Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika glena

glena

#6625832 Napisano: 31.07.2019 20:44:21 w Konkurs na forum2?
chciałabym stanąć z kiełbasą w szranki
lecz wyczerpałam już rymowanki
wdziewam więc diadem i boa z piór
bo idę uprać w stylu glamour Wyświetl w wątku >>

glena

#6625738 Napisano: 31.07.2019 17:12:41 w Konkurs na forum2?
wpisać drugą zwrotkę wielką mam ochotkę
(trudno, niech mnie wszyscy mają za idiotkę)
znam ja bowiem dobrze konkursowe znoje
dla których wysilam me mózgowe zwoje
łyknę więc kawusi (Tchibo oczywiście)
i tu zaraz wszystko opiszę na liście:
na śniadanie było profi z actimelem
(buteleczek jego w lodówce mam wiele)
Milki zapas trzymam w pracowej szufladzie
(pies Szefowej zawsze się tam obok kładzie
czuję, że się dobrać chce do skarbca mego
lecz nie dla psa baton, mój miły kolego!)
Na wieczór mam Monte oraz Heinekeny
liczę że ten zestaw dołoży mi weny
lecz zamiast endorfin w Monte tłuszcz palmowy
a że Heniek 0% to i bezwenowy
carex ręce myje, glade woń swą roztacza
surf mi pranie pierze (to kawał partacza)
ach, rzucić to wszystko, pojechać w Bieszczady...
za bardzo to lubię, nie dałabym rady! emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6625365 Napisano: 30.07.2019 18:47:04 w SZUKAM....
estrelitta napisał(a):

Czy w eskach z Lidla Rodzina pełna uśmiechów mieliście podany rodzaj nagrody?  U mnie jest tylko info wygrywasz nagrodę 

Przy zestawach podawali, że wygrało się III stopień. Czyli zestawu nie masz na pewno emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6625319 Napisano: 30.07.2019 15:57:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Columbit obsypał złotem emotka  może ktoś chce trochę? Wyświetl w wątku >>

glena

#6624994 Napisano: 29.07.2019 21:37:20 w SZUKAM....
zaczytana-pola napisał(a):

Szukam treści SMS-a od Palmolive/ Lidl. Przez przypadek usunęłam emotka emotka

W ciagu 3 dni (do 1.08.2019) przeslij SMS-em swoje dane do wysylki nagrody (imie, nazwisko, dokladny adres). Wyslij SMS o tresci WAKACJE.
twoje dane... na numer 4321 (koszt wg taryfy operatora). Zgodnie z pkt.
12 i 28 Regulaminu Konkursu prosimy o przeslanie na adres
promocja@losmejores.pl w terminie 3 dni (do 1.08.2019), zdjecia lub
skanu dowodu zakupu produktu promocyjnego upowazniajacego do wziecia
udzialu w Konkursie. Wysylajac skan paragonu wpisz w temacie wiadomosci
WAKACJE i swoj numer telefonu. Dowod zakupu musi spelniac warunki
okreslone w pkt. 8 i 29 Regulaminu Konkursu. Niespelnienie tego warunku
skutkuje utrata prawa do nagrody. Wyświetl w wątku >>

glena

#6624993 Napisano: 29.07.2019 21:35:49 w Pomocy!!!!
u mnie też pusto ale jak wpisuję cokolwiek w polu "znajdź użytkownika" i klikam, żeby szukał, to pojawiają mi się wszystkie wiadomości  emotka Wyświetl w wątku >>
1 agata6 0

glena

#6624894 Napisano: 29.07.2019 17:56:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Never ending story z los mejores... czyli jak zwykle kup pasty i wygraj pasty... chętnie odsprzedam
Oraz nerka (hurra! bardzo chciałam!) i tshirt z Somersby na kapsle spod parkowej ławki emotka   Wyświetl w wątku >>

glena

#6620965 Napisano: 16.07.2019 23:40:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

kermit napisał(a):

luki28 napisał(a):

kermit napisał(a):

luki28 napisał(a):

W takim razie wskaż hasło, które wg. Ciebie na tą główną zasługuje. Chętnie ocenimy  emotka


Jeśli myślisz, że napiszę że moje było lepsze to jesteś w błędzie. Było dużo gorsze, wygrałam telefon. Wysłałam kilka zgłoszeń, nagrodzone najgorsze z nich wszystkich, na torturach bym się nie przyznała które moje...

