!” w sklepach Carrefour („Regulamin”)Na podstawie pkt 33 Regulaminu Organizator dokonuje następujących zmian w regulaminie1.Pkt 6 Regulaminu zmienia dotychczasowe brzmienie na: „Sprzedażą promocyjną objęte są wyłącznie szampony i odżywki marki Head&Shoulders dostępne w Sklepach("Produkt Promocyjny”, „Produkty Promocyjne).”2.Pkt 9 ppkt a zmienia dotychczasowe brzmienie na: „w czasie Sprzedaży Promocyjnej dokonać zakupu na jednym paragonie dwóch następujących produktów: 1szamponu i 1 odżywkiHead&Shoulders w sklepach Carrefour wymienionych w Załączniku nr 1”3.Pozostałe postanowienia Regulaminu pozostają bez zmian

Nie rozumie tego aneksu - ja killka dni temu kupiłam 2 szampony na konkurs - i co teraz mogę wziąć udział w konkursie???? Ja byłam przekonana ze mogą byc 2 szampony na paragonie. 
Jak myślicie na ten paragon mogę wysłać zgłoszenie czy lepiej wrzucić do kosza?

W regulaminie było od początku, że musi być 1 szampon i 1 odżywka - tylko na początku określili, że ma być to linia deep hydration, a teraz zmienili na dowolną. Czyli paragon masz zły bez względu na aneks. Wyświetl w wątku >>

glena

#6654920 Napisano: 06.11.2019 20:09:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
longboard z L'Oreala - może ktoś chciałby się zamienić za czytnik z TicTaców? Wyświetl w wątku >>

glena

#6653066 Napisano: 31.10.2019 09:36:34 w Oddam za darmo
Kod został dodany do bazarku -> http://www.e-konkursy.info/bazarek
dodałam kilka kodów somersby - wszystkie uzbierane latem w parkach, więc któryś może się okazać wykorzystany Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6651360 Napisano: 24.10.2019 21:30:37 w Dziś cieszę się z.....
glena napisał(a):

Dziś mija drugi rok odkąd rzuciłam palenie - to moja najdłuższa przerwa.
A dodatkowo cieszy mnie, że z tej okazji dostałam prezent od mojego dziesięcioletniego Syna - książkę Jamiego Oliviera, którą kupił za własne pieniądze, przemycił do domu, schował i wręczył mi dzisiaj pękając z dumy. Ja pękłam ze wzruszenia.

A dziś bardzo się cieszę bo i do końca trzeciego roku dociągnęłam emotka  choć śnią mi się czasem papierosy... Wyświetl w wątku >>

glena

glena

#6641969 Napisano: 21.09.2019 12:51:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

przedwczoraj wygrałam 50 zł z tymbarka, ale o dziwo, z pierwszych dni tej loterii. Wciąż nie rozumiem tych zasad emotka  kapsel postawiłam w miejscu, do którego mam sentyment z mych dziecięcych lat, dopiero potem się zorientowałam, że są jakieś ogłoszenia, które naprowadzają na te hotspoty. Tymczasem sprawdziłam całą historię tych ogłoszeń, oni nigdy o tym miejscu nie wspominali, nie było tam żadnego hotspota, chyba. Jak to jest, że mam tę nagrodę? Mogę na ślepo stawiać te kapsle, i liczyć na łut szczęścia, jak teraz?

Hotspoty to co innego. Ty wygrałaś nagrodę dzienną. Codziennie ze wszystkich zgłoszonych kapsli losują jeden i on wygrywa 500, a 10 najbliższych 50.
Z FAQ:
W danym dniu, spośród wszystkich postawionych na mapie kapsli losowany jest 1 zwycięski kapsel, który zostanie nagrodzony nagrodą 500 zł. Pozostałe 10 nagród po 50 zł wygrywają kapsle znajdujące się najbliżej kapsla, który wygrał 500 zł. Wyświetl w wątku >>

glena

#6630719 Napisano: 16.08.2019 15:24:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
wczoraj mail o plecaku z Monte - Wyświetl w wątku >>

glena

#6630451 Napisano: 15.08.2019 14:10:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

do osób, które grają w Monte C4. czy wykorzystujecie do pracy SAME opakowania po Monte, czy w towarzystwie innych gadżetów, dodatków?

u mnie było towarzystwo emotka  plecak już w domu Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6629371 Napisano: 12.08.2019 16:31:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
mila bilety na Kraków Live - ktoś zainteresowany? Wyświetl w wątku >>

glena

#6629370 Napisano: 12.08.2019 16:28:24 w Udane wymiany - polecane nicki:)
czemuszka,
z lekkim opóźnieniem emotka wielkie dzięki za fajną transakcję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6628488 Napisano: 09.08.2019 07:59:58 w WC - rozmowy o wszystkim
agakaz2 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mam pytanie, nie kupowałam nigdy na e-bilet za voucher ktoś udzieli mi wskazówek jak to zrobić

naprawdę nikt z Was nie wie?

https://ebilet-media.azureedge.net/media/30604/regulamin-vouchera_18_03_2019.pdf niestety sama nie kupowałam ale może tu znajdziesz potrzebne informacje Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6626858 Napisano: 03.08.2019 18:03:15 w SZUKAM....
cleo25 napisał(a):

Co to za zawleczka z puszki - czerwona i kod 8-cyfrowy ?
Cola nie wchodzi.

lech? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6626258 Napisano: 01.08.2019 19:43:50 w Konkurs na forum2?
W pracy powoli mijały chwilki
(czas mierzę jedząc kolejne milki)
przychodzą maile, poczta, kurierzy
(pies na nich warczy i zęby szczerzy)
przyszedł poeta, potem księgowa
lecz dziś w obłokach buja ma głowa
o kapslach myślę bowiem od rana
nagle... ach cóż to... obdarowana!
Prosiaczku gratki! Grappa25 - dziękuję!
z wzruszenia rymów aż mi brakuje! Wyświetl w wątku >>

glena

#6626156 Napisano: 01.08.2019 15:23:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DPD wozi kosmetyczki z NIVEA w c4 Wyświetl w wątku >>
0 0