Nie przeszło mi to nawet przez myśl. Po prostu tekst, że to hasło "zwyczajnie nie zasługuje na główną", w obliczu całej reszty poprawnych, aczkolwiek dość pospolitych haseł wydaje mi się lekkim nadużyciem. Bo niby które z nich zasługuje i świeci niczym diament pośród tandety? Dla mnie żadne. Być może nie było z czego wybierać, a być może komisja miała taki gust. Dla mnie wyniki są spoko, bo bez plagiatów, rażących gniotów i oklepanych formatów. Ale oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania

I tu się całkowicie zgadzam z Tobą - wśród nagrodzonych żadnego diamentu, ani nawet perełki emotka Ale może wśród tych pominiętych jakieś jednak były, bo ja odnoszę wrażenie, że szacowne jury "wybierało"  z jakiejś mikro części a nie ze wszystkich zgłoszeń. Chyba, że założenie było w stylu "nagradzajmy zwykłych konsumentów, a nie tych pazernych konkursowiczów".

Mocno bym się kłóciła, moje doświadczenie mówi mi, ze te wszelkie badziewiaste wierszyki z tanimi rymami piszą właśnie „pazerni konkursowicze” emotka  i daje sobie rękę uciąć ze każdy „krytykujący tutaj” właśnie takie badziewiaste wierszyki niejednokrotnie popełnił i zapewne niejednokrotnie wygrał. Ale przecież krytyka przychodzi tak łatwo gdy się jest anonimowym emotka  

to prawda, też się najpierw skrzywiłam czytając nagrodzone zgłoszenia, że beznadzieja i szkoda, że nie grałam, bo by to auto na pewno było moje, a potem popatrzyłam w telefon na ostatnio wysyłane zgłoszenia i tam też "colgate pasta - lśniące zęby ma niewiasta"...  Wyświetl w wątku >>

glena

#6620921 Napisano: 16.07.2019 21:02:12 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Mam pytnia do osób, które zbierają kapsle.
1. Czy zbieracie w rękawiczkach?
2. Czy macie "swoje miejsca, ławeczki itp"
3. Czy to działa jak grzybobranie? emotka

Pytania luźne, sama nie zbieram, ale jestem prozbieracza, bo to nieszkodliwe hobby, a i Matce Ziemi się przysłużacie emotka


Ad. 1: Nie. Puszki Żywca z kodami niespodziewanie nawet w środku lasu (Beskidy, Gorce) znajdowałam emotka
Ad. 2: Niby tak, ale kapsli jest wszędzie od groma. Zauważyłam także olbrzymi przyrost porzuconych butelek z C-C emotka
Ad. 3: Działa w tym sensie, że zbierać grzyby również lubię emotka

Pozytywne info: Mam taką procedurę, że na każdy znaleziony kod... sprzątam jeszcze kilka innych śmieci z danego miejsca, więc to trochę połączenie ekonków z ekologią emotka

Negatywne info: Tego lata nie wygrałam nawet gupiej zniżki w Żywcu. Ale przez cały czas sobie powtarzam, że wielkie pijondze i kasztelański dom i tak będą moje-najmojsze emotka

ja mam zwykle w torebce awaryjną foliową rękawicę (biorę zawsze te porzucone w sklepach przy pieczywie, bo to przecież do wywalenia pójdzie, więc robię reusing) i jak kapsel jest bardzo brudny lub jakiś mi się wydaje plugawy emotka  to mam w co go wziąć. Kapslowym łowcą jestem od niedawna (odkąd siedząc w parku na ławeczce przypadkiem zauważyłam kopczyk kapsli z somersby, którego nie pijam, ale napaliłam się na nagrody - zresztą tu mnie spotkało rozczarowanie, bo jak się konk zaczął, to okazało się, że nie można dowolnie wybierać z asortymentu ciuchów :( ), ale rzeczywiście odkąd patrzę bardziej pod nogi, to widzę, że wszędzie leży pełno potencjalnych wygranych. Mnie to na razie dość mocno wciągnęło, ale to dlatego, że choć bardzo lubię piwo, to akurat z konkurowo-loteryjnego asortymentu raczej nic mi nie podchodzi, a latem tych wszystkich piwnych akcji jest mnóstwo, więc mogę sobie pograć i pomarzyć o domkach, milionach monet itd.
Syn mi ostatnio zasugerował, żebym zbierała wszystkie kapsle i te nieprzydatne wrzucała do odpowiedniego kosza, zasugerowałam mu zwrotnie, żeby może posprzątał w swoim pokoju zanim mi światłych rad zacznie udzielać. Na razie musi Planecie wystarczyć jak ją oczyszczę z Kasztelanów, Żywców, EB, Lechów itd. Zawsze to mały krok w dobrą stronę. Wyświetl w wątku >>

glena

#6620899 Napisano: 16.07.2019 19:10:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

jak jest z losowaniem kapsli z Tymbark ktoś wie? ja myślałam że wygrałam za wczoraj okazało się że wygrana z 09.07 czyli nie ma losowań na bieżąco

na ostatniej stronie regulaminu jest terminarz losowań - w każdym losowaniu biorą udział wszystkie zgłoszone kapsle (czyli pula od 1 lipca się codziennie powiększa) Wyświetl w wątku >>
2 andii, agakaz2 0

glena

#6619648 Napisano: 12.07.2019 17:26:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Mam pytanie o Tymbarka z kapslami...
W jaki sposob są przyznawane nagrody 500 i 50?
Po kazdym dniu losuja sposrod obstawionych wszystkich kapsli w konkursie jedno miejsce (500) i 10 najbliższych niego ma 50?

Czy sposrod obstawionych poprzedniego dnia losuja jakieś miejsce (500) i wybierane jest 10 najblizej

Czy jeszcze inaczej?

losują z wszystkich - na ostatniej stronie regulaminu są podane daty losowań wraz z informacją o zakresie dat, z którego losowane są nagrody; np. dzisiaj jest to zakres od godz. 00:00:00 dnia 01.07.2019 do godz. 23:59:59 dnia 11.07.2019 Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

glena

#6619374 Napisano: 11.07.2019 20:56:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

Dziękuję wam za poszukiwania, ale 2016 to nie mógł być, chyba że mylę, iż było to w biedronce, bo może gdzie indziej, ale na pewno cola. Jest na niej data ważności OD 07/17, także obstawiam, że jednak chodzi o 2017, ewentualnie 2018 r. Kwota to było 100 lub 200, właśnie nie jestem pewna, ale chyba 100. Google mi podpowiada głównie inne nagrody, jeśli chodzi o biedro i colę, także może faktycznie nie ten sklep. Generalnie próbuję rozkminić skąd ją mam i czy jeszcze dam radę nią zapłacić emotka bo nie mam pinu. Szukam. Może się uda, najwyżej przepadnie. U wystawcy próbowałam, ale właśnie potrzebuję organizatora i inne dane, dlatego tak szukam i szukam... Dziękuję  emotka

to już ostatni strzał https://www.delikatesy.pl/konkursy/archiwum-akcji-konkursowych/2017/9/wygraj-wycieczke-i-zakupy-z-coca-cola  Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6619364 Napisano: 11.07.2019 20:41:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

glena napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Kto pamięta loterię coli w Biedronce, rok 2017 lub początek 2018, były do wygrania m in karty visa o wartości 100 lub 200 zł? Nie wiem jak szukać w archiwum. Potrzebuję znać organizatora. Smolar?

ja kojarzę tylko taką w której były karty na 400 zł ale to był 2016 r. https://www.smolar.pl/Loteria%20Coca-Cola-w-Biedronce-2016
innej z kartami nie kojarzę


Były też w 2016 karty po 100 zł ale Leclerc a nie Biedronka
https://promocje....wieta_z_cc_2016.html

https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-zostan-vipem-na-uefa-euro-2016tm.html jeszcze z kartami znalazłam taką, też 2016, Biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6619359 Napisano: 11.07.2019 20:34:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

Kto pamięta loterię coli w Biedronce, rok 2017 lub początek 2018, były do wygrania m in karty visa o wartości 100 lub 200 zł? Nie wiem jak szukać w archiwum. Potrzebuję znać organizatora. Smolar?

ja kojarzę tylko taką w której były karty na 400 zł ale to był 2016 r. https://www.smolar.pl/Loteria%20Coca-Cola-w-Biedronce-2016
innej z kartami nie kojarzę Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6619354 Napisano: 11.07.2019 20:24:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

Agnes napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Kto pamięta loterię coli w Biedronce, rok 2017 lub początek 2018, były do wygrania m in karty visa o wartości 100 lub 200 zł? Nie wiem jak szukać w archiwum. Potrzebuję znać organizatora. Smolar?

wydaje mi się że Smolar bo też wtedy wygrałam

to nie cola tylko winiary Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6619294 Napisano: 11.07.2019 17:26:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

natka005 napisał(a):

Czy ktoś z forum wygrał rower w konkursie Wiosna z Bic Soleil w Intermarche? Do wczoraj mieli powiadomić laureatów, nie widziałam, by ktoś pisał o wygranej. Fakt, nagród było mało ale żeby nikt? A tak liczyłam... emotka

ja też mam zapisany termin do 10.07 ale może wakacje mają emotka
p.s.Bambino to z jakiego terminu teraz dzwoni?

Bambino z ostatniego etapu Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

glena

#6619276 Napisano: 11.07.2019 16:32:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosmetyczka z NIVEA C4 - chętnie na coś wymienię Wyświetl w wątku >>

glena

#6618453 Napisano: 09.07.2019 18:25:55 w Czy informują/ informowali?
mdepfs napisał(a):

pikawka napisał(a):

Bacardi? 

150 lat HeinZ? 

Hebe Spójrz na siebie jesteś piękna?  

Byly?  emotka

hebe mam zanotowane ze do 01.08 powiadamianie laureatów 

Komisja dokona wyboru najlepiej wykonanych zadań konkursowych, zgodnie z kryteriami określonymiw §3 pkt 6, podczas posiedzeń Komisji w dniach od 09.07.2019 r. do 30.07.2019 r.
(...) w ciągu 7 dni roboczych od posiedzenia komisji ze zwycięzcą skontaktuje się Organizator na numer,z którego dokonane zostało zgłoszenie udziału w Konkursie.

czyli do 08.08. mają czas powiadomić Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

glena

#6616729 Napisano: 04.07.2019 17:38:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolina651 napisał(a):

Mam kapsel z Somersby, jak tam zagrac?

https://somersby.pl/
http://somersby.pl/regulamin.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6613504 Napisano: 26.06.2019 08:23:37 w Czy informują/ informowali?
atka79 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Czy informowali Pielęgnacja z Nivea w Carrefour?

tak, informowali już jakiś czas temu, bo nawet nagroda już dotarła

Jesteś pewna, że to z tego z Carrefoura, a nie wcześniejszego z Kauflanda? Wyświetl w wątku >>
0 